View Results

2017 Roy Griak XC Invitational

Roy Griak XC Invitational

How to Watch

On TV: Available on Roku and Apple TV 4 — download the FloSports app now.
Streaming: Only on FloTrack with a PRO subscription. A yearly PRO subscription provides access to ALL FloSports sites. JOIN NOW

Get all the hype!

Sign up for the FloTrack newsletter for instant access to: Breaking News, Results, Rankings, Archived Race Footage, Live Broadcasts and more!
DIV	SEX	YR	ATHLETE	TEAM
DI	M	FR	Alec Basten	    Minnesota
DI	M	FR	Alex Plasencia	    Minnesota
DI	M	SR	Charlie Lawrence    Minnesota
DI	M	SO	Connor Olson	    Minnesota
DI	M	SR	Derek Wiebke	    Minnesota
DI	M	SO	Evan Ferlic	Minnesota
DI	M	FR	Hamza Ali	Minnesota
DI	M	FR	Hunter Staack	Minnesota
DI	M	FR	Jack Manderscheid	Minnesota
DI	M	SO	Joey Duerr	Minnesota
DI	M	FR	Nick Rink	Minnesota
DI	M	SR	Obsa Ali	Minnesota
DI	M	FR	Owen Hoeft	Minnesota
DI	M	JR	Sam Carlson	Minnesota
DI	M	SO	Shane Streich	Minnesota
DI	M		Hunter Lucas	UNA-Minnesota
DI	M		Joe Morrison	UNA-Minnesota
DI	M		Jordan Macintosh	UNA-Minnesota
DI	M		Patrick Roos	UNA-Minnesota
DI	M	SR	Bernie Montoya	Arizona State
DI	M	JR	Brandon Boys	Arizona State
DI	M	FR	Erik Gonzales	Arizona State
DI	M	FR	Jackson Lewis	Arizona State
DI	M	JR	John Reniewicki	Arizona State
DI	M	FR	Michael Renner	Arizona State
DI	M	JR	Nick Dale	Arizona State
DI	M	JR	Ryan Normand	Arizona State
DI	M	FR	Andrew Forsyth	Colorado St.
DI	M	JR	Carson Hume	Colorado St.
DI	M	JR	Cole Rockhold	Colorado St.
DI	M	JR	Eric Hamer	Colorado St.
DI	M	SO	Forrest Barton	Colorado St.
DI	M	FR	Graeme Schroeder	Colorado St.
DI	M	SR	Grant Fischer	Colorado St.
DI	M	FR	Jacob Brueckman	Colorado St.
DI	M	SR	Jerrell Mock	Colorado St.
DI	M	FR	Matt Begeman	Colorado St.
DI	M	SR	Nick Costello	Colorado St.
DI	M	SO	Satchel Caldwell	Colorado St.
DI	M	JR	Trent Powell	Colorado St.
DI	M	SO	Vinny Del Conte	Colorado St.
DI	M	SR	Wayde Hall	Colorado St.
DI	M	JR	Alec Bognar	Drake
DI	M	SO	Alex Rohlfs	Drake
DI	M	SR	Chris Kaminski	Drake
DI	M	SO	Cole Friedman	Drake
DI	M	FR	Joe Romain	Drake
DI	M	JR	John Freeman	Drake
DI	M	JR	Joshua Yeager	Drake
DI	M	FR	Justin Philips	Drake
DI	M	FR	Kurt Teebest	Drake
DI	M	SO	Kyle Brandt	Drake
DI	M	SO	Kyle Cass	Drake
DI	M	SO	Matt Cozine	Drake
DI	M	FR	Maximilian Fridrich	Drake
DI	M	FR	Rylee Miller	Drake
DI	M	SO	Xavier Lechleitner	Drake
DI	M	SO	AJ Eckmann	Duke
DI	M	SR	Alec Kunzweiler	Duke
DI	M	FR	Alex Miley	Duke
DI	M	FR	CJ Ambrosio	Duke
DI	M	SO	Cole Hoff	Duke
DI	M	SR	Jordan Burton	Duke
DI	M	FR	Josh Romine	Duke
DI	M	SR	Josiah Hanko	Duke
DI	M	SR	Matt Luppino	Duke
DI	M	SO	Matt Wisner	Duke
DI	M	FR	Merle Nye	Duke
DI	M	FR	Mike Ungvarsky	Duke
DI	M	JR	Nikhil Pulimood	Duke
DI	M	FR	Paul Dellinger	Duke
DI	M	JR	Stephen Garrett	Duke
DI	M	SO	Tom Sullivan	Duke
DI	M	SO	Alex Barton	IPFW
DI	M	SO	Austin Rockstroh	IPFW
DI	M	SR	Bret Unger	IPFW
DI	M	JR	Connor Shaffer	IPFW
DI	M	SR	Gabe O'Keefe	IPFW
DI	M	JR	Kurt Unger	IPFW
DI	M	JR	Logan Kitchen	IPFW
DI	M	SO	Robert Peck	IPFW
DI	M	SO	Sam Williamson	IPFW
DI	M	FR	Samuel Moran	IPFW
DI	M	SR	Andrew Middelton	Michigan State
DI	M	JR	Andrew O'Connor	Michigan State
DI	M	FR	Brayden Law	Michigan State
DI	M	JR	Brian Kettle	Michigan State
DI	M	SR	Clark Ruiz	Michigan State
DI	M	JR	Daniel Sims	Michigan State
DI	M	SO	Jesse Hersha	Michigan State
DI	M	JR	Justine Kiprotich	Michigan State
DI	M	FR	Lance Rambo	Michigan State
DI	M	SR	Max Benoit	Michigan State
DI	M	SO	Morgan Beadlescomb	Michigan State
DI	M	SR	Nathan Burnand	Michigan State
DI	M	JR	Ryan Robinson	Michigan State
DI	M	JR	Tommy Osika	Michigan State
DI	M	SO	Winter Romeyn	Michigan State
DI	M	FR	Zac Wright-Fisher	Michigan State
DI	M	FR	Benjamin Cracraft	Navy
DI	M	SO	Connor Nicholson	Navy
DI	M	SR	Cory Donley	Navy
DI	M	JR	Daniel Helfand	Navy
DI	M	SR	Gabriel Collison	Navy
DI	M	SO	Jacob Shewbert	Navy
DI	M	SO	Jake Brophy	Navy
DI	M	SR	Josh Hanna	Navy
DI	M	FR	Julian Perez	Navy
DI	M	SO	Kevin Murray	Navy
DI	M	JR	Michael Karls	Navy
DI	M	FR	Quinn Schneider	Navy
DI	M	JR	Alexander Howard	San Francisco
DI	M	SR	Ben Alcock	San Francisco
DI	M	JR	Caleb McClain	San Francisco
DI	M	FR	Daniel Maneloveg	San Francisco
DI	M	FR	Henry Mong	San Francisco
DI	M	SO	Hugh Nicklason	San Francisco
DI	M	FR	Isaias DeLeon	San Francisco
DI	M	JR	Jack Rowe	San Francisco
DI	M	JR	Jacob Allen	San Francisco
DI	M	FR	Leo Donlea	San Francisco
DI	M	SR	Mohamed Aziz	San Francisco
DI	M	JR	Scott Halsted	San Francisco
DI	M	SR	Brice Cowman	South Dakota
DI	M	FR	Cole Streich	South Dakota
DI	M	JR	Eldon Warner	South Dakota
DI	M	JR	Hunter Paulsen	South Dakota
DI	M	FR	Isaac Benz	South Dakota
DI	M	JR	Jacob Simmons	South Dakota
DI	M	FR	Kallo Arno	South Dakota
DI	M	FR	Luke Bailey	South Dakota
DI	M	JR	Nathan Wendt	South Dakota
DI	M	JR	Pierce Libbey	South Dakota
DI	M	FR	Seth Iverson	South Dakota
DI	M	JR	Cal Lawton	South Dakota St.
DI	M	SO	Chandler Klawitter	South Dakota St.
DI	M	SO	Chase Cayo	South Dakota St.
DI	M	SO	Connor Haaland	South Dakota St.
DI	M	SO	Daniel Radkte	South Dakota St.
DI	M	FR	Evan Fick	South Dakota St.
DI	M	FR	Gabe Peters	South Dakota St.
DI	M	FR	Jacob Wilts	South Dakota St.
DI	M	JR	Kyle Burdick	South Dakota St.
DI	M	SO	Lukas Nelson	South Dakota St.
DI	M	FR	Ray Munsterman	South Dakota St.
DI	M	SO	Sam Ivanecky	South Dakota St.
DI	M	JR	Sebastian Sowada	South Dakota St.
DI	M	SR	Alberto Chelimo	Toledo
DI	M	JR	Brian Stubelt	Toledo
DI	M	FR	Daniel Kemboi	Toledo
DI	M	SO	Dismas Koech	Toledo
DI	M	JR	Jacob Wistinghausen	Toledo
DI	M	SR	Jax Talbot	Toledo
DI	M	JR	Josh Oeters	Toledo
DI	M	SR	Stalline Kurgat	Toledo
DI	M	JR	Titus Koech	Toledo
DI	M	FR	Chris Morzenti	UCLA
DI	M	SO	Colin Burke	UCLA
DI	M	SR	Daniel De La Torre	UCLA
DI	M	SO	Garrett Reynolds	UCLA
DI	M	SO	George Gleason	UCLA
DI	M	JR	Jackson Marshall	UCLA
DI	M	FR	John Carter Blunt	UCLA
DI	M	SO	Millen Trujillo	UCLA
DI	M	SR	Myles Smith	UCLA
DI	M	SR	Richard Ho	UCLA
DI	M	JR	Robert Brandt	UCLA
DI	M		Joe Riordan	UNA-Michigan State
DI	M		Ayub Kassim	UNA-South Dakota St.
DI	M		Micah Mather	UNA-South Dakota St.
DI	M	JR	Calum Kepler	Wyoming
DI	M	SO	Christopher Henry	Wyoming
DI	M	SO	Daniel Hintz	Wyoming
DI	M	SO	Harry Ewing	Wyoming
DI	M	FR	Jerald Taylor	Wyoming
DI	M	SR	Michael Kesy	Wyoming
DI	M	JR	Michael Downey	Wyoming
DI	M	JR	Ricky Faure	Wyoming
DI	M	FR	Alex Bartholomay	North Dakota State
DI	M	FR	Isaac Berg	North Dakota State
DI	M	SR	Brant Gilbertson	North Dakota State
DI	M	SR	Reid Hawkins	North Dakota State
DI	M	FR	Tim Heikkila	North Dakota State
DI	M	SO	Evan Kottsick	North Dakota State
DI	M	SO	Connor Schank	North Dakota State
DI	M	JR	Elliott Stone	North Dakota State
DI	M	JR	Derek Warner	North Dakota State
DI	F	SO	Abby Kargol	Minnesota
DI	F	FR	Abby Kohut-Jackson	Minnesota
DI	F	SO	Abby Lange	Minnesota
DI	F	SO	Ally Smith	Minnesota
DI	F	SR	Amelia Barczi	Minnesota
DI	F	JR	Bailey Ness	Minnesota
DI	F	SO	Bethany Hasz	Minnesota
DI	F	FR	Carissa Dock	Minnesota
DI	F	JR	Courtney Alama	Minnesota
DI	F	JR	Emily Betz	Minnesota
DI	F	SO	Haley Rasmussen	Minnesota
DI	F	FR	Jenna Conzemius	Minnesota
DI	F	FR	Kelli Schmidt	Minnesota
DI	F	SO	Kelsey Sather	Minnesota
DI	F	FR	Lindsey Greenlund	Minnesota
DI	F	SR	Madeline Strandemo	Minnesota
DI	F	SO	Megan Hasz	Minnesota
DI	F	JR	Molly Eastman	Minnesota
DI	F	JR	Paige Peschel	Minnesota
DI	F	JR	Patty O'Brien	Minnesota
DI	F	SO	Sam Prouty	Minnesota
DI	F	SR	Sarah Klecker	Minnesota
DI	F	FR	Sarah Werking	Minnesota
DI	F	SR	Titania Markland	Minnesota
DI	F	FR	Zetta Mason	Minnesota
DI	F		Anastasia Korzenowski	UNA-Minnesota
DI	F		Bit Klecker	UNA-Minnesota
DI	F		Elyse Prescott	UNA-Minnesota
DI	F		Jaycie Thomsen	UNA-Minnesota
DI	F		Maria Eastman	UNA-Minnesota
DI	F		Molly Roach	UNA-Minnesota
DI	F		Olivia Hummel	UNA-Minnesota
DI	F		Sammi Baer	UNA-Minnesota
DI	F		Sophie Schmitz	UNA-Minnesota
DI	F		Tate Sweeney	UNA-Minnesota
DI	F	SR	Alexandria Hackett	Abilene Christian
DI	F	FR	Briahna Gerlach	Abilene Christian
DI	F	SO	Carnley Graham	Abilene Christian
DI	F	SR	Diana Garcia-Munoz	Abilene Christian
DI	F	SR	Michaela Hackett	Abilene Christian
DI	F	SO	Alexis Nichols	Arizona State
DI	F	FR	Angela Saitta	Arizona State
DI	F	SO	Anna Pruter	Arizona State
DI	F	SR	Billie Jo Dytrt	Arizona State
DI	F	SO	Cecile Lejeune	Arizona State
DI	F	SR	Chelsey Albertson	Arizona State
DI	F	SO	Courtney Lewis	Arizona State
DI	F	FR	Daan Haven	Arizona State
DI	F	FR	Emily Gallegos-Franc	Arizona State
DI	F	SO	Samantha Ortega	Arizona State
DI	F	JR	Ali Kallner	Colorado St.
DI	F	SR	Darby Gilfillan	Colorado St.
DI	F	FR	Devon Peterson	Colorado St.
DI	F	SR	Dominique Ward	Colorado St.
DI	F	SO	Emma Atwell	Colorado St.
DI	F	JR	Kate White	Colorado St.
DI	F	FR	Lily Tomasula-Marti	Colorado St.
DI	F	JR	Macy Kreutz	Colorado St.
DI	F	SR	Mary Franke	Colorado St.
DI	F	SR	McKenna Spillar	Colorado St.
DI	F	JR	Roxy Trotter	Colorado St.
DI	F	SR	Bailee Cofer	Drake
DI	F	FR	Catherine Wiltanger	Drake
DI	F	FR	Elizabet Aho	Drake
DI	F	JR	Kayla Giuliano	Drake
DI	F	FR	Kenzie Mente	Drake
DI	F	JR	Meghan Kearney	Drake
DI	F	FR	Millie Bretl	Drake
DI	F	SO	Morgan Garcia	Drake
DI	F	SO	MyKaela Cole	Drake
DI	F	SO	Olivia Rogers	Drake
DI	F	SO	Paige Nicholson	Drake
DI	F	FR	Rachel Selva	Drake
DI	F	JR	Abby Caldwell	Iowa State
DI	F	FR	Amanda Vestri	Iowa State
DI	F	JR	Anne Frisbie	Iowa State
DI	F	FR	Cailie Logue	Iowa State
DI	F	SO	Erinn Stenman-Fahey	Iowa State
DI	F	JR	Evelyne Guay	Iowa State
DI	F	SO	Jasmine Staebler	Iowa State
DI	F	FR	Karly Ackley	Iowa State
DI	F	JR	Kelly Naumann	Iowa State
DI	F	SO	Megan Schott	Iowa State
DI	F	JR	Caitlyn Kiekhaefer	IPFW
DI	F	SO	Danielle Frank	IPFW
DI	F	JR	Emma Rafuse	IPFW
DI	F	JR	Hannah Aschliman	IPFW
DI	F	SO	Morgan Blyly	IPFW
DI	F	JR	Rebecca Sippel	IPFW
DI	F	FR	Sophia Hirzel	IPFW
DI	F	FR	Averi Witt	James Madison
DI	F	FR	Brooke Manion	James Madison
DI	F	SO	Caitlin Swanson	James Madison
DI	F	SR	Carol Strock	James Madison
DI	F	SO	Emily Murphy	James Madison
DI	F	JR	Erica Jackson	James Madison
DI	F	JR	Erin Saunders	James Madison
DI	F	FR	Kayla Connelly	James Madison
DI	F	FR	Madelynn Knight	        James Madison
DI	F	SR	Nicole Goff	        James Madison
DI	F	SR	Nora Raher	        James Madison
DI	F	JR	Olivia Viparina	James Madison
DI	F	JR	Amber Way	Michigan State
DI	F	SR	Aubrey Wilberding	Michigan State
DI	F	SR	Bridget Blake	        Michigan State
DI	F	SO	Carlyn Arteaga	        Michigan State
DI	F	SO	Emily Steffke	        Michigan State
DI	F	JR	Erin McDonald	        Michigan State
DI	F	FR	India Johnson	        Michigan State
DI	F	JR	Jenny Rogers	        Michigan State
DI	F	SO	Jeralyn Poe	        Michigan State
DI	F	JR	Jessica Goethals	Michigan State
DI	F	JR	Julia Rustmann        	Michigan State
DI	F	SO	Karrigan Smith        	Michigan State
DI	F	JR	Kayla Kavulich        	Michigan State
DI	F	SR	Kelsie Schwartz        	Michigan State
DI	F	JR	Kennedy Beazley        	Michigan State
DI	F	JR	Lauren Jenkins        	Michigan State
DI	F	FR	Lindsey Rudden        	Michigan State
DI	F	SO	Lynsie Gram	        Michigan State
DI	F	SO	Mackenzie Weiler	Michigan State
DI	F	FR	Maggie Farrell	        Michigan State
DI	F	JR	Natalie Monroe	        Michigan State
DI	F	FR	Samantha Hanson	        Michigan State
DI	F	FR	Sarah Kettel	        Michigan State
DI	F	JR	Sarah Rustmann	        Michigan State
DI	F	FR	Stephanie Vanis	        Michigan State
DI	F	JR	Alexis Allgood	        Nebraska-Omaha
DI	F	SR	Alyssa Averhoff	        Nebraska-Omaha
DI	F	SO	Anita Jenkins	        Nebraska-Omaha
DI	F	JR	Annie Catania	        Nebraska-Omaha
DI	F	JR	Daylee Olson	        Nebraska-Omaha
DI	F	FR	Emily Johnson	        Nebraska-Omaha
DI	F	SR	Karo Garcia	        Nebraska-Omaha
DI	F	SR	Kayla Sabotin	        Nebraska-Omaha
DI	F	JR	Lauren Houston	        Nebraska-Omaha
DI	F	SO	Renata Valquier Chave	Nebraska-Omaha
DI	F	JR	Rosie Gensichen	        Nebraska-Omaha
DI	F	SO	Willa Koenig	        Nebraska-Omaha
DI	F	FR	Ashley Tutt	        Northern Illinois
DI	F	FR	Brynn Bartlett	        Northern Illinois
DI	F	FR	Daly Galloway	        Northern Illinois
DI	F	JR	Ericka Hibser	        Northern Illinois
DI	F	SR	Lorena Martin	        Northern Illinois
DI	F	FR	Mackenzie Callahan	Northern Illinois
DI	F	SR	Maura Beattie	Northern Illinois
DI	F	FR	Melissa Ricci	Northern Illinois
DI	F	FR	Noelle Maire	Northern Illinois
DI	F	FR	Sara Atkins	Northern Illinois
DI	F	SO	Vivian Overbeck	Northern Illinois
DI	F	SR	Alena Ulrichova	San Francisco
DI	F	SR	Charlotte Taylor	San Francisco
DI	F	SR	Elizabeth Bird	San Francisco
DI	F	FR	Ellie Wallace	San Francisco
DI	F	JR	Emma Stahr	San Francisco
DI	F	SR	Frederique LaTraverse	San Francisco
DI	F	SO	Isabelle Brauer	San Francisco
DI	F	JR	Josephine Brysting	San Francisco
DI	F	SR	Kelsey Nielsen	San Francisco
DI	F	FR	Lea Meyer	San Francisco
DI	F	SR	Marie Bouchard	San Francisco
DI	F	JR	Tatjana Schulte	San Francisco
DI	F	FR	Valerie Almanza	San Francisco
DI	F	JR	Weronika Pyzik	San Francisco
DI	F	FR	Abby Ripperda	South Dakota
DI	F	FR	Amber Ellison	South Dakota
DI	F	FR	Ashlynn Atwood	South Dakota
DI	F	JR	Bethany Kozak	South Dakota
DI	F	SR	Brook Benes	South Dakota
DI	F	SR	Brooklynn Hodges	South Dakota
DI	F	SO	Ellie Coyle	South Dakota
DI	F	FR	Emma Welch	South Dakota
DI	F	SR	Erin Wetzstein	South Dakota
DI	F	SO	Haley Fritza	South Dakota
DI	F	FR	Jonna Bart	South Dakota
DI	F	SO	Julia Noah	South Dakota
DI	F	FR	Kelsi Kearney	South Dakota
DI	F	SO	Kianna Stewart	South Dakota
DI	F	SO	Kimberley Klein	South Dakota
DI	F	FR	Laura Nelson	South Dakota
DI	F	JR	Lindsay Joyce	South Dakota
DI	F	JR	Madeline Huglen	South Dakota
DI	F	JR	Megan Billington	South Dakota
DI	F	FR	Morgan Lawler	South Dakota
DI	F	SR	Nicole Schmidt	South Dakota
DI	F	SR	Rachael Zeiger	South Dakota
DI	F	FR	Anna Donnay	South Dakota St.
DI	F	SO	Anna Fasen	South Dakota St.
DI	F	FR	Cailee Peterson	South Dakota St.
DI	F	JR	Emily Berzonsky	South Dakota St.
DI	F	SO	Emma Nelson	South Dakota St.
DI	F	SR	Halie Mechels	South Dakota St.
DI	F	SO	Jamie Schweiss	South Dakota St.
DI	F	SO	Kendra Dykstra	South Dakota St.
DI	F	SO	Krista Steele	South Dakota St.
DI	F	JR	Mackenzie Schell	South Dakota St.
DI	F	FR	Maisey Bainbridge	South Dakota St.
DI	F	FR	Mary Krause	South Dakota St.
DI	F	JR	Rachel King	South Dakota St.
DI	F	JR	Rachel Propst	South Dakota St.
DI	F	SO	Savannah Woods	South Dakota St.
DI	F	JR	Shelby Bickett	South Dakota St.
DI	F	FR	Amanda Bakley	Toledo
DI	F	SO	Athena Welsh	Toledo
DI	F	SR	Delainey Phelps	Toledo
DI	F	SR	Janelle Noe	Toledo
DI	F	JR	Jennifer Lichter	Toledo
DI	F	SR	Joan Jepkirui	Toledo
DI	F	FR	Michelle Hostettler	Toledo
DI	F	JR	Olivia Chinn	Toledo
DI	F	JR	Petronela Simiuc	Toledo
DI	F	SR	Stephanie Barlow	Toledo
DI	F	SO	Zita Molnar	Toledo
DI	F		Cassandra Durgy	UCLA
DI	F	FR	Christina Rice	UCLA
DI	F		Emily Scharmann	UCLA
DI	F	FR	Erika Adler	UCLA
DI	F		Jackie Garner	UCLA
DI	F		Jessica Cushing-Murray	UCLA
DI	F		Kelly Bernd	UCLA
DI	F		Lilly Schmidt	UCLA
DI	F	FR	Marissa Villegas	UCLA
DI	F		Taylor Taite	UCLA
DI	F		Veronica Yamane	UCLA
DI	F	SO	Ashley Bock	Wyoming
DI	F	SO	Calbi Ausmann	Wyoming
DI	F	JR	Emily Person	Wyoming
DI	F	SO	Kacey Doner	Wyoming
DI	F	SR	Kerry White	Wyoming
DI	F	JR	Kiah Leonard	Wyoming
DI	F	SR	Lauren Hamilton	Wyoming
DI	F	SR	Quinn DeStefano	Wyoming
DI	F	JR	Regan VanDepol	Wyoming
DI	F	JR	Solana Quistorff	Wyoming
DI	F	JR	Sierra Bennett	Abilene Christian
DI	F	FR	Hannah Marut	Abilene Christian
DI	F	FR	Allison Taylor	Abilene Christian
DI	F	FR	Soren Underwood	Abilene Christian
DI	F	FR	Kelby Anderson	North Dakota State
DI	F	JR	Katie Bostrom	North Dakota State
DI	F	FR	Brynnan Covington	North Dakota State
DI	F	FR	Jen Dufner	North Dakota State
DI	F	FR	Peyton Frolek	North Dakota State
DI	F	SO	Grace Gannon	North Dakota State
DI	F	FR	Mackenzie Holkesvig	North Dakota State
DI	F	JR	Kayla Huhnerkoch	North Dakota State
DI	F	JR	Emma Kusch Dahle	North Dakota State
DI	F	SO	Ashley Perez	North Dakota State
DI	F	JR	Annika Rotvold	North Dakota State
DII	M	SO	Billy Beseman	Sioux Falls
DII	M	SO	Blake Johnston	Sioux Falls
DII	M	SO	Daniel Armstrong	Sioux Falls
DII	M	SO	Edwin Iraheta	Sioux Falls
DII	M	SO	Grant Johnston	Sioux Falls
DII	M	JR	Israel Parsons	Sioux Falls
DII	M	JR	Jase Kraft	Sioux Falls
DII	M	JR	John Noyes	Sioux Falls
DII	M	JR	Josh Liester	Sioux Falls
DII	M	FR	Logan Broeder	Sioux Falls
DII	M	FR	Logan Hansen	Sioux Falls
DII	M	SO	Mason Phillips	Sioux Falls
DII	M	FR	Mitchell Mund	Sioux Falls
DII	M	JR	Shane Herman	Sioux Falls
DII	M	SO	Steven Brown	Sioux Falls
DII	M	SO	Zach Lundberg	Sioux Falls
DII	M	SR	Andrew Wise	Western Washington
DII	M	JR	Dylan Hayes	Western Washington
DII	M	FR	Eric Hamel	Western Washington
DII	M	SO	Jadon Olson	Western Washington
DII	M	SO	James Jasperson	Western Washington
DII	M	JR	Kyler Sager	Western Washington
DII	M	FR	Liam Cossette	Western Washington
DII	M	JR	Nick Mounier	Western Washington
DII	M	SO	Peter Butler	Western Washington
DII	M	SR	Sean Eustis	Western Washington
DII	M	SR	Tyler Grendel	Unattached 
DII	M	SO	Aaron Runge	Augustana (S.D.)
DII	M	FR	Alec Kray	Augustana (S.D.)
DII	M	SO	Alex Tietz	Augustana (S.D.)
DII	M	SR	Austin Krohnke	Augustana (S.D.)
DII	M	FR	Austin Miller	Augustana (S.D.)
DII	M	SO	Endre Wigaard	Augustana (S.D.)
DII	M	SO	Jesus Urtusuastegui	Augustana (S.D.)
DII	M	SR	Logan Burns	Augustana (S.D.)
DII	M	SO	Nathaniel Souther	Augustana (S.D.)
DII	M	JR	Nick Larsen	Augustana (S.D.)
DII	M	SO	Noah Hanson	Augustana (S.D.)
DII	M	JR	Sean Heaton	Augustana (S.D.)
DII	M	SO	Skylar DeJong	Augustana (S.D.)
DII	M		Timothy Miller	Bison Track & Field Club
DII	M		Austin Williamson	Black Hills St.
DII	M		Chance Dooley	Black Hills St.
DII	M		Isaac Iverson	Black Hills St.
DII	M		Jake Iverson	Black Hills St.
DII	M		Joe Rath	Black Hills St.
