2012 Florida Relays - Accepted Entries

Video Coverage | Meet Schedule | Heat Sheets | RESULTS


College/Open Running:
Licensed to Half-Mile Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/30/2012 08:17 PM
                  2012 Florida Relays - 4/6/2012 to 4/7/2012                   
                     University of Florida: Gainesville,Fl                     
                               Performance List                                
 
Event 49  Women 100 Meter Dash University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Bailey, Aireonna              JR INDIANA                     
  2  Bandy, Vashti                 SO SOUTH CAROLI                
  3  Bardge, Crystal               SR EMBRY-RIDDLE                
  4  Bates, Alexis                 SO UAB                         
  5  Booker, Dominique             SO UCF                         
  6  Brown, DeAnna                 SR MARYLAND                    
  7  Carter, Ebony                 JR GEORGIA SOUT                
  8  Castlin, Kristi               SR BOOGIEFAST T                
  9  Chavis, Ashlynn               SR METHODIST                   
 10  Clark, Crystalyne             JR GEORGE MASON                
 11  Clary, Malika                    SPEED IN MOTION             
 12  Clayton, Jen                  SO UCF                         
 13  Cooley, Gelela                SO WESTERN KENT                
 14  Cunningham, Torie             FR NORFOLK STAT                
 15  Davis, Darshay                SO FLORIDA                     
 16  Delaney, Asia                 JR SOUTH CAROLI                
 17  Facey, Simone                    UNATTACHED                  
 18  Freeman, Octavious            FR UCF                         
 19  Fuller, Charlene              SR LONG ISLAND                 
 20  Gaither, Tynia                FR GEORGIA                     
 21  George, Tiffany               SO SOUTHERN                    
 22  Golladay, Michalyn            SR BOOGIEFAST T                
 23  Gore, La'Creesha              SO N.C. CENTRAL                
 24  Green, Teyanna                SO MORGAN STATE                
 25  Harrigan-Scott, Tahesia          SAUCONY                     
 26  Harris, Amy                   SR FLORIDA STAT                
 27  Hastings, Natasha                UNDER ARMOUR                
 28  Hayes, Dionna                 JR VCU                         
 29  Hayes, Jernail                SR QUICKSTARS                  
 30  Henry-Robinson, Samantha      SR PURE ATHLETI                
 31  Houston, Gabrielle            SR CHARLESTON S                
 32  Hunt, Ruth                    SR N. CAROLINA                 
 33  Jiles, Jokira                 FR MIAMI                       
 34  Jno Baptiste, Anika           SR FLORIDA MEMO                
 35  Johnson, Shawntanay           FR INDIANA                     
 36  Kalu, Stephanie               FR GEORGIA TECH                
 37  Kamara, Hafsatu               SO COPPIN STATE                
 38  Kenneh, Isatta                JR TEMPLE                      
 39  King, Jasmyne                 FR MIAMI                       
 40  Knight, Natalie                  UNATTACHED                  
 41  Lawson, Krystin               SR N. CAROLINA                 
 42  Lee, Gabrielle                SO COASTAL CARO                
 43  Leland, Amanda                JR UCF                         
 44  Linson, Nakia                 SO FLORIDA A&M                 
 45  Louis, Richena                SO FLORIDA A&M                 
 46  Mahan, Shayla                    UNATTACHED                  
 47  McCoy, Ashley                 JR N.C. CENTRAL                
 48  McElveen, Marissa             JR FLORIDA INT'                
 49  Middlebrooks, Jamilah         FR GEORGIA TECH                
 50  Mills, Carla                  SR FLORIDA INT'                
 51  Mitchell, Amber               JR LONG ISLAND                 
 52  Moore, Connie                    TRAIN GANG                  
 53  Norman, Breana                SO HAMPTON                     
 54  Nwaneri, Ogechi               SR VIRGINIA TEC                
 55  Oyepitan, Abi                 SR PURE ATHLETI                
 56  Patterson, Courtney           SR L.I.F.E. SPE                
 57  Peake, Erica                  JR COASTAL CARO                
 58  Pemberton, Marecia            SO FLORIDA STAT                
 59  Peterson, Christal            FR UCF                         
 60  Pierre, Barbara                  G.W.EXPRESS/                
 61  Pipkin, Tamyah                FR KENTUCKY                    
 62  Reid, Maleena                 SO UNC-WILMINGT                
 63  Rodgers, Kasey                SR TULANE                      
 64  Scott, Aneesha                FR GEORGE MASON                
 65  Scott, Aurieyall              SO UCF                         
 66  Simms, Ciara                  FR VIRGINIA TEC                
 67  Smith, Bianca                 SO FLORIDA STAT                
 68  Smith, Jasmine                FR FLORIDA A&M                 
 69  Trotter, DeeDee                  SAUCONY                     
 70  Tucker, Erin                  SO EAST CAROLIN                
 71  Tyson, Keilah                 FR KENTUCKY                    
 72  VanBuren, Cleo                SR UNATTACHED                  
 73  Walker, Courtney              FR JACKSONVILLE                
 74  Walker, Jasmine               FR GEORGIA SOUT                
 75  Walton, Shelby                JR BOSTON U.                   
 76  Wattley, Britney              JR MORGAN STATE                
 77  Williams, Jasmine             JR MISSISSIPPI                 
 78  Williams, Tarika              SR MIAMI                       
 79  Wilson, Portia                JR FORT VALLEY                 
 80  Woodford, Ashley              JR PITTSBURGH                  
 
Event 51  Women 200 Meter Dash University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Bailey, Aireonna              JR INDIANA                     
  2  bailey, aleen                    UNATTACHED                  
  3  Castlin, Kristi               SR BOOGIEFAST T                
  4  Clary, Malika                    SPEED IN MOTION             
  5  Davis, Darshay                SO FLORIDA                     
  6  Fountain, Hyleas              SR BOOGIEFAST T                
  7  Frazier, Brianna              SO NORTH FLORID                
  8  Freeman, Octavious            FR UCF                         
  9  Gaither, Tynia                FR GEORGIA                     
 10  Golladay, Michalyn            SR BOOGIEFAST T                
 11  Goodman, Chalonda             JR TEXAS                       
 12  Harrigan-Scott, Tahesia          SAUCONY                     
 13  Henry-Robinson, Samantha      SR PURE ATHLETI                
 14  Houston, Gabrielle            SR CHARLESTON S                
 15  Jones, Amara                  SR SAVANNAH STA                
 16  Jones, Cambrya                SR PITTSBURGH                  
 17  Knight, Natalie                  UNATTACHED                  
 18  Mayo, Gabby                   SR WORLD EXPRES                
 19  McCorkle, Kelsey              SR SOUTH CAROLI                
 20  Minkins, Tania                SO EAST CAROLIN                
 21  Moore, Connie                    TRAIN GANG                  
 22  Oyepitan, Abi                 SR PURE ATHLETI                
 23  Patterson, Courtney           SR L.I.F.E. SPE                
 24  Paul, Sheila                  SR UCF                         
 25  Peter, Allison                SO TEXAS                       
 26  Scott, Aurieyall              SO UCF                         
 27  Townsend, Tiffany                ADIDAS                      
 28  Udoh, Christy                 SO TEXAS                       
 29  Walton, Shelby                JR BOSTON U.                   
 30  Woods, Shareese                  UNATTACHED                  
 
Event 53  Women 400 Meter Dash University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Amegashie, Yvonne             JR VIRGINIA TEC                
  2  Barron, Daianna               SO GEORGE MASON                
  3  Bernard, Nicketa              JR ST. AUGUSTIN                
  4  Boone, Aunye                  SR VIRGINIA TEC                
  5  Bridges, Kristin              SR MISSISSIPPI                 
  6  Campbell, Shadaey             FR JACKSONVILLE                
  7  Charles, Afia                 SO UCF                         
  8  Clary, Malika                    SPEED IN MOTION             
  9  Cooley, Gelela                SO WESTERN KENT                
 10  Cousins, Jessica              SR WORLD EXPRES                
 11  Cross, Brandi                    SPEED ELITE                 
 12  Davis Timothy, Michelle       FR TEMPLE                      
 13  DeCoster, Jameice             JR VIRGINIA TEC                
 14  Dennis, Annakay               SR FLORIDA ATLA                
 15  Edwards, Samantha             SR VIRGINIA STA                
 16  Ellis-Watson, Taylor          FR PITTSBURGH                  
 17  Eutsey, Ebony                 SO FLORIDA                     
 18  Farr, Jessica                 JR N. CAROLINA                 
 19  Fonrose, Arielle              JR PITTSBURGH                  
 20  Fraenk, Emmy                  SO HAMPTON                     
 21  Frazier, Brianna              SO NORTH FLORID                
 22  Gillyard, TraMayne            SR ONE GOAL ATH                
 23  Goggins, Aiesha               SO EAST CAROLIN                
 24  Green, Christal               FR SOUTH CAROLI                
 25  Harrison, Queen               SR BOOGIEFAST T                
 26  Henry, Asia                   JR BUFFALO                     
 27  Hollingsworth, Lauren         JR MISSISSIPPI                 
 28  Ichite, Elizabeth             SO FLORIDA STAT                
 29  Iwugo, Ambrosia               SO TEMPLE                      
 30  Jamison, Santresa             SR COASTAL CARO                
 31  Jones, Amara                  SR SAVANNAH STA                
 32  Jones, Cassandra              FR HAMPTON                     
 33  Jones, Dynasty                JR FLORIDA A&M                 
 34  Kelley, Lakeisha              JR FLORIDA INT'                
 35  Kelly, Ayanna                 SR DELAWARE STA                
 36  Kendrick, Stormy              JR CLEMSON                     
 37  Lawrence, Jonnique            JR PITTSBURGH                  
 38  Martin, Jenna                 SR ONE GOAL ATH                
 39  McClary, Jamiee               JR BUFFALO                     
 40  McCorory, Francena               ADIDAS                      
 41  McGee, Cierra                 JR GEORGE MASON                
 42  McNary, Lauren                   UNATTACHED                  
 43  Morris, Brooklyn              SR WORLD EXPRES                
 44  Myers, Annalisa               JR FLORIDA ATLA                
 45  Nelson, Amonn                    CANADA                      
 46  Nelson, Briana                SO TEXAS                       
 47  Newsome, Danielle             FR FLORIDA                     
 48  Nunn, Julie                   FR KENTUCKY                    
 49  Peterson, Alicia              JR TEXAS                       
 50  Porter, Kiara                 FR VCU                         
 51  Riles, Jamie                  JR TULANE                      
 52  Robinson, Moushauni           SR ONE GOAL ATH                
 53  Rodriques, Nadonnia           JR SOUTH CAROLI                
 54  Rucker, Erika                 FR SOUTH CAROLI                
 55  Sanders, Raina                SR JACKSON STAT                
 56  Seay-Blane, Jazy              SO SAVANNAH STA                
 57  Shaw, Kelly                   JR ST. AUGUSTIN                
 58  Smith, Stacey-Ann             SR TEXAS                       
 59  Sogbesan, Ekundayo            SO MORGAN STATE                
 60  Statham, Arielle              JR MARYLAND                    
 61  Stegall, Michelle             JR FLORIDA                     
 62  Swindell, Tiara               SR QUICKSTARS                  
 63  Thompson, Qwontajah           FR COASTAL CARO                
 64  Usery, Alishea                SR FLORIDA                     
 65  Walker, Afiya                    UNATTACHED                  
 66  washington, demetria             UNATTACHED                  
 67  Whaley, Angelica              FR KENTUCKY                    
 68  White, Lashae                 SO FLORIDA INT'                
 69  Whittaker, Lanie              SO FLORIDA                     
 70  Williams, Monica              FR MISSISSIPPI                 
 71  Williams, Shelise             SR WORLD EXPRES                
 72  Wineberg, Mary                   NYAC                        
 73  Wright, Shannon               FR MIAMI                       
 
Event 73  Women 800 Meter Run University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Akello, Monica                SR WESTERN KENT                
  2  Allen, Ariel                  SO FLORIDA A&M                 
  3  Banker, Nicole                SR MARYLAND                    
  4  Beckwith, Molly                  SAUCONY                     
  5  Blanton, Brianna              FR CLEMSON                     
  6  Bumpas, Taylor                JR MARYLAND                    
  7  Canady, Tai' Hsia             JR FLORIDA INT'                
  8  Christopher, Ruth             JR INDIANA                     
  9  Cordell, Taneisha             FR MIAMI                       
 10  Davis, Sarah                  SO FLORIDA                     
 11  Eller, Amanda                 JR MONMOUTH                    
 12  Estime, Jennifer              SR MIAMI                       
 13  Fayen, Lauren                 SR UAB                         
 14  Freeman, Bienna               JR JACKSONVILLE                
 15  Gocht, Victoria               JR TEMPLE                      
 16  Gwin, Samantha                SO INDIANA                     
 17  Hamilton, Carly               FR GEORGIA                     
 18  Hayes, Shelby                 SO FLORIDA                     
 19  Hughes, Ivana                 JR GARDNER-WEBB                
 20  Hyatt, Baleigh                SR EMBRY-RIDDLE                
 21  Inclan, Katie                 FR CLEMSON                     
 22  Jackson, Chandelic            SO FLORIDA A&M                 
 23  Johnson, Alicia               SR ARKANSAS-PIN                
 24  Kott, Britney                 SO EAST CAROLIN                
 25  Kott, Brooke                  SO EAST CAROLIN                
 26  Kownack, Mary                 SR GEORGIA TECH                
 27  Kreutzberg, Michelle          FR TULANE                      
 28  Kulik, Alyssa                 SR CLEMSON                     
 29  LaCaze, Genevieve             SR FLORIDA                     
 30  Leake, Tia                    SO MISSISSIPPI                 
 31  Logan, Ne'Ausha               SO UCF                         
 32  MacEwen, Emily                JR MONMOUTH                    
 33  Malasarte, Megan              SO GEORGIA                     
 34  Mauro, Emily                  FR UNC-WILMINGT                
 35  Oliver, Tyshia                SR MORGAN STATE                
 36  Peare, Allison                SO KENTUCKY                    
 37  Perkins, Mandy                JR FLORIDA                     
 38  Robinson, Cydney              SO HAMPTON                     
 39  Roller, Brie                  FR INDIANA                     
 40  Rush, Kristin                 JR N. CAROLINA                 
 41  Smith, Tonney                 JR TEMPLE                      
 42  Tate, Alaine                  SO HAMPTON                     
 43  Toritto, Danielle             JR MONMOUTH                    
 44  Vogler, Amalia                SR JACKSONVILLE                
 45  Walters, Nicole               SR VCU                         
 46  Winston, Erica                SO UCF                         
 
Event 75  Women 1500 Meter Run University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Adler, Monica                 SO BOSTON U.                   
  2  Allen, Ariel                  SO FLORIDA A&M                 
  3  Anthony, Natalie              FR CLEMSON                     
  4  Arrington, Lindsi             SO MIAMI                       
  5  Bailey, Sarah                 FR JACKSONVILLE                
  6  Barnard, Ninfa                JR ARKANSAS-PIN                
  7  Brandt, Alyssa                FR NORTH FLORID                
  8  Breathitt, Kelsey             JR MISSISSIPPI                 
  9  Christoforou, Stella          SO GEORGIA                     
 10  Cooper, Callie                JR FLORIDA                     
 11  Copeland, Brittany            JR EAST CAROLIN                
 12  Davies, Kathleen              SR BOSTON U.                   
 13  Deline, Rachel                SR CAMPBELL                    
 14  Dubrow, Jenna                 FR TEMPLE                      
 15  Ehrman, Breanne               SR INDIANA                     
 16  Gretschel, Johanna            SR TULANE                      
 17  Huskey, Macy                  FR FLORIDA                     
 18  Jackson, Chandelic            SO FLORIDA A&M                 
 19  Jackson, Morgan               FR GEORGIA TECH                
 20  Keel, Morgan                  JR JACKSONVILLE                
 21  Koziara, Brittany             SO FLORIDA                     
 22  Krueger, Kristie              JR GEORGIA                     
 23  Kulik, Alyssa                 SR CLEMSON                     
 24  Lagat, Violah                 SR FLORIDA STAT                
 25  Lapp, Amanda                  JR EAST CAROLIN                
 26  Ludwick, Allison              JR MIAMI                       
 27  McMeekin, Maureen             SR GEORGIA TECH                
 28  Nelson, Jennifer              SR MONMOUTH                    
 29  Ngetich, Florence             SO FLORIDA                     
 30  Nixon, Erin                   SR NORTH FLORID                
 31  Oswald, Chelsea               SO KENTUCKY                    
 32  Parry, Jessica                SO FLORIDA STAT                
 33  Peare, Allison                SO KENTUCKY                    
 34  Perry, Sarah                  FR GEORGIA                     
 35  Pierre, Joane                 JR JACKSONVILLE                
 36  Raby, Arianne                 SO INDIANA                     
 37  riveros riveros, johanna a.    4 UNATTACHED                  
 38  Ruck, Kimberly                SR CLEMSON                     
 39  Seymour, Ashley               JR INDIANA                     
 40  Skinner, Kayleigh             SO MISSISSIPPI                 
 41  Staker, Ellie                 SO EMBRY-RIDDLE                
 42  Talbot, Amy                   SO MCNEESE STAT                
 43  Tate, Alaine                  SO HAMPTON                     
 44  Taylor, Lucy                  SR UAB                         
 45  Tomlin, Amanda                SO EAST CAROLIN                
 46  Waites, Logan                 SR MISSISSIPPI                 
 47  Willemse, Lydia                  UNATTACHED                  
 48  Wright, Megan                 JR KENTUCKY                    
 
Event 77  Women 5000 Meter Run University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Bary, Megan                   JR FLORIDA ATLA                
  2  Blaes, Shelby                 FR UCF                         
  3  Brennan, Erin                 SR UNC-WILMINGT                
  4  Broderick, Megan              SR KENTUCKY                    
  5  Bush, Chelsey                 SO CAMPBELL                    
  6  Crabtree, Katherine           JR TULANE                      
  7  Crawford, Allison             SO MCNEESE STAT                
  8  DeLone, Helene                JR INDIANA                     
  9  Dovell, Brooke                SO MIAMI                       
 10  DuBard, Mary Kate             SR GEORGIA TECH                
 11  Emons, Meggie                 JR NORTH FLORID                
 12  Espino, Daniela               SR UNATTACHED                  
 13  Ester, Lindsay                SR UNC-WILMINGT                
 14  Golden, Clarricia             SO FLORIDA A&M                 
 15  Hallam, Rebecca               SR FLORIDA ATLA                
 16  Henshaw, Alyssa               SO CLEMSON                     
 17  Jolly, Brittany               JR JACKSON STAT                
 18  Kim, Betsy                    SR GEORGIA TECH                
 19  Kittrell, Shelby              JR NORTH FLORID                
 20  Labarbera, Emily                 FLORIDA SOUT                
 21  Matthews, Ashley              SO CAMPBELL                    
 22  Mulvany, Nadine               SO FLORIDA A&M                 
 23  Navarro, Cynthia              SO CAMPBELL                    
 24  Nelson, Jennifer              SR MONMOUTH                    
 25  Ness, Emily                   SR FLORIDA STAT                
 26  Nixon, Erin                   SR NORTH FLORID                
 27  Paton, Stacy                  JR FLORIDA ATLA                
 28  Ristow, Teresa                FR FLORIDA STAT                
 29  riveros riveros, johanna a.    4 UNATTACHED                  
 30  Robinson, Abbie               SR GEORGIA                     
 31  Ross, Aleiyah                 FR EMBRY-RIDDLE                
 32  Ross, Fionnuala               JR MCNEESE STAT                
 33  Simpson, Shannon              SR UAB                         
 34  Spann, Sarah                     UNATTACHED                  
 35  Stokes, Taylor                SO NOVA SOUTHEA                
 36  Stroud, Jeanne                SO WINTHROP                    
 37  Suda, Betsy                   SR FLORIDA RUNN                
 38  Sundell, Lindsay                 UNATTACHED                  
 39  Talty, Cara                   SO CLEMSON                     
 40  Townsend, Katie               FR GEORGIA TECH                
 41  Van Gorder, Morgan            SR GEORGIA                     
 42  Ventura, Catherine            FR FLORIDA INT'                
 43  Wijayaratne, Hiruni           SO KENTUCKY                    
 44  Williams, Ciera               FR FLORIDA A&M                 
 45  Wright, Megan                 JR KENTUCKY                    
 46  Wybersky, Ashley              SO UNC-WILMINGT                
 