DII	M		Jonah Theisen	Black Hills St.
DII	M		Jordan Theisen	Black Hills St.
DII	M		Justin Thorstad	Black Hills St.
DII	M		Keegan Her Many Horse	Black Hills St.
DII	M		Levi Fried	Black Hills St.
DII	M		Nathan Fredrick	Black Hills St.
DII	M	FR	Aaron Westhoff	Central Missouri
DII	M	SO	Alex Philipps	Central Missouri
DII	M	JR	Ben Sporleder	Central Missouri
DII	M	FR	Evan Rathgeb	Central Missouri
DII	M	SR	Ian Frazier	Central Missouri
DII	M	JR	Isaac Calvert	Central Missouri
DII	M	SR	Justin Howard	Central Missouri
DII	M	SO	Kyle Skopec	Central Missouri
DII	M	FR	Liam Durkin	Central Missouri
DII	M	FR	Nick Victor	Central Missouri
DII	M	FR	Ronald Ayabei	Central Missouri
DII	M	SO	Ryan Skopec	Central Missouri
DII	M	FR	Shadrack Kipngetich	Central Missouri
DII	M	SR	Ty Hughes	Central Missouri
DII	M	FR	Tyler Musgrave	Central Missouri
DII	M	FR	Zach Adams	Central Missouri
DII	M	SO	Colin Erickson	Chadron State
DII	M	SR	Eric Yager	Chadron State
DII	M	FR	Hunter Kratz	Chadron State
DII	M	SO	Josef Gertner	Chadron State
DII	M	SR	Levi Avila	Chadron State
DII	M	SR	Phillip Duncan	Chadron State
DII	M	SO	Riley Howard	Chadron State
DII	M	FR	Sheldon Curley	Chadron State
DII	M	SR	Taylor Dick	Chadron State
DII	M	FR	Trevor Link	Chadron State
DII	M	SO	Abe Means	Colo. Christian
DII	M	SO	Caden Magnuson	Colo. Christian
DII	M	SO	Cole Chudy	Colo. Christian
DII	M	SO	Jason Pierantoni	Colo. Christian
DII	M	SO	Joel Conley	Colo. Christian
DII	M	JR	Jonah Couture	Colo. Christian
DII	M	SO	Keaton Helm	Colo. Christian
DII	M	FR	Kyle Gee	Colo. Christian
DII	M	JR	Luke Bruns	Colo. Christian
DII	M	FR	Robbie Jordano	Colo. Christian
DII	M	SR	Blake Graf	Colorado Mesa
DII	M	SO	Hunter Thompson	Colorado Mesa
DII	M	FR	Jerod Kuhn	Colorado Mesa
DII	M	SO	Josh Miller	Colorado Mesa
DII	M	SO	Luke Spitz	Colorado Mesa
DII	M	JR	Mako Watanabe	Colorado Mesa
DII	M	JR	Michael Fera	Colorado Mesa
DII	M	JR	Nathan Oglesby	Colorado Mesa
DII	M	FR	Trevor Smith	Colorado Mesa
DII	M	FR	William Schenk	Colorado Mesa
DII	M	SO	Benjamin Allen	Concordia-St. Paul
DII	M	JR	Caleb Troe	Concordia-St. Paul
DII	M	SO	Cole Oslin	Concordia-St. Paul
DII	M	SO	Cory Warner	Concordia-St. Paul
DII	M	FR	Eli Grubbs	Concordia-St. Paul
DII	M	FR	Hussain Ali	Concordia-St. Paul
DII	M	FR	Ian Dewey	Concordia-St. Paul
DII	M	FR	Jared Greenberg	Concordia-St. Paul
DII	M	FR	Luke Crouse	Concordia-St. Paul
DII	M	SO	Peyton Holmes	Concordia-St. Paul
DII	M	SO	Ross Hickey	Concordia-St. Paul
DII	M	FR	Scott Burazin	Concordia-St. Paul
DII	M	SO	Spencer Bergen	Concordia-St. Paul
DII	M	JR	Tyler Anderson	Concordia-St. Paul
DII	M	SO	Tyler Hudson	Concordia-St. Paul
DII	M	FR	Zeke Green	Concordia-St. Paul
DII	M	SO	Braden Curnow	Dakota State
DII	M	SO	Cameron Harming	Dakota State
DII	M	SO	Jonathan Lein	Dakota State
DII	M	FR	Marlowe LaRoche	Dakota State
DII	M	FR	Mattheu Cox	Dakota State
DII	M	FR	Matthew Dunn	Dakota State
DII	M	SO	Max Cruse	Dakota State
DII	M	SO	Anthony Fontenot	Dakota Wesleyan
DII	M	FR	Brendan Langbehn	Dakota Wesleyan
DII	M	JR	Bryce Blank	Dakota Wesleyan
DII	M	SR	Jeremiah Panec	Dakota Wesleyan
DII	M	SR	Lane Tibbs	Dakota Wesleyan
DII	M	SO	Rex Schlicht	Dakota Wesleyan
DII	M	SO	Ryan Chase	Dakota Wesleyan
DII	M		Christopher Moreno	Dickinson St.
DII	M		Daniel Aguirre	Dickinson St.
DII	M		Ernest Franssen III	Dickinson St.
DII	M	FR	Hunter Flynn	Dickinson St.
DII	M		Richard Timmermans	Dickinson St.
DII	M	JR	Rodney Henry	Dickinson St.
DII	M		Trey Smollack	Dickinson St.
DII	M		Tristen Guillot	Dickinson St.
DII	M	FR	Alex Barbosa	Fort Hays St.
DII	M	JR	Brett Meyer	Fort Hays St.
DII	M	JR	Decano Cronin	Fort Hays St.
DII	M	JR	Layton Werth	Fort Hays St.
DII	M	FR	Marcelo Cruz	Fort Hays St.
DII	M	SO	Michael Eisenbarth	Fort Hays St.
DII	M	SO	Peter Franklin	Fort Hays St.
DII	M	JR	Ray Urbina	Fort Hays St.
DII	M	SO	Reed Rome	Fort Hays St.
DII	M	FR	Robbie Schmidt	Fort Hays St.
DII	M	SO	Robert Loeffler	Fort Hays St.
DII	M	SO	Ashton Jones	Gillette
DII	M	SO	Ayrton Ledesma	Gillette
DII	M	SO	Jorge Garcia	Gillette
DII	M	FR	Lawson Sims	Gillette
DII	M	FR	Nathan Smith	Gillette
DII	M	JR	Kallin Khan	Iowa T&F Club
DII	M	SO	Andrew Allen	ISU Running Club
DII	M		Andrew Sunderman	ISU Running Club
DII	M		Cody Hornyak	ISU Running Club
DII	M		Daniel Hammer	ISU Running Club
DII	M		David Hickok	ISU Running Club
DII	M		Henry Underhill	ISU Running Club
DII	M	SO	Jacob Hebior	ISU Running Club
DII	M		Kienan Otto	ISU Running Club
DII	M	SO	Matt Ryan	ISU Running Club
DII	M		Matthew Ryan	ISU Running Club
DII	M	SO	Michael Mather	ISU Running Club
DII	M	SO	Sam Parker	ISU Running Club
DII	M		Tyler Brewster	ISU Running Club
DII	M	JR	Will Schrantz	ISU Running Club
DII	M		D.T. McDonald	Jacuzzi Boys Athletic Clu
DII	M	SO	Brendan McRoberts	Johnson County CC
DII	M	SO	Duncan Gakuru	Johnson County CC
DII	M	SO	Kyle McRoberts	Johnson County CC
DII	M	SO	Sam Hengeli	Johnson County CC
DII	M	SO	Souleymane Adam	Johnson County CC
DII	M	FR	Trey Seaba	Johnson County CC
DII	M		Colin Warwick	Lakehead Athletics Club
DII	M		Nick Grossi	Lakehead Athletics Club
DII	M	SO	Connor MacIntosh	Lakehead University
DII	M	SO	Derek Patterson	Lakehead University
DII	M	SR	Gavin Shields	Lakehead University
DII	M	FR	Jefferson Gordon	Lakehead University
DII	M	SO	Josh Stovel	Lakehead University
DII	M	FR	Louis Moreau	Lakehead University
DII	M	SR	Sam Kirwin	Lakehead University
DII	M	FR	Taij Mann	Lakehead University
DII	M	FR	Waldon Moreau	Lakehead University
DII	M	SO	Alex Towianski	Lawrence Tech
DII	M	JR	Brendon Koch	Lawrence Tech
DII	M	SR	dillion ross	Lawrence Tech
DII	M	SR	graham elliott	Lawrence Tech
DII	M	SR	Jacob Bonacorsi	Lawrence Tech
DII	M	JR	Jimmy Hoefler	Lawrence Tech
DII	M	JR	John Bowen	Lawrence Tech
DII	M	SR	Malik Jordan	Lawrence Tech
DII	M	SO	Mark Harting	Lawrence Tech
DII	M	SR	Quinn Williamson	Lawrence Tech
DII	M	SO	Sam Thompson	Lawrence Tech
DII	M	SR	Sam Toward	Lawrence Tech
DII	M	SR	Tanner Flint	Lawrence Tech
DII	M	SR	Uriel Figueroa	Lawrence Tech
DII	M	SO	Bobby Beggs	Michigan Tech
DII	M	FR	Braden Reichl	Michigan Tech
DII	M	JR	Brendan Klynstra	Michigan Tech
DII	M	SO	Chase Scheel	Michigan Tech
DII	M	SR	Grant Brown	Michigan Tech
DII	M	FR	Hanbyul Johnson	Michigan Tech
DII	M	FR	Luke Moore	Michigan Tech
DII	M	JR	Matthew Pahl	Michigan Tech
DII	M	FR	Mitch DeLong	Michigan Tech
DII	M	SO	Nate Carey	Michigan Tech
DII	M	FR	Robbie Watling	Michigan Tech
DII	M	FR	Zach Werth	Michigan Tech
DII	M		Doron Clark	Mill City Running
DII	M	SR	Harrison Clark	Mill City Running
DII	M		Jeremy Reichenberger	Mill City Running
DII	M		Pat Burns	Mill City Running
DII	M		Paul Swim	Mill City Running
DII	M		Alec Anderson	Minnesota Running Club
DII	M		Alec Lorimer	Minnesota Running Club
DII	M		Alex Baum	Minnesota Running Club
DII	M		Andrew Nelson	Minnesota Running Club
DII	M		Ben Lattimore	Minnesota Running Club
DII	M		Benjamin Sprenger	Minnesota Running Club
DII	M		Carson Tuttrup	Minnesota Running Club
DII	M		Chris Alexander	Minnesota Running Club
DII	M		Daniel Wagner	Minnesota Running Club
DII	M		Duncan Ince	Minnesota Running Club
DII	M		Ethan Wagner	Minnesota Running Club
DII	M		Evan Gill	Minnesota Running Club
DII	M		Jace Galley	Minnesota Running Club
DII	M		Jack Hedberg	Minnesota Running Club
DII	M		Jared Genteman	Minnesota Running Club
DII	M		Jared Wiens	Minnesota Running Club
DII	M		Joe Dill	Minnesota Running Club
DII	M		Jonathan Feldman	Minnesota Running Club
DII	M		Josh Bailey	Minnesota Running Club
DII	M		Josh Goetz	Minnesota Running Club
DII	M		Justus Olson	Minnesota Running Club
DII	M		Kenneth Ekblad	Minnesota Running Club
DII	M		Levi Palmer	Minnesota Running Club
DII	M		Mark Lucivansky	Minnesota Running Club
DII	M		Matt Dejong	Minnesota Running Club
DII	M		Michael Fogarty	Minnesota Running Club
DII	M		Nathan Routhier	Minnesota Running Club
DII	M		Noah Schuetz	Minnesota Running Club
DII	M		Peter Wahlback	Minnesota Running Club
DII	M		Raleigh Gleason	Minnesota Running Club
DII	M		Robert Tomaska	Minnesota Running Club
DII	M		Robin McManus	Minnesota Running Club
DII	M		Sam Hanson	Minnesota Running Club
DII	M		Sam Heiden	Minnesota Running Club
DII	M		Sam Overfors	Minnesota Running Club
DII	M		Scott Berens	Minnesota Running Club
DII	M		Shamus Zenk	Minnesota Running Club
DII	M		Stuart Bennett	Minnesota Running Club
DII	M		Wally Lu	Minnesota Running Club
DII	M		Will Zastrow	Minnesota Running Club
DII	M		William Larsen	Minnesota Running Club
DII	M	FR	Andrew Ruiz	Minnesota State
DII	M	SO	Austin Yardley	Minnesota State
DII	M	JR	Austin Pasch	Minnesota State
DII	M	JR	Caleb Burke	Minnesota State
DII	M	JR	Derek Cruz	Minnesota State
DII	M	SO	Isaiah Rabata	Minnesota State
DII	M	FR	Jacob Wahlers	Minnesota State
DII	M	SR	Julian Manley	Minnesota State
DII	M	JR	Adam Armbruster	Minnesota-Duluth
DII	M	SR	Alex Naughton	Minnesota-Duluth
DII	M	FR	Andrew Arthur	Minnesota-Duluth
DII	M	SR	Blake Anderson	Minnesota-Duluth
DII	M	FR	Braydon Kubat	Minnesota-Duluth
DII	M	FR	Christian Leonard	Minnesota-Duluth
DII	M	SR	Cody Sedbrook	Minnesota-Duluth
DII	M	FR	Cole Lebourgeois	Minnesota-Duluth
DII	M	SR	Grant Pulver	Minnesota-Duluth
DII	M	SR	Henry Jessen	Minnesota-Duluth
DII	M	JR	Isaac Overmyer	Minnesota-Duluth
DII	M	SO	Jake Kluver	Minnesota-Duluth
DII	M	SR	Josh Peterson	Minnesota-Duluth
DII	M	SO	Kendall Hill	Minnesota-Duluth
DII	M	JR	Luke Lahr	Minnesota-Duluth
DII	M	JR	Nick Lawson	Minnesota-Duluth
DII	M	FR	Owen Smalley	Minnesota-Duluth
DII	M	SO	Wyatt Midtvedt	Minnesota-Duluth
DII	M	SO	Colin Olson	Minot State
DII	M	JR	Devan Shumway	Minot State
DII	M	FR	Joshua Hoffer	Minot State
DII	M	JR	Sahil Pandit	Minot State
DII	M	SR	Steven Porter	Minot State
DII	M	SO	Tory Bergan	Minot State
DII	M	FR	Alex Bautista	Missouri Western
DII	M	SO	Chris Dunn	Missouri Western
DII	M	SO	Christian Arbuthnot	Missouri Western
DII	M	FR	Clayton Price	Missouri Western
DII	M	FR	Dax Driskill	Missouri Western
DII	M	FR	Jackson Rush	Missouri Western
DII	M	FR	Joseph Myscofski	Missouri Western
DII	M	FR	Noah Hunter	Missouri Western
DII	M	FR	Noah Rasmussen	Missouri Western
DII	M	FR	Riley Gorham	Missouri Western
DII	M	FR	Ross Baumer	Missouri Western
DII	M	FR	Will Tindall	Missouri Western
DII	M	FR	Aaron Johnson	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Alec Sanbeck	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Anthony Howe	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Anthony Plumb	MSU-Moorhead
DII	M	SR	Brandon Selbig	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Devin Deringer	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Drew Mears	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Elijah Herrick	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Hunter Kjelshus	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Jacob Dickerson	MSU-Moorhead
DII	M	JR	Josh Young	MSU-Moorhead
DII	M	SO	Logan Spooner	MSU-Moorhead
DII	M	SO	Nadir Yusuf	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Nick Marshall	MSU-Moorhead
DII	M	SR	Andrew Fields	Nebraska-Kearney
DII	M	SR	Cody Wirth	Nebraska-Kearney
DII	M	SO	Corbin Hansen	Nebraska-Kearney
DII	M	JR	Daniel Shriver	Nebraska-Kearney
DII	M	SO	Jachob Wiedeburg	Nebraska-Kearney
DII	M	JR	Joshua Mehl	Nebraska-Kearney
DII	M	FR	Nate Pierce	Nebraska-Kearney
DII	M	SO	Shane Burkey	Nebraska-Kearney
DII	M	FR	Tanner Clough	Nebraska-Kearney
DII	M	SR	Tayler James	Nebraska-Kearney
DII	M	SO	Tejai Clausen	Nebraska-Kearney
DII	M	SR	Trevor Wiegert	Nebraska-Kearney
DII	M	FR	Tyler Williams	Nebraska-Kearney
DII	M	SO	Warren Dexter	Nebraska-Kearney
DII	M	SR	Will Jones	Nebraska-Kearney
DII	M	SO	Zach Gascho	Nebraska-Kearney
DII	M	SR	Adam Leach	Northern State
DII	M	SO	Asher Wahl	Northern State
DII	M	FR	Donovan Miller	Northern State
DII	M	SR	Jacob Schweitzer	Northern State
DII	M	JR	Logan Swenson	Northern State
DII	M	JR	Tanner Peltier	Northern State
DII	M	SR	Zac Bartolomeo	Northern State
DII	M	SR	Chase Cunningham	Northwest Nazarene
DII	M	SR	Gabe Fisher	Northwest Nazarene
DII	M	SO	Godfrey Kemboi	Northwest Nazarene
DII	M	SR	Isaac Mitchell	Northwest Nazarene
DII	M	JR	Nick Hamilton	Northwest Nazarene
DII	M	FR	Pablo Lopez	Northwest Nazarene
DII	M	SO	Peyton Brothers	Northwest Nazarene
DII	M	FR	Ryan Abdalla	Northwest Nazarene
DII	M	SO	Rylan Manzer	Northwest Nazarene
DII	M	SR	Bryce Nitzsche	Northwestern (Iowa)
DII	M	FR	Dylan Hendricks	Northwestern (Iowa)
DII	M	SR	Hans Epp	Northwestern (Iowa)
DII	M	FR	Joshua Starr	Northwestern (Iowa)
DII	M	FR	Joshua Van Dusseldorp	Northwestern (Iowa)
DII	M	FR	Nickolas Bernhagen	Northwestern (Iowa)
DII	M	JR	Peter Hollinger	Northwestern (Iowa)
DII	M	SR	Peter Smith	Northwestern (Iowa)
DII	M	FR	Riley Chartier	Northwestern (Iowa)
DII	M	SR	Tanner Goetsch	Northwestern (Iowa)
DII	M	SR	Tim Rose	Northwestern (Iowa)
DII	M	FR	Chris Lobaugh	Oklahoma Baptist
DII	M	SO	DeAngelo Robles	Oklahoma Baptist
DII	M	FR	Garrett Elmore	Oklahoma Baptist
DII	M	FR	Gerardo Tarango	Oklahoma Baptist
DII	M	JR	Jacob Janzen	Oklahoma Baptist
DII	M	FR	Jarrett Ellis	Oklahoma Baptist
DII	M	JR	Nathan Crowson	Oklahoma Baptist
DII	M	FR	Patrick Harris	Oklahoma Baptist
DII	M	JR	Alexander Burson	Pittsburg St.
DII	M	JR	Bradley Richard	Pittsburg St.
DII	M	FR	Clay Hensley	Pittsburg St.
DII	M	FR	Colin Webber	Pittsburg St.
DII	M	FR	Diego Contreras	Pittsburg St.
DII	M	JR	Dominick Fonseca	Pittsburg St.
DII	M	SR	Ethan Hartzell	Pittsburg St.
DII	M	FR	Ethan Stallbaumer	Pittsburg St.
DII	M	FR	Grant Sinclair	Pittsburg St.
DII	M	SR	Hunter Blount	Pittsburg St.
DII	M	FR	Juan Gomez	Pittsburg St.
DII	M	SO	Matthew Wilson	Pittsburg St.
DII	M	SO	Nicholas Ray	Pittsburg St.
DII	M	SO	Peyton Burlingame	Pittsburg St.
DII	M	JR	Ty Dickerson	Pittsburg St.
DII	M		Brendan Sage	Run N Fun
DII	M		Jacob Gallagher	Run N Fun
DII	M	SR	Jonathan Erber	Run N Fun
DII	M	FR	Aaron Ahl	Simon Fraser
DII	M	JR	Carlos Vargas	Simon Fraser
DII	M	FR	Chris Sobczak	Simon Fraser
DII	M	FR	Dawson Ribeiro	Simon Fraser
DII	M	SR	Ephraim Tadesse	Simon Fraser
DII	M	SO	Jordan Wilson	Simon Fraser
DII	M	SR	Mateo de Dalmases	Simon Fraser
DII	M	SR	Oliver Jorgensen	Simon Fraser
DII	M	JR	Rowan Doherty	Simon Fraser
DII	M	JR	Sean Miller	Simon Fraser
DII	M	SO	Thomas Gallagher	Simon Fraser
DII	M	SO	Aidan Anderson	South Dakota Mines
DII	M	FR	Andrew Ferris	South Dakota Mines
DII	M	SO	Ben Colvin	South Dakota Mines
DII	M	FR	Brandon Wyganowski	South Dakota Mines
DII	M	JR	Jacob Huber	South Dakota Mines
DII	M	FR	Joel Haas	South Dakota Mines
DII	M	SO	Theron Singleton	South Dakota Mines
DII	M	FR	Tim Myers	South Dakota Mines
DII	M	FR	Wyatt Dodge	South Dakota Mines
DII	M	SO	Chance Webster	Southwestern CC
DII	M	SO	Jalen Two Leggins	Southwestern CC
DII	M	SO	Kevin Dietrich	Southwestern CC
DII	M	FR	Nathan Bradley	Southwestern CC
DII	M	FR	Phoenix Shadden	Southwestern CC
DII	M	FR	Quentin Anderson	Southwestern CC
DII	M	FR	Shane Breheny	Southwestern CC
DII	M	SO	Terrell Gibbs	Southwestern CC
DII	M	SO	Travis Purdy	Southwestern CC
DII	M	FR	Andrew Vazquez	Stanislaus State
DII	M	FR	Colby Dibble	Stanislaus State
DII	M	FR	Derek Doktor	Stanislaus State
DII	M	FR	Eric Alvarez	Stanislaus State
DII	M	JR	Erick Ayala	Stanislaus State
DII	M	JR	Isaac Gonzalez	Stanislaus State
DII	M	FR	Luis Barrera	Stanislaus State
DII	M	SR	Michael Mrgudic	Stanislaus State
DII	M	FR	Nizar Sweileh	Stanislaus State
DII	M	FR	Tomas Huerta	Stanislaus State
DII	M		Bennett Henderson	The Killer Beez
DII	M		Carl Henderson	The Killer Beez
DII	M	SR	Kieran McDonald	U of Alberta
DII	M		Abduselam Yussuf	U of Manitoba
DII	M		Alain Baraka	U of Manitoba
DII	M		Brandon Pinsent-Oxley	U of Manitoba
DII	M		Connor Boyd	U of Manitoba
DII	M		Daniel Heschuk	U of Manitoba
DII	M		Deric Kornelson	U of Manitoba
DII	M		Jacob Smith	U of Manitoba
DII	M		Mathieu Desmarais	U of Manitoba
DII	M		Matthew Van Schepdael	U of Manitoba
DII	M		Michael Wood	U of Manitoba
DII	M		Patrique Bulloch	U of Manitoba
DII	M		Quinn Desrochers	U of Manitoba
DII	M		Rehno Kipkemboi	U of Manitoba
DII	M		Simon Berube	U of Manitoba
DII	M	SO	Alex Liebscher	UC San Diego
DII	M	JR	Aren Johnson	UC San Diego
DII	M	FR	Elijah Horwitz	UC San Diego
DII	M	FR	Fisher Price	UC San Diego
DII	M	JR	Garrett Boulais	UC San Diego
DII	M	SR	Garrett Lepine	UC San Diego
DII	M	FR	Jake Selstad	UC San Diego
DII	M	JR	Joey Benrubi	UC San Diego
DII	M	SO	Julian Romero	UC San Diego
DII	M	FR	Justin Sherfey	UC San Diego
DII	M	SR	Nick Famolaro	UC San Diego
DII	M	SO	Tim Corvese	UC San Diego
DII	M	SR	Wyler Svoboda	UC San Diego
DII	M	SO	Creighton Barrett	U-Mary
DII	M	JR	Derek Myers	U-Mary
DII	M	SO	Harrison Bentzel	U-Mary
DII	M	FR	Jered McCafferty	U-Mary
DII	M	SO	Jonathan Bressler	U-Mary
DII	M	SR	Kevin Carpenter	U-Mary
DII	M	SO	Samuel Wilke	U-Mary
DII	M	JR	Tyler Erickson	U-Mary
DII	M		Evan Johnson	UNA-Augustana (S.D.)
DII	M		Henry Klitzke	UNA-Augustana (S.D.)
DII	M		JJ Orput	UNA-Augustana (S.D.)
DII	M		Nathan Schroeder	UNA-Augustana (S.D.)
DII	M		Reed Kurak	UNA-Augustana (S.D.)
DII	M		Ryley Nelson	UNA-Augustana (S.D.)
DII	M		Tyler Karl	UNA-Concordia-St. Paul
DII	M		Cole Willis	UNA-Nebraska-Kearney
DII	M		Josh Hergenreder	UNA-Nebraska-Kearney
DII	M		Clay Danielson	UNA-Northern State
DII	M		Alexander Auch	UNA-South Dakota St.
DII	M		Antonio Judson Red Elk	UNA-South Dakota St.
DII	M		Cole Sargent	UNA-South Dakota St.
DII	M		Derek Boekelheide	UNA-South Dakota St.
DII	M		John Schwinghamer	UNA-South Dakota St.
DII	M		Michael Schwinghamer	UNA-South Dakota St.
DII	M		Trevor Capra	UNA-South Dakota St.
DII	M	FR	Aaron Springer	Valley City State
DII	M	FR	Brett O'Connell	Valley City State
DII	M	SR	Dennis Gonzalez	Valley City State
DII	M	FR	Dylan Olson	Valley City State
DII	M	SO	Joe Celis	Valley City State
DII	M	FR	Kohlton Peterson	Valley City State
DII	M	JR	Louis Leon	Valley City State
DII	M	JR	Martin Mena	Valley City State
DII	M	JR	Orin Rambow	Valley City State
DII	M	SO	Smith Tuya	Valley City State
DII	M	FR	Zach Nelson	Valley City State
DII	M	JR	Alden Zeller	Waldorf
DII	M	SO	Andrew Murley	Waldorf
DII	M	SR	Chasen Selsor	Waldorf
DII	M	JR	Jesse Vega	Waldorf
DII	M	JR	Mark Ahlers	Waldorf
DII	M	SR	Nic Ganzeveld	Waldorf
DII	M	SR	Antoine Bardou	Wayne St. (Neb.)
DII	M	FR	Bailey Peckham	Wayne St. (Neb.)
DII	M	FR	Brock Hegarty	Wayne St. (Neb.)
DII	M	SO	Isaias Solorio	Wayne St. (Neb.)
DII	M	SO	Jack Doughty	Wayne St. (Neb.)
DII	M	FR	Jesus Arellano	Wayne St. (Neb.)
DII	M	FR	Nathan Hiemer	Wayne St. (Neb.)
DII	M	SO	Nathan Pearson	Wayne St. (Neb.)