Event 55  Women 100 Meter Hurdles University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Abdur-Rashed, Saleena         SR NORTHEASTERN                
  2  Akwule, Melanie               SR GEORGIA TECH                
  3  Bardge, Crystal               SR EMBRY-RIDDLE                
  4  Billings, Jasmine             JR GEORGIA SOUT                
  5  Brady, Nikko                  JR BOSTON U.                   
  6  Britton, Elijah                  CLEMSON                     
  7  Bryant, Amani                 JR FLORIDA                     
  8  Church, Amber                 SO RADFORD                     
  9  Coward, Jackie                SR UCF                         
 10  Cummings, Nicole              SO MIAMI                       
 11  Davis, Chalese                FR SOUTH CAROLI                
 12  Dekrey, Katrina               SO FLORIDA                     
 13  Dupree, Rachel                SR MIAMI                       
 14  Edgerson, Jasmine             JR CLEMSON                     
 15  Erega, Arna                      UNATTACHED                  
 16  Farley, Karessa               SR UCF                         
 17  Favors, Ashley                FR FLORIDA                     
 18  Fountain, Whitney             FR CLEMSON                     
 19  Georgetown, Mariah            SO MCNEESE STAT                
 20  Gracia, Monique               SR CLEMSON                     
 21  Graham, Sarah                 FR SOUTH CAROLI                
 22  Harrell, Brittany             SO FLORIDA                     
 23  Harris, Monique               JR FLORIDA                     
 24  Harrison, Kendra              FR CLEMSON                     
 25  Hartfield, Taryn              FR MISSISSIPPI                 
 26  Hepburn-Bailey, Yvana            3BFITNESS                   
 27  Hicks, Stephanie              SO GEORGIA SOUT                
 28  Honor, Sharrone               JR WINTHROP                    
 29  Hurley, Camille               FR COASTAL CARO                
 30  Idlette, LaVonne                 UNATTACHED                  
 31  Jackson, Jasmine              JR NORTH FLORID                
 32  Jacobs, Dotrine               SO N. CAROLINA                 
 33  James, Tiki                      UNATTACHED                  
 34  Jean, Mulern                  FR CHARLESTON S                
 35  Johnson, Christina            SO NORTH FLORID                
 36  Kline, Elizabeth              JR PITTSBURGH                  
 37  Luedeke, Chantal              JR N. CAROLINA                 
 38  Mangum, Krista                SO UNC-WILMINGT                
 39  Marshall, Shameka             SR SHORE AC                    
 40  Mayo, Gabby                   SR WORLD EXPRES                
 41  McSwain, Akira                JR UAB                         
 42  Milledge, Catherine           JR BOSTON U.                   
 43  Moraes, Fabiana                  BRAZIL                      
 44  Morton, Paige                 JR FLORIDA                     
 45  Munkacsy, Petra               FR JACKSONVILLE                
 46  Ndu, Ugonna                   JR FLORIDA                     
 47  Norman, Breana                SO HAMPTON                     
 48  Norman, Patria                SR CHARLESTON S                
 49  Nugent, Leah                  FR VIRGINIA TEC                
 50  Owens, Bridgette              SO CLEMSON                     
 51  Pannell, Courtni              SO RADFORD                     
 52  Parker, Kayla                 SO KENTUCKY                    
 53  Perry, Chaneka                SO VCU                         
 54  Porter, Tiffany               SR ADIDAS                      
 55  Profit, Kiani                 SR MARYLAND                    
 56  Rollins, Brianna              SO CLEMSON                     
 57  Saunders, Torrie              SR LONG ISLAND                 
 58  Smith, Loreal                    NIKE                        
 59  Snow, Morgan                  FR TEXAS                       
 60  Stechschulte Norton, Abbie       UNATTACHED                  
 61  Stroman, Alexis               FR VCU                         
 62  Thomas, Dione                    UNATTACHED                  
 63  Tucker, Erin                  SO EAST CAROLIN                
 64  Ventura, Brooklyn             JR BUFFALO                     
 65  Volfova, Kristina             SR WESTERN KENT                
 66  Walker, Shanique              FR JACKSONVILLE                
 67  Walker, Sherice               SR N. CAROLINA                 
 68  Waller, Jazmin                SR LONG ISLAND                 
 69  Waller, Monae                 JR MORGAN STATE                
 70  Wanamaker, Jasmine            SO N.C. CENTRAL                
 71  Woodard, Courtney             JR INDIANA                     
 72  Young, Stacey                 SR JACKSONVILLE                
 
Event 57  Women 400 Meter Hurdles University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Agara, Comfort                SR UNATTACHED                  
  2  Allen, Amber                  SO SOUTH CAROLI                
  3  Ariol, Marsha                 SO FLORIDA STAT                
  4  Aromashodu, Danielle          SO FLORIDA ATLA                
  5  Austin, Sonni                 JR CLEMSON                     
  6  Balkwill, Kelsey              FR MIAMI                       
  7  Basden, Radiance              SR SOUTH CAROLI                
  8  Brown, Tierra                    ADIDAS                      
  9  Bryant, Amani                 JR FLORIDA                     
 10  Calder, Claudia               SR HAMPTON                     
 11  Cartwright, Devinn            FR KENTUCKY                    
 12  Clarke, Ann-Marie             SR INDIANA                     
 13  Coward, Jackie                SR UCF                         
 14  darden, dominique                UNATTACHED                  
 15  Davis, Christina              FR COASTAL CARO                
 16  DeBowles, Zandria             SR TULANE                      
 17  Deshommes, Wendy              SO FLORIDA A&M                 
 18  Dowie, Danielle               SO TEXAS                       
 19  Dumpson, Nicole                  UNATTACHED                  
 20  Fan Fan, Tracey               SR DELAWARE STA                
 21  Frazier, Aisha-Maree          SR UCF                         
 22  Harley, Rachel                JR UAB                         
 23  Harris, Monique               JR FLORIDA                     
 24  Harris, Tamera                FR SOUTH CAROLI                
 25  Harrison, Kendra              FR CLEMSON                     
 26  Hayes, Jernail                SR QUICKSTARS                  
 27  Hellberg-Jonsen, Sofia        JR MISSISSIPPI                 
 28  Holmes, Anna                  JR BUFFALO                     
 29  Hudson, Sararesa              SO N.C. CENTRAL                
 30  Hulse, Jeanette               JR FLORIDA A&M                 
 31  Isley, Jasmine                SR GEORGIA TECH                
 32  Jacobs, Dotrine               SO N. CAROLINA                 
 33  Jameson, Takecia                 UNATTACHED                  
 34  Jeanty, Donna                 SO BUFFALO                     
 35  Jones, Brittany               SO FLORIDA A&M                 
 36  Larbi, Ama                    FR GEORGIA TECH                
 37  London, April                 SR ST. AUGUSTIN                
 38  Maciukaite, Irma              FR WESTERN KENT                
 39  McCammon, Jenea               JR N. CAROLINA                 
 40  Morton, Paige                 JR FLORIDA                     
 41  Ndu, Ugonna                   JR FLORIDA                     
 42  Nugent, Leah                  FR VIRGINIA TEC                
 43  Payne, Latonya                JR JACKSONVILLE                
 44  Profit, Kiani                 SR MARYLAND                    
 45  Richburg, Keisha                 UNATTACHED                  
 46  Robinson, Shiara              SO KENTUCKY                    
 47  Robinson, Victoria            SO EAST CAROLIN                
 48  Rollins, Brianna              SO CLEMSON                     
 49  Stewart, Thandi               SO MIAMI                       
 50  Tyson, Kamilah                   UNATTACHED                  
 51  Usery, Ashley                 SR FLORIDA                     
 52  Volfova, Kristina             SR WESTERN KENT                
 53  Wallace, Latosha              SR WORLD EXPRES                
 54  Wallace, Latosha              SR UNATTACHED                  
 55  Watkins, Rachel               JR MONMOUTH                    
 56  Wesh, Marlena                 JR CLEMSON                     
 57  West, Tessa                   JR TEMPLE                      
 58  Wheaton, Taylor               SO GEORGE MASON                
 59  Whittaker, Zari                  UNATTACHED                  
 60  Williams, Laura               SO MONMOUTH                    
 61  Williams-Ross, Tiffany           TRAIN GANG                  
 62  Wilson, Jade                  JR TEMPLE                      
 63  Young, Stacey                 SR JACKSONVILLE                
 
Event 79  Women 3000 Meter Steeplechase University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Baker, Elle                   FR NORTH FLORID                
  2  Biwott, Beatrice              SR SOUTH CAROLI                
  3  Boozer, Leslie                JR GEORGIA                     
  4  Bowman, Peri                  SO NOVA SOUTHEA                
  5  Breathitt, Katie              JR MISSISSIPPI                 
  6  Brennan, Erin                 SR UNC-WILMINGT                
  7  Cuff, Adrienne                JR CHARLESTON S                
  8  Dunkley, Kadian               JR BETHUNE-COOK                
  9  Huff, Teresa                  FR UCF                         
 10  Irizarry, Kassandra           FR NORFOLK STAT                
 11  Jax, Michelle                 FR FLORIDA ATLA                
 12  Kirk, Savannah                FR GEORGIA                     
 13  Langley, Tristan              FR WINTHROP                    
 14  Meyer, Svenja                 SO JACKSONVILLE                
 15  Mulvany, Nadine               SO FLORIDA A&M                 
 16  Rozario, Nicole               SR SOUTH FLORID                
 17  Rutto, Kellen                 JR NORFOLK STAT                
 18  Strasser, Stephanie           SO FLORIDA                     
 19  Strausa, Agata                SO FLORIDA                     
 20  Vance, Katie                  JR GEORGIA TECH                
 21  Woodruff, Chelsi              SO FLORIDA STAT                
 
Event 59  Women 4x100 Meter Relay University
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  BETHUNE-COOKMAN  'A'                                         
  2  BOOGIEFAST TRACK CLUB  'A'                                   
  3  BOSTON U.  'A'                                               
  4  CHARLESTON SOUTHERN  'A'                                     
  5  CITADEL  'A'                                                 
  6  CLEMSON  'A'                                                 
  7  CLEMSON  'B'                                                 
  8  COASTAL CAROLINA  'A'                                        
  9  COASTAL CAROLINA  'B'                                        
 10  COPPIN STATE  'A'                                            
 11  EAST CAROLINA  'A'                                           
 12  FLORIDA  'A'                                                 
 13  FLORIDA A&M  'A'                                             
 14  FLORIDA INT'L  'A'                                           
 15  FLORIDA MEMORIAL  'A'                                        
 16  FLORIDA STATE  'A'                                           
 17  FORT VALLEY STATE  'A'                                       
 18  GEORGE MASON  'A'                                            
 19  GEORGIA SOUTHERN  'A'                                        
 20  GEORGIA TECH  'A'                                            
 21  JACKSON STATE  'A'                                           
 22  JACKSONVILLE  'A'                                            
 23  KENTUCKY  'A'                                                
 24  LONG ISLAND  'A'                                             
 25  MARYLAND  'A'                                                
 26  MCNEESE STATE  'A'                                           
 27  METHODIST  'A'                                               
 28  MIAMI  'A'                                                   
 29  MISSISSIPPI  'A'                                             
 30  MORGAN STATE  'A'                                            
 31  N. CAROLINA A&T  'A'                                         
 32  N.C. CENTRAL  'A'                                            
 33  NORFOLK STATE  'A'                                           
 34  NORTHEASTERN  'A'                                            
 35  NOVA SOUTHEASTERN  'A'                                       
 36  PITTSBURGH  'A'                                              
 37  PURE ATHLETICS  'A'                                          
 38  RADFORD  'A'                                                 
 39  SAVANNAH STATE  'A'                                          
 40  SOUTH CAROLINA  'A'                                          
 41  SOUTH CAROLINA  'B'                                          
 42  SPEED ELITE  'A'                                             
 43  ST. AUGUSTINE'S  'A'                                         
 44  STAR ATHLETICS  'A'                                          
 45  TEMPLE  'A'                                                  
 46  TG ELITE  'A'                                                
 47  TULANE  'A'                                                  
 48  UAB  'A'                                                     
 49  UCF  'A'                                                     
 50  UCF  'B'                                                     
 51  UNC-WILMINGTON  'A'                                          
 52  VCU  'A'                                                     
 53  VELOCITY STRIDERS  'A'                                       
 54  VIRGINIA TECH  'A'                                           
 55  WESTERN KENTUCKY  'A'                                        
 56  WORLD EXPRESS AC  'A'                                        
 
Event 61  Women 4x200 Meter Relay University
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ARKANSAS-PINE BLUFF  'A'                                     
  2  BETHUNE-COOKMAN  'A'                                         
  3  BOSTON U.  'A'                                               
  4  CHARLESTON SOUTHERN  'A'                                     
  5  CITADEL  'A'                                                 
  6  CLEMSON  'A'                                                 
  7  CLEMSON  'B'                                                 
  8  COASTAL CAROLINA  'A'                                        
  9  COASTAL CAROLINA  'B'                                        
 10  COASTAL CAROLINA  'C'                                        
 11  COPPIN STATE  'A'                                            
 12  EAST CAROLINA  'A'                                           
 13  FLORIDA A&M  'A'                                             
 14  FLORIDA INT'L  'A'                                           
 15  FLORIDA MEMORIAL  'A'                                        
 16  GEORGE MASON  'A'                                            
 17  GEORGE MASON  'B'                                            
 18  GEORGIA SOUTHERN  'A'                                        
 19  HAMPTON  'A'                                                 
 20  INDIANA  'A'                                                 
 21  JACKSON STATE  'A'                                           
 22  KENTUCKY  'A'                                                
 23  MARYLAND  'A'                                                
 24  MCNEESE STATE  'A'                                           
 25  MORGAN STATE  'A'                                            
 26  N. CAROLINA A&T  'A'                                         
 27  N.C. CENTRAL  'A'                                            
 28  NORTH FLORIDA  'A'                                           
 29  NORTHEASTERN  'A'                                            
 30  PITTSBURGH  'A'                                              
 31  QUICKSTARS  'A'                                              
 32  SAVANNAH STATE  'A'                                          
 33  SOUTH CAROLINA  'A'                                          
 34  SOUTH CAROLINA  'B'                                          
 35  SPEED ELITE  'A'                                             
 36  ST. AUGUSTINE'S  'A'                                         
 37  TEMPLE  'A'                                                  
 38  TG ELITE  'A'                                                
 39  UAB  'A'                                                     
 40  UCF  'A'                                                     
 41  UNC-WILMINGTON  'A'                                          
 42  VELOCITY STRIDERS  'A'                                       
 43  WORLD EXPRESS AC  'A'                                        
 
Event 63  Women 4x400 Meter Relay University
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ARKANSAS-PINE BLUFF  'A'                                     
  2  BETHUNE-COOKMAN  'A'                                         
  3  BOSTON U.  'A'                                               
  4  BUFFALO  'A'                                                 
  5  CLEMSON  'A'                                                 
  6  CLEMSON  'B'                                                 
  7  COASTAL CAROLINA  'A'                                        
  8  COASTAL CAROLINA  'B'                                        
  9  COPPIN STATE  'A'                                            
 10  DELAWARE STATE  'A'                                          
 11  EMBRY-RIDDLE  'A'                                            
 12  FLORIDA  'A'                                                 
 13  FLORIDA  'B'                                                 
 14  FLORIDA A&M  'A'                                             
 15  FLORIDA INT'L  'A'                                           
 16  FLORIDA MEMORIAL  'A'                                        
 17  FLORIDA STATE  'A'                                           
 18  FORT VALLEY STATE  'A'                                       
 19  GEORGE MASON  'A'                                            
 20  GEORGE MASON  'B'                                            
 21  GEORGIA  'A'                                                 
 22  GEORGIA SOUTHERN  'A'                                        
 23  GEORGIA TECH  'A'                                            
 24  HAMPTON  'A'                                                 
 25  INDIANA  'A'                                                 
 26  INDIANA  'B'                                                 
 27  JACKSON STATE  'A'                                           
 28  JACKSONVILLE  'A'                                            
 29  JACKSONVILLE  'B'                                            
 30  KENTUCKY  'A'                                                
 31  LONG ISLAND  'A'                                             
 32  MARYLAND  'A'                                                
 33  MCNEESE STATE  'A'                                           
 34  MIAMI  'A'                                                   
 35  MIAMI  'B'                                                   
 36  MISSISSIPPI  'A'                                             
 37  MONMOUTH  'A'                                                
 38  MORGAN STATE  'A'                                            
 39  N. CAROLINA A&T  'A'                                         
 40  N.C. CENTRAL  'A'                                            
 41  NORTH FLORIDA  'A'                                           
 42  NORTHEASTERN  'A'                                            
 43  NOVA SOUTHEASTERN  'A'                                       
 44  ONE GOAL ATHLETICS  'A'                                      
 45  PITTSBURGH  'A'                                              
 46  PURE ATHLETICS  'A'                                          
 47  QUICKSTARS  'A'                                              
 48  RISING STARS  'A'                                            
 49  SAVANNAH STATE  'A'                                          
 50  SOUTH CAROLINA  'A'                                          
 51  SOUTH CAROLINA  'B'                                          
 52  SPEED ELITE  'A'                                             
 53  ST. AUGUSTINE'S  'A'                                         
 54  TEMPLE  'A'                                                  
 55  TG ELITE  'A'                                                
 56  UAB  'A'                                                     
 57  UNC-WILMINGTON  'A'                                          
 58  VCU  'A'                                                     
 59  VIRGINIA STATE  'A'                                          
 60  VIRGINIA TECH  'A'                                           
 61  WESTERN KENTUCKY  'A'                                        
 62  WORLD EXPRESS AC  'A'                                        
 
Event 69  Women 4x800 Meter Relay University
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  EMBRY-RIDDLE  'A'                                            
  2  FLORIDA  'A'                                                 
  3  FLORIDA INT'L  'A'                                           
  4  GEORGIA SOUTHERN  'A'                                        
  5  INDIANA  'A'                                                 
  6  JACKSONVILLE  'A'                                            
  7  MCNEESE STATE  'A'                                           
  8  MISSISSIPPI  'A'                                             
  9  MONMOUTH  'A'                                                
 10  NOVA SOUTHEASTERN  'A'                                       
 11  TEMPLE  'A'                                                  
 12  UAB  'A'                                                     
 13  UCF  'A'                                                     
 14  WINTHROP  'A'                                                
 