DII	M	JR	Andrew Johnson	Wis.-La Crosse
DII	M	SR	Austin Zajkowski	Wis.-La Crosse
DII	M	JR	Brandon Puser	Wis.-La Crosse
DII	M	SR	Damian Roers	Wis.-La Crosse
DII	M	SR	Ian Ewers	Wis.-La Crosse
DII	M	SR	Jonah Weisse	Wis.-La Crosse
DII	M	SO	Josh Schraeder	Wis.-La Crosse
DII	M	SO	Matt Bourland	Wis.-La Crosse
DII	M	JR	Mitchell Maegaard	Wis.-La Crosse
DII	M	JR	Sam Hinz	Wis.-La Crosse
DII	M	JR	Thomas Schultz	Wis.-La Crosse
DII	M	SO	Tyler Nault	Wis.-La Crosse
DII	M	JR	Zachary Shoemaker-Alle	Wis.-La Crosse
DII	M		Andre Hessini	Wisconsin Track Club
DII	M		Brett Jones	Wisconsin Track Club
DII	M		Bryan Jackler	Wisconsin Track Club
DII	M		Evan Kohl	Wisconsin Track Club
DII	M		Evan Routhier	Wisconsin Track Club
DII	M		Gabriel Gozum	Wisconsin Track Club
DII	M		Izak Oltman	Wisconsin Track Club
DII	M		Jack Prazich	Wisconsin Track Club
DII	M		Jacob Hrubecky	Wisconsin Track Club
DII	M		Jake Reiners	Wisconsin Track Club
DII	M		Kevin Dado	Wisconsin Track Club
DII	M		Luke Kubasta	Wisconsin Track Club
DII	M		Marquez Green	Wisconsin Track Club
DII	M		Matt Land	Wisconsin Track Club
DII	M		Matthew Kuik	Wisconsin Track Club
DII	M		Max Loescher	Wisconsin Track Club
DII	M		Michael Mlezcko	Wisconsin Track Club
DII	M		Nathan Green	Wisconsin Track Club
DII	M		Nathan Orf	Wisconsin Track Club
DII	M		Nick Feyen	Wisconsin Track Club
DII	M		Patrick Ross	Wisconsin Track Club
DII	M		Payton Cummings	Wisconsin Track Club
DII	M		Ryan Diedrich	Wisconsin Track Club
DII	M		Sam Brey	Wisconsin Track Club
DII	M	JR	Evan Krug	Unattached 
DII	M	SR	Aaron Ward	Unattached 
DII	M		Ben Barrows	Unattached 
DII	M	SR	Chase VanKeulen	Unattached 
DII	M	SO	Cole Brown	Unattached 
DII	M	SR	Connor Danielson	Unattached 
DII	M		Daniel Peters	Unattached 
DII	M	SR	garrett benz	Unattached 
DII	M	JR	Jimmy Pfeffer	Unattached 
DII	M		John Vodacek	Unattached 
DII	M	FR	keith Osowski	Unattached 
DII	M		Kieran Sutton	Unattached 
DII	M		Lester Paul	Unattached 
DII	M	FR	Milo Greder	Unattached 
DII	M	SR	Nick Lawson	Unattached 
DII	M		Robert Fleuchaus	Unattached 
DII	M		Ronnie Stimson	Mill City Running
DII	M	SR	Trevor Capra	Unattached 
DII	M	SO	Bashir Aidrus	SW Minnesota St.
DII	M	SR	Evan Bonneson	SW Minnesota St.
DII	M	JR	Ben Broze	SW Minnesota St.
DII	M	FR	Joe Bustrak	SW Minnesota St.
DII	M	FR	Clayton Hartle	SW Minnesota St.
DII	M	FR	Logan Knutson	SW Minnesota St.
DII	M		Joe Louiselle	UNA-North Dakota State
DII	M		Camron Roehl	UNA-North Dakota State
DII	M	JR	Isaiah Warning	Unattahed 
DII	F	JR	Bethany Pearson	Sioux Falls
DII	F	JR	Keegan Day	Sioux Falls
DII	F	SR	Kiana Kraft	Sioux Falls
DII	F	FR	Kiara Mattern	Sioux Falls
DII	F	SR	Kylie Herlihy	Sioux Falls
DII	F	SR	Laura Kunz	Sioux Falls
DII	F	JR	Mattisen Kelley	Sioux Falls
DII	F	SO	Montana Belford	Sioux Falls
DII	F	FR	Sadie Thompson	Sioux Falls
DII	F	FR	Taryn Ceglowski	Sioux Falls
DII	F	SR	Tenley Schwartz	Sioux Falls
DII	F	SR	Alexandra Laiblin	Western Washington
DII	F	FR	Jane Barr	Western Washington
DII	F	SR	Lillianna Stelling	Western Washington
DII	F	SR	Maddy Hutchison	Western Washington
DII	F	SO	Peyton Shinnick	Western Washington
DII	F	SO	Sophia Galvez	Western Washington
DII	F	FR	Tovah Swartz-Ireland	Western Washington
DII	F	SO	Tracy Melville	Western Washington
DII	F	SO	Waverly Shreffler	Western Washington
DII	F	FR	Carly Rahn	Augustana (S.D.)
DII	F	SR	Cassidy Soli	Augustana (S.D.)
DII	F	FR	Claire Boersma	Augustana (S.D.)
DII	F	SO	Courtney Hottovy	Augustana (S.D.)
DII	F	SO	Emily Tromp	Augustana (S.D.)
DII	F	FR	Julia Megazzini	Augustana (S.D.)
DII	F	JR	Mackenzie Kelly	Augustana (S.D.)
DII	F	FR	Meagan Schenk	Augustana (S.D.)
DII	F	FR	Paige Sunstrom	Augustana (S.D.)
DII	F	FR	Rachel Rairdon	Augustana (S.D.)
DII	F	SO	Rebekah Rairdon	Augustana (S.D.)
DII	F	FR	Ashley Herdering	Bemidji State
DII	F	FR	Ashley Kinnard	Bemidji State
DII	F	FR	Brittny Hillstrom	Bemidji State
DII	F	FR	Carissa Decko	Bemidji State
DII	F	JR	Courtney Anderson	Bemidji State
DII	F	FR	Ellen Peterson	Bemidji State
DII	F	FR	Kristen Petron	Bemidji State
DII	F	JR	Sarone Paulzine	Bemidji State
DII	F	SO	Sharnea Witt	Bemidji State
DII	F		Abbie Fredrick	Black Hills St.
DII	F		Cailey Roth	Black Hills St.
DII	F	FR	Isabel Litzen	Black Hills St.
DII	F		Nicole Davis	Black Hills St.
DII	F	JR	Savannah Davis	Black Hills St.
DII	F		Tori Moore	Black Hills St.
DII	F	SO	Zoe Bigley	Black Hills St.
DII	F	JR	Alexis Almloff	Central Missouri
DII	F	JR	Amy Marx	Central Missouri
DII	F	JR	Courtney Rogers	Central Missouri
DII	F	FR	Haley Lamborn	Central Missouri
DII	F	JR	Jenna Bartholomew	Central Missouri
DII	F	FR	Karynn Carroll	Central Missouri
DII	F	FR	Kimberlee Sewester	Central Missouri
DII	F	SR	Maddy May	Central Missouri
DII	F	JR	Maria Wendell	Central Missouri
DII	F	FR	Mariah Elmore	Central Missouri
DII	F	SO	Morgan Van Harn	Central Missouri
DII	F	SR	Nicole Svendsen	Central Missouri
DII	F	SR	Rachel Boone	Central Missouri
DII	F	SO	Riley Dovel	Central Missouri
DII	F	JR	Stephanie Boan	Central Missouri
DII	F	SR	Yesenia Gomez	Central Missouri
DII	F	SO	Alyse Henry	Chadron State
DII	F	FR	Catherine Orban	Chadron State
DII	F	SO	Dominique Oden	Chadron State
DII	F	FR	Emma Willadsen	Chadron State
DII	F	FR	Julia Eskelson	Chadron State
DII	F	FR	Madison Watson	Chadron State
DII	F	SR	Nicky Applegarth	Chadron State
DII	F	JR	Sarah Myers	Chadron State
DII	F	FR	Serena Colegate	Chadron State
DII	F	SR	Taylor Allison	Chadron State
DII	F	FR	Whitney Riesen	Chadron State
DII	F	SO	Christina Hamerly	Colo. Christian
DII	F	FR	Hannah Causey	Colo. Christian
DII	F	SR	Hannah Struttman	Colo. Christian
DII	F	SO	Kayla Davis	Colo. Christian
DII	F	SR	Lauren Linscott	Colo. Christian
DII	F	JR	Mandee Middleton	Colo. Christian
DII	F	SO	Michaela Marcy	Colo. Christian
DII	F	SR	Michelle Perry	Colo. Christian
DII	F	SO	Rebekah McCabe	Colo. Christian
DII	F	FR	Tessa Hooper	Colo. Christian
DII	F	FR	Abigail Oglesby	Colorado Mesa
DII	F	SO	Amy McConnell	Colorado Mesa
DII	F	SO	Ashlyn Brent	Colorado Mesa
DII	F	SO	Kaila Green	Colorado Mesa
DII	F	FR	Lindsay Parsons	Colorado Mesa
DII	F	JR	Melissa Anderson	Colorado Mesa
DII	F	JR	Nicole Kitsuse	Colorado Mesa
DII	F	FR	Rebecca McMillan	Colorado Mesa
DII	F	JR	Courtney Ramsay	Concordia-St. Paul
DII	F	FR	Elissa Boll	Concordia-St. Paul
DII	F	FR	Ellee Petersen	Concordia-St. Paul
DII	F	FR	Jackie Lindfors	Concordia-St. Paul
DII	F	SR	Jordan Gray	Concordia-St. Paul
DII	F	FR	Kara Lindberg	Concordia-St. Paul
DII	F	FR	Lucia Mesfin	Concordia-St. Paul
DII	F	SO	Lydia Carr	Concordia-St. Paul
DII	F	FR	Maria Brown	Concordia-St. Paul
DII	F	JR	Ruth Lindberg	Concordia-St. Paul
DII	F	SO	Tasha Bennett	Concordia-St. Paul
DII	F	FR	Andrea Bryant	Dakota State
DII	F	SO	Ashley Robinson	Dakota State
DII	F	FR	Jacia Christiansen	Dakota State
DII	F	FR	Kirsten Paetow	Dakota State
DII	F	FR	Lyndsay Pruss	Dakota State
DII	F	FR	Mallory Aughenbaugh	Dakota State
DII	F	SO	Emily Hanson	Dakota Wesleyan
DII	F	JR	Kelsie King	Dakota Wesleyan
DII	F	FR	Macey Bohl	Dakota Wesleyan
DII	F	SO	McKenna Rogers	Dakota Wesleyan
DII	F	SR	Morgan Aughenbaugh	Dakota Wesleyan
DII	F	FR	Savannah Schmidt	Dakota Wesleyan
DII	F	SR	Shailhyn Schweigert	Dakota Wesleyan
DII	F	FR	Bailey Smith	Dickinson St.
DII	F		Brittney Grove	Dickinson St.
DII	F	FR	Cassidy Hauser	Dickinson St.
DII	F	SO	Jacey Wilson	Dickinson St.
DII	F		Jade Sheffield	Dickinson St.
DII	F	FR	Julia Falcon	Dickinson St.
DII	F		Lisa Townsend	Dickinson St.
DII	F	SR	Chelsea Jackson	Fort Hays St.
DII	F	SO	Courtney Nemechek	Fort Hays St.
DII	F	FR	Grace Buessing	Fort Hays St.
DII	F	SR	Lauren Roberts	Fort Hays St.
DII	F	SR	Lindsay Roberts	Fort Hays St.
DII	F	JR	Lisa Penner	Fort Hays St.
DII	F	FR	Rebeca Avelar	Fort Hays St.
DII	F	SR	Shea Bonine	Fort Hays St.
DII	F	SO	Tessa Durnell	Fort Hays St.
DII	F	JR	Yessenia Gonzales	Fort Hays St.
DII	F	FR	Charlene Brown	Gillette
DII	F	SO	Ryan Isennock	Gillette
DII	F		Britney Markhardt	ISU Running Club
DII	F	JR	Holly Schmitz	ISU Running Club
DII	F	JR	Jessica Riojas	ISU Running Club
DII	F	SO	Katlyn Ableidinger	ISU Running Club
DII	F		Nikita Steiner	ISU Running Club
DII	F	FR	Emma Stimatze	Johnson County CC
DII	F	FR	Jacinta King	Johnson County CC
DII	F	SO	Jessalyn Rivet-Tissot	Johnson County CC
DII	F	FR	Mikayla Lisher	Johnson County CC
DII	F	FR	Sophia Wetta	Johnson County CC
DII	F	SO	Yulissa DelaTorre	Johnson County CC
DII	F		Heather Maxfield	Lakehead Athletics Club
DII	F		Claudia Krygier	Lawrence Tech
DII	F		Emily Gandolfi	Lawrence Tech
DII	F	FR	Josie Queary	Lawrence Tech
DII	F	SO	Kelsey Catania	Lawrence Tech
DII	F	SR	Marissa Bradley	Lawrence Tech
DII	F	FR	Mia Johnson	Lawrence Tech
DII	F	FR	Michelle Meister	Lawrence Tech
DII	F	SR	Monica Ellicott	Lawrence Tech
DII	F	SO	Amanda Kautzer	Michigan Tech
DII	F	JR	Cassie Gietek	Michigan Tech
DII	F	FR	Chloe Strach	Michigan Tech
DII	F	SO	Emily Byrd	Michigan Tech
DII	F	JR	Emily Vigil	Michigan Tech
DII	F	SO	Julia Manzano	Michigan Tech
DII	F	FR	Kath Schneider	Michigan Tech
DII	F	JR	Liz Bloch	Michigan Tech
DII	F	FR	Lucille Nunneley	Michigan Tech
DII	F	SO	Madisyn Estkowski	Michigan Tech
DII	F	JR	Robyn Holmes	Michigan Tech
DII	F	SO	Sarah Goble	Michigan Tech
DII	F		Alee Kunshier	Minnesota Running Club
DII	F		Alexis Valencia	Minnesota Running Club
DII	F		Allyx Kvasnicka	Minnesota Running Club
DII	F		Anna Truong	Minnesota Running Club
DII	F		Bailey Larsen	Minnesota Running Club
DII	F		Brenna Betts	Minnesota Running Club
DII	F		Caitlin Johnson	Minnesota Running Club
DII	F		Cassy Tsagaris	Minnesota Running Club
DII	F		Dani Quast	Minnesota Running Club
DII	F		Emily Davis	Minnesota Running Club
DII	F		Emily Lowerr	Minnesota Running Club
DII	F		Katelyn McEnelly	Minnesota Running Club
DII	F		Kendra Anderson	Minnesota Running Club
DII	F		Krista Holmstrom	Minnesota Running Club
DII	F		Kyra Anderson	Minnesota Running Club
DII	F		Lillian Smith	Minnesota Running Club
DII	F		Mackenzie Davis	Minnesota Running Club
DII	F		Mandy Hansen	Minnesota Running Club
DII	F		Maxine Fusaro	Minnesota Running Club
DII	F		Meredith Oechler	Minnesota Running Club
DII	F		Monika Weimer	Minnesota Running Club
DII	F		Rachel Hatcher	Minnesota Running Club
DII	F		Sophie Held	Minnesota Running Club
DII	F		Sydney Phillips	Minnesota Running Club
DII	F		Yamuna Satsangi	Minnesota Running Club
DII	F	SO	Bobbi Patrick	Minnesota State
DII	F	FR	Camryn Burtness	Minnesota State
DII	F	SO	Carisa Weyenberg	Minnesota State
DII	F	SR	Erin Baker	Minnesota State
DII	F	FR	Heidi Welu	Minnesota State
DII	F	SO	Hillary Swanson	Minnesota State
DII	F	FR	Ivy Glade	Minnesota State
DII	F	SO	Jaylynn Lauer	Minnesota State
DII	F	JR	Josie Braaten	Minnesota State
DII	F	JR	Lily Paul	Minnesota State
DII	F	JR	Mackenzie Dockendorf	Minnesota State
DII	F	SR	Maddi Sjelin	Minnesota State
DII	F	JR	Megan Serratore	Minnesota State
DII	F	SR	Rachel Crawford	Minnesota State
DII	F	FR	Rebecca McDermott	Minnesota State
DII	F	FR	Sarah Turpen	Minnesota State
DII	F	JR	Abigail Moore	Minnesota-Duluth
DII	F	SR	Amber Seidenkranz	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Anna Hall	Minnesota-Duluth
DII	F	FR	Courtney Carlson	Minnesota-Duluth
DII	F	FR	Elizabeth Kyes	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Elizabeth Schlafke	Minnesota-Duluth
DII	F	SR	Emilee Trost	Minnesota-Duluth
DII	F	FR	Gabriella Brinkely	Minnesota-Duluth
DII	F	FR	Isabella Brezinka	Minnesota-Duluth
DII	F	JR	Katelyn Kammer	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Kathryn Webb	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Maria Berg	Minnesota-Duluth
DII	F	JR	Meaghan Borrowski	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Megan Cihasky	Minnesota-Duluth
DII	F	JR	Megan Stuart	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Melissa Drenckhahn	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Paige Du Bois	Minnesota-Duluth
DII	F	FR	Rhiana Rinke	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Sarah Harrison	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Tayler Hebner	Minnesota-Duluth
DII	F	FR	Abigail McGee	Minot State
DII	F	FR	Amanda Mohr	Minot State
DII	F	FR	Brinlie Nielsen	Minot State
DII	F	SR	Emily Westlake	Minot State
DII	F	JR	Jana Warrick-Jones	Minot State
DII	F	FR	Mia Spain	Minot State
DII	F	FR	Michaela Larson	Minot State
DII	F	SR	Patience Alberston	Minot State
DII	F	SO	Alison Nutt	Missouri Western
DII	F	FR	Allison Goos	Missouri Western
DII	F	FR	Brianni Jones	Missouri Western
DII	F	FR	Claire Reedy	Missouri Western
DII	F	FR	Destiny Wilson	Missouri Western
DII	F	FR	Emily Zorich	Missouri Western
DII	F	FR	Kaelyn Smith	Missouri Western
DII	F	JR	Kaitlyn Shoemaker	Missouri Western
DII	F	FR	Kelsey Cox	Missouri Western
DII	F	FR	Kristen Hagen	Missouri Western
DII	F	FR	Mariah Smith	Missouri Western
DII	F	FR	Megan Gillen	Missouri Western
DII	F	SR	Nikki Thiede	Missouri Western
DII	F	FR	Sammy Roberts	Missouri Western
DII	F	SO	Alex George	Morningside
DII	F	JR	Allison Higgins	Morningside
DII	F	JR	Cassie Warner	Morningside
DII	F	FR	Lillyana Yebra	Morningside
DII	F	JR	Megan Maaske	Morningside
DII	F	SR	Michelle Mumm	Morningside
DII	F	SO	Natalie Lambert	Morningside
DII	F	JR	Payton Boer	Morningside
DII	F	JR	Alicia Swenson	MSU-Moorhead
DII	F	FR	Emily Hultin	MSU-Moorhead
DII	F	SO	Jenna Wegscheid	MSU-Moorhead
DII	F	SO	Kathryn Sistrunk	MSU-Moorhead
DII	F	JR	Marissa Carlson	MSU-Moorhead
DII	F	FR	Megan Kucera	MSU-Moorhead
DII	F	SO	Samantha Swenson	MSU-Moorhead
DII	F	SO	Whitney Welder	MSU-Moorhead
DII	F	FR	Zoe Kraft	MSU-Moorhead
DII	F	SO	April Graham	Nebraska-Kearney
DII	F	FR	Destiny Reinke	Nebraska-Kearney
DII	F	SO	Elizabeth Cramer	Nebraska-Kearney
DII	F	JR	Gabby Gracia	Nebraska-Kearney
DII	F	SO	Jocie Towers	Nebraska-Kearney
DII	F	FR	Katie Hastings	Nebraska-Kearney
DII	F	SO	Lacie Lindner	Nebraska-Kearney
DII	F	SO	Maricruz Mora	Nebraska-Kearney
DII	F	JR	Melissa Davison	Nebraska-Kearney
DII	F	SR	Molly Dibben	Nebraska-Kearney
DII	F	SO	Natalie Stanley	Nebraska-Kearney
DII	F	FR	Preslie Allen	Nebraska-Kearney
DII	F	FR	Regan Taubenheim	Nebraska-Kearney
DII	F	FR	Tori Lindner	Nebraska-Kearney
DII	F	FR	Zoe Ritz	Nebraska-Kearney
DII	F	SO	Zoeie Bacon	Nebraska-Kearney
DII	F	JR	Abby Fifarek	Northern Michigan
DII	F	SO	Annicka McDonald	Northern Michigan
DII	F	FR	Carly Ronis	Northern Michigan
DII	F	SO	Caroline Arlasky	Northern Michigan
DII	F	SR	Caroline Brisbois	Northern Michigan
DII	F	JR	Clara Churchill	Northern Michigan
DII	F	FR	Elise Longley	Northern Michigan
DII	F	SO	Hanna Torvi	Northern Michigan
DII	F	JR	Hannah Lonergan	Northern Michigan
DII	F	SO	Holly Blowers	Northern Michigan
DII	F	FR	Josie Roos	Northern Michigan
DII	F	FR	Julie Ensrud	Northern Michigan
DII	F	JR	Kalina Pfannenstiel	Northern Michigan
DII	F	SR	Kameron Burmeister	Northern Michigan
DII	F	SO	Katelyn Smith	Northern Michigan
DII	F	JR	Kelly Pietrzak	Northern Michigan
DII	F	JR	Kieren Becker	Northern Michigan
DII	F	JR	Maddy Walters	Northern Michigan
DII	F	SO	Shayla Huebner	Northern Michigan
DII	F	JR	Sophie McDonald	Northern Michigan
DII	F	SO	Victoria Harris	Northern Michigan
DII	F	SR	Vivian Hett	Northern Michigan
DII	F	FR	Abberly Smith	Northern State
DII	F	SR	Dakotah Bullen	Northern State
DII	F	FR	Gracelynn Miller	Northern State
DII	F	JR	Hanna Wahl	Northern State
DII	F	FR	Kylie Werner	Northern State
DII	F	SR	Lindsey Gast	Northern State
DII	F	FR	Livia Wallace	Northern State
DII	F	SO	Madison Leapaldt	Northern State
DII	F	FR	Megan Mooberry	Northern State
DII	F	JR	Paige Larson	Northern State
DII	F	FR	Sarah Schafer	Northern State
DII	F	SR	Sasha Hovind	Northern State
DII	F	FR	Anna Hamilton	Northwest Nazarene
DII	F	FR	Ashley Harris	Northwest Nazarene
DII	F	SO	Bethany Danner	Northwest Nazarene
DII	F	JR	Emily Hammons	Northwest Nazarene
DII	F	FR	Heidi Nisly	Northwest Nazarene
DII	F	JR	MaKenna Conley	Northwest Nazarene
DII	F	JR	Sierra Manzer	Northwest Nazarene
DII	F	SO	Breanna Harthoorn	Northwestern (Iowa)
DII	F	SO	Emma Van Meeteren	Northwestern (Iowa)
DII	F	SR	Katie Bosch	Northwestern (Iowa)
DII	F	SO	Katrina Engebretson	Northwestern (Iowa)
DII	F	FR	Megan Shulstad	Northwestern (Iowa)
DII	F	JR	Rebekah Muilenburg	Northwestern (Iowa)
DII	F	SR	Sam Sinclair	Northwestern (Iowa)
DII	F	SR	Sarah Lunn	Northwestern (Iowa)
DII	F	SO	Wesley Milligan	Northwestern (Iowa)
DII	F	FR	Andrea Chestnut	Pittsburg St.
DII	F	SO	Anne Wood	Pittsburg St.
DII	F	JR	Ashton Henson	Pittsburg St.
DII	F	FR	Cassidy Westhoff	Pittsburg St.
DII	F	SR	Christina Metzger	Pittsburg St.
DII	F	FR	Halle Helfrich	Pittsburg St.
DII	F	SO	Hannah Rebmann	Pittsburg St.
DII	F	JR	Jordan Puvogel	Pittsburg St.
DII	F	JR	Katren Rienbolt	Pittsburg St.
DII	F	FR	Kelsey Kinkade	Pittsburg St.
DII	F	SR	Kolleen Gladden	Pittsburg St.
DII	F	SO	Maggie Cofer	Pittsburg St.
DII	F	FR	Maggie Murray	Pittsburg St.
DII	F	JR	Meredith Wolfe	Pittsburg St.
DII	F	SR	Paige Denton	Pittsburg St.
DII	F	SO	Piper Misse	Pittsburg St.
DII	F	JR	Quinnlyn Walcott	Pittsburg St.
DII	F	JR	Addy Townsend	Simon Fraser
DII	F	JR	Chelsea Ribeiro	Simon Fraser
DII	F	SR	Julia Howley	Simon Fraser
DII	F	SR	Miryam Bassett	Simon Fraser
DII	F	FR	Olivia Willett	Simon Fraser
DII	F	SR	Paige Nock	Simon Fraser
DII	F	SR	Sophie Dodd	Simon Fraser
DII	F	SR	Adeline Straatmeyer	South Dakota Mines
DII	F	JR	Erica Westerman	South Dakota Mines
DII	F	SR	Kari Radke	South Dakota Mines
DII	F	SO	Kayla Gagen	South Dakota Mines
DII	F	FR	Laramie Giles	South Dakota Mines
DII	F	SR	Libby Friesen	South Dakota Mines
DII	F	JR	Rachel Lovelace	South Dakota Mines
DII	F	SR	Ryley Sutton	South Dakota Mines
DII	F	FR	BreAnn Rhodes	Southwestern CC
DII	F	FR	Christina Stopak	Southwestern CC
DII	F	FR	Halie Dean	Southwestern CC
DII	F	FR	Heather Jessen	Southwestern CC
DII	F	FR	Jessica Beatty	Southwestern CC
DII	F	JR	Akia Buford	Stanislaus State
DII	F	SO	Clarissa Morales	Stanislaus State
DII	F	SO	Cynthia Mejia	Stanislaus State
DII	F	SR	Harleen Pabla	Stanislaus State
DII	F	FR	Iris Carrillo	Stanislaus State
DII	F	SO	Kendall Herod	Stanislaus State
DII	F	JR	Marylu Pulido	Stanislaus State
DII	F	FR	Nancy Juarez	Stanislaus State
DII	F	JR	Sabrina Garcia	Stanislaus State
DII	F	SO	Stephanie Bernal	Stanislaus State
DII	F		Belinda Guerra	U of Manitoba
DII	F		Carlynne Millns	U of Manitoba
DII	F		Danielle Saj	U of Manitoba
DII	F		Danika Passler Bates	U of Manitoba
DII	F		Darby Goodall	U of Manitoba
DII	F		Erin Tramley	U of Manitoba
DII	F		Janine Zajac	U of Manitoba
DII	F		Mikala Mann	U of Manitoba
DII	F		Nicola Odaisky	U of Manitoba
DII	F		Nicole Balzer	U of Manitoba
DII	F		Rebekah Sass	U of Manitoba
DII	F		Sarah Millns	U of Manitoba
DII	F		Shayna Giesbrecht	U of Manitoba
DII	F	JR	Alexandra Hernandez	UC San Diego
DII	F	FR	AnnMarie Howell	UC San Diego
DII	F	SO	Camille Perkins	UC San Diego
DII	F	JR	Christa Kloha	UC San Diego
DII	F	FR	Czarina Dominguez	UC San Diego
DII	F	SR	Ella Verhees	UC San Diego
DII	F	FR	Esmeralda Morales	UC San Diego
DII	F	JR	Karina Carstens	UC San Diego
DII	F	FR	Kendra Corey	UC San Diego
DII	F	SR	Kristin Semancsin	UC San Diego
DII	F	FR	Laura Moran	UC San Diego
DII	F	SR	Merin Arft	UC San Diego
DII	F	JR	Shalyn Mabritto	UC San Diego
DII	F	SR	Alexis Zeis	U-Mary
DII	F	FR	Amanda Forliti	U-Mary
DII	F	FR	Ashley Neumiller	U-Mary
DII	F	SO	Bree Erickson	U-Mary
DII	F	JR	Emma Hafdahl	U-Mary
DII	F	JR	Jaiden Schuette	U-Mary
DII	F	SO	Kate Fox	U-Mary
DII	F	SR	Kaycie Stewart	U-Mary
DII	F	FR	Lacey Feist-Young	U-Mary
DII	F	JR	Savannah Childers	U-Mary
DII	F	FR	Sydney Wendt	U-Mary
DII	F		Elizabeth Frick	UNA-Minnesota
DII	F	JR	Alyssa Weber	Upper Iowa
DII	F	SO	Breyanna Hill	Upper Iowa
DII	F	FR	Christonna Shafranski	Upper Iowa
DII	F	FR	Kailie Sasada	Upper Iowa
DII	F	FR	Laycee Roys	Upper Iowa
DII	F	FR	Lucy Syverson	Upper Iowa
DII	F	FR	Madison Brownrigg	Upper Iowa
DII	F	FR	Serianna Dehmlow	Upper Iowa
DII	F	SO	Allyssa Weitkum	Valley City State
DII	F	JR	Grace Miller	Valley City State
DII	F	FR	Julianne Wilson	Valley City State
DII	F	FR	Kristina Fricke	Valley City State
DII	F	JR	Bailey Matthaidess	Waldorf
DII	F	SR	Charley Buddenhagen	Waldorf
DII	F	FR	Clara Roderick	Waldorf
DII	F	JR	Katelynn Ramirez	Waldorf
DII	F	SO	Marissa Kuik	Waldorf
DII	F	SO	Marissa Widener	Waldorf
DII	F	FR	Brianna Crouch	Wayne St. (Neb.)