Event 65  Women 1600 Sprint Medley University
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ARKANSAS-PINE BLUFF  'A'                                     
  2  BETHUNE-COOKMAN  'A'                                         
  3  CITADEL  'A'                                                 
  4  CLEMSON  'A'                                                 
  5  CLEMSON  'B'                                                 
  6  COASTAL CAROLINA  'A'                                        
  7  COPPIN STATE  'A'                                            
  8  DELAWARE STATE  'A'                                          
  9  EAST CAROLINA  'A'                                           
 10  FLORIDA  'A'                                                 
 11  FLORIDA A&M  'A'                                             
 12  FLORIDA MEMORIAL  'A'                                        
 13  GEORGIA SOUTHERN  'A'                                        
 14  HAMPTON  'A'                                                 
 15  INDIANA  'A'                                                 
 16  JACKSON STATE  'A'                                           
 17  KENTUCKY  'A'                                                
 18  MARYLAND  'A'                                                
 19  MCNEESE STATE  'A'                                           
 20  MIAMI  'A'                                                   
 21  N. CAROLINA A&T  'A'                                         
 22  N.C. CENTRAL  'A'                                            
 23  NORFOLK STATE  'A'                                           
 24  NOVA SOUTHEASTERN  'A'                                       
 25  SOUTH CAROLINA  'A'                                          
 26  TEMPLE  'A'                                                  
 27  TULANE  'A'                                                  
 28  UCF  'A'                                                     
 29  UNC-WILMINGTON  'A'                                          
 30  VCU  'A'                                                     
 31  WESTERN KENTUCKY  'A'                                        
 32  WINTHROP  'A'                                                
 
Event 71  Women Distance Medley University
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  CAMPBELL  'A'                                                
  2  EAST CAROLINA  'A'                                           
  3  EAST CAROLINA  'B'                                           
  4  FLORIDA A&M  'A'                                             
  5  FLORIDA INT'L  'A'                                           
  6  GEORGIA TECH  'A'                                            
  7  INDIANA  'A'                                                 
  8  JACKSON STATE  'A'                                           
  9  KENTUCKY  'A'                                                
 10  MIAMI  'A'                                                   
 11  MISSISSIPPI  'A'                                             
 12  MONMOUTH  'A'                                                
 13  NOVA SOUTHEASTERN  'A'                                       
 14  UNC-WILMINGTON  'A'                                          
 
Event 67  Women 4x100 Meter Shuttle Hurdle University
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  BOOGIEFAST TRACK CLUB  'A'                                   
  2  BOSTON U.  'A'                                               
  3  CHARLESTON SOUTHERN  'A'                                     
  4  CLEMSON  'A'                                                 
  5  COASTAL CAROLINA  'A'                                        
  6  GEORGIA SOUTHERN  'A'                                        
  7  MCNEESE STATE  'A'                                           
  8  MISSISSIPPI  'A'                                             
  9  N. CAROLINA A&T  'A'                                         
 10  NORTH FLORIDA  'A'                                           
 11  STAR ATHLETICS  'A'                                          
 12  UNC-WILMINGTON  'A'                                          
 13  VCU  'A'                                                     
 
Event 50  Men 100 Meter Dash University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Allen, Aaron                  JR FORT VALLEY                 
  2  Amalberth, Marcos             SR ISANDER SANT                
  3  Ambler, David                 JR FLORIDA STAT                
  4  Anderson, Aaron                  UNATTACHED                  
  5  Askew, Tyler                  SO COASTAL CARO                
  6  Baker, Darrius                JR SAVANNAH STA                
  7  Baker-Johnson, Travaughn      JR GEORGE MASON                
  8  Barren, Phillip               JR N.C. CENTRAL                
  9  Bennett, Wayndale                PROJECT ATHL                
 10  Betts, Joseph                 FR RADFORD                     
 11  Boone, Dennis                  6 UNATTACHED                  
 12  Butler, Kind                  SR INDIANA                     
 13  Byrd, Damiere                 FR SOUTH CAROLI                
 14  Campbell, Khristian           SO FLORIDA INT'                
 15  Charles, Trey                 SR MORGAN STATE                
 16  Chirinos, Jermaine               VENEZUELA                   
 17  Demps, Jeff                   SR FLORIDA                     
 18  Dooms, Allen                  SR RADFORD                     
 19  Dzingai, Brian                   UNATTACHED                  
 20  Edwards, Robin                SR BOS ELITE                   
 21  Effah, Sam                    SR CANADIAN REL                
 22  El-Sabawi, Bassim             SO MIAMI                       
 23  Emery, Evan                   SO HIGH POINT                  
 24  Granger, Michael              JR MISSISSIPPI                 
 25  Guscott, Nicholas             JR RHODE ISLAND                
 26  Hargrett, Chris               SR BOS ELITE                   
 27  Harris, Eric                  SO GEORGIA                     
 28  Hawkes, Floyd                 SR MARYLAND                    
 29  Hobwana, Antony               SR PITTSBURGH                  
 30  House, Earl                   JR N. CAROLINA                 
 31  Huntley, Albert               JR UNATTACHED                  
 32  Hyman, Kemar                  SR FLORIDA STAT                
 33  Jackson, Christopher          SR BETHUNE-COOK                
 34  Jameson, Corey                SR COASTAL CARO                
 35  Johnson, Jeremy               JR UNC-WILMINGT                
 36  Johnson, Rozzie               SO CHARLESTON S                
 37  Jones, Geno                      SPEED BEGINS                
 38  Jones, Perron                 JR GEORGIA TECH                
 39  Kelly, Richard                JR JACKSON STAT                
 40  Lawrence, Desmond             SO EAST CAROLIN                
 41  Lee, Brent                    JR JACKSON STAT                
 42  Lewis, Austin                 SO EAST CAROLIN                
 43  Lewis, Miles                  JR BUFFALO                     
 44  Locke, Dentarius              SO UNATTACHED                  
 45  Lopez, Miguel                 SR ISANDER SANT                
 46  Mahlung, Nickolei             JR LONG ISLAND                 
 47  Makinde, Olwasegun            SR CANADIAN REL                
 48  Marshall, Antonial            SO EAST CAROLIN                
 49  Minton, Frank                    UNATTACHED                  
 50  Mvrume, Gabriel                  UNATTACHED                  
 51  Padgett, Travis               SR PURE ATHLETI                
 52  Page, R.J.                    JR BOSTON U.                   
 53  Perry, Willie                 SR WORLD EXPRES                
 54  Petty, Tazz                   SR UNATTACHED                  
 55  Plump, Eric                   SR SAVANNAH STA                
 56  Richey, Niko                  SR FLORIDA A&M                 
 57  Rivas, Diego                     VENEZUELA                   
 58  Robinson, Cailean             SR WESTERN KENT                
 59  Robinson, Emmanuel            FR MORGAN STATE                
 60  Robinson, Leon                JR EMBRY-RIDDLE                
 61  Rogers, Aaron                    UNATTACHED                  
 62  Royster, Chris                SO SOUTH CAROLI                
 63  Ruffin, Rachaunn              SR GEORGE MASON                
 64  Sales, Antonio                   UNATTACHED                  
 65  Seymore, Leonardo             JR FLORIDA                     
 66  Shields, Bradley              FR MISSISSIPPI                 
 67  Smellie, Gavin                SR CANADIAN REL                
 68  Sterling, Rhoan                  UNATTACHED                  
 69  Stuart, Sean                  SR ST. AUGUSTIN                
 70  Sult, Tyler                   JR INDIANA                     
 71  Tillman, Jeremy               SR FLORIDA A&M                 
 72  Walker, Quinten               SR NORFOLK STAT                
 73  Ward, Duran                   JR BOSTON U.                   
 74  Wesh, Darrell                 SO VIRGINIA TEC                
 75  West, Julius                  SO ST. AUGUSTIN                
 76  Williams, Darryl              JR N. CAROLINA                 
 77  williams, kim                 SR ZENITH VELOC                
 78  Williamson, Mikhail           FR LONG ISLAND                 
 79  Winfrey, Eric                 FR SOUTH CAROLI                
 80  Womack, Torrance              SR N. CAROLINA                 
 81  Young, Javon                  SR CHARLESTON S                
 
Event 52  Men 200 Meter Dash University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Albishi, Hamed                SR SAUDI ARABIA                
  2  Betters, Lejerald             SR WORLD EXPRES                
  3  Butler, Kind                  SR INDIANA                     
  4  Byram, Brandon                   UNATTACHED                  
  5  Charles, Ricardo                 CANADA                      
  6  Demps, Jeff                   SR FLORIDA                     
  7  Dukes, Dedric                 FR FLORIDA                     
  8  Dzingai, Brian                   UNATTACHED                  
  9  Graham, Jr, Hugh              FR FLORIDA                     
 10  Hargrett, Chris               SR BOS ELITE                   
 11  Harris, Eric                  SO GEORGIA                     
 12  Jobodwana, Anaso              FR JACKSON STAT                
 13  Lawrence, Torrin              SR GEORGIA                     
 14  Locke, Dentarius              SO UNATTACHED                  
 15  Makinde, Olwasegun            SR CANADIAN REL                
 16  mathieu, michael              SR BAHAMAS                     
 17  McKenzie, Ramone              SR PURE ATHLETI                
 18  Miller, Ramon                    TEAM BAHAMAS                
 19  Mitchell, Maurice             SR FLORIDA STAT                
 20  Perry, Willie                 SR WORLD EXPRES                
 21  Ramirez, Arturo                  VENEZUELA                   
 22  Richey, Niko                  SR FLORIDA A&M                 
 23  Ruffin, Rachaunn              SR GEORGE MASON                
 24  Seymore, Leonardo             JR FLORIDA                     
 25  Smellie, Gavin                SR CANADIAN REL                
 26  Smith, Calvin                    ADIDAS                      
 27  Storey, Waymon                SO GEORGIA                     
 28  Taylor, James                 FR NORFOLK STAT                
 29  Wells, Evander                SR WORLD EXPRES                
 30  Williams, Horatio             SR FLORIDA STAT                
 31  Young, Isiah                  JR MISSISSIPPI                 
 32  Young, Javon                  SR CHARLESTON S                
 