DII	F	JR	Joan Jelimo	Wayne St. (Neb.)
DII	F	SO	Josephine Peitz	Wayne St. (Neb.)
DII	F	FR	Kim Lowman	Wayne St. (Neb.)
DII	F	FR	Molly McCartney	Wayne St. (Neb.)
DII	F	FR	Sabrina Sack	Wayne St. (Neb.)
DII	F		Erin Valgardson	Winnipeg Optimist Athleti
DII	F	JR	Annie Brekken	Wis.-La Crosse
DII	F	FR	Elizabeth Brugger	Wis.-La Crosse
DII	F	JR	Ellie Miller	Wis.-La Crosse
DII	F	JR	Hannah Beilke	Wis.-La Crosse
DII	F	SR	Kaitlyn McDaniel	Wis.-La Crosse
DII	F	SR	Mackenzie Keller-Miller	Wis.-La Crosse
DII	F	FR	Rachel Jeffers	Wis.-La Crosse
DII	F	SR	Rebecca Voss	Wis.-La Crosse
DII	F	JR	Sadie Kroll	Wis.-La Crosse
DII	F	SR	Samantha Court	Wis.-La Crosse
DII	F	SO	Sarah Ziolkowski	Wis.-La Crosse
DII	F		Allie Levin	Wisconsin Track Club
DII	F		Anna Keller	Wisconsin Track Club
DII	F		Becca Murray	Wisconsin Track Club
DII	F		Hanna Docter	Wisconsin Track Club
DII	F		Hannah Mitchell	Wisconsin Track Club
DII	F		Hannah Moulton	Wisconsin Track Club
DII	F		Hannah Sorensen	Wisconsin Track Club
DII	F		Kiersten McDevitt	Wisconsin Track Club
DII	F		Lauren Schilling	Wisconsin Track Club
DII	F		Madeleine Pape	Wisconsin Track Club
DII	F		Maleta Moulsoff	Wisconsin Track Club
DII	F		Megan Buechel	Wisconsin Track Club
DII	F		Molly Baus	Wisconsin Track Club
DII	F		Quinn O'Connor	Wisconsin Track Club
DII	F		Rachel Anderson	Wisconsin Track Club
DII	F		Rissa Lane	Wisconsin Track Club
DII	F		Sam Weiler	Wisconsin Track Club
DII	F		Sarah Arndt	Wisconsin Track Club
DII	F		Stephanie Rink	Wisconsin Track Club
DII	F	SR	Christine Thorn	Unattached
DII	F		Ellen Smith	Unattached
DII	F	JR	Emily Pedzinski	Unattached
DII	F	SR	Jasmyne Cooper	Unattached
DII	F	FR	Kaedyn Chamberlain	SW Minnesota St.
DII	F	FR	Emily Daniels	SW Minnesota St.
DII	F	FR	Emily Gillingham	SW Minnesota St.
DII	F	SO	Kayla Jansky	SW Minnesota St.
DII	F	FR	Avery Lester	SW Minnesota St.
DII	F	FR	Abby Schotter	SW Minnesota St.
DII	F	FR	Meghan Sullivan	SW Minnesota St.
DII	F	JR	Kristen Weber	SW Minnesota St.
DIII	M	FR	Akahnni Delgado	North Iowa Area CC
DIII	M	SO	Blake Keller	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Brian Jacques	North Iowa Area CC
DIII	M	SO	Canyon Kuhlmann	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Daniel Hennigar	North Iowa Area CC
DIII	M	SO	David Carter	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Derek Carpenter	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Grant Dieken	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Hunter Filloon	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Jacob Hansen	North Iowa Area CC
DIII	M	SO	John Kraft	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Logan Dalbeck	North Iowa Area CC
DIII	M	SO	Samuel Dean	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Tyler Crawford	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Tyson Stromer	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Dominic Mancini	Bay College
DIII	M	FR	Giovanni Mancini	Bay College
DIII	M	FR	Kevin Brazeau	Bay College
DIII	M	FR	Nick LaRose	Bay College
DIII	M	FR	Steven Magnuson	Bay College
DIII	M	JR	Alan Scheuermann	Concordia-Moorhead
DIII	M	SR	Brandon Quibell	Concordia-Moorhead
DIII	M	SR	Brendan Johnson	Concordia-Moorhead
DIII	M	FR	Connor Haugrud	Concordia-Moorhead
DIII	M	JR	David Supinski	Concordia-Moorhead
DIII	M	SO	Eric Wicklund	Concordia-Moorhead
DIII	M	JR	Erik Larson	Concordia-Moorhead
DIII	M	FR	Hans Frank-Holzner	Concordia-Moorhead
DIII	M	FR	Munir Isahak	Concordia-Moorhead
DIII	M	SR	Nick Solheim	Concordia-Moorhead
DIII	M	FR	Noah Kneeskern	Concordia-Moorhead
DIII	M	SO	Olsen Pancoast	Concordia-Moorhead
DIII	M	SO	Tommy Froland	Concordia-Moorhead
DIII	M	FR	Chandler Dunn	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Dalton Gosch	Hawkeye CC
DIII	M	FR	David Thompson	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Grant Baker	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Isaac Connolly	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Landon Boomsma	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Malcolm Myers	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Paden Maschmann	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Peter Torkleson	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Ryan Millikin	Hawkeye CC
DIII	M	SO	Abram Donovan	Webster
DIII	M	SR	Austin Dudley	Webster
DIII	M	SR	Brandon Brown	Webster
DIII	M	JR	Brian Hartmann	Webster
DIII	M	SR	Dontrell Carpenter	Webster
DIII	M	SR	Jordan Benton	Webster
DIII	M	FR	Michael Ruiz Del Arbol	Webster
DIII	M	FR	Nathan Freyling	Webster
DIII	M	FR	Nicholas Berra	Webster
DIII	M	SO	Paul Mueller	Webster
DIII	M	SR	Riley Flynn	Webster
DIII	M	SR	Robert Koegel	Webster
DIII	M	SR	Tayler Carter	Webster
DIII	M	FR	Andrew George	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Austin Baker	Wis.-Oshkosh
DIII	M	JR	Bennett Krueger	Wis.-Oshkosh
DIII	M	JR	Brian McKnight	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Cody Chadwick	Wis.-Oshkosh
DIII	M	SO	Collin Borazo	Wis.-Oshkosh
DIII	M	SR	Daniel Massey	Wis.-Oshkosh
DIII	M	SO	Fabian Salinas	Wis.-Oshkosh
DIII	M	SO	Henry Laste	Wis.-Oshkosh
DIII	M	SO	Jack Rindahl	Wis.-Oshkosh
DIII	M	JR	Jacob Rost	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Lucas Weber	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Michael Juarez	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Noah Bruehl	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Noah O'Neill	Wis.-Oshkosh
DIII	M	SO	Robert Szymanski	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Skyler Yunk	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Specner Muffler	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Adam Jacobi	Wis.-River Falls
DIII	M	FR	Beau Clemmensen	Wis.-River Falls
DIII	M	JR	Braydon Johnson	Wis.-River Falls
DIII	M	FR	Connor Johnson	Wis.-River Falls
DIII	M	FR	Jack Schwartz	Wis.-River Falls
DIII	M	FR	Michael Meyer	Wis.-River Falls
DIII	M	FR	Mitchell Lorenz	Wis.-River Falls
DIII	M	FR	Paul Weiler	Wis.-River Falls
DIII	M	JR	Reid Schwechler	Wis.-River Falls
DIII	M	FR	Sean Fisher	Wis.-River Falls
DIII	M	SR	Sean Ahlness	Hamline
DIII	M	SO	Fernando Benitez	Hamline
DIII	M	FR	Zach Dickmeyer	Hamline
DIII	M	JR	Tony Duchenes	Hamline
DIII	M	FR	Frank Gustafson	Hamline
DIII	M	FR	Collin Hartogh	Hamline
DIII	M	SR	Sam Jewson	Hamline
DIII	M	FR	Matt Lorah	Hamline
DIII	M	JR	Kyle Mehrhof	Hamline
DIII	M	JR	Kellen Overvig	Hamline
DIII	M	SR	Anthony Paladie	Hamline
DIII	M	FR	Ben Roen	Hamline
DIII	M	JR	Tommy Rusco	Hamline
DIII	M	SO	Alex Walsh	Hamline
DIII	F	SO	Allison Steahr	North Iowa Area CC
DIII	F	FR	Ally Trager	North Iowa Area CC
DIII	F	SO	Amy Fullerton	North Iowa Area CC
DIII	F	FR	Anna Frisch	North Iowa Area CC
DIII	F	FR	Julia Dunlavey	North Iowa Area CC
DIII	F	SO	Keisha Gonzague	North Iowa Area CC
DIII	F	FR	Maddison Shupe	North Iowa Area CC
DIII	F	FR	Rebekah Larson	North Iowa Area CC
DIII	F	FR	Tiffany Meyer	North Iowa Area CC
DIII	F	FR	Brittany Judson	Bay College
DIII	F	FR	Caitlyn Havelka	Bay College
DIII	F	FR	Katy Combs	Bay College
DIII	F	FR	Rhyan Murtha	Bay College
DIII	F	FR	Zoie Berg	Bay College
DIII	F	SR	Abby Sharer	Carleton
DIII	F	FR	Amanda Mosborg	Carleton
DIII	F	FR	Amelia Papajohn	Carleton
DIII	F	JR	Annie Utzschneider	Carleton
DIII	F	SO	Berit Hudson Rasmuss	Carleton
DIII	F	SO	Cristy Carretero	Carleton
DIII	F	FR	Elizabeth Zimmerman	Carleton
DIII	F	SO	Emilee Fulton	Carleton
DIII	F	SR	Emily Kaegi	Carleton
DIII	F	FR	Emma Greenlee	Carleton
DIII	F	FR	Fiona Casey	Carleton
DIII	F	FR	Grace Leslie	Carleton
DIII	F	SO	Helen Schuda	Carleton
DIII	F	SO	Jade Ogilvie	Carleton
DIII	F	FR	Jessalyn Ayars	Carleton
DIII	F	FR	Leah McClintock-Sha	Carleton
DIII	F	JR	Lizzy Lynn	Carleton
DIII	F	SO	Marietta Geist	Carleton
DIII	F	JR	Martha Torstenson	Carleton
DIII	F	FR	Maya Hilty	Carleton
DIII	F	SO	Meg Mathison	Carleton
DIII	F	FR	Natalia Tu	Carleton
DIII	F	FR	Natalie Marsh	Carleton
DIII	F	SO	Ruthie Boyd	Carleton
DIII	F	JR	Samantha Schnirring	Carleton
DIII	F	FR	Sarah Allaben	Carleton
DIII	F	JR	Sarah Nazarino	Carleton
DIII	F	FR	Sophie Schafer	Carleton
DIII	F	FR	Yoshiko Lynch	Carleton
DIII	F	FR	Annika Thompson	Concordia-Moorhead
DIII	F	JR	Brianna Gruenberg	Concordia-Moorhead
DIII	F	JR	Colleen Vought	Concordia-Moorhead
DIII	F	JR	Elizabeth Vought	Concordia-Moorhead
DIII	F	FR	Emily Hao	Concordia-Moorhead
DIII	F	SO	Emily Hignell	Concordia-Moorhead
DIII	F	SR	Erica Hauf	Concordia-Moorhead
DIII	F	FR	Joanna Lee	Concordia-Moorhead
DIII	F	SO	Jordan Oliphant	Concordia-Moorhead
DIII	F	SR	Kaley Hedberg	Concordia-Moorhead
DIII	F	SO	Kara Andersen	Concordia-Moorhead
DIII	F	JR	Maria West	Concordia-Moorhead
DIII	F	SR	Olivia Hamilton	Concordia-Moorhead
DIII	F	FR	Payton Ramberg	Concordia-Moorhead
DIII	F	SO	Rachel Koenig	Concordia-Moorhead
DIII	F	FR	Samara Strootman	Concordia-Moorhead
DIII	F	JR	Sara Whiteman	Concordia-Moorhead
DIII	F	SR	Sarah Curran	Concordia-Moorhead
DIII	F	JR	Shelby Kline	Concordia-Moorhead
DIII	F	SO	Talia Dalzell	Concordia-Moorhead
DIII	F	JR	Tarja Nelsen	Concordia-Moorhead
DIII	F	SO	Atlanta Groeneveld	Hawkeye CC
DIII	F	SO	Autumn Weekley	Hawkeye CC
DIII	F	FR	Divine Washington	Hawkeye CC
DIII	F	FR	Hannah Johnson	Hawkeye CC
DIII	F	FR	Joanna Topham	Hawkeye CC
DIII	F	SO	Mikki Mundus	Hawkeye CC
DIII	F	FR	Shea Dahlstrom	Hawkeye CC
DIII	F	FR	Hailee Morisseau	Lakehead University
DIII	F	FR	Haylee Beeman	Lakehead University
DIII	F	FR	Nicole Tamming	Lakehead University
DIII	F	FR	Paige Kobe	Lakehead University
DIII	F	FR	Rebekkah Pyle	Lakehead University
DIII	F	FR	Adelaide Gaughran-Bedel	Macalester
DIII	F	JR	Alia Benedict	Macalester
DIII	F	JR	Amy Pelz	Macalester
DIII	F	SO	Anya Ptacek	Macalester
DIII	F	SO	Anya Wolterman	Macalester
DIII	F	JR	Betsy Schein	Macalester
DIII	F	FR	Brooke Hoppe	Macalester
DIII	F	SR	Carmen Garson-Shumway	Macalester
DIII	F	JR	Elena Smith	Macalester
DIII	F	SO	Emma Higgins	Macalester
DIII	F	SO	Emma Maxtutis	Macalester
DIII	F	FR	Emma Verges	Macalester
DIII	F	JR	Hallie Kircher-Hennin	Macalester
DIII	F	JR	Holly Ellingson	Macalester
DIII	F	SO	Ingrid Kilde	Macalester
DIII	F	SR	Kaitlyn Lindaman	Macalester
DIII	F	SR	Kathrene Garcia	Macalester
DIII	F	JR	Katrin O'Grady	Macalester
DIII	F	SO	Kayla Hostetler	Macalester
DIII	F	SR	Laura Gould	Macalester
DIII	F	SR	Lea Davidson	Macalester
DIII	F	FR	Lily Jenssen	Macalester
DIII	F	SR	Lorna Sherwood-Cabal	Macalester
DIII	F	SO	Lydia Simpson	Macalester
DIII	F	FR	Maddie West	Macalester
DIII	F	FR	Maddy Kennard	Macalester
DIII	F	FR	Maddy Prentiss	Macalester
DIII	F	SR	Madeline Abbott	Macalester
DIII	F	SR	Margaret Stelzner	Macalester
DIII	F	JR	Marlee Yost-Wolff	Macalester
DIII	F	FR	Mikayla Smith	Macalester
DIII	F	SR	Rosie Cobb	Macalester
DIII	F	SR	Sarah Aldama	Macalester
DIII	F	JR	Sarah Furth	Macalester
DIII	F	JR	Bryana Waage	St. Catherine
DIII	F	JR	Catherine Degen	St. Catherine
DIII	F	FR	Elizabeth Axberg	St. Catherine
DIII	F	JR	Jackie Brine-Doyle	St. Catherine
DIII	F	FR	Julia Clark	St. Catherine
DIII	F	SO	Leighlin Ahlstrom	St. Catherine
DIII	F	FR	Lexi Erickson	St. Catherine
DIII	F	JR	Marie Morrier	St. Catherine
DIII	F	SR	Michelle Perri	St. Catherine
DIII	F	SR	Natalie Barclay	St. Catherine
DIII	F	SO	Olivia Damron	St. Catherine
DIII	F	JR	Sam Witmer	St. Catherine
DIII	F	SO	Alaina Marti	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Ali Crochet	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Ali Glassbrenner	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	JR	Amber Matzoll	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Anna Kroll	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Anna Klinkner	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Becca Wilkin	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	JR	Bridget Schmitt	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Carly Scheurerman	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Claudia Lundgren	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	JR	Ellen Bennett	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Emily Haugen	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	JR	Emily Adrian	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Gianni Solis	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Grace Williams	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Grace Loeslie	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Harriet Hubbell	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Jenny Launder	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Jenny Walz	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	JR	Julia Giefer	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	JR	Kara Huyett	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Katie Breuckman	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Mackenzie O'Connell	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Maria Zahhos	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Megan Gossfeld	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Melissa Marsh	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	JR	Michelle Wise	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Molly Clarke	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Morgan Dammann	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Sara Miller	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Sara Ness	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Shannon Dolan	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Holly Goergen	Webster
DIII	F	SO	Jessica Phibbs	Webster
DIII	F	JR	Jessica Aguilar Adan	Webster
DIII	F	FR	Kalleigh Linthicum	Webster
DIII	F	FR	Lauren Coleman	Webster
DIII	F	SO	Megan Schramm	Webster
DIII	F	SR	Meghan Illig	Webster
DIII	F	SO	Meredith Sowers	Webster
DIII	F	FR	Minnell Fundora	Webster
DIII	F	SO	Savannah Brewer	Webster
DIII	F	FR	Allie Chen	Wis.-Oshkosh
DIII	F	SO	Amanda Vandenplas	Wis.-Oshkosh
DIII	F	SO	Ashton Keene	Wis.-Oshkosh
DIII	F	SO	Breanna Vandenplas	Wis.-Oshkosh
DIII	F	JR	Cammy Garvelink	Wis.-Oshkosh
DIII	F	SR	Cheyenne Moore	Wis.-Oshkosh
DIII	F	FR	Elizabeth Reddeman	Wis.-Oshkosh
DIII	F	FR	Erica Liesen	Wis.-Oshkosh
DIII	F	FR	Hannah Lohrenz	Wis.-Oshkosh
DIII	F	JR	Hannah Thorn	Wis.-Oshkosh
DIII	F	SR	Jessi Stamn	Wis.-Oshkosh
DIII	F	FR	Lexus Brown	Wis.-Oshkosh
DIII	F	FR	Paige Schilling	Wis.-Oshkosh
DIII	F	FR	Reece Matheson	Wis.-Oshkosh
DIII	F	SO	Tayah Cunningham	Wis.-Oshkosh
DIII	F	SR	Abigail Fouts	Wis.-River Falls
DIII	F	JR	Emily Klatt	Wis.-River Falls
DIII	F	FR	Emma Deutsch	Wis.-River Falls
DIII	F	FR	Emmy Farago	Wis.-River Falls
DIII	F	SR	Kalyn Suhorepetz	Wis.-River Falls
DIII	F	SR	Kimberly Carlson	Wis.-River Falls
DIII	F	JR	Linsey Tolkkinen	Wis.-River Falls
DIII	F	JR	Nikki Jurik	Wis.-River Falls
DIII	F	SR	Rachel Miesbauer	
DIII	F	FR	Czarina Albanese	Hamline
DIII	F	FR	Shylie Burlseon-King	Hamline
DIII	F	FR	Helen Dolan	Hamline
DIII	F	JR	Madeline Dopp	Hamline
DIII	F	SR	Mariah Gallagher	Hamline
DIII	F	JR	Meg Griffin	Hamline
DIII	F	JR	Holly Hankins	Hamline
DIII	F	SO	Bernadette Hayden	Hamline
DIII	F	JR	Kathleen Miles	Hamline
DIII	F	SR	Alyssa Nash	Hamline
DIII	F	FR	Karin Oberreiter	Hamline
DIII	F	SO	Nadine Thoemke	Hamline
HS	M	12	Andrew Artz	Aberdeen Roncalli
HS	M	10	Michael Garofalo	Aberdeen Roncalli
HS	M	12	Lucas Goetz	Aberdeen Roncalli
HS	M	12	Robert Goscicki	Aberdeen Roncalli
HS	M	9	Brian Holmstrom	Aberdeen Roncalli
HS	M	12	Noah Knapp	Aberdeen Roncalli
HS	M	10	Kaleb Norton	Aberdeen Roncalli
HS	M	9	Jacob Olson	Aberdeen Roncalli
HS	M	9	Max Prehn	Aberdeen Roncalli
HS	M	9	John Reynen	Aberdeen Roncalli
HS	M	12	Jacob Bushman	Albany
HS	M	11	Quinn Clapper	Albany
HS	M	12	Elisha Duckson	Albany
HS	M	10	Will Friederichs	Albany
HS	M	11	John Kauder	Albany
HS	M	12	Hayden Kulzer	Albany
HS	M	12	Samuel Scherping	Albany
HS	M	10	Wyatt Shay	Albany
HS	M	10	Gage Thesing	Albany
HS	M	11	Elijah Weiss	Albany
HS	M	11	Trey Engen	Algona (Iowa)
HS	M	10	Jens Bjorge	Amery
HS	M	11	Joshua Bohn	Amery
HS	M	10	Henry Budke	Amery
HS	M	10	Andrew Carlson	Amery
HS	M	9	Grant Hoff	Amery
HS	M	12	Jude Ingham	Amery
HS	M	10	Kameron Zmuda	Amery
HS	M	9	Kade Christensen	Ankeny Centennial
HS	M	12	Camden Cox	Ankeny Centennial
HS	M	12	Ahren Davis	Ankeny Centennial
HS	M	12	Matt Hines	Ankeny Centennial
HS	M	12	Jayden Oshirak	Ankeny Centennial
HS	M	11	Alex Patkin	Ankeny Centennial
HS	M	12	Curt Peters	Ankeny Centennial
HS	M	9	Gabe Vicker	Ankeny Centennial
HS	M	11	Jonah Vicker	Ankeny Centennial
HS	M	10	Seth Watgen	Ankeny Centennial
HS	M	10	Deiontae Barner	Antigo
HS	M	9	Logan Edwards	Antigo
HS	M	10	Brett Farmer	Antigo
HS	M	9	Kaleb Lenzner	Antigo
HS	M	11	Grant Meeks	Antigo
HS	M	12	Zack Morris	Antigo
HS	M	11	Noah Orgeman	Antigo
HS	M	9	Kaden Steckbauer	Antigo
HS	M	12	Cody Urban	Antigo
HS	M	11	Johnathan Albertus	Ashland
HS	M	10	Cory Carlson	Ashland
HS	M	12	Gavin Douglas	Ashland
HS	M	12	Tim McPherson	Ashland
HS	M	12	Maury Miller	Ashland
HS	M	12	Walker Miller	Ashland
HS	M	10	Eli Schue	Ashland
HS	M	10	David Wallis	Ashland
HS	M	11	Drew Abfall	Bay Port
HS	M	10	Andrew Aderhold	Bay Port
HS	M	10	Drew Dahlin	Bay Port
HS	M	9	Tyler Guetschow	Bay Port
HS	M	12	Nick Hennes	Bay Port
HS	M	12	Benjamin Hoskyn	Bay Port
HS	M	12	Nick Key	Bay Port
HS	M	12	Peter Martin	Bay Port
HS	M	12	Kyle Thieme	Bay Port
HS	M	10	Ryan Thieme	Bay Port
HS	M	9	Bennett Edling	Becker
HS	M	9	Lukas Karel	Becker
HS	M	12	Justin Kringler	Becker
HS	M	12	Lachlan Lahr	Becker
HS	M	10	David Myres	Becker
HS	M	10	Jake Nelson	Becker
HS	M	12	Jonathan Novak	Becker
HS	M	12	Luke Pappenfus	Becker
HS	M	11	Basil Ricker	Becker
HS	M	11	Sam Ricker	Becker
HS	M	12	Griffin Benson	Bellevue (IA)
HS	M	9	Brady Griebel	Bellevue (IA)
HS	M	11	Kyle Guenther	Bellevue (IA)
HS	M	11	Mason Jackson	Bellevue (IA)
HS	M	12	Caleb Kress	Bellevue (IA)
HS	M	12	Collin Olson	Bellevue (IA)
HS	M	11	Andrew Penniston	Bellevue (IA)
HS	M	11	Alex Reed	Bellevue (IA)
HS	M	11	Jack Sieverding	Bellevue (IA)
HS	M	12	Eli Witt	Bellevue (IA)
HS	M	12	Patrick Binish	Benilde-St Margaret's
HS	M	12	Sean Biwer	Benilde-St Margaret's
HS	M	12	Lorenzo Cerda	Benilde-St Margaret's
HS	M	11	Aidan Luebke	Benilde-St Margaret's
HS	M	10	Peter Lynch	Benilde-St Margaret's
HS	M	12	Michael Pupel	Benilde-St Margaret's
HS	M	12	Greg Ramel	Benilde-St Margaret's
HS	M	10	Mark Ramel	Benilde-St Margaret's
HS	M	9	Sam Ryan	Benilde-St Margaret's
HS	M	11	Quentin Struwe	Benilde-St Margaret's
HS	M	10	Garrin Avaloz	Bloomington Jefferson
HS	M	12	Paul Cavanah	Bloomington Jefferson
HS	M	9	Joe Gathje	Bloomington Jefferson
HS	M	11	Joseph Holzman	Bloomington Jefferson
HS	M	12	Mark Kersey	Bloomington Jefferson
HS	M	12	Joshua Lueth	Bloomington Jefferson
HS	M	10	Timothy Lueth	Bloomington Jefferson
HS	M	10	Hillary Makori	Bloomington Jefferson
HS	M	10	Ebba Wako	Bloomington Jefferson
HS	M	8	Mason Young	Bloomington Jefferson
HS	M	11	Joseph Bergquist	Bloomington Kennedy
HS	M	12	Caleb Bjerkeset	Bloomington Kennedy
HS	M	11	Lloyd Young	Bloomington Kennedy
HS	M	12	Michael Bylander	Brainerd
HS	M	11	Garrett Goeden	Brainerd
HS	M	12	Evan Heittola	Brainerd
HS	M	10	Isaac Herrlich	Brainerd
HS	M	12	David Kelm	Brainerd
HS	M	12	Peyton Melby	Brainerd
HS	M	11	Maxim osborn	Brainerd
HS	M	11	Evan Storbakken	Brainerd
HS	M	11	Hunter Turcotte	Brainerd
HS	M	12	Andrew Wasniewski	Brainerd
HS	M	12	Blaine Madson	Breck
HS	M	11	Finn Salveson	Breck
HS	M	11	Joey Anderson	Buffalo
HS	M	11	Isaac Basten	Buffalo
HS	M	12	Braden Benson	Buffalo
HS	M	8	Jaden Boots	Buffalo
HS	M	11	Brett Hanson	Buffalo
HS	M	10	Nick Oak	Buffalo
HS	M	11	Ryan Russek	Buffalo
HS	M	11	Austin Willey	Buffalo
HS	M	11	Colton Anderson	Burro (ND)
HS	M	9	Jackson Anderson	Burro (ND)
HS	M	12	Cade Baesler	Burro (ND)
HS	M	9	Dylan Bye	Burro (ND)
HS	M	10	Chase Fossum	Burro (ND)
HS	M	12	Hunter Hennings	Burro (ND)
HS	M	10	Luke Leshuk	Burro (ND)
HS	M	9	Nathan Rage	Burro (ND)
HS	M	9	Ethan Sherva	Burro (ND)
HS	M	12	Riley Sondrol	Burro (ND)
HS	M	11	Ethan Clark	Carman Collegiate
HS	M	11	Elliot Depies	Cedar Grove Belgium
HS	M	10	Ben Fleuschaus	Cedar Grove Belgium
HS	M	10	Jac Gasser	Cedar Grove Belgium
HS	M	11	Quinn Hoopman	Cedar Grove Belgium
HS	M	11	Bryce Ketterhagen	Cedar Grove Belgium
HS	M	9	Will Lautenschlaege	Cedar Grove Belgium
HS	M	12	Stephen Lavey	Cedar Grove Belgium
HS	M	10	Dylan Quint	Cedar Grove Belgium
HS	M	11	Andrew Reichert	Cedar Grove Belgium
HS	M	12	Brandon Wieberdink	Cedar Grove Belgium
HS	M	9	Ben Fischer	Champlin Park
HS	M	12	Connor Janostin	Champlin Park
HS	M	10	Dontae Johnson	Champlin Park
HS	M	11	Eoin Keran	Champlin Park
HS	M	11	Daniel Kloeppner	Champlin Park
HS	M	10	Jack Nighingale	Champlin Park
HS	M	10	Zac Oldroyd	Champlin Park
HS	M	10	Connor Preston	Champlin Park
HS	M	10	Mark Scheller	Champlin Park
HS	M	12	Arik Spaude	Champlin Park
HS	M	11	Cooper Frederick	Chatfield
HS	M	12	Bennett Gathje	Chatfield
HS	M	9	Cody Guenther	Chatfield
HS	M	7	Treyton Lanning	Chatfield
HS	M	12	Isaac Miron	Chatfield
HS	M	12	Dillon Nolan	Chatfield
HS	M	12	Josh Walsh	Chatfield
HS	M	10	Brady Woltz	Chatfield
HS	M	9	Alex Wright	Chatfield
HS	M	9	Evan Wright	Chatfield
HS	M	12	Karter Anderson	Clear Lake (Ia.)
HS	M	12	Ike Branstad	Clear Lake (Ia.)
HS	M	11	Lewis Callaway	Clear Lake (Ia.)
HS	M	11	Eric Faught	Clear Lake (Ia.)
HS	M	12	Sam Pedelty	Clear Lake (Ia.)
HS	M	11	Jacob Petersen	Clear Lake (Ia.)
HS	M	12	Dylan Schuchard	Clear Lake (Ia.)
HS	M	9	Justin Wright	Clear Lake (Ia.)
HS	M	12	Dylan Adank	Cochrane FountainCity
HS	M	12	Trenton Benning	Cochrane FountainCity
HS	M	10	Riley Bossert	Cochrane FountainCity
HS	M	11	Jake Callahan	Cochrane FountainCity
HS	M	11	Conrad Domine	Cochrane FountainCity
HS	M	12	Tristan Haque	Cochrane FountainCity
HS	M	10	Jacob Jandro	Cochrane FountainCity
HS	M	9	Damian Jilk	Cochrane FountainCity
HS	M	11	Wade Katula	Cochrane FountainCity
HS	M	12	Niko Rich	Cochrane FountainCity
HS	M	9	River Halopka	Colby/Abbotsford
HS	M	10	Nick Kleparski	Colby/Abbotsford
HS	M	9	Chase Oehmichen	Colby/Abbotsford
HS	M	11	Matt Roth	Colby/Abbotsford
HS	M	11	Aaron Schmeiser	Colby/Abbotsford
HS	M	10	Sawyer Best	Colfax (WI)
HS	M	11	Luke Heidorn	Colfax (WI)
HS	M	9	Noah Heidorn	Colfax (WI)
HS	M	10	Trey Hovde	Colfax (WI)
HS	M	10	Brady Lawrence	Colfax (WI)
HS	M	11	Trevor Rothbauer	Colfax (WI)
HS	M	10	Cole Seehaver	Colfax (WI)
HS	M	10	Denis Sonnentag	Colfax (WI)
HS	M	12	Paul Breitbach	Coon Rapids
HS	M	9	Caleb Chesser	Coon Rapids
HS	M	10	Noah Christianson	Coon Rapids
HS	M	11	Aaron Johnson	Coon Rapids
HS	M	10	Isaac Johnson	Coon Rapids
HS	M	11	Nick Jorgenson	Coon Rapids
HS	M	11	Nathan O'Neill	Coon Rapids
HS	M	11	Logan Rotzien	Coon Rapids
HS	M	10	Reed Smith	Coon Rapids
HS	M	11	Levi Taylor	Coon Rapids
HS	M	10	Eli Brotman	Cretin-Derham Hall
HS	M	11	Seamus Foley	Cretin-Derham Hall
HS	M	12	Sam Luhman	Cretin-Derham Hall
HS	M	11	Owen Mische	Cretin-Derham Hall
HS	M	12	Matthew Voigt	Cretin-Derham Hall
HS	M	10	Luke Wells	Cretin-Derham Hall
HS	M	10	Tommy Zastrow	Cretin-Derham Hall
HS	M	10	Chris Guise	Davenport Assumption
HS	M	10	Jack McIntosh	Davenport Assumption
HS	M	11	Josh Motley	Davenport Assumption
HS	M	10	Will Rolfstad	Davenport Assumption
HS	M	10	Peter Schumacher	Davenport Assumption
HS	M	10	Mike Straub	Davenport Assumption
HS	M	10	Ryan Thill	Davenport Assumption
HS	M	12	Rye Hawley-Bourcie	Decorah
HS	M	11	Gus Hayes	Decorah
HS	M	12	Andrew Kephart	Decorah
HS	M	11	Brayden Krivachek	Decorah
HS	M	11	Lars Marquardt	Decorah
HS	M	12	Austin Myli	Decorah
HS	M	10	Spencer Peterson	Decorah
HS	M	12	Jarod Phillips	Decorah
HS	M	12	Luke Stock	Decorah
HS	M	12	Jackson Varney	Decorah
HS	M	10	Rowen Abbas	Des Moines Roosevelt
HS	M	12	Connor Crabill	Des Moines Roosevelt
HS	M	12	Lars Elsbernd	Des Moines Roosevelt
HS	M	12	Brian Goode	Des Moines Roosevelt
HS	M	10	Festo Iranezeye	Des Moines Roosevelt
HS	M	11	Ethan James	Des Moines Roosevelt
HS	M	10	Carter Kilgore	Des Moines Roosevelt
HS	M	11	Harry Prentice	Des Moines Roosevelt
HS	M	11	Austin Quinn	Des Moines Roosevelt
HS	M	11	Ben Russell	Des Moines Roosevelt
HS	M	11	Reece Anderson	Dickinson (N D)
HS	M	12	Ethan Dietz	Dickinson (N D)
HS	M	9	Hunter Gregoire	Dickinson (N D)
HS	M	11	Brayden Groll	Dickinson (N D)
HS	M	11	Garret Hughes	Dickinson (N D)
HS	M	10	Aiden Jung	Dickinson (N D)
HS	M	9	Griffin Obrigewitch	Dickinson (N D)
HS	M	10	Austin Raatz	Dickinson (N D)
HS	M	11	Kyler Smith	Dickinson (N D)
HS	M	9	Brady Yoder	Dickinson (N D)
HS	M	11	Drew Brase	Dowling Catholic
HS	M	12	Thomas Bussey	Dowling Catholic
HS	M	12	Matthew Carmody	Dowling Catholic
HS	M	11	Kevin Conner	Dowling Catholic
HS	M	10	Zach Fry	Dowling Catholic
HS	M	10	Sam Hall	Dowling Catholic
HS	M	12	Duncan Kyhl	Dowling Catholic
HS	M	11	Jake Miller	Dowling Catholic
HS	M	10	Will Ode	Dowling Catholic
HS	M	11	Noah Smith	Dowling Catholic
HS	M	12	Trenton Allen	Eagan
HS	M	10	Ryan Berg	Eagan
HS	M	12	Dane Loberg	Eagan
HS	M	9	Michael Marshall	Eagan
HS	M	9	Sam Marshall	Eagan
HS	M	12	John Martin	Eagan
HS	M	12	Adam McMonagle	Eagan
HS	M	11	Jeremy Schlichting	Eagan
HS	M	10	Paul Schmitter	Eagan
HS	M	11	Joshua Wehrman	Eagan
HS	M	11	Josh Becker	Eau Claire Memorial
HS	M	9	Liam Gallagher	Eau Claire Memorial
HS	M	9	Cole Long	Eau Claire Memorial
HS	M	11	George Lynch	Eau Claire Memorial
HS	M	9	Matt Miller	Eau Claire Memorial
HS	M	11	Zak Sather	Eau Claire Memorial
HS	M	10	Aidan Snow	Eau Claire Memorial
HS	M	9	Scout Stokes	Eau Claire Memorial
HS	M	11	Andrew Vierbicher	Eau Claire Memorial
HS	M	11	Carter Wood	Eau Claire Memorial
HS	M	10	Simon Butler	Eau Claire North
HS	M	12	David Ecker	Eau Claire North
HS	M	12	Aaron Kirchman	Eau Claire North
HS	M	12	Eli Long	Eau Claire North
HS	M	12	Weston Martin	Eau Claire North
HS	M	10	Colten Pace	Eau Claire North
HS	M	12	Blake Rudd	Eau Claire North
HS	M	12	John Stremcha	Eau Claire North
HS	M	10	Nathan Stremcha	Eau Claire North
HS	M	12	Jason Voelker	Eau Claire North
HS	M	12	David De Jong	Eden Prairie
HS	M	10	Jake Derouin	Eden Prairie
HS	M	11	Wes Donaldson	Eden Prairie
HS	M	9	Isaac Hartman	Eden Prairie
HS	M	11	Jack Larson	Eden Prairie
HS	M	10	Mohamed Mohamud	Eden Prairie
HS	M	12	Austin Morrow	Eden Prairie
HS	M	12	Jimmy Nguyen	Eden Prairie
HS	M	12	Lucas Schnirring	Eden Prairie
HS	M	11	Bryce Whitley	Eden Prairie
HS	M	12	Mark Ellenberger	Edina
HS	M	12	Sam Elliott	Edina
HS	M	12	Owen Gage	Edina
HS	M	11	Willem Gokemeijer	Edina
HS	M	11	Max Manley	Edina
HS	M	12	Tyler Masuda	Edina
HS	M	12	George Nowak	Edina
HS	M	12	Ben Passolt	Edina
HS	M	11	Lucas Selman	Edina
HS	M	11	BRADLEY SQUAREK	Edina
HS	M	11	Michael Almich	Elk River
HS	M	10	LIam Carr	Elk River
HS	M	9	Joseph Gustafson	Elk River
HS	M	11	Lucas Gustafson	Elk River
HS	M	12	Noah Haaf	Elk River
HS	M	10	Nathan Loretz	Elk River
HS	M	10	Miles Olofson	Elk River
HS	M	12	Carson Pixley	Elk River
HS	M	12	David Schwappach	Elk River
HS	M	12	Thomas West	Elk River
HS	M	10	Nick Erickson	Ellsworth
HS	M	11	Cedric Kosnopfal	Ellsworth
HS	M	11	Kyle Perkins	Ellsworth
HS	M	9	Addison Peters	Ellsworth
HS	M	9	Roy Roberts	Ellsworth
HS	M	11	Jordan Schlichting	Ellsworth
HS	M	10	Charlie Stuhl	Ellsworth
HS	M	11	Jonah Vogel	Ellsworth
HS	M	11	Jack White	Ellsworth
HS	M	11	Matthew Williams	Ellsworth
HS	M	11	Hunter Barth	Fargo Davies
HS	M	10	Wyatt Borden	Fargo Davies
HS	M	11	Jack Boub	Fargo Davies
HS	M	12	Andrew Christopher	Fargo Davies
HS	M	11	Adrian Contreras	Fargo Davies
HS	M	12	Andrew Lundstrom	Fargo Davies
HS	M	11	Caden O'Connor	Fargo Davies
HS	M	11	Andrew Selensky	Fargo Davies
HS	M	11	Parker Wieland	Fargo Davies
HS	M	12	Jacob Zetocha	Fargo Davies
HS	M	10	Carter Altmann	Farmington
HS	M	11	Trevor LaVigne	Farmington
HS	M	11	Nolan Levack	Farmington
HS	M	9	Brennen Peterson	Farmington
HS	M	10	Noah Revels	Farmington
HS	M	11	Regan Sevencih	Farmington
HS	M	10	Jake Smithson	Farmington
HS	M	10	Caden Speikers	Farmington
HS	M	12	Cole Stansbury	Farmington
HS	M	12	Joshua Wilson	Farmington
HS	M	12	Anthony Tellier	Flambeau
HS	M	11	Charles Babcock	Forest Lake
HS	M	12	Spencer Kotys	Forest Lake
HS	M	12	Ryan Mead	Forest Lake
HS	M	9	Drew Sampson	Forest Lake
HS	M	12	Adam Stenning	Forest Lake
HS	M	12	William Valentine	Forest Lake
HS	M	10	Isaiah Zak	Forest Lake
HS	M	12	Ray Cataldo	G-H-V (IA)
HS	M	11	Dalton Hawe	G-H-V (IA)
HS	M	9	Jake Hejlik	G-H-V (IA)
HS	M	10	Dalton Kelly	G-H-V (IA)
HS	M	11	Nathan Larson	G-H-V (IA)
HS	M	9	Blake Lynch	G-H-V (IA)
HS	M	12	Andy Schruer	G-H-V (IA)
HS	M	11	Reece Smith	G-H-V (IA)
HS	M	10	Hunter Andersen	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	10	Jayden Campbell	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	11	Doug Feyen	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	11	Blake Johnson	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	11	Josh Jumbeck	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	9	Riley Kirkey	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	12	Jack Marley	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	10	Nicolas Moen	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	12	Parker Bailey	Gayville-Volin
HS	M	9	Isaac Dooley	Gayville-Volin
HS	M	11	Guillermo Molina	Gayville-Volin
HS	M	11	Joe Anderson	George-Little Rock
HS	M	12	Josh Haken	George-Little Rock
HS	M	10	Austin Henning	George-Little Rock
HS	M	10	Cody Kramer	George-Little Rock
HS	M	11	Martin Macias	George-Little Rock
HS	M	11	Taeron Olson	George-Little Rock
HS	M	9	Daniel Schriever	George-Little Rock
HS	M	12	Gable Sieperda	George-Little Rock
HS	M	11	Zach Springer	George-Little Rock
HS	M	10	Brayden Stoecker	George-Little Rock
HS	M	11	Garret Beckrich	Grand Rapids
HS	M	10	noah Cagle	Grand Rapids
HS	M	7	Matej Cervenka	Grand Rapids
HS	M	9	frank gangi	Grand Rapids
HS	M	9	Bishop Keezer	Grand Rapids
HS	M	12	Alexander Kelling	Grand Rapids
HS	M	12	Tyler Norgord	Grand Rapids
HS	M	12	Kellen Schauer	Grand Rapids
HS	M	9	Sam Stertz	Grand Rapids
HS	M	9	Caden Westphal	Grand Rapids
HS	M	10	Gabe Abbes	Great Oak
HS	M	12	Carlos Carvajal	Great Oak
HS	M	12	Gavin Korby	Great Oak
HS	M	12	Jacob Korgan	Great Oak
HS	M	12	Ryan Shields	Great Oak
HS	M	11	Tyler Tickner	Great Oak
HS	M	10	Chris Verdugo	Great Oak
HS	M	11	Brad Alton	Henry Sibley
HS	M	12	Ben Archambeau	Henry Sibley
HS	M	12	Sam Bader	Henry Sibley
HS	M	10	Bennett Challifour	Henry Sibley
HS	M	12	Jimmy Elander	Henry Sibley
HS	M	12	Myles Fleming	Henry Sibley
HS	M	8	Magnus Herschbach	Henry Sibley
HS	M	12	Ian Stawarz	Henry Sibley
HS	M	12	Bailey Volkmann	Henry Sibley
HS	M	11	Payton Weber-Rolfes	Henry Sibley
HS	M	11	Colton Anderson	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	9	Jackson Anderson	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	12	Cade Baesler	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	9	Dylan Bye	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	10	Chase Fossum	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	12	Hunter Hennings	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	9	Carson Ketterl	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	10	Luke Leshuk	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	9	Nathan Rage	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	12	Riley Sondrol	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	11	London Adams	Holmen (WI)
HS	M	10	Anthony Behringer	Holmen (WI)
HS	M	10	Bennett Clark	Holmen (WI)
HS	M	10	Dustin Goins	Holmen (WI)
HS	M	9	Tanner Groshek	Holmen (WI)
HS	M	9	Bennett Guderson	Holmen (WI)
HS	M	12	Nick Haas	Holmen (WI)
HS	M	10	Lucas Larzarescu	Holmen (WI)
HS	M	12	Kade Steinbrecher	Holmen (WI)
HS	M	10	Quinn Steinbrecher	Holmen (WI)
HS	M	11	Tyle Auge	Hudson
HS	M	12	Max Ball	Hudson
HS	M	11	George Bond	Hudson
HS	M	11	Sam Kiecker	Hudson
HS	M	10	Noah Lundeen	Hudson
HS	M	11	Jacob Mathes	Hudson
HS	M	12	Seth Miner	Hudson
HS	M	12	Keegan Sansone	Hudson
HS	M	9	Anthony Weeks	Hudson
HS	M	10	Cale Wimer	Hudson
HS	M	9	Simon Alexander	Irondale
HS	M	12	Spenser Brown	Irondale
HS	M	11	Tyler Eskro	Irondale
HS	M	10	David Fluth	Irondale
HS	M	12	Kojo Herzog	Irondale
HS	M	9	Tyler Merrell	Irondale
HS	M	8	Felix Ongara	Irondale
HS	M	11	Jeff Sandkuhler	Irondale
HS	M	11	Mark Sipahimalani	Irondale
HS	M	10	Ryan Wood	Irondale
HS	M	12	Tom Altier	Johnston (IA)
HS	M	10	Hunter Briggs	Johnston (IA)
HS	M	12	Aaron Koopal	Johnston (IA)
HS	M	12	Jimmy Le	Johnston (IA)
HS	M	11	Luke Perman	Johnston (IA)
HS	M	11	Joe Schaefer	Johnston (IA)
HS	M	10	Sam Schmitz	Johnston (IA)
HS	M	12	Jared Tegeler	Johnston (IA)
HS	M	10	Nathan Tegeler	Johnston (IA)
HS	M	12	Waleed Yual	Johnston (IA)
HS	M	10	Jacob Beaudine-Schli	Lake Park-Audubon
HS	M	10	Tyler Bjerke	Lake Park-Audubon
HS	M	10	Colby Hesby	Lake Park-Audubon
HS	M	11	Patrick Hofstrand	Lake Park-Audubon
HS	M	11	Bailey Johnson	Lake Park-Audubon
HS	M	7	Taylor Johnson	Lake Park-Audubon
HS	M	11	Xavier Burgess	Lakeland Union
HS	M	12	Darius Diver	Lakeland Union
HS	M	10	Forrest Dorsey	Lakeland Union
HS	M	12	Jim Drewry	Lakeland Union
HS	M	12	Kavanaugh FitzPatrick	Lakeland Union
HS	M	12	Jack Garcia	Lakeland Union
HS	M	12	Grant Gibson	Lakeland Union
HS	M	9	Alec Steinberger	Lakeland Union
HS	M	10	Tyler Teichmiller	Lakeland Union
HS	M	10	Jake Van Hefty	Lakeland Union
HS	M	10	William Blevins	Lakeville South
HS	M	9	Aaron Cavanaugh	Lakeville South
HS	M	12	Tyler Gallagher	Lakeville South
HS	M	11	Oliver Grasdal	Lakeville South
HS	M	12	Samuel Moerbitz	Lakeville South
HS	M	11	Jack Otterson	Lakeville South
HS	M	12	Adam Seibert	Lakeville South
HS	M	12	Jack Van Dyke	Lakeville South
HS	M	10	Ross Weber	Lakeville South
HS	M	9	John Ziemkowski	Lakeville South
HS	M	12	Parker Anderson	Lee's Summit North
HS	M	12	Cole Dunton	Lee's Summit North
HS	M	12	Jake Eidson	Lee's Summit North
HS	M	11	Jack Gatti	Lee's Summit North
HS	M	11	Jack Graham	Lee's Summit North
HS	M	12	Drew Reis	Lee's Summit North
HS	M	12	Matt Reis	Lee's Summit North
HS	M	11	Victor Semenok	Lee's Summit North
HS	M	11	Max Colton	Linn-Mar (IA)
HS	M	10	Dylan Dolezal	Linn-Mar (IA)
HS	M	10	Cadin Evans	Linn-Mar (IA)
HS	M	11	Noah Gilkes	Linn-Mar (IA)
HS	M	12	Colin Johnston	Linn-Mar (IA)
HS	M	11	Trent Long	Linn-Mar (IA)
HS	M	12	Cooper Sanor	Linn-Mar (IA)
HS	M	11	Tye Skilang	Linn-Mar (IA)
HS	M	12	Brycen Snell	Linn-Mar (IA)
HS	M	11	Preston Stecklein	Linn-Mar (IA)
HS	M	12	Lucas Crawford	Madison West
HS	M	10	Julian Gary	Madison West
HS	M	12	Daniel Jacobs	Madison West
HS	M	12	Matthew LaLuzerne	Madison West
HS	M	12	Aaron Letcher	Madison West
HS	M	11	Erik Nuenninghoff	Madison West
HS	M	12	Jack Reed	Madison West
HS	M	10	Ryan Reed	Madison West
HS	M	11	Manix White	Madison West
HS	M	12	Nickolas Baier	Mankato East
HS	M	12	Caleb Caflisch	Mankato East
HS	M	12	Jacob Engler	Mankato East
HS	M	11	Justin Hoeper	Mankato East
HS	M	12	Luke Lehne	Mankato East
HS	M	10	Jett Oachs	Mankato East
HS	M	11	Carter Roles	Mankato East
HS	M	10	Calvin Rykhus	Mankato East
HS	M	11	Noah Surprenant	Mankato East
HS	M	10	Mathew Wedzina	Mankato East
HS	M	12	Brody Burke	Maple-Northwestern
HS	M	12	Brody Burke	Maple-Northwestern
HS	M	12	Tyler Davis	Maple-Northwestern
HS	M	12	Tyler Davis	Maple-Northwestern
HS	M	12	Kevin Garland	Maple-Northwestern
HS	M	12	Kevin Garland	Maple-Northwestern
HS	M	12	Zach Grohn	Maple-Northwestern
HS	M	12	Zach Grohn	Maple-Northwestern
HS	M	12	Gus Johnson	Maple-Northwestern
HS	M	12	Gus Johnson	Maple-Northwestern
HS	M	10	Kieran Johnson	Maple-Northwestern
HS	M	10	Kieran Johnson	Maple-Northwestern
HS	M	12	Calen Kirkpatrick	Maple-Northwestern
HS	M	12	Calen Kirkpatrick	Maple-Northwestern
HS	M	10	Justin Orm	Maple-Northwestern
HS	M	10	Justin Orm	Maple-Northwestern
HS	M	11	Zach Pooler	Maple-Northwestern
HS	M	11	Zach Pooler	Maple-Northwestern
HS	M	10	Adam Thom	Maple-Northwestern
HS	M	10	Adam Thom	Maple-Northwestern
HS	M	11	Quentin Blomme	Marshall
HS	M	11	Damian Caron	Marshall
HS	M	12	Issac Fischer	Marshall
HS	M	12	Luke Jones	Marshall
HS	M	10	Zachary Matzner	Marshall
HS	M	10	Jenson Meyer	Marshall
HS	M	9	Chiemeka Nwakama	Marshall
HS	M	12	Noah Versaevel	Marshall
HS	M	11	Karter Wasberg	Marshall
HS	M	11	Tsukasa Yano	Marshall
HS	M	11	Joey Daoud	Mason City (IA)
HS	M	10	Miguel Jaime	Mason City (IA)
HS	M	10	David Johnson	Mason City (IA)
HS	M	12	Derek Johnson	Mason City (IA)
HS	M	9	Claudio Mateo	Mason City (IA)
HS	M	11	Keagan May	Mason City (IA)
HS	M	10	Luke Mulholland	Mason City (IA)
HS	M	12	Jack Phillips	Mason City (IA)
HS	M	9	Christian Rodriguez	Mason City (IA)
HS	M	11	Michael Rowe	Mason City (IA)
HS	M	10	Harris Anderson	Math&Science Academy
HS	M	12	Aric Brodie	Math&Science Academy
HS	M	10	Charlie Eng	Math&Science Academy
HS	M	10	Jagar Hansen	Math&Science Academy
HS	M	9	Will Krisko	Math&Science Academy
HS	M	10	William Mattes	Math&Science Academy
HS	M	12	Jules Mockovak	Math&Science Academy
HS	M	12	Jack Osborne	Math&Science Academy
HS	M	12	Naman Shah	Math&Science Academy
HS	M	10	Conner Carbaugh	Medford Area (Wis.)
HS	M	12	Michael Cypher	Medford Area (Wis.)
HS	M	10	Nic Doriot	Medford Area (Wis.)
HS	M	11	Aaron Julian	Medford Area (Wis.)
HS	M	10	Kyle Petrick	Medford Area (Wis.)
HS	M	11	Derek Rudolph	Medford Area (Wis.)
HS	M	10	Mason Rudolph	Medford Area (Wis.)
HS	M	10	Austin Shaw	Medford Area (Wis.)
HS	M	12	Trey Ulrich	Medford Area (Wis.)
HS	M	11	Ray Zirngible	Medford Area (Wis.)
HS	M	12	KEVIN DIETRICH	Menomonie
HS	M	12	DANE DITTMAN	Menomonie
HS	M	10	SIMON FICHTER	Menomonie
HS	M	10	WYATT HANSON	Menomonie
HS	M	12	MATTHEW KIEFFER	Menomonie
HS	M	11	JACK LEIPNITZ	Menomonie
HS	M	11	COLE RECKIN	Menomonie
HS	M	9	PATRICK SCHWARTZ	Menomonie
HS	M	9	MORGAN SELCHOW	Menomonie
HS	M	12	BENJAMIN STERK	Menomonie
HS	M	11	Caleb Easton	Middleton (Wis.)