Event 54  Men 400 Meter Dash University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Abkar, Abdullah               SR SAUDI ARABIA                
  2  Acevedo, Jose                    VENEZUELA                   
  3  Aguilar, Alberto                 VENEZUELA                   
  4  Albishi, Hamed                SR SAUDI ARABIA                
  5  AlHosah, Yonas                SR SAUDI ARABIA                
  6  Ayre, Sanjay                     PUMA                        
  7  Bennett, Teo                  SR COPPIN STATE                
  8  Bouttry, D'Mitri              SR N. CAROLINA                 
  9  Boyd, Corryl                  SR LONG ISLAND                 
 10  Bravo, Albert                    VENEZUELA                   
 11  Brown, Tyquan                 JR DELAWARE STA                
 12  Bullard, Ja-Vell              SR GEORGE MASON                
 13  Burris, Michael               FR FLORIDA                     
 14  Cameron, Corey                   TALLAHASSEE                 
 15  Carter, Andre                 JR SOUTH CAROLI                
 16  Carter, Dredame               SR FLORIDA MEMO                
 17  Carter, Ryan                  JR DELAWARE STA                
 18  Clark, Charles                   UNATTACHED                  
 19  Clarke, Sekou                    UNATTACHED                  
 20  Curry, Randy                     G.W.EXPRESS/                
 21  Dascent, Calvin               SR MORGAN STATE                
 22  Davidson, Anthony             SO RHODE ISLAND                
 23  Devore, Tariq                 JR DELAWARE STA                
 24  Drakeford, Antione            SR UNATTACHED                  
 25  Dukes, Dedric                 FR FLORIDA                     
 26  Edmonds, Josh                 SO ST. AUGUSTIN                
 27  Elliott, Jarrell              SR N. CAROLINA                 
 28  Eruchie, Somto                   BIRCHFIELD H                
 29  Fisher, Kelly                 SR ST. AUGUSTIN                
 30  Graham, Jr, Hugh              FR FLORIDA                     
 31  Gravesande, Clayton           SO SOUTH CAROLI                
 32  Hayes, Armanti                SR UNATTACHED                  
 33  Higgs, Jordan                 SR MORGAN STATE                
 34  Hollimon, Austin              SR UNATTACHED                  
 35  Holston, Marquis              JR NORFOLK STAT                
 36  Hyatt, Dane                      UNATTACHED                  
 37  Jones, Olajuwon               JR WOLFPACK                    
 38  Latty, Tewado                 JR BOSTON U.                   
 39  Lawrence, Rayon               SR COPPIN STATE                
 40  Longart, Omar                    VENEZUELA                   
 41  McGrath, Jordan                  BIRCHFIELD H                
 42  McKay, Antonio                SR GEORGIA TECH                
 43  Miller, Bryan                 SR WORLD EXPRES                
 44  Morgan, Derrick               SO FLORIDA A&M                 
 45  Mosley, Lemanuel              FR SOUTHERN                    
 46  Murray, Micah                 SO PITTSBURGH                  
 47  O'Connor, Brandon                UNATTACHED                  
 48  Oliver, Dante'                SO MISSISSIPPI                 
 49  Pamilton, Stephon             SO BETHUNE-COOK                
 50  Quarles, James                SO ST. AUGUSTIN                
 51  Robertson, Michael               CANADIAN REL                
 52  Scott, Josh                   SR G.W.EXPRESS/                
 53  Senick, Joel                  SR BOSTON U.                   
 54  Spratling, Brycen             SO PITTSBURGH                  
 55  Strachan, Jamieson            SR WORLD EXPRES                
 56  Toppin, Jovon                 JR FLORIDA                     
 57  Torrance, Jamaal              SR G.W.EXPRESS/                
 58  Vaughn, Chris                 JR INDIANA                     
 59  Vaughn, Nick                  SR GEORGE MASON                
 60  Verburg, David                JR GEORGE MASON                
 61  White, Sukari                  3 NIKE                        
 62  Winston, De'Myco              SO WESTERN KENT                
 63  Witherspoon, Reggie           SR WORLD EXPRES                
 64  Young, Bobby                  SR UNATTACHED                  
 
Event 74  Men 800 Meter Run University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Agard, Matthew                SO KINGSBOROUGH                
  2  Al Salhi, Mohammed            SR SAUDI ARABIA                
  3  Brown, Vincent                JR NORFOLK STAT                
  4  Cardillo, Tyler               FR FLORIDA                     
  5  Cephas, Danzeto               SR N. CAROLINA                 
  6  Deji, Owolabi                 JR FLORIDA A&M                 
  7  Evans, Aaron                  SR GEORGIA                     
  8  Fife, Nolan                   FR INDIANA                     
  9  Gibson, Darrin                JR FLORIDA STAT                
 10  Grass, Daniel                 JR GEORGIA                     
 11  Hendershot, Nathan            SO CLEMSON                     
 12  Hicks, Kevin                  SR SETA                        
 13  Hillenbrand, Matt             SO KENTUCKY                    
 14  Holahan, Joseph               SO INDIANA                     
 15  Holmes, Donte                 SR DELAWARE STA                
 16  Laskowski, Brian              SR MIAMI                       
 17  Lawrence, Luc                 SO FLORIDA                     
 18  Lee, Daquam                   SR BOS ELITE                   
 19  Leroux, Adam                  SR WINTHROP                    
 20  Lynch, Marcelis               JR ST. AUGUSTIN                
 21  Mask, Isaiah                  SR BUFFALO                     
 22  Mitchell, John                JR FLORIDA                     
 23  Mokone, David                 SO WESTERN KENT                
 24  Navarrete, Pablo              SR FLORIDA STAT                
 25  Neal, Keffri                  FR KENTUCKY                    
 26  Niang, Mamadou                SO MARYLAND                    
 27  Obinwa, Sean                  JR FLORIDA                     
 28  Palmer, Ford                  JR MONMOUTH                    
 29  Parisi, Lou                   SR TEMPLE                      
 30  Quercia, Michael              SO EAST CAROLIN                
 31  Ramsay, Eric                     UNATTACHED                  
 32  Ross, Stuart                  FR BOSTON U.                   
 33  Sawe, Joshua                  SR MCNEESE STAT                
 34  Scharold, Robert              SO KENTUCKY                    
 35  Scheff, Rick                  SR GEORGIA TECH                
 36  Simmons, Paris                JR N. CAROLINA                 
 37  Slate, Chris                  SR CLEMSON                     
 38  Stanton-Brooks, Josiah        JR GARDNER-WEBB                
 39  Thomas, Andre                 NA UNATTACHED                  
 40  Trzasalski, Jakub             SO EAST CAROLIN                
 41  Vanderham, Bob                SR UNC-WILMINGT                
 42  Veras, Jose                   SR ZENITH VELOC                
 43  Washington, Moses                TEAM MOWASH                 
 44  Webb, Sharif                     UNATTACHED                  
 45  Wehunt, Daniel                JR FLORIDA                     
 46  White, Kerone                 FR KINGSBOROUGH                
 47  Zahorodny, Wil                SR UNC-WILMINGT                
 
Event 76  Men 1500 Meter Run University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Adams, Connor                 FR MIAMI                       
  2  Al Salhi, Mohammed            SR SAUDI ARABIA                
  3  Boone, Anthony                SO ST. AUGUSTIN                
  4  Bruce-Littlewood, Alex        JR MCNEESE STAT                
  5  Castillo, Sebastian           JR FLORIDA INT'                
  6  Clifford, Alec                SO GEORGIA TECH                
  7  Davis, Cullen                 FR TEMPLE                      
  8  Dickerson, Cameron            JR NORTH FLORID                
  9  Garcia, Eddie                 FR FLORIDA                     
 10  Grellner, John                JR FLORIDA STAT                
 11  Halasek, Trent                SR KENTUCKY                    
 12  Hillenbrand, Matt             SO KENTUCKY                    
 13  Hines, JL                     FR FLORIDA                     
 14  Holguin, Gabe                 SO WINTHROP                    
 15  Horvath, Balint               SR BOSTON U.                   
 16  Kaczka, Gregory               JR MIAMI                       
 17  Kahleifeh, Adam               SO KENTUCKY                    
 18  Kellar, William               SO TEMPLE                      
 19  Kiposqei, Amos                JR NORFOLK STAT                
 20  Maloney, Martin               JR CLEMSON                     
 21  Meseret, Natnael              FR NORFOLK STAT                
 22  Mokone, David                 SO WESTERN KENT                
 23  Nadzam, Josh                  SR KENTUCKY                    
 24  Neal, Keffri                  FR KENTUCKY                    
 25  Neff, Danny                   JR GEORGIA                     
 26  Newsom, Loren                 FR MISSISSIPPI                 
 27  Nierman, Robby                SO INDIANA                     
 28  Phillips, Jared               FR KENTUCKY                    
 29  Porter, Daniel                JR EAST CAROLIN                
 30  Post, James                   JR NORTH FLORID                
 31  Ramirez, Aaron                SO CLEMSON                     
 32  Razick, Robert                JR SOUTH CAROLI                
 33  Reade, Fraser                 JR GEORGIA                     
 34  Ripley, Ryan                     NEW BALANCE                 
 35  Roberts, Shawn                JR GEORGIA TECH                
 36  Rooney, David                 SR MCNEESE STAT                
 37  Samoei, Fred                  SR WORLD EXPRES                
 38  Schulist, Chris               SO CAMPBELL                    
 39  Stockberger, Daniel           SR INDIANA                     
 40  Stowe, Joseph                 JR GEORGIA TECH                
 41  Svoboda, Miles                SR GEORGIA                     
 42  Taylor, Justin                   UNATTACHED                  
 43  Tessema, Josef                SR NORFOLK STAT                
 44  Torke, Harsha                 FR FLORIDA                     
 45  Tyler, Tim                    FR CLEMSON                     
 46  Vidal, Michael                FR FLORIDA ATLA                
 47  Weatherford, Andy             SR INDIANA                     
 48  Young, Riley                  JR MISSISSIPPI                 
 