HS	M	9	Michael Easton	Middleton (Wis.)
HS	M	10	Julian Engle	Middleton (Wis.)
HS	M	10	Braedon Gilles	Middleton (Wis.)
HS	M	12	Sam Jaeger	Middleton (Wis.)
HS	M	10	Egan Johnson	Middleton (Wis.)
HS	M	10	Zach Leffel	Middleton (Wis.)
HS	M	11	Michael Madoch	Middleton (Wis.)
HS	M	12	Jack Rader	Middleton (Wis.)
HS	M	11	Frank Thornton	Middleton (Wis.)
HS	M	8	Nick Batchelor	Milbank SD
HS	M	10	Jasias Bock	Milbank SD
HS	M	9	Braden Brandriet	Milbank SD
HS	M	10	Alex Farrell	Milbank SD
HS	M	10	Eli Fischer	Milbank SD
HS	M	11	Ben Harstad	Milbank SD
HS	M	9	Carter Hartman	Milbank SD
HS	M	11	Kevin Koik	Milbank SD
HS	M	11	Nathan Loutsch	Milbank SD
HS	M	12	Luke Wold	Milbank SD
HS	M	12	Thomas Datka	Milwaukee Lutheran
HS	M	12	Jacob Dillie	Milwaukee Lutheran
HS	M	12	Joe Jurss	Milwaukee Lutheran
HS	M	12	Alex Kuriatnyk	Milwaukee Lutheran
HS	M	12	Tim Schultz	Milwaukee Lutheran
HS	M	12	Noah Adrianny	Minneapolis South
HS	M	11	Cameron Ausland	Minneapolis South
HS	M	10	Isaiah Bischoff	Minneapolis South
HS	M	12	John Groos	Minneapolis South
HS	M	11	Henry Holcomb	Minneapolis South
HS	M	10	Jakub Baatrup-Sabo	Minneapolis Southwest
HS	M	11	Owen Dean	Minneapolis Southwest
HS	M	12	Patrick Eikens	Minneapolis Southwest
HS	M	12	Masud Farah	Minneapolis Southwest
HS	M	12	Tony Horn	Minneapolis Southwest
HS	M	11	Will Munnich	Minneapolis Southwest
HS	M	11	Oliver Nicholson	Minneapolis Southwest
HS	M	11	Mitchell Schroeder	Minneapolis Southwest
HS	M	11	Dylan Surprise	Minneapolis Southwest
HS	M	10	Kassahun Trebe	Minneapolis Southwest
HS	M	10	Alex Bion	Minneapolis Washburn
HS	M	12	Matt Cota	Minneapolis Washburn
HS	M	11	Caleb Haugland	Minneapolis Washburn
HS	M	12	Kaj Johnson	Minneapolis Washburn
HS	M	11	Thomas Kessens	Minneapolis Washburn
HS	M	11	Oscar McFadden	Minneapolis Washburn
HS	M	12	Simon Midtbo	Minneapolis Washburn
HS	M	12	Joseph Minor	Minneapolis Washburn
HS	M	12	Ben Perry	Minneapolis Washburn
HS	M	11	Leif Rozycki	Minneapolis Washburn
HS	M	10	Trace Chiodo	Minnehaha Academy
HS	M	12	Lucas DiBlasi	Minnehaha Academy
HS	M	11	John Ferris	Minnehaha Academy
HS	M	12	Alvaro Fischer	Minnehaha Academy
HS	M	11	Anthony Guarnera	Minnehaha Academy
HS	M	10	Isaac Laddusaw	Minnehaha Academy
HS	M	10	Peter Shaffer	Minnehaha Academy
HS	M	12	Tristan Tew	Minnehaha Academy
HS	M	9	Walter Trutna	Minnehaha Academy
HS	M	12	Peter Weber	Minnehaha Academy
HS	M	11	Jack Bricker	Minnetonka
HS	M	10	Zakaree Crawford	Minnetonka
HS	M	12	Macallister Karrick	Minnetonka
HS	M	10	Harry Koeppen	Minnetonka
HS	M	10	Max Lauerman	Minnetonka
HS	M	11	Adam McCollor	Minnetonka
HS	M	12	Liam McConnell	Minnetonka
HS	M	12	Beau Pullman	Minnetonka
HS	M	10	Reese Thompson	Minnetonka
HS	M	12	Adam Wilkinson	Minnetonka
HS	M	12	Miguel Mathias	Nekoosa-Port Edwards
HS	M	12	Jalen Chase	New Town
HS	M	11	Ricardo Chase	New Town
HS	M	9	Anthony Bestel	Newton (IA)
HS	M	12	Jack Callaghan	Newton (IA)
HS	M	10	Addison Dunwell	Newton (IA)
HS	M	9	Trent Hamand	Newton (IA)
HS	M	11	Adam Hunter	Newton (IA)
HS	M	12	Dylan Main	Newton (IA)
HS	M	12	Chad Nolin	Newton (IA)
HS	M	12	Blake Robson	Newton (IA)
HS	M	12	Jake Paron	North Shore
HS	M	10	Noah Smith	North Shore
HS	M	10	Will Surbaugh	North Shore
HS	M	12	Riley Bauer	North Union (IA)
HS	M	9	Alex Brabant	Notre Dame Academy
HS	M	12	Ryan Brabant	Notre Dame Academy
HS	M	10	Owen Brummel	Notre Dame Academy
HS	M	12	Hans Ernst	Notre Dame Academy
HS	M	12	James Fitzwater	Notre Dame Academy
HS	M	10	Howie Gerstner	Notre Dame Academy
HS	M	12	David Letter	Notre Dame Academy
HS	M	12	Alex McKean	Notre Dame Academy
HS	M	10	Reid Milton	Notre Dame Academy
HS	M	11	Charlie Sauter	Notre Dame Academy
HS	M	11	Brian Beach	Olathe North
HS	M	11	Jackson Caldwell	Olathe North
HS	M	12	Brandon Clark	Olathe North
HS	M	11	Joey Guzman	Olathe North
HS	M	11	Cade Heikes	Olathe North
HS	M	10	Bobby Johnson	Olathe North
HS	M	9	Bramwel Kosgei	Olathe North
HS	M	12	Dustin Nichols	Olathe North
HS	M	11	Jack Spanel	Olathe North
HS	M	11	Jordan Yonce	Olathe North
HS	M	12	Logan Bauer	Owatonna
HS	M	9	Evan Buck	Owatonna
HS	M	8	Connor Ginsky	Owatonna
HS	M	12	Bryce Knutson	Owatonna
HS	M	10	Miles Kuhn	Owatonna
HS	M	11	Caedon McCartney	Owatonna
HS	M	11	Conner McCartney	Owatonna
HS	M	8	Preston Meier	Owatonna
HS	M	12	Brett Ruiter	Owatonna
HS	M	12	Evan Steiger	Owatonna
HS	M	11	Parker Huhn	Pleasant Valley
HS	M	10	Ian Kaffenberger	Pleasant Valley
HS	M	10	Max Murphy	Pleasant Valley
HS	M	10	Kent Nichols	Pleasant Valley
HS	M	12	Anthony Pena	Pleasant Valley
HS	M	11	Gavin Smith	Pleasant Valley
HS	M	9	Kole Sommer	Pleasant Valley
HS	M	12	Konnor Sommer	Pleasant Valley
HS	M	12	Andrew Witters	Pleasant Valley
HS	M	10	Eric Zabel	Pleasant Valley
HS	M	12	Peter Allgeier	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	12	Florenzo Bauer	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	10	Thomas Beatty	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	10	Owen Buehler	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	9	Matthew Collins	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	11	Chris Long	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	10	Charley Sutherland	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	12	Tyler Tomlin	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	11	Henry Weisman	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	8	Ezekiel Gorshe	Richfield
HS	M	10	John Hughes	Richfield
HS	M	12	Matthew Hughes	Richfield
HS	M	9	Juan Jose Di Grazia	Richfield
HS	M	12	Logan Juell	Richfield
HS	M	11	Nicholas Knutson	Richfield
HS	M	9	Josha Kuehn	Richfield
HS	M	7	Andrew Lybeck	Richfield
HS	M	11	Allen Nguyen	Richfield
HS	M	9	Andy Soto Moreno	Richfield
HS	M	12	Tyler Cernohous	River Falls
HS	M	11	Jason Franzwa	River Falls
HS	M	10	Joey Madsen	River Falls
HS	M	9	Grant Magnuson	River Falls
HS	M	10	Weston Moon	River Falls
HS	M	10	Louis Olson	River Falls
HS	M	12	Ben Rayne	River Falls
HS	M	12	Brayden Richison	River Falls
HS	M	10	Mason Shea	River Falls
HS	M	11	Richard Veness	River Falls
HS	M	11	Ethan Anderson	Rogers
HS	M	10	Sam Binsfeld	Rogers
HS	M	11	Lucas Bistodeau	Rogers
HS	M	10	Joseph Clauson	Rogers
HS	M	8	Flannagan Corkery	Rogers
HS	M	10	Seamus Corkery	Rogers
HS	M	10	Thomas Glad	Rogers
HS	M	9	Alex Heidorn	Rogers
HS	M	12	Chet Jurrens	Rogers
HS	M	10	Brandon Lubke	Rogers
HS	M	11	Owen Benson	Rosemount
HS	M	12	Mark Biechler	Rosemount
HS	M	11	Danny Cox	Rosemount
HS	M	11	Joe Fischbach	Rosemount
HS	M	11	Payne Freske	Rosemount
HS	M	11	Jack Labatte	Rosemount
HS	M	11	Luke Labatte	Rosemount
HS	M	9	Elliott Nicholson	Rosemount
HS	M	12	Spencer Schultz	Rosemount
HS	M	11	Zach Zimmer	Rosemount
HS	M	11	Zach Broome	Shakopee
HS	M	11	Brady Buth	Shakopee
HS	M	12	Jacob Evans	Shakopee
HS	M	11	AJ Grabianowski	Shakopee
HS	M	10	Simon Horning	Shakopee
HS	M	11	Dean Luehrs	Shakopee
HS	M	11	Corbin Michels	Shakopee
HS	M	8	Dan Olfert	Shakopee
HS	M	12	Nick Olfert	Shakopee
HS	M	8	Zach Yuza	Shakopee
HS	M	10	Zach Bell	Shawnee Mission North
HS	M	10	Harden Boldt	Shawnee Mission North
HS	M	12	Joseph Coddington	Shawnee Mission North
HS	M	12	Isaac Diggs	Shawnee Mission North
HS	M	11	Sebastian Garcia	Shawnee Mission North
HS	M	11	Logan Jiskra	Shawnee Mission North
HS	M	11	Asher Molina	Shawnee Mission North
HS	M	10	Austin O'Dwyer	Shawnee Mission North
HS	M	10	Blake Taylor	Shawnee Mission North
HS	M	12	Ben Tyrrell	Shawnee Mission North
HS	M	11	Bailey Auen	Sioux Falls Lincoln
HS	M	11	Jack Elliott	Sioux Falls Lincoln
HS	M	11	Sam Elliott	Sioux Falls Lincoln
HS	M	11	Gabe Fendrich	Sioux Falls Lincoln
HS	M	11	Will Howes	Sioux Falls Lincoln
HS	M	10	Andrew Lauer	Sioux Falls Lincoln
HS	M	12	Ike Mendel	Sioux Falls Lincoln
HS	M	9	Zeb Mendel	Sioux Falls Lincoln
HS	M	12	Evgeni Radichev	Sioux Falls Lincoln
HS	M	12	Jared Schroeder	Sioux Falls Lincoln
HS	M	11	Tyler Hackman	Sioux Falls O'Gorman
HS	M	10	Cole Hardie	Sioux Falls O'Gorman
HS	M	10	Dylan Hilger	Sioux Falls O'Gorman
HS	M	10	Alex Hove	Sioux Falls O'Gorman
HS	M	10	Jackson Meyer	Sioux Falls O'Gorman
HS	M	12	Dylan Pierson	Sioux Falls O'Gorman
HS	M	12	TJ Ripperda	Sioux Falls O'Gorman
HS	M	10	Merci Bita	Sioux Falls Washington
HS	M	11	Alex Breidenbach	Sioux Falls Washington
HS	M	10	Chase Lather	Sioux Falls Washington
HS	M	12	Shodo Mahamed	Sioux Falls Washington
HS	M	11	Ayub Mohamud	Sioux Falls Washington
HS	M	12	Bonheur Mvuyekure	Sioux Falls Washington
HS	M	12	Noah Richard	Sioux Falls Washington
HS	M	9	Lucas Rodman	Sioux Falls Washington
HS	M	12	Yonas Sadi	Sioux Falls Washington
HS	M	12	Topher Zahn	Sioux Falls Washington
HS	M	12	Peyton Brasser	South O'Brien (IA)
HS	M	11	Sam Bade	South St Paul
HS	M	10	Grant Baker	South St Paul
HS	M	11	Gavin Christoffersen	South St Paul
HS	M	12	Hamza Hussein	South St Paul
HS	M	11	Chandler Rosengren	South St Paul
HS	M	10	Theodore Rossow	South St Paul
HS	M	10	Robert Smith	South St Paul
HS	M	12	Anthony Tonda	South St Paul
HS	M	9	Matthew Wincentsen	South St Paul
HS	M	10	Eli Winslow Brewer	South St Paul
HS	M	10	Josh Burgess	St Croix Central
HS	M	10	Erik Collins	St Croix Central
HS	M	9	Jakob Eggen	St Croix Central
HS	M	12	Spencer Goodwin	St Croix Central
HS	M	11	Jacob Hein	St Croix Central
HS	M	9	Cougar Holder	St Croix Central
HS	M	9	Micah Larson	St Croix Central
HS	M	10	Luke Mahedy	St Croix Central
HS	M	12	Derek Rock	St Croix Central
HS	M	12	Will Spitzmueller	St Croix Central
HS	M	10	Nebyu Bekele	St Louis Park
HS	M	11	Gavin Charpentier	St Louis Park
HS	M	12	Abati Dedefo	St Louis Park
HS	M	12	Thomas Guddal	St Louis Park
HS	M	11	Creston Halstead	St Louis Park
HS	M	10	David Klein	St Louis Park
HS	M	9	Jackson Thoe	St Louis Park
HS	M	9	Daniel Walsh	St Louis Park
HS	M	11	Quinn Whitlow	St Louis Park
HS	M	9	Rodolfo Zarate	St Louis Park
HS	M	12	Larry Chen	St Paul Acad Summit
HS	M	10	Peter Findell	St Paul Acad Summit
HS	M	10	Sam Hanson	St Paul Acad Summit
HS	M	11	Thomas Jeager	St Paul Acad Summit
HS	M	11	Ethan Less	St Paul Acad Summit
HS	M	7	George Peltier	St Paul Acad Summit
HS	M	11	William Rinkoff	St Paul Acad Summit
HS	M	11	Jonah Spencer	St Paul Acad Summit
HS	M	9	Kalid Ali	St Paul Central
HS	M	12	Tristan Bakke	St Paul Central
HS	M	11	Jack Dzik	St Paul Central
HS	M	11	Kade Hagen	St Paul Central
HS	M	11	August Halverson	St Paul Central
HS	M	10	Mickies Kiros	St Paul Central
HS	M	11	Elijah McCormick	St Paul Central
HS	M	10	Abdi Roba	St Paul Central
HS	M	11	Michael Smith	St Paul Central
HS	M	10	Kemal Bati	St Paul Como Park
HS	M	12	Lucas Carmichael-Tan	St Paul Como Park
HS	M	12	Jack Conway	St Paul Como Park
HS	M	12	Earl Eldrige	St Paul Como Park
HS	M	11	Isaac Harker	St Paul Como Park
HS	M	11	Abdulakarim Ogato	St Paul Como Park
HS	M	12	Eli Pattison	St Paul Como Park
HS	M	12	Gabe Reynolds	St Paul Como Park
HS	M	11	Antero Sivula	St Paul Como Park
HS	M	12	Dominic Wolters	St Paul Como Park
HS	M	11	Nathaniel Alden	St Paul Highland Park
HS	M	11	Quincy Altman	St Paul Highland Park
HS	M	10	Calvin Boone	St Paul Highland Park
HS	M	12	Ben Earl-Moseley	St Paul Highland Park
HS	M	10	Conor Gregg Escalant	St Paul Highland Park
HS	M	12	Sidney Gross	St Paul Highland Park
HS	M	10	Marcus Hanson	St Paul Highland Park
HS	M	11	Parker Johnson	St Paul Highland Park
HS	M	10	Oliver Paleen	St Paul Highland Park
HS	M	10	Sam Vanspriell	St Paul Highland Park
HS	M	12	Andrei Anicescu	St Paul Wash Tech
HS	M	12	Elbin Bonilla	St Paul Wash Tech
HS	M	11	Stiven Castilblanco	St Paul Wash Tech
HS	M	12	Alexio Guadarrama	St Paul Wash Tech
HS	M	11	Andrew Hoang	St Paul Wash Tech
HS	M	12	Suleyman Jafer	St Paul Wash Tech
HS	M	11	Yia Kou Xiong	St Paul Wash Tech
HS	M	12	Fah Lee	St Paul Wash Tech
HS	M	11	Boon Yang	St Paul Wash Tech
HS	M	12	Xeng Yang	St Paul Wash Tech
HS	M	11	Andrew Allen	St Thomas More (SD)
HS	M	9	John Blote	St Thomas More (SD)
HS	M	9	Logan Boyum	St Thomas More (SD)
HS	M		Seth Edelen 11Carma	St Thomas More (SD)
HS	M	9	Cody Farland	St Thomas More (SD)
HS	M	9	Wilson Feist	St Thomas More (SD)
HS	M	10	Jarek Glenn	St Thomas More (SD)
HS	M	12	Ty Trainor	St Thomas More (SD)
HS	M	11	Caleb Wirtz	St Thomas More (SD)
HS	M	12	Sam Barnes	Stewartville
HS	M	9	Scott Boelman	Stewartville
HS	M	11	Logen Faulhaber	Stewartville
HS	M	11	Alex Lawrence	Stewartville
HS	M	9	Jakob Ratelle	Stewartville
HS	M	9	Christopher Remling	Stewartville
HS	M	12	Isaiah Scruggs	Stewartville
HS	M	11	Tyler Bartholomew	StMichael-Albertville
HS	M	11	Jonah Breuer	StMichael-Albertville
HS	M	11	Spencer Charlesworth	StMichael-Albertville
HS	M	11	Tommy Hamilton	StMichael-Albertville
HS	M	11	Carter Knaus	StMichael-Albertville
HS	M	10	Mitch Meilahn	StMichael-Albertville
HS	M	12	Joey Och	StMichael-Albertville
HS	M	11	Luke Peterson	StMichael-Albertville
HS	M	10	Kyle Swenson	StMichael-Albertville
HS	M	12	Michael Youngberg	StMichael-Albertville
HS	M	12	Robert Bornn	Sturgeon Heights
HS	M	12	Matthew Boston	Totino-Grace
HS	M	10	Brian Brown	Totino-Grace
HS	M	11	Viktor Gagnon	Totino-Grace
HS	M	11	Christopher Hadzima	Totino-Grace
HS	M	12	Carter Melsha	Totino-Grace
HS	M	9	John Nord	Totino-Grace
HS	M	12	Dylan Sable	Totino-Grace
HS	M	12	Elijah Schick	Totino-Grace
HS	M	12	Alexander Thayer	Totino-Grace
HS	M	11	Sawyer Aleckson	Waconia
HS	M	9	Ryne Anderson	Waconia
HS	M	9	Connor Behrens	Waconia
HS	M	11	Bryce Borland	Waconia
HS	M	11	Trigg Capistrant-Kin	Waconia
HS	M	12	Adam Ebent	Waconia
HS	M	11	Kal McDonough	Waconia
HS	M	11	Simon Razidlo	Waconia
HS	M	10	Anders Aspenes	Wausau East
HS	M	12	Noah Briquelet-Mill	Wausau East
HS	M	12	Ben Diny	Wausau East
HS	M	11	Josh Lopez	Wausau East
HS	M	12	Teagan Maier	Wausau East
HS	M	12	Elijah Olson	Wausau East
HS	M	10	Jake Olson	Wausau East
HS	M	10	Kaleb Roth	Wausau East
HS	M	12	Grant Seils	Wausau East
HS	M	12	Jordan Straub	Wausau East
HS	M	9	Caleb Cychosz	Wausau West
HS	M	9	Sam Edmondson	Wausau West
HS	M	11	Dayne Hagedorn	Wausau West
HS	M	10	Ryan Hartman	Wausau West
HS	M	10	Cole Knapp	Wausau West
HS	M	12	Tony Lewis	Wausau West
HS	M	12	Drew Schoch	Wausau West
HS	M	9	Ben Stangel	Wausau West
HS	M	10	Caleb Vandenberg	Wausau West
HS	M	12	Andrew Vehlow	Wausau West
HS	M	11	Cameron Arkesteyn	Wayzata
HS	M	11	Andrew Brandt	Wayzata
HS	M	12	Blake Buysse	Wayzata
HS	M	12	Khalid Hussein	Wayzata
HS	M	12	Grant Matthews	Wayzata
HS	M	11	Zachary Miller	Wayzata
HS	M	11	Grant Price	Wayzata
HS	M	11	Luke Sharpe	Wayzata
HS	M	12	Anders Sonnesyn	Wayzata
HS	M	12	Mitchell Tolander	Wayzata
HS	M	11	Hunter Erickson	Webster
HS	M	12	Joey Formanek	Webster
HS	M	12	Trent Gustafson	Webster
HS	M	10	Danny Ingalls	Webster
HS	M	9	Edwin Janssen	Webster
HS	M	12	Dustin Kern	Webster
HS	M	11	Landon Malsom	Webster
HS	M	12	Mason Schaaf	Webster
HS	M	9	Sam Smith	Webster
HS	M	11	Kerik Stubbe	Webster
HS	M	11	Caden Ideker	West Central (SD)
HS	M	12	Chase Otheim	West Central (SD)
HS	M	11	Braden Peters	West Central (SD)
HS	M	12	Derick Peters	West Central (SD)
HS	M	12	Carter Ulrich	West Central (SD)
HS	M	11	Evan Armitage	West Des Moines Valley
HS	M	10	Jacob Arnold	West Des Moines Valley
HS	M	12	Yuet Both	West Des Moines Valley
HS	M	12	Moise Habineza	West Des Moines Valley
HS	M	12	Nick Johnson	West Des Moines Valley
HS	M	10	Carter Owen	West Des Moines Valley
HS	M	11	Richy Salas	West Des Moines Valley
HS	M	10	Jack Smeins	West Des Moines Valley
HS	M	12	Jacob Weisshaar	West Des Moines Valley
HS	M	12	Sam Worlie	West Des Moines Valley
HS	M	12	Rory Campbell	Aquinas
HS	M	9	Ryan Conzemius	Aquinas
HS	M	12	Jeremiah DeGroot	Aquinas
HS	M	10	Zachary DeGroot	Aquinas
HS	M	11	Peter Glodosky	Aquinas
HS	M	11	Ethan Gregg	Aquinas
HS	M	10	Ethan Nott	Aquinas
HS	M	11	Aaron Puent	Aquinas
HS	M	9	Andrew Skemp	Aquinas
HS	M	9	Teddy Uehling	Aquinas
HS	M	11	Dawson Ashley	Lakeville North
HS	M	12	Joshua Dagastino	Lakeville North
HS	M	12	Isaac Heilman	Lakeville North
HS	M	9	Brennan Jensen	Lakeville North
HS	M	12	William McKinley	Lakeville North
HS	M	12	Jack O'Donnell	Lakeville North
HS	M	11	Tyler Osen	Lakeville North
HS	M	12	Trevor Paschall	Lakeville North
HS	M	10	Aiden Regan	Lakeville North
HS	M	10	Brandon Stachewicz	Lakeville North
HS	M	10	Aaron Dong	Rice Lake
HS	M	10	Luke Johnson	Rice Lake
HS	M	12	Jacob Mazourek	Rice Lake
HS	M	9	Jonathan Nelson	Rice Lake
HS	M	10	Cole Parkman	Rice Lake
HS	M	9	Derek Penzkover	Rice Lake
HS	M	11	Lucas Schmidt	Rice Lake
HS	M	10	Eli Schultz	Rice Lake
HS	M	12	Remy Carre	St Anthony Village
HS	M	10	Joshua Cary	St Anthony Village
HS	M	10	Davin Dahl	St Anthony Village
HS	M	10	Nathan Ernster	St Anthony Village
HS	M	10	James Frigstad	St Anthony Village
HS	M	9	Andreas Groebner	St Anthony Village
HS	M	11	Joseph Lynch	St Anthony Village
HS	M	12	Andrew Nelson	St Anthony Village
HS	M	10	Tait Nelson	St Anthony Village
HS	M	9	Solomon Potek	St Anthony Village
HS	M	12	Pete Collopy	Marquette University HS
HS	M	12	Frank DeGuire	Marquette University HS
HS	M	12	Nolan Kozinski	Marquette University HS
HS	M	12	Max Krawczyk	Marquette University HS
HS	M	12	Alex Kramer	Marquette University HS
HS	M	11	Greg Lyon	Marquette University HS
HS	M	11	Will Friedrich	Marquette University HS
HS	M	11	Jonathan Kohr	Marquette University HS
HS	M	10	Chris McKenna	Marquette University HS
HS	M	10	Ryan Pelis	Marquette University HS
HS	F	7	Lauren Dosch	Aberdeen Roncalli
HS	F	11	Mary Gutenkauf	Aberdeen Roncalli
HS	F	8	Rose Gutenkauf	Aberdeen Roncalli
HS	F	7	Alyx Hoffman	Aberdeen Roncalli
HS	F	8	Rachel Knapp	Aberdeen Roncalli
HS	F	8	Halle Kuck	Aberdeen Roncalli
HS	F	12	Leah Norton	Aberdeen Roncalli
HS	F	10	Sydney Rosebrock	Aberdeen Roncalli
HS	F	8	Elizabeth Russell	Aberdeen Roncalli
HS	F	9	Anna Schmidt	Aberdeen Roncalli
HS	F	9	Abbie Christen	Albany
HS	F	9	Kristine Kalthoff	Albany
HS	F	10	Crystal Koglin	Albany
HS	F	9	Brooke Kotten	Albany
HS	F	12	Marissa Kremers	Albany
HS	F	12	Jennifer Neu	Albany
HS	F	8	Abby Peterschick	Albany
HS	F	9	Grace Rieland	Albany
HS	F	12	Emma Seiler	Albany
HS	F	7	Emily Teske	Albany
HS	F	9	Sydney Bosley	Amery
HS	F	10	Abby Braaten	Amery
HS	F	10	Libby Braaten	Amery
HS	F	9	Juliana Graff	Amery
HS	F	11	Mary Johnson	Amery
HS	F	11	Meerit Lierse	Amery