Event 78  Men 5000 Meter Run University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Adnew, Damtew                 FR NORFOLK STAT                
  2  Akbar, Marc                   JR FLORIDA STAT                
  3  Baker, Luke                   SO GEORGIA                     
  4  Cabrera, Dominick             FR FLORIDA STAT                
  5  Carmichael, Kelly             SR UNC-WILMINGT                
  6  Cruz, Argeo                   SO FLORIDA GULF                
  7  Curley, Steve                    UNATTACHED                  
  8  Detweiler, Brian              JR GEORGIA                     
  9  Eden, Stacey                  SO KENTUCKY                    
 10  Estrada, Joshua               SO FLORIDA INT'                
 11  Fontaine, Luke                SO MIAMI                       
 12  Hackney, J P                  SR GEORGIA                     
 13  Hampshire, Cory               SO EAST CAROLIN                
 14  Herring, Sean                 NA UNATTACHED                  
 15  Hurd, Sean                    FR WESTERN KENT                
 16  Isreal-McBee, Ruben           SR SAVANNAH STA                
 17  Izewski, Josh                 JR FLORIDA                     
 18  Jarnigen, Jacee               FR MIAMI                       
 19  Kilp, Timo                    SO NOVA SOUTHEA                
 20  Kirwa, Evans                  SR EMBRY-RIDDLE                
 21  Larson, Eric                  SR FLORIDA SOUT                
 22  Lord, Brandon                 SO GEORGIA                     
 23  Luttrell, Walter              JR KENTUCKY                    
 24  Manirumva, Lewi               JR MCNEESE STAT                
 25  McClay, Michael               SO GARDNER-WEBB                
 26  Meagher, Kevin                JR NOVA SOUTHEA                
 27  Menaker, Brian                SR FLORIDA R.C.                
 28  mott, jonathan                SR UNATTACHED                  
 29  Nelson, Chase                 SR NORTH FLORID                
 30  Orgass, Peter                 JR TAMPA                       
 31  Orta, Luis                    JR KENTUCKY                    
 32  Parrish, Mark                 SO FLORIDA                     
 33  Quinn, Sean                   JR FLORIDA STAT                
 34  Rego, Christopher             SR UNATTACHED                  
 35  Rey, Agustin                  SR NOVA SOUTHEA                
 36  Richardson, Brett             JR GEORGIA                     
 37  Rono, Vincent                 JR NORFOLK STAT                
 38  Rwaheru, Deus                 SR WESTERN KENT                
 39  Sanchez, Joshua               SR FLORIDA R.C.                
 40  Shaver, Cameron               SR UNC-WILMINGT                
 41  Strasser, Mike                SR NORTH FLORID                
 42  Toledo, Charles               JR TAMPA                       
 43  Toledo, Ryan                  JR FLORIDA ATLA                
 44  Vidal, Michael                FR FLORIDA ATLA                
 45  Waldrop, Austin               JR CITADEL                     
 46  White, Sean                   SO NORTH FLORID                
 47  Yanichko, Chris               SO FLORIDA SOUT                
 
Event 56  Men 110 Meter Hurdles University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Adams, Spencer                JR CLEMSON                     
  2  Al-Ameen, Alex                SR TRAIN GANG                  
  3  Ames, Brendan                 SR TRAIN GANG                  
  4  Artis-Gray, Jeff              JR VIRGINIA TEC                
  5  Ash, Ronnie                      NIKE                        
  6  Ayers, Michael                SR GEORGIA                     
  7  Bagley, Brandon               JR KENTUCKY                    
  8  Barroilhet, Gonzalo           SR FLORIDA STAT                
  9  Boateng, Christian            FR MORGAN STATE                
 10  Boyd, Jason                   SR ST. AUGUSTIN                
 11  Boyer, Kenny                  SR JACKSON STAT                
 12  Brady, Geoffrey               SO JACKSON STAT                
 13  Butler, Darrell               FR MIAMI                       
 14  Byrd, Justin                  JR FLORIDA STAT                
 15  Clarke, Kemar                 SR BETHUNE-COOK                
 16  Cook, Christian               FR MIAMI                       
 17  Crawford, Kareem              FR COPPIN STATE                
 18  Daube, Karlis                 JR WESTERN KENT                
 19  Davis, Darrius                FR FORT VALLEY                 
 20  Dutch, Johnny                    NIKE                        
 21  Emere, Steve                  JR FLORIDA A&M                 
 22  Faulk, Dexter                    HOBSON'S CHO                
 23  Fourie, Lehann                   UNATTACHED                  
 24  Griffith, Ronnie              SR ST. AUGUSTIN                
 25  Hall, Cameron                 FR SAVANNAH STA                
 26  Hicks, Antwon                    UNATTACHED                  
 27  Hill, Devon                   SR MIAMI                       
 28  Hill, Tashaun                 JR PITTSBURGH                  
 29  Holman, Cory                  SR GEORGIA                     
 30  Johnson, Cyrus                FR WESTERN KENT                
 31  Lane, Jared                   FR NORTHEASTERN                
 32  Lewis, Jeffery                SO N. CAROLINA                 
 33  Lindsay, David                JR UNC-WILMINGT                
 34  Lovett, Eddie                 SO FLORIDA                     
 35  MacDonald, Jackson            SO NORTHEASTERN                
 36  MacLeod, Jared                   UNATTACHED                  
 37  Massenburg, Aramis            SR NORFOLK STAT                
 38  Maxey, Marcus                 JR CLEMSON                     
 39  McFrazier, Joshua             SO TEMPLE                      
 40  Murray, Ty'reak               SO ST. AUGUSTIN                
 41  Nkrumah, Keith                JR NORFOLK STAT                
 42  Nyalls, Carlton               FR FLORIDA A&M                 
 43  Oliver, David                 SR TRAIN GANG                  
 44  Payne, David                  SR TRAIN GANG                  
 45  Phillips, Richard                UNATTACHED                  
 46  Pitt, Kallinka                   UNATTACHED                  
 47  Pope, Marcus                  SR WESTERN KENT                
 48  Powell, Glenn                 FR GEORGIA TECH                
 49  Ray, Zach                     SR MARYLAND                    
 50  Reid, Andre                      UNATTACHED                  
 51  Robinson, Emmanuel            FR MORGAN STATE                
 52  Rolle, Charlton               SR CLEMSON                     
 53  Salgado, Daniel               SO FLORIDA STAT                
 54  Samuels, Joseph               SO EAST CAROLIN                
 55  Scantling, Garrett            FR GEORGIA                     
 56  Seals, Erich                  JR SOUTHERN                    
 57  Semien, Robert                FR MISSISSIPPI                 
 58  Thompson, Josh                FR PITTSBURGH                  
 59  townsend, fredrick               UNATTACHED                  
 60  Turner, Andy                  SR TRAIN GANG                  
 61  Williams, Anthony             FR GEORGE MASON                
 62  Wyatt, Vincent                FR RADFORD                     
 63  Xavier, Alex                  FR WARNER                      
 
Event 58  Men 400 Meter Hurdles University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Adams, Phillip                SR GEORGIA                     
  2  Adams, Spencer                JR CLEMSON                     
  3  Alejandro, Eric                  UNATTACHED                  
  4  Artis-Gray, Jeff              JR VIRGINIA TEC                
  5  beauvais, alie                SR ZENITH VELOC                
  6  Bejarano, Michael             SR FLORIDA INT'                
  7  Blanks, Carson                SR MISSISSIPPI                 
  8  Boateng, Christian            FR MORGAN STATE                
  9  Boonham, Victor               JR RHODE ISLAND                
 10  Brady, Geoffrey               SO JACKSON STAT                
 11  Branch, Drew                  FR GEORGIA                     
 12  Briscoe, Mario                   DRIVEPHAZE                  
 13  Britton, Elijah               FR CLEMSON                     
 14  Bully, Ras-Len                SR FLORIDA INT'                
 15  Burnside, Nejmi               SO SOUTH CAROLI                
 16  Burroughs, Devon              JR ST. AUGUSTIN                
 17  Butler, Darrell               FR MIAMI                       
 18  Cameron, Clive                SO VIRGINIA STA                
 19  Castilletti, Mark             SO RHODE ISLAND                
 20  Charles, Trey                 SR MORGAN STATE                
 21  Chavous, Andrew               FR WINTHROP                    
 22  Cole, William                 JR BUFFALO                     
 23  Cook, Christian               FR MIAMI                       
 24  Crawford, Kareem              FR COPPIN STATE                
 25  Daube, Karlis                 JR WESTERN KENT                
 26  Dutch, Johnny                    NIKE                        
 27  Empty, George                 JR GEORGE MASON                
 28  Farquhason, Richard           SR COPPIN STATE                
 29  Findlay, Adrian               SR G.W.EXPRESS/                
 30  Forbes, Wendell               SO UNATTACHED                  
 31  Garcia-Tunon, Javier             UNATTACHED                  
 32  Greaves, Karym                SR ST. AUGUSTIN                
 33  Harley, Quinton               JR EAST CAROLIN                
 34  Hill, Devon                   SR MIAMI                       
 35  Hindes, Ryan                  SR INDIANA                     
 36  Jackson, Bershawn             SR G.W.EXPRESS/                
 37  Laviea, Kevaughn              JR DELAWARE STA                
 38  Lowery, Jermaine              SR PITTSBURGH                  
 39  Lowery, Jerome                SR PITTSBURGH                  
 40  Massenburg, Aramis            SR NORFOLK STAT                
 41  Nkrumah, Keith                JR NORFOLK STAT                
 42  Noel, Akido                   JR ST. AUGUSTIN                
 43  Olinger, Brett                SR RADFORD                     
 44  Peterson, Rod                 SR BOS ELITE                   
 45  Pope, Marcus                  SR WESTERN KENT                
 46  Ray, Zach                     SR MARYLAND                    
 47  Reed, Jarius                  SO VIRGINIA STA                
 48  Rucker, Reggie                   G.W.EXPRESS/                
 49  Samuels, Joseph               SO EAST CAROLIN                
 50  Sharahili, Bandar             SR SAUDI ARABIA                
 51  Stenner, Juan                 FR SOUTH CAROLI                
 52  Victorian, Jibri              JR COPPIN STATE                
 53  Vitale, Stephen               SO BOSTON U.                   
 54  Word, Brian                   SO MISSISSIPPI                 
 