HS	F	10	Lydia Monson	Amery
HS	F	9	Megan Osero	Amery
HS	F	10	Ayla Russell	Amery
HS	F	10	Annika Schwartz	Amery
HS	F	9	Ella Williamson	Amery
HS	F	9	Savana Alt	Ankeny Centennial
HS	F	10	Emma Arends	Ankeny Centennial
HS	F	10	Kierstan Fritz	Ankeny Centennial
HS	F	11	Jesslyn Gaumer	Ankeny Centennial
HS	F	12	Emma Gordon	Ankeny Centennial
HS	F	10	Morgan Graybill	Ankeny Centennial
HS	F	10	Sophia Lee	Ankeny Centennial
HS	F	10	Jeanne Peters	Ankeny Centennial
HS	F	11	Brianna Smith	Ankeny Centennial
HS	F	9	Kathryn Vortherms	Ankeny Centennial
HS	F	10	Emily Gravitter	Antigo
HS	F	9	Ella Kohler	Antigo
HS	F	9	Evie Leveque	Antigo
HS	F	10	Jami Nonnenmacher	Antigo
HS	F	10	Jena Nonnenmacher	Antigo
HS	F	10	Mckenzie Schroepfer	Antigo
HS	F	9	Ella Bauer	Ashland
HS	F	9	Elena George	Ashland
HS	F	11	Kailyn Hebert	Ashland
HS	F	12	Emma Johnson	Ashland
HS	F	12	Roz Larson	Ashland
HS	F	9	Molly MacGregor	Ashland
HS	F	12	Sophie Mattson	Ashland
HS	F	12	Aleah Mika	Ashland
HS	F	12	Samantha Stegmann	Ashland
HS	F	9	Jaida Uitto	Ashland
HS	F	12	Lydia Akbari	Bay Port
HS	F	11	Tea Bruss	Bay Port
HS	F	11	Rachel Hoffman	Bay Port
HS	F	12	Savannah Huben	Bay Port
HS	F	12	Cora Klemme	Bay Port
HS	F	10	Celeste North	Bay Port
HS	F	10	Madeline Peck	Bay Port
HS	F	11	Natalie Shulstad	Bay Port
HS	F	11	Erin Whitman	Bay Port
HS	F	9	Eden Witt	Bay Port
HS	F	10	Lexi Dehmer	Becker
HS	F	9	Megan Gregory	Becker
HS	F	12	Alli Hendrickson	Becker
HS	F	8	Adeline Kent	Becker
HS	F	11	Victoria Kolbinger	Becker
HS	F	9	Jaden Kraus	Becker
HS	F	9	Madison McDonald	Becker
HS	F	9	Abby Nelson	Becker
HS	F	7	Danielle Nuest	Becker
HS	F	11	Kaylyn Wiehle	Becker
HS	F	12	Camryn Reeg	Bellevue (IA)
HS	F	12	Kaitlyn Behrns	Bloomington Jefferson
HS	F	11	Claire Carlson	Bloomington Jefferson
HS	F	11	Ruth Claycomb	Bloomington Jefferson
HS	F	12	Marissa Dauner	Bloomington Jefferson
HS	F	9	Erin Drewitz	Bloomington Jefferson
HS	F	12	Isabel Fredrickson	Bloomington Jefferson
HS	F	12	Elena Hayday	Bloomington Jefferson
HS	F	10	Megan Narveson	Bloomington Jefferson
HS	F	7	Bella Thurston	Bloomington Jefferson
HS	F	10	Karley Thurston	Bloomington Jefferson
HS	F	11	Carson Blegen	Brainerd
HS	F	11	Grace Erholtz	Brainerd
HS	F	8	Payton Lillo	Brainerd
HS	F	10	Isabel Nelson	Brainerd
HS	F	12	Emily Rugloski	Brainerd
HS	F	8	Liliana Schaeffer	Brainerd
HS	F	10	Merriam Schmitz	Brainerd
HS	F	10	Elizabeth Selisker	Brainerd
HS	F	12	Molly Selisker	Brainerd
HS	F	9	Emma Storbakken	Brainerd
HS	F	10	Reagan Baesler	Burro (ND)
HS	F	10	Sydney Brekken	Burro (ND)
HS	F	10	Tiffany Kozojed	Burro (ND)
HS	F	8	Tatum Limke	Burro (ND)
HS	F	9	Hannah Luithle	Burro (ND)
HS	F	10	MJ Pruneda	Burro (ND)
HS	F	10	Katelyn Rude	Burro (ND)
HS	F	12	Gracie Wright	Burro (ND)
HS	F	9	Jensyn Zink	Burro (ND)
HS	F	9	Sara Burns	Cedar Grove Belgium
HS	F	10	Anna Claerbaut	Cedar Grove Belgium
HS	F	11	Karen Ibarra	Cedar Grove Belgium
HS	F	11	Katie Mueller	Cedar Grove Belgium
HS	F	9	Payton Navis	Cedar Grove Belgium
HS	F	9	Cheyenne Simonet	Cedar Grove Belgium
HS	F	11	Grace Voskuil	Cedar Grove Belgium
HS	F	11	Jacy Zajak	Cedar Grove Belgium
HS	F	11	Cassie Adams	Champlin Park
HS	F	10	Greta Bahe	Champlin Park
HS	F	12	Emma Berge	Champlin Park
HS	F	9	Maggie Grossman	Champlin Park
HS	F	10	Emily Lindell	Champlin Park
HS	F	12	Sarina Lindell	Champlin Park
HS	F	11	Amelia Lund	Champlin Park
HS	F	9	Atley Schreiner	Champlin Park
HS	F	12	Beatriz Vasquez	Champlin Park
HS	F	11	Jessie Wensel	Champlin Park
HS	F	9	Isabelle Berg	Chatfield
HS	F	9	Stephanie Bradt	Chatfield
HS	F	8	Katelyn Dornack	Chatfield
HS	F	8	Abbi Gillespie	Chatfield
HS	F	9	Karla Gomez	Chatfield
HS	F	10	Kaylee Maker	Chatfield
HS	F	10	Beatrice Martin	Chatfield
HS	F	8	Tessa McMahon	Chatfield
HS	F	9	Joanna Salerno	Chatfield
HS	F	7	Aletta Strande	Chatfield
HS	F	12	Paige Allemann	Cochrane FountainCity
HS	F	9	Teigan Ehrat	Cochrane FountainCity
HS	F	10	Leah Hager	Cochrane FountainCity
HS	F	12	Kamryn Hund	Cochrane FountainCity
HS	F	12	Karen Scharlau	Cochrane FountainCity
HS	F	9	Casidi Schiefer	Cochrane FountainCity
HS	F	9	Jordan Sweeno	Cochrane FountainCity
HS	F	11	Kallie Falteisek	Colby/Abbotsford
HS	F	11	Isabelle Feiten	Colby/Abbotsford
HS	F	10	Abbie Hediger	Colby/Abbotsford
HS	F	12	Cyntha Leis	Colby/Abbotsford
HS	F	11	Jenna Steen	Colby/Abbotsford
HS	F	10	Hailey Voelker	Colby/Abbotsford
HS	F	10	Juelia Berger	Colfax (WI)
HS	F	10	Jayna Bowe	Colfax (WI)
HS	F	12	Mackenzie Jensen	Colfax (WI)
HS	F	11	Erica Kallstrom	Colfax (WI)
HS	F	9	Addisyn Olson	Colfax (WI)
HS	F	11	Hailey Prince	Colfax (WI)
HS	F	9	Morgan Arnold	Cotter
HS	F	12	Julia Greshik	Cotter
HS	F	12	Jennifer Lai	Cotter
HS	F	8	Grace Menke	Cotter
HS	F	11	Fatima Mota	Cotter
HS	F	10	Pearl Mullins	Cotter
HS	F	9	Grace Ping	Cotter
HS	F	7	Lauren Ping	Cotter
HS	F	9	Aubrey Williams	Cotter
HS	F	12	Ruby Franzen	Cretin-Derham Hall
HS	F	12	Lucis Frias-Wackman	Cretin-Derham Hall
HS	F	10	Ana Morton	Cretin-Derham Hall
HS	F	12	Britt Quigley	Cretin-Derham Hall
HS	F	12	Molly Roberge	Cretin-Derham Hall
HS	F	11	Kaitlynn Ballinger	Davenport Assumption
HS	F	9	Katie Boldt	Davenport Assumption
HS	F	9	Laney Fitzpatrick	Davenport Assumption
HS	F	10	Erin McMullen	Davenport Assumption
HS	F	9	Lexi Moore	Davenport Assumption
HS	F	12	Grace Rohlf	Davenport Assumption
HS	F	12	Julia Schumacher	Davenport Assumption
HS	F	10	Shayla Betts	Decorah
HS	F	9	Rachel Bower	Decorah
HS	F	10	Brooke Courtney	Decorah
HS	F	12	Jenna Galligan	Decorah
HS	F	12	Allie Hafner	Decorah
HS	F	12	Sarah Mikkelson	Decorah
HS	F	12	Katie Nimrod	Decorah
HS	F	12	Kaitlyn Rooney	Decorah
HS	F	10	Meg Sessions	Decorah
HS	F	11	Gracia Taylor	Decorah
HS	F	12	Izzy Buchanan	Des Moines Roosevelt
HS	F	10	Clara Colvig	Des Moines Roosevelt
HS	F	12	Brennan Drake	Des Moines Roosevelt
HS	F	9	Sophia Fishbaugher	Des Moines Roosevelt
HS	F	11	Megan Fleming	Des Moines Roosevelt
HS	F	10	Zoe Fry	Des Moines Roosevelt
HS	F	12	Solit Germano	Des Moines Roosevelt
HS	F	10	Anna Gilbreath	Des Moines Roosevelt
HS	F	10	Kiki Levy	Des Moines Roosevelt
HS	F	12	Sarah Schott	Des Moines Roosevelt
HS	F	9	Symone Beld	Dickinson (N D)
HS	F	10	Amalia Lewis	Dickinson (N D)
HS	F	9	Raghyn Murphy	Dickinson (N D)
HS	F	7	Sierra Raatz	Dickinson (N D)
HS	F	10	Aleigha Villars	Dickinson (N D)
HS	F	10	Delaynee Zubke	Dickinson (N D)
HS	F	12	Emily Erickson	Dowling Middle School
HS	F	11	Caroline Fink	Dowling Middle School
HS	F	12	Molly Flood	Dowling Middle School
HS	F	11	Bella Heidesch	Dowling Middle School
HS	F	11	Janey Meilander	Dowling Middle School
HS	F	10	Katelyn Reichart	Dowling Middle School
HS	F	11	Kelsey Schweizer	Dowling Middle School
HS	F	10	Megan Szalay	Dowling Middle School
HS	F	11	Kate Timboe	Dowling Middle School
HS	F	12	Elzerie vanDyk	Dowling Middle School
HS	F	11	Allison Calek	Downers Grove (Ill.)
HS	F	10	Brenna Cohoon	Downers Grove (Ill.)
HS	F	9	Rebecca Diddia	Downers Grove (Ill.)
HS	F	11	Olivia Duax	Downers Grove (Ill.)
HS	F	12	Kelley Hackbarth	Downers Grove (Ill.)
HS	F	10	Erin Reidy	Downers Grove (Ill.)
HS	F	12	Gillian Thomas	Downers Grove (Ill.)
HS	F	11	Becky Versaskas	Downers Grove (Ill.)
HS	F	10	Kennedy Warden	Downers Grove (Ill.)
HS	F	11	Melissa Weidner	Downers Grove (Ill.)
HS	F	12	Kathryn Anderson	Eau Claire Memorial
HS	F	12	Morgan Barnhardt	Eau Claire Memorial
HS	F	12	Grace Cole	Eau Claire Memorial
HS	F	11	Savanna Garborg	Eau Claire Memorial
HS	F	10	Sabrina Hagstrom	Eau Claire Memorial
HS	F	12	Mati Ihinger	Eau Claire Memorial
HS	F	10	Grace Leonardson	Eau Claire Memorial
HS	F	9	Ava Pankratz	Eau Claire Memorial
HS	F	10	Morgan Priem	Eau Claire Memorial
HS	F	9	Hailey Sorensen	Eau Claire Memorial
HS	F	11	Hannah Brunner	Eau Claire North
HS	F	10	Gracie Dreger	Eau Claire North
HS	F	10	Alexa Fisher	Eau Claire North
HS	F	10	Lauren Flynn	Eau Claire North
HS	F	11	Karsten Hancock	Eau Claire North
HS	F	12	Miciah Mills	Eau Claire North
HS	F	12	Savannah Palmer	Eau Claire North
HS	F	9	Ella Bakken	Eden Prairie
HS	F	12	Kayla Bovitz	Eden Prairie
HS	F	10	Emily Dahl	Eden Prairie
HS	F	11	Nadia English	Eden Prairie
HS	F	12	Malakai Holloway	Eden Prairie
HS	F	10	Abby Jirele	Eden Prairie
HS	F	10	Imani Johnson	Eden Prairie
HS	F	12	Ann Lee	Eden Prairie
HS	F	10	Raina Moorjani	Eden Prairie
HS	F	10	Liesl Paulsen	Eden Prairie
HS	F	12	KATHERINE BERUBE	Edina
HS	F	12	ABBY DZANDZARA	Edina
HS	F	8	MACY IYER	Edina
HS	F	12	EMILY KOMPELIEN	Edina
HS	F	11	MADELINE LAWLER	Edina
HS	F	12	JULIANNE LOGAN	Edina
HS	F	12	ELLEN PFLASTER	Edina
HS	F	11	MARIA RICKMAN	Edina
HS	F	10	SADIE SCHREINER	Edina
HS	F	11	BERIT SCHUVEILLER	Edina
HS	F	12	Lydia Anderson	Ellsworth
HS	F	10	McKenna Girdeen	Ellsworth
HS	F	9	CeCe Groh	Ellsworth
HS	F	11	Grace Groh	Ellsworth
HS	F	12	Rachel Mancuso	Ellsworth
HS	F	12	Freya Nelson	Ellsworth
HS	F	9	Jolene Schultz	Ellsworth
HS	F	11	Claire Straub	Ellsworth
HS	F	12	Julia VanWatermeulen	Ellsworth
HS	F	9	Sophie Vogel	Ellsworth
HS	F	9	Anna Fenske	Farmington
HS	F	11	Josie Laube	Farmington
HS	F	9	Laura McGregor	Farmington
HS	F	11	Anna Palodichuk	Farmington
HS	F	11	Lauren Peterson	Farmington
HS	F	8	Maleah Scott	Farmington
HS	F	9	Mikayla Shaver	Farmington
HS	F	11	Mara Teiken	Farmington
HS	F	9	Kelsey Thelen	Farmington
HS	F	11	Regan Duffy	Forest Lake
HS	F	11	Regan Duffy	Forest Lake
HS	F	10	Amanda Ekvall	Forest Lake
HS	F	10	Amanda Ekvall	Forest Lake
HS	F	12	Chloe Foster	Forest Lake
HS	F	12	Chloe Foster	Forest Lake
HS	F	7	Ellie Hanowski	Forest Lake
HS	F	7	Ellie Hanowski	Forest Lake
HS	F	9	Amelea Hauer	Forest Lake
HS	F	9	Amelea Hauer	Forest Lake
HS	F	11	Jesseca Overland	Forest Lake
HS	F	11	Jesseca Overland	Forest Lake
HS	F	7	Jordan Parent	Forest Lake
HS	F	7	Jordan Parent	Forest Lake
HS	F	12	Caroline Schoessow	Forest Lake
HS	F	12	Caroline Schoessow	Forest Lake
HS	F	8	Annabelle Stang	Forest Lake
HS	F	8	Annabelle Stang	Forest Lake
HS	F	8	Ava Wilson	Forest Lake
HS	F	8	Ava Wilson	Forest Lake
HS	F	11	Dana Feyen	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	F	12	Meghan Buckman	Gayville-Volin
HS	F	12	Sarah Buckman	Gayville-Volin
HS	F	12	Elianna Clark	Gayville-Volin
HS	F	12	Jayden Engen	Gayville-Volin
HS	F	8	Madison Fairley	Gayville-Volin
HS	F	8	Molly Larson	Gayville-Volin
HS	F	10	Baylee Prather	Gayville-Volin
HS	F	10	Sami Ebel	George-Little Rock
HS	F	12	Allison Henning	George-Little Rock
HS	F	10	Lauren Jurrens	George-Little Rock
HS	F	12	MaKayla Witt	George-Little Rock
HS	F	9	Nora Berry	Grand Forks Central
HS	F	9	Lauren Harrison	Grand Forks Central
HS	F	11	Aislinn Hunter	Grand Forks Central
HS	F	9	Sijle Kindseth	Grand Forks Central
HS	F	11	Alexis Roehl	Grand Forks Central
HS	F	10	Sophia Roehl	Grand Forks Central
HS	F	12	Rachel Torrey	Grand Forks Central
HS	F	10	Mikayla Weiss	Grand Forks Central
HS	F	11	Avery Beyer	Grand Rapids
HS	F	10	Jayden Hanson	Grand Rapids
HS	F	12	Sydney Hedin	Grand Rapids
HS	F	8	Alexis Lane	Grand Rapids
HS	F	8	Raina Ledermann	Grand Rapids
HS	F	10	Brooke Roy	Grand Rapids
HS	F	8	Jaide Sondrol	Grand Rapids
HS	F	12	Emma Stertz	Grand Rapids
HS	F	12	Maisy Waech	Grand Rapids
HS	F	11	Lucia Wyland	Grand Rapids
HS	F	12	Ericka Burgess	Great Oak
HS	F	11	Fatima Cortes	Great Oak
HS	F	10	Audrey Dang	Great Oak
HS	F	10	Tori Gaitan	Great Oak
HS	F	11	Brianna Lucas	Great Oak
HS	F	9	Georgie Mandel	Great Oak
HS	F	12	Sandra Pflughoft	Great Oak
HS	F	12	Mazie Larsen	Gretna (Neb.)
HS	F	11	Rose Dill	Henry Sibley
HS	F	11	Clara Dubuc	Henry Sibley
HS	F	8	Clare Fleming	Henry Sibley
HS	F	9	Fransisca Franco Omana	Henry Sibley
HS	F	12	Caroline Johnson	Henry Sibley
HS	F	11	Sarah Miller	Henry Sibley
HS	F	8	Jaylen Rosga	Henry Sibley
HS	F	11	Olivia Segura	Henry Sibley
HS	F	10	Amanda Tuvey	Henry Sibley
HS	F	11	Mary Votel	Henry Sibley
HS	F	10	Reagan Baesler	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	10	Sydney Brekken	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	7	Jezzarae Dovenmuehler	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	10	Tiffany Kozojed	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	8	Tatum Limke	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	9	Hannah Luithle	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	10	MJ Pruneda	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	10	Katelyn Rude	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	12	Gracie Wright	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	9	Jensyn Zink	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	11	Anna Goyette	Holmen (WI)
HS	F	10	Kaylah Haas	Holmen (WI)
HS	F	9	Sophia Hoch	Holmen (WI)
HS	F	12	Mason Kalander	Holmen (WI)
HS	F	11	Brookelyn Lewis	Holmen (WI)
HS	F	10	Ryleigh Pesik	Holmen (WI)
HS	F	12	Kala Sader	Holmen (WI)
HS	F	10	Cali Shepard	Holmen (WI)
HS	F	9	Alexis Soukup	Holmen (WI)
HS	F	11	Alexis Young	Holmen (WI)
HS	F	10	Rachel Ball	Hudson
HS	F	9	Alicia Belany	Hudson
HS	F	9	Elizabeth Bond	Hudson
HS	F	11	Hannah Burns	Hudson
HS	F	10	Anna Czupryna	Hudson
HS	F	12	Sarah Czupryna	Hudson
HS	F	11	Abbi Faust	Hudson
HS	F	10	Emma Filipiak	Hudson
HS	F	11	Karina Gilson	Hudson
HS	F	10	Ella Young	Hudson
HS	F	11	Lindsey Batkiewicz	Johnston (IA)
HS	F	9	Bella Heikes	Johnston (IA)
HS	F	12	Mackenzie Laughlin	Johnston (IA)
HS	F	12	Peyton McClure	Johnston (IA)
HS	F	10	Brooke McKee	Johnston (IA)
HS	F	12	Jessica McKee	Johnston (IA)
HS	F	12	Katherine Srail	Johnston (IA)
HS	F	12	Taryn Swaim	Johnston (IA)
HS	F	10	Clara Toot	Johnston (IA)
HS	F	11	Lauren Urban	Johnston (IA)
HS	F	12	Courtney West	Kasson-Mantorville
HS	F	9	Tiana Wiebke	Kasson-Mantorville
HS	F	10	Hailey Frohman	Lake Park-Audubon
HS	F	12	Brianne Huesman	Lake Park-Audubon
HS	F	7	Thea Mattson	Lake Park-Audubon
HS	F	7	Taytum Nelson	Lake Park-Audubon
HS	F	8	Izzy Olson	Lake Park-Audubon
HS	F	8	Lily Peterson	Lake Park-Audubon
HS	F	8	Beth Schauer	Lake Park-Audubon
HS	F	9	Grace Schauer	Lake Park-Audubon
HS	F	11	Maria Schauer	Lake Park-Audubon
HS	F	10	Aubrey Anderson	Lakeland Union
HS	F	9	Mia Case	Lakeland Union
HS	F	11	Riley Mauzer	Lakeland Union
HS	F	11	Stephanie Mauzer	Lakeland Union
HS	F	9	Kate Melms	Lakeland Union
HS	F	11	Maddie Nelson	Lakeland Union
HS	F	10	Ashley Peterson	Lakeland Union
HS	F	10	Halle Richards	Lakeland Union
HS	F	9	Katie Tharman	Lakeland Union
HS	F	9	Kate Vizanko	Lakeland Union
HS	F	12	Danielle Bellino	Lakeville North
HS	F	10	Ella Larson	Lakeville North
HS	F	11	Courtney Loth	Lakeville North
HS	F	11	Lauren McGillick	Lakeville North
HS	F	12	Kayla Pritzlaff	Lakeville North
HS	F	11	Elizabeth Swenson	Lakeville North
HS	F	12	Kenzie Teague	Lakeville North
HS	F	9	Kaori Zeller	Lakeville North
HS	F	10	Brianne Brewster	Lakeville South
HS	F	8	Brycelyn Brewster	Lakeville South
HS	F	10	Annika Emerson	Lakeville South
HS	F	12	Rachel Emerson	Lakeville South
HS	F	11	Lauren Geary	Lakeville South
HS	F	10	Cassie Jenny	Lakeville South
HS	F	12	Patty Jo English	Lakeville South
HS	F	9	Hailey Moerbitz	Lakeville South
HS	F	11	Grace Shaskey	Lakeville South
HS	F	8	Lindsay Wirfs	Lakeville South
HS	F	12	Rachel Bohnenkamp	Linn-Mar
HS	F	10	Dimia Burrell	Linn-Mar
HS	F	9	Lilly Geelan	Linn-Mar
HS	F	10	Olivia Genskow	Linn-Mar
HS	F	9	Lindsey Ginger	Linn-Mar
HS	F	11	Emma Kelley	Linn-Mar
HS	F	11	AJ Kendrick	Linn-Mar
HS	F	9	Micah Poellet	Linn-Mar
HS	F	9	Chloe Skidmore	Linn-Mar
HS	F	12	Abby Van Rheenen	Linn-Mar
HS	F	9	Elizabeth Allan	Mandan
HS	F	12	Mindy Barchenger	Mandan
HS	F	12	Darbi Defoe	Mandan
HS	F	9	Alayna Hill	Mandan
HS	F	9	Jaiden Horner	Mandan
HS	F	10	Maria Moore	Mandan
HS	F	9	Amaya Ramsey	Mandan
HS	F	10	Kelby Rinas	Mandan
HS	F	11	Faith Siebert	Mandan
HS	F	12	Natasha Troxel	Mandan
HS	F	7	Olivia Beschorner	Mankato East
HS	F	9	Joanna Bristol	Mankato East
HS	F	9	Brenna Bruender	Mankato East
HS	F	10	Treselia Greiner	Mankato East
HS	F	8	Charleigh Hanson	Mankato East
HS	F	8	Ava Matejcek	Mankato East
HS	F	7	Eva Peters	Mankato East
HS	F	8	Megan Scheel	Mankato East
HS	F	7	Emmy Schulz	Mankato East
HS	F	10	Emily Sellner	Mankato East
HS	F	11	Sasha Achucarro	Maple-Northwestern
HS	F	11	Sasha Achucarro	Maple-Northwestern
HS	F	11	Nia Albright	Maple-Northwestern
HS	F	11	Nia Albright	Maple-Northwestern
HS	F	11	Journey Amundson	Maple-Northwestern
HS	F	11	Journey Amundson	Maple-Northwestern
HS	F	10	Paige Johnson	Maple-Northwestern
HS	F	10	Paige Johnson	Maple-Northwestern
HS	F	10	Holly Klomhaus	Maple-Northwestern
HS	F	10	Holly Klomhaus	Maple-Northwestern
HS	F	11	Abby Nelson	Maple-Northwestern
HS	F	11	Abby Nelson	Maple-Northwestern
HS	F	12	Emily Nelson	Maple-Northwestern
HS	F	12	Emily Nelson	Maple-Northwestern
HS	F	10	Kennedy Nelson	Maple-Northwestern
HS	F	10	Kennedy Nelson	Maple-Northwestern
HS	F	12	Emma Smykalski	Maple-Northwestern
HS	F	12	Emma Smykalski	Maple-Northwestern
HS	F	12	Emily Weiss	Maple-Northwestern
HS	F	12	Emily Weiss	Maple-Northwestern
HS	F	10	Malia Bloemker	Marshall
HS	F	12	Sydney Blomme	Marshall
HS	F	12	Marah Hart	Marshall
HS	F	7	Jersey Leyson	Marshall
HS	F	4	Morgan Radel	Marshall
HS	F	10	Natalee Sample	Marshall
HS	F	12	Nichole Sample	Marshall
HS	F	11	Abigail Schauer	Marshall
HS	F	11	Kaia Sueker	Marshall
HS	F	8	Bellamy Sukalski	Marshall
HS	F	11	Madeline Burton	Mason City (IA)
HS	F	12	Emma Davison	Mason City (IA)
HS	F	12	Sami Haberman	Mason City (IA)
HS	F	9	Kylie Hansen	Mason City (IA)
HS	F	9	Madisyn Heller	Mason City (IA)
HS	F	10	Sami Miller	Mason City (IA)
HS	F	9	Gwen Sewell	Mason City (IA)
HS	F	9	Marcella Sierra	Mason City (IA)
HS	F	10	Hannah Thomas	Mason City (IA)
HS	F	12	Alana Wickering	Mason City (IA)
HS	F	7	Greta Hansen	Math&Science Academy
HS	F	8	Danielle Koperski	Math&Science Academy
HS	F	9	Tierney Wolfgram	Math&Science Academy
HS	F	10	Paige Brandner	Medford Area (Wis.)
HS	F	11	Erin Elsner	Medford Area (Wis.)
HS	F	9	Ellee Grunwald	Medford Area (Wis.)
HS	F	9	Karli Higgins	Medford Area (Wis.)
HS	F	9	Alicia Kawa	Medford Area (Wis.)
HS	F	11	Grace Kelley	Medford Area (Wis.)
HS	F	12	Hailee Leu	Medford Area (Wis.)
HS	F	10	Lauren Meyer	Medford Area (Wis.)
HS	F	12	Cassandra Mravik	Medford Area (Wis.)
HS	F	10	Franny Seidel	Medford Area (Wis.)
HS	F	12	ANNIE BEHREND	Menomonie
HS	F	12	GRACE BILSE	Menomonie
HS	F	12	TYRA BOETTCHER	Menomonie
HS	F	10	MACKENZIE FLUG	Menomonie
HS	F	11	KAYLYNN IMSANDE	Menomonie
HS	F	12	CLARA KAUFMANN	Menomonie
HS	F	10	EMILY SCHWARTZ	Menomonie
HS	F	10	JORDAN SELCHOW	Menomonie
HS	F	10	ISABELLE SORENSON	Menomonie
HS	F	12	MADELINE SORENSON	Menomonie
HS	F	8	Maiah Brown	Milbank SD
HS	F	7	Addie Farrell	Milbank SD
HS	F	12	Shea Hooth	Milbank SD
HS	F	9	Allison Leddy	Milbank SD
HS	F	7	Ashlyn O'Farrell	Milbank SD
HS	F	8	Savanna Osowski	Milbank SD
HS	F	10	Danica Schulte	Milbank SD
HS	F	9	Amaya Street	Milbank SD
HS	F	7	Maurina Street	Milbank SD
HS	F	11	Taylor Thue	Milbank SD
HS	F	10	Josie Ferguson	Minneapolis South
HS	F	10	CeCe Kaufman	Minneapolis South
HS	F	12	Anna Mulhern	Minneapolis South
HS	F	10	Emily Mulhern	Minneapolis South
HS	F	10	Irena Wilson	Minneapolis South
HS	F	10	Zoe Camp	Minneapolis Southwest
HS	F	11	Mia Green	Minneapolis Southwest
HS	F	11	Maddie Hannan	Minneapolis Southwest
HS	F	12	Madeline Launstein	Minneapolis Southwest
HS	F	11	Lily Richmond	Minneapolis Southwest
HS	F	11	Nicole Ryden	Minneapolis Southwest
HS	F	10	Katy Scott	Minneapolis Southwest
HS	F	8	Olivia Bergin	Minneapolis Washburn
HS	F	11	Emily Covert	Minneapolis Washburn
HS	F	11	Grace Dickel	Minneapolis Washburn
HS	F	8	Amelia Foppe	Minneapolis Washburn
HS	F	9	Chloe Garcia Grafing	Minneapolis Washburn
HS	F	10	Isabel Hoyt-Niemec	Minneapolis Washburn
HS	F	12	Anna Kelly	Minneapolis Washburn
HS	F	11	Molly McChesney	Minneapolis Washburn
HS	F	12	Olivia Orr	Minneapolis Washburn
HS	F	11	Lily Song	Minneapolis Washburn
HS	F	10	Kylee Kassebaum	Minnehaha Academy
HS	F	8	Elizabeth Kirkpatrick	Minnehaha Academy
HS	F	12	Grace Kirkpatrick	Minnehaha Academy
HS	F	12	Ava Perez Erickson	Minnehaha Academy
HS	F	12	Abigail Shaffer	Minnehaha Academy
HS	F	12	Mikayla Williams	Minnehaha Academy
HS	F	12	Anna Wintz	Minnehaha Academy
HS	F	11	Sophia Bruce	Naperville North
HS	F	9	Madeline Cody	Naperville North
HS	F	11	Megan Driscoll	Naperville North
HS	F	12	Jill Fitz	Naperville North
HS	F	11	Claire Hill	Naperville North
HS	F	9	Audrey Mendrys	Naperville North
HS	F	11	Alex Morris	Naperville North
HS	F	10	Wagner Osborne	Naperville North
HS	F	12	Hannah Ricci	Naperville North
HS	F	12	Sarah Schmitt	Naperville North
HS	F	9	Abigail Adkison	Newton (IA)
HS	F	11	Abbie Barr	Newton (IA)
HS	F	12	Liz McVey	Newton (IA)
HS	F	11	Clare Muckler	Newton (IA)
HS	F	11	Rachel Rhoads	Newton (IA)
HS	F	10	Tes Schuster	Newton (IA)
HS	F	10	Jenna Smith	Newton (IA)
HS	F	12	Original Tesfay	Newton (IA)
HS	F	12	Shelby Larsen	North St Paul
HS	F	12	Ana Medrano	North St Paul
HS	F	10	Kathryn Orme	North St Paul
HS	F	11	Emily Stacken	North St Paul
HS	F	9	Amor Tuttle	North St Paul
HS	F	11	Faith Tuttle	North St Paul
HS	F	10	Melina Vang	North St Paul
HS	F	12	Aoife Zamacona	North St Paul
HS	F	9	Kynlee Dillon	Olathe North
HS	F	12	Claire Fuhlhage	Olathe North
HS	F	12	Phoebe Fyffe	Olathe North
HS	F	10	Jillian Kiefer	Olathe North
HS	F	11	Mackenzie Lane	Olathe North
HS	F	12	Hannah Rodina	Olathe North
HS	F	10	Zoey Schillinger	Olathe North
HS	F	11	Julia Sketers	Olathe North
HS	F	10	Sarah Whitaker	Olathe North
HS	F	10	Brigid Burns	Providence Academy
HS	F	10	Emma Grace Hendrick	Providence Academy
HS	F	11	Caitlin Heaney	Providence Academy
HS	F	8	Emma Kelly	Providence Academy
HS	F	11	Riley Nechanicky	Providence Academy
HS	F	10	Celia Raney	Providence Academy
HS	F	10	Isalina Colsman	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	10	Clare Davidson	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	10	Hannah Davidson	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	11	Shalika Devireddy	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	10	Carly Eberhart	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	12	Sydney Lindquist	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	10	Ann Oberlies	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	10	Makayla Regalado	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	10	Lizzy Somer	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	10	Mauryn Toole	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	8	Yanett Dominguez Flor	Richfield
HS	F	8	Ava Durand	Richfield
HS	F	8	Bridget Foley	Richfield
HS	F	8	Ava Hanks	Richfield
HS	F	7	Amelia Kidd	Richfield
HS	F	12	Molly Kliest	Richfield
HS	F	12	Nicole Mattson	Richfield
HS	F	10	Ava Noack	Richfield
HS	F	12	Zamara Tomko	Richfield
HS	F	12	Reine Whitaker	Richfield
HS	F	11	Madeline Danforth	River Falls
HS	F	11	Calla Dexheimer	River Falls
HS	F	12	Emma Handlos	River Falls
HS	F	9	Kaya Hanson	River Falls
HS	F	10	Riley Janke	River Falls
HS	F	10	Hayley Lindaman	River Falls
HS	F	11	Elsa Putzier	River Falls
HS	F	10	Casey Schlatter	River Falls
HS	F	10	Meggie Weideman	River Falls
HS	F	9	Allison Weissinger	River Falls
HS	F	10	Kate Beckwith	Rosemount
HS	F	12	Natalie Fendrich	Rosemount
HS	F	12	Dani Follett-Dion	Rosemount
HS	F	12	Tess Grunklee	Rosemount
HS	F	9	Lucy Jagoe	Rosemount
HS	F	9	Avery Leppones	Rosemount
HS	F	9	Ella McDevitt	Rosemount
HS	F	9	Abby McNeil	Rosemount
HS	F	12	Sydney Regalado	Rosemount
HS	F	11	Caitlyn Storley	Rosemount
HS	F	10	Avienda Berry	Shawnee Mission North
HS	F	11	Caroline Colburn	Shawnee Mission North
HS	F	12	Cassie Davis	Shawnee Mission North
HS	F	9	Christianna Kasunic	Shawnee Mission North
HS	F	11	Katie Kasunic	Shawnee Mission North
HS	F	11	Abby Onnen	Shawnee Mission North
HS	F	12	Cassie Raines	Shawnee Mission North
HS	F	12	Molly Ryan	Shawnee Mission North
HS	F	10	Keagen Stiers	Shawnee Mission North
HS	F	10	LIlianne Winston	Shawnee Mission North
HS	F	12	Lydia Anshus	Shorewood
HS	F	9	Lulu Fregoso	Shorewood
HS	F	12	Lily Keane	Shorewood
HS	F	9	Addie Kemp	Shorewood
HS	F	12	Maya Lawnicki	Shorewood
HS	F	12	Morgan Lock	Shorewood
HS	F	10	Sophie O'Connor	Shorewood
HS	F	11	Ava Reinhoffer	Shorewood
HS	F	11	Paige Simenz	Shorewood
HS	F	9	Marcella Yatso	Shorewood
HS	F	8	Lila Batcheller	Sioux Falls Lincoln
HS	F	11	Liz Bindert	Sioux Falls Lincoln
HS	F	8	Hannah Dumansky	Sioux Falls Lincoln
HS	F	9	Chloe Harbaugh	Sioux Falls Lincoln
HS	F	12	Patti Jenkins	Sioux Falls Lincoln
HS	F	12	Courtney Klatt	Sioux Falls Lincoln
HS	F	11	Analise Levesque	Sioux Falls Lincoln
HS	F	12	Eliza Peters	Sioux Falls Lincoln
HS	F	12	Emily Rotert	Sioux Falls Lincoln
HS	F	10	Caroline Sudbeck	Sioux Falls Lincoln
HS	F	11	Olivia Althoff	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	8	Alea Hardie	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	9	Abby Hericks	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	11	Emma Houwman	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	12	Elizabeth Kolb	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	8	Ndjakalenga Mwenentanda	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	10	George Sugrue	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	9	Maggie Theobald	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	10	Ashton Vavra	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	9	Grace Waage	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	9	Kayla DeBeer	Sioux Falls Washington
HS	F	10	Emma Johnson	Sioux Falls Washington
HS	F	9	Annie Johnston	Sioux Falls Washington
HS	F	10	Khot Juac	Sioux Falls Washington
HS	F	9	Ella Kolb	Sioux Falls Washington
HS	F	12	Carlie Kray	Sioux Falls Washington
HS	F	10	Sydney Lather	Sioux Falls Washington
HS	F	10	Katelyn Severson	Sioux Falls Washington
HS	F	10	Anna Vroman	Sioux Falls Washington
HS	F	8	Madisyn Waltman	Sioux Falls Washington
HS	F	7	Breanna Bernard	South St Paul
HS	F	12	Star Costa	South St Paul
HS	F	10	Amanda Kelly	South St Paul
HS	F	9	Nicole Kelly	South St Paul
HS	F	8	Sage Kucin	South St Paul
HS	F	11	Tessa Laska	South St Paul
HS	F	11	Ingri Ramirez-Martin	South St Paul
HS	F	11	Caitlin Roberts-Miner	South St Paul
HS	F	12	Emma Roedler	South St Paul
HS	F	10	Jenaye Vergin	South St Paul
HS	F	11	Kourtney Delperdang	Spirit Lake Park
HS	F	9	Sydney Carlson	St Croix Central
HS	F	11	Marie Hamlin	St Croix Central
HS	F	9	Mya Kizer	St Croix Central
HS	F	11	Kourtney Labeause	St Croix Central
HS	F	11	Claire Moll	St Croix Central
HS	F	12	Olivia Moll	St Croix Central
HS	F	11	Mariah Withuski	St Croix Central
HS	F	12	Katherine Brinkman	St Louis Park
HS	F	9	Erin Brousseau	St Louis Park
HS	F	12	Katie Fredrickson	St Louis Park
HS	F	8	Josie Mosby	St Louis Park
HS	F	10	Kaia Myers	St Louis Park
HS	F	12	Megan Perkins	St Louis Park
HS	F	10	Carissa Prestholdt	St Louis Park
HS	F	10	Maddy Breton	St Paul Acad Summit
HS	F	12	Flann Enneking-Norto	St Paul Acad Summit
HS	F	12	Val Hart	St Paul Acad Summit
HS	F	12	Emma Hills	St Paul Acad Summit
HS	F	11	Maggie Hlavka	St Paul Acad Summit
HS	F	12	Emilia Hoppe	St Paul Acad Summit
HS	F	7	Becca Richman	St Paul Acad Summit
HS	F	12	Greta Sirek	St Paul Acad Summit
HS	F	10	Kate Thomas	St Paul Acad Summit
HS	F	11	Emily Cerkvenik	St Paul Central
HS	F	12	Maddie Farber	St Paul Central
HS	F	11	Isabela Gonzalez	St Paul Central
HS	F	10	Kaia Hilgendorf-Roo	St Paul Central
HS	F	11	Eva Langenbrunner	St Paul Central
HS	F	11	Alice Lesch	St Paul Central
HS	F	11	Mary Ostergren	St Paul Central
HS	F	12	Lana Parke-Reimer	St Paul Central
HS	F	10	Sophia Rabins	St Paul Central
HS	F	12	Ana Caballero	St Paul Como Park
HS	F	11	Nora Ellingson	St Paul Como Park
HS	F	8	Saylor Landrum	St Paul Como Park
HS	F	9	Claire Olson	St Paul Como Park
HS	F	9	Janey Post	St Paul Como Park
HS	F	11	Bridget Proper	St Paul Como Park
HS	F	9	Mira Seeba	St Paul Como Park
HS	F	12	Florance Uwajeneza	St Paul Como Park
HS	F	9	Justine Wulff	St Paul Como Park
HS	F	9	Celeste Alden	St Paul Highland Park
HS	F	8	Adeline Fabel	St Paul Highland Park
HS	F	10	Caroline Harding	St Paul Highland Park
HS	F	7	Delia Johnson	St Paul Highland Park
HS	F	12	Lauren Mendoza	St Paul Highland Park
HS	F	8	Audrey Miller	St Paul Highland Park
HS	F	9	Maeve Moening	St Paul Highland Park
HS	F	8	Molly Moening	St Paul Highland Park
HS	F	7	Eleanor Osmond	St Paul Highland Park
HS	F	9	Anna Schmidt	St Paul Highland Park
HS	F	12	Brigit Blote	St Thomas More (SD)
HS	F	11	Emily Blote	St Thomas More (SD)
HS	F	9	Grace Blote	St Thomas More (SD)
HS	F	11	Teresa Blote	St Thomas More (SD)
HS	F	10	Kaci Cooper	St Thomas More (SD)
HS	F	12	Francesca Dyke	St Thomas More (SD)
HS	F	10	Mary Dyke	St Thomas More (SD)
HS	F	11	Morgan Gorman	St Thomas More (SD)
HS	F	9	Emily Johnson	St Thomas More (SD)
HS	F	10	Kiah Trainor	St Thomas More (SD)
HS	F	10	Isabel Field	Stewartville
HS	F	8	Olivia Field	Stewartville
HS	F	10	Kailee Malone	Stewartville
HS	F	10	Gloria Nelson	Stewartville
HS	F	12	Abby Orvis	Stewartville
HS	F	11	Laura Pedelty	Stewartville
HS	F	10	Gracie Waltman	Stewartville
HS	F	12	KatieRose Blachowicz	Sun Prairie
HS	F	11	Claire Darmstadter	Sun Prairie
HS	F	10	Autumn Dushack	Sun Prairie
HS	F	10	Amber Hodges	Sun Prairie
HS	F	10	Mallory Keefe	Sun Prairie
HS	F	9	Kate Kopotic	Sun Prairie
HS	F	9	Bailey Lutes	Sun Prairie
HS	F	12	Kaylan Marshall	Sun Prairie
HS	F	10	Hannah Ray	Sun Prairie
HS	F	11	Maddie Thompson	Sun Prairie
HS	F	12	Katelyn Gasperlin	Totino-Grace
HS	F	10	Anna Hanson	Totino-Grace
HS	F	9	Alaina Jesh	Totino-Grace
HS	F	12	Veronica Kuffel	Totino-Grace
HS	F	9	Emilie Meyer	Totino-Grace
HS	F	12	Grace Nelson	Totino-Grace
HS	F	10	Kasey Wahlin	Totino-Grace
HS	F	9	Kylie Wahlin	Totino-Grace
HS	F	12	Maddie Lavin	Vermillion (SD)
HS	F	9	Zoe Butler	Waconia
HS	F	11	Kaleesa Houston	Waconia
HS	F	8	Maya Lindstrom	Waconia
HS	F	9	Aubrey Mair	Waconia
HS	F	10	Shea McCabe	Waconia
HS	F	9	Jaime Sorenson	Waconia
HS	F	9	Kate Ulrich	Waconia
HS	F	10	Mallory Vacek	Waconia
HS	F	9	Sarah Winkel	Waconia
HS	F	9	Kassie Bargender	Wausau East
HS	F	12	Enne' Burton	Wausau East
HS	F	11	Sarah Croker	Wausau East
HS	F	10	Ruby Fischer	Wausau East
HS	F	10	Ellie Geiger	Wausau East
HS	F	12	Mariah Haight	Wausau East
HS	F	11	Eliza Morgan	Wausau East
HS	F	11	Arianna Pfeiffer	Wausau East
HS	F	9	Sophia Schenzel	Wausau East
HS	F	10	McKenna Taylor	Wausau East
HS	F	11	Isabella D'Burke	Wausau West
HS	F	9	Alex Galang	Wausau West
HS	F	11	Brooke Jaworski	Wausau West
HS	F	9	Rachel Jaworski	Wausau West
HS	F	12	Mackenzie Malone	Wausau West
HS	F	10	Lizzy Mikulich	Wausau West
HS	F	10	Kate Neumueller	Wausau West
HS	F	10	Alivia Rass	Wausau West
HS	F	12	Kaitelyn Rubow	Wausau West
HS	F	11	Rachel Trevino	Wausau West
HS	F	9	Emelia Arnone	Wayzata
HS	F	10	Emma Atkinson	Wayzata
HS	F	11	Julia Beckman	Wayzata
HS	F	12	Naomi Long	Wayzata
HS	F	9	Lauren McCollor	Wayzata
HS	F	11	Mara McCollor	Wayzata
HS	F	10	Rhynn Paulsen	Wayzata
HS	F	12	Carmen Rottinghaus	Wayzata
HS	F	10	Caroline Sassan	Wayzata
HS	F	12	Brooke Young	Wayzata
HS	F	9	Kayley Bergstrom	Webster
HS	F	10	Jenna Gomulak	Webster
HS	F	10	Ali Moritz	Webster
HS	F	11	Sam Nelson	Webster
HS	F	9	Heaven Olguin	Webster
HS	F	12	Trinity Olguin	Webster
HS	F	12	Sydney Raschke	Webster
HS	F	12	Lexi Symond	Webster
HS	F	10	Libby Blosser	West Des Moines Valley
HS	F	9	Teaghan Booth	West Des Moines Valley
HS	F	11	Helen Gould	West Des Moines Valley
HS	F	11	Cassie Larick	West Des Moines Valley
HS	F	11	Haley Losh	West Des Moines Valley
HS	F	11	Erin Lowe	West Des Moines Valley
HS	F	9	Lauren Schulze	West Des Moines Valley
HS	F	12	Jane Smeins	West Des Moines Valley
HS	F	12	Kalista Socarras	West Des Moines Valley
HS	F	10	Megan Weis	West Des Moines Valley
HS	F	11	Angela Ellis	Aquinas
HS	F	12	Payton English	Aquinas
HS	F	12	Caroline Gundersen	Aquinas
HS	F	12	Katie Hilby	Aquinas
HS	F	11	Katie Joslyn	Aquinas
HS	F	12	Mae Leslie	Aquinas
HS	F	9	Karlie Meyer	Aquinas
HS	F	12	Nora Reuteman	Aquinas
HS	F	12	Ryanne Schneider	Aquinas
HS	F	11	Shelby Thicke	Aquinas
HS	F	12	Kareena Clendening	Eastview
HS	F	11	Halle Dwinnell	Eastview
HS	F	9	Liliana Ellingson	Eastview
HS	F	11	Victoria Ellingson	Eastview
HS	F	9	Miranda Kerndt	Eastview
HS	F	11	Annemarie Luzum	Eastview
HS	F	10	Darby O'Neil	Eastview
HS	F	11	Anna Schumann	Eastview
HS	F	11	Ashley Wagner	Eastview
HS	F	12	Ashlyn Week	Eastview
HS	F	7	Bayliss Flynn	Lakeville North
HS	F	10	Lauren Smits	Lakeville North
HS	F	10	Grace Arrigoni	Rice Lake
HS	F	12	Madelyn Arrigoni	Rice Lake
HS	F	11	Josie Britton	Rice Lake
HS	F	12	Allison Buchli	Rice Lake
HS	F	11	Cady Buchli	Rice Lake
HS	F	11	Tricia Cich	Rice Lake
HS	F	12	Sarah Doyen	Rice Lake
HS	F	11	Paige Millerman	Rice Lake
HS	F	10	Abigail Parent	Rice Lake
HS	F	11	Anna Penzkover	Rice Lake
HS	F	8	Brynn Bossen	St Anthony Village
HS	F	8	Laura Carter	St Anthony Village
HS	F	9	McKenna Halverson	St Anthony Village
HS	F	11	Emery Hutchison	St Anthony Village
HS	F	8	Signe Johnson	St Anthony Village
HS	F	11	Anna Manson	St Anthony Village
HS	F	8	Fina Mooney	St Anthony Village
HS	F	11	Lily Saddoris	St Anthony Village
HS	F	9	Kathryn Skinner	St Anthony Village
HS	F	8	Natalie Zielsdorf	St Anthony Village
HS	F	12	Haddy Bayo	Coon Rapids
HS	F	10	Sarah Eichstadt	Coon Rapids
HS	F	10	Abigail Ellenbecker	Coon Rapids
HS	F	11	Olivia Ellenbecker	Coon Rapids
HS	F	9	Alaina Hedlund	Coon Rapids
HS	F	8	Julie Hedlund	Coon Rapids
HS	F	9	Ilsa Hoaglund	Coon Rapids
HS	F	11	Courtney Killian	Coon Rapids
HS	F	12	Ashley Tilke	Coon Rapids
HS	F	10	Rebekah Weimholt	Coon Rapids
HS	F	11	Annica Carr	Elk River
HS	F	11	Ava Grimm	Elk River
HS	F	12	Jessica Holmquist	Elk River
HS	F	9	Elaina Kuhnau	Elk River
HS	F	9	Makayla Leuthold	Elk River
HS	F	9	Miah Martin	Elk River
HS	F	11	Madison Mitzuk	Elk River
HS	F	9	Audrey Neuerburg-Chap	Elk River
HS	F	12	Lindsey Stiegler	Elk River
HS	F	7	Ava Trombley	Elk River
HS	F	11	Bridget Henne	Fargo Davies
HS	F	11	Grace Ivesdal	Fargo Davies
HS	F	10	Payton Lane	Fargo Davies
HS	F	9	McKenna Lovehaug	Fargo Davies
HS	F	11	Megan Lundstrom	Fargo Davies
HS	F	11	Greta McLagan	Fargo Davies
HS	F	9	Janae Phillips	Fargo Davies
HS	F	10	Aubrey Rude	Fargo Davies
HS	F	9	Elle Selzler	Fargo Davies
HS	F	9	Ryleigh Wacha	Fargo Davies
HS	F	12	Antonia Arendse	Irondale
HS	F	8	Sibley Boyum	Irondale
HS	F	11	Zella Fruzyna	Irondale
HS	F	10	Sarah Heuss	Irondale
HS	F	12	Ashley Kluz	Irondale
HS	F	10	Kari McKay	Irondale
HS	F	10	Elsa Osmond	Irondale
HS	F	12	Claire Sandkuhler	Irondale
HS	F	8	Elizabeth VanLoon	Irondale
HS	F	9	Molly Desotell	Notre Dame Academy
HS	F	9	Briana Fitzgerald	Notre Dame Academy
HS	F	9	Emily Hawley	Notre Dame Academy
HS	F	11	Kayla Hawley	Notre Dame Academy
HS	F	12	Ashley Laskowski	Notre Dame Academy
HS	F	11	Courtney Ledvina	Notre Dame Academy
HS	F	9	Kyra Merriman	Notre Dame Academy
HS	F	9	Abby Micksch	Notre Dame Academy
HS	F	12	Kate Stumpf	Notre Dame Academy
HS	F	10	Bella Zingler-Hoslet	Notre Dame Academy
HS	F	12	Alayna Franson	Rhinelander
HS	F	12	Antonia Arendse	Rogers
HS	F	8	Sibley Boyum	Rogers
HS	F	11	Zella Fruzyna	Rogers
HS	F	10	Sarah Heuss	Rogers
HS	F	12	Ashley Kluz	Rogers
HS	F	10	Kari McKay	Rogers
HS	F	10	Elsa Osmond	Rogers
HS	F	12	Claire Sandkuhler	Rogers
HS	F	8	Elizabeth VanLoon	Rogers
HS	F	9	Jayda Becker	Shakopee
HS	F	9	Carly Gorter	Shakopee
HS	F	10	Allie Handt	Shakopee
HS	F	10	Abigail Meger	Shakopee
HS	F	10	Isabel Meger	Shakopee
HS	F	10	Kenzie Misgen	Shakopee
HS	F	11	Maya Rachel	Shakopee
HS	F	7	Grace Schmelz-Bundt	Shakopee
HS	F	10	Ali Styba	Shakopee
HS	F	7	Annika Willmert	Shakopee
HS	F	12	Katherine Brinkman	St Louis Park
HS	F	9	Erin Brousseau	St Louis Park
HS	F	10	Mia Cahalan	St Louis Park
HS	F	12	Katie Fredrickson	St Louis Park
HS	F	10	Isabel Kjaer	St Louis Park
HS	F	12	Savannah Kjaer	St Louis Park
HS	F	8	Josie Mosby	St Louis Park
HS	F	10	Kaia Myers	St Louis Park
HS	F	12	Megan Perkins	St Louis Park
HS	F	10	Carissa Prestholdt	St Louis Park
HS	F	10	Anna Belair	StMichael-Albertville
HS	F	11	Annalise Davis	StMichael-Albertville
HS	F	12	Kaydan Geiger	StMichael-Albertville
HS	F	9	Jessica Immer	StMichael-Albertville
HS	F	11	Gretchen Manderfeld	StMichael-Albertville
HS	F	10	Paige McAloon	StMichael-Albertville
HS	F	11	Taylor Petersen	StMichael-Albertville
HS	F	11	Mia Salas	StMichael-Albertville
HS	F	8	Katie Sigerud	StMichael-Albertville
HS	F	8	Ali Weimer	StMichael-Albertville

Schedule of Events (CT) -UPDATED-

	
	8:55 a.m.	National Anthem
 	9:00 a.m.	Suzy Wilson Women's Maroon III and Maroon II Competitions
 	9:40 a.m.	Men's Maroon III and Maroon II Competitions
 	9:45 a.m.	Women's Maroon III and Maroon II Awards
 	10:20 a.m.	Merrill Fischbein Men's Gold Competition 
 	10:25 a.m.	Men's Maroon II and Maroon III Awards
 	11:00 a.m.	Jack Johnson Women's Gold Competition
 	11:05 a.m.	Merrill Fischbein Men's Gold Awards
	11:40 a.m.	Goldy's Kids Race
 	11:55 a.m.	National Anthem
 	12:00 p.m.	Larry Zirgibel High School Boys' Gold Competition
 	12:05 p.m.	Jack Johnson Women's Gold Awards
	12:35 p.m.	Larry Zirgibel High School Boys' Gold Awards
 	12:40 p.m.	Gary Wilson High School Girls' Gold Competition
 	12:50 p.m.	Roy Griak Hall of Fame Presentation
 	1:00 p.m.	2007 Big Ten Champions Presentation
	1:20 p.m.	Lefty Wright High School Boys' Maroon Competition
	1:25 p.m.	Gary Wilson High School Girls' Gold Awards
	2:05 p.m.	High School Girls' Maroon Competition
	2:10 p.m.	Lefty Wright High School Boys' Maroon Awards
	2:50 p.m.	High School Girls' Maroon Awards

All Articles

Top
FloSports, Inc.

FloSports, an innovative sports media and events company, based in Austin, Texas, is the authentic source for content and a new world of coverage that true fans have been waiting for. Focused on three areas – live competition and coverage, original content, and owned and operated events – the company takes fragmented communities and provides them the platform to connect with the sports they love.

Learn More at FloSports.tv