Event 80  Men 3000 Meter Steeplechase University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Anderson, Michael             SR FLORIDA                     
  2  Barron, Gabriel               FR WEBBER                      
  3  Boiywo, David                 JR FLORIDA TECH                
  4  Chesire, Elias                SO FLORIDA A&M                 
  5  Clare, Patrick                SO EMBRY-RIDDLE                
  6  Cleaver, Matt                 SR GEORGIA                     
  7  Crecco, Nico                  JR NOVA SOUTHEA                
  8  DiGennaro, Michael               DELAWARE RUN                
  9  Gide, Bsrat                   JR FORT VALLEY                 
 10  Hernandez, Omar               JR NOVA SOUTHEA                
 11  Koenck, Jonathon              SR MCNEESE STAT                
 12  Kogut, Andrew                 FR MCNEESE STAT                
 13  Lavigne, Colin                JR CAMPBELL                    
 14  Long, Nick                    SR GEORGIA                     
 15  McCormack, Ty                 SO CLEMSON                     
 16  Miller, Austin                SO EAST CAROLIN                
 17  Moreaux, Brock                SO MCNEESE STAT                
 18  Powers, Eric                  JR GEORGIA TECH                
 19  Price, Lewis                  JR TAMPA                       
 20  Samuel, DeLohnni              JR CAMPBELL                    
 21  Scott, Brandon                SO WEBBER                      
 22  Sparks, Charlie               SO GEORGIA                     
 23  Timiney, Morgan               FR CAMPBELL                    
 24  Winters, Shuaib               SR FLORIDA A&M                 
 
Event 60  Men 4x100 Meter Relay University
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  BETHUNE-COOKMAN  'A'                                         
  2  BOSTON U.  'A'                                               
  3  CAMPBELL  'A'                                                
  4  CANADIAN RELAY TEAM  'A'                                     
  5  CHARLESTON SOUTHERN  'A'                                     
  6  CLEMSON  'A'                                                 
  7  COASTAL CAROLINA  'A'                                        
  8  COASTAL CAROLINA  'B'                                        
  9  COPPIN STATE  'A'                                            
 10  EAST CAROLINA  'A'                                           
 11  EMBRY-RIDDLE  'A'                                            
 12  FLORIDA  'A'                                                 
 13  FLORIDA A&M  'A'                                             
 14  FLORIDA INT'L  'A'                                           
 15  FLORIDA STATE  'A'                                           
 16  FORT VALLEY STATE  'A'                                       
 17  FSU ALL-STARS  'A'                                           
 18  GEORGE MASON  'A'                                            
 19  GEORGIA  'A'                                                 
 20  GEORGIA TECH  'A'                                            
 21  INDIANA  'A'                                                 
 22  ISANDER SANTIAGO  'A'                                        
 23  JACKSON STATE  'A'                                           
 24  LONG ISLAND  'A'                                             
 25  MARYLAND  'A'                                                
 26  MCNEESE STATE  'A'                                           
 27  MCNEESE STATE  'B'                                           
 28  MIAMI  'A'                                                   
 29  MISSISSIPPI  'A'                                             
 30  MORGAN STATE  'A'                                            
 31  N. CAROLINA A&T  'A'                                         
 32  N.C. CENTRAL  'A'                                            
 33  NORTHEASTERN  'A'                                            
 34  NOVA SOUTHEASTERN  'A'                                       
 35  PITTSBURGH  'A'                                              
 36  PURE ATHLETICS  'A'                                          
 37  RADFORD  'A'                                                 
 38  RHODE ISLAND  'A'                                            
 39  SAVANNAH STATE  'A'                                          
 40  SOUTH CAROLINA  'A'                                          
 41  SOUTH CAROLINA  'B'                                          
 42  SPEED ELITE  'A'                                             
 43  ST. AUGUSTINE'S  'A'                                         
 44  STAR ATHLETICS  'A'                                          
 45  TEMPLE  'A'                                                  
 46  TULANE  'A'                                                  
 47  UNC-WILMINGTON  'A'                                          
 48  VELOCITY STRIDERS  'A'                                       
 49  VENEZUELA  'A'                                               
 50  VIRGINIA STATE  'A'                                          
 51  VIRGINIA TECH  'A'                                           
 52  VIRGINIA UNION  'A'                                          
 53  WESTERN KENTUCKY  'A'                                        
 54  WORLD EXPRESS AC  'A'                                        
 55  ZENITH VELOCITY AC  'A'                                      
 56  ZENITH VELOCITY AC  'B'                                      
 
Event 62  Men 4x200 Meter Relay University
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  BETHUNE-COOKMAN  'A'                                         
  2  CANADIAN RELAY TEAM  'A'                                     
  3  CITADEL  'A'                                                 
  4  CLEMSON  'A'                                                 
  5  COASTAL CAROLINA  'A'                                        
  6  COASTAL CAROLINA  'B'                                        
  7  COASTAL CAROLINA  'C'                                        
  8  COPPIN STATE  'A'                                            
  9  EAST CAROLINA  'A'                                           
 10  EMBRY-RIDDLE  'A'                                            
 11  FLORIDA  'A'                                                 
 12  FLORIDA A&M  'A'                                             
 13  G.W.EXPRESS/NIKE  'A'                                        
 14  GEORGE MASON  'A'                                            
 15  GEORGE MASON  'B'                                            
 16  GEORGIA TECH  'A'                                            
 17  INDIANA  'A'                                                 
 18  JACKSON STATE  'A'                                           
 19  JACKSON STATE  'B'                                           
 20  KINGSBOROUGH CC  'A'                                         
 21  MARYLAND  'A'                                                
 22  MCNEESE STATE  'A'                                           
 23  MCNEESE STATE  'B'                                           
 24  MISSISSIPPI  'A'                                             
 25  MORGAN STATE  'A'                                            
 26  N. CAROLINA A&T  'A'                                         
 27  N.C. CENTRAL  'A'                                            
 28  NORTH FLORIDA  'A'                                           
 29  NORTHEASTERN  'A'                                            
 30  NOVA SOUTHEASTERN  'A'                                       
 31  PITTSBURGH  'A'                                              
 32  RHODE ISLAND  'A'                                            
 33  SAUDI ARABIA  'A'                                            
 34  SAVANNAH STATE  'A'                                          
 35  SOUTH CAROLINA  'A'                                          
 36  SOUTH CAROLINA  'B'                                          
 37  SPEED ELITE  'A'                                             
 38  ST. AUGUSTINE'S  'A'                                         
 39  TEMPLE  'A'                                                  
 40  UNC-WILMINGTON  'A'                                          
 41  VELOCITY STRIDERS  'A'                                       
 42  VIRGINIA STATE  'A'                                          
 43  VIRGINIA UNION  'A'                                          
 44  WESTERN KENTUCKY  'A'                                        
 45  WORLD EXPRESS AC  'A'                                        
 46  ZENITH VELOCITY AC  'A'                                      
 47  ZENITH VELOCITY AC  'B'                                      
 
Event 64  Men 4x400 Meter Relay University
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  BETHUNE-COOKMAN  'A'                                         
  2  BOSTON U.  'A'                                               
  3  BUFFALO  'A'                                                 
  4  CHARLESTON SOUTHERN  'A'                                     
  5  CLEMSON  'A'                                                 
  6  COASTAL CAROLINA  'A'                                        
  7  COASTAL CAROLINA  'B'                                        
  8  COPPIN STATE  'A'                                            
  9  DELAWARE STATE  'A'                                          
 10  EAST CAROLINA  'A'                                           
 11  EMBRY-RIDDLE  'A'                                            
 12  FLORIDA  'A'                                                 
 13  FLORIDA  'B'                                                 
 14  FLORIDA A&M  'A'                                             
 15  FLORIDA STATE  'A'                                           
 16  FORT VALLEY STATE  'A'                                       
 17  FSU ALL-STARS  'A'                                           
 18  G.W.EXPRESS/NIKE  'A'                                        
 19  GEORGE MASON  'A'                                            
 20  GEORGIA  'A'                                                 
 21  GEORGIA TECH  'A'                                            
 22  JACKSON STATE  'A'                                           
 23  KINGSBOROUGH CC  'A'                                         
 24  LONG ISLAND  'A'                                             
 25  MARYLAND  'A'                                                
 26  MCNEESE STATE  'A'                                           
 27  MIAMI  'A'                                                   
 28  MIAMI  'B'                                                   
 29  MISSISSIPPI  'A'                                             
 30  MORGAN STATE  'A'                                            
 31  N. CAROLINA A&T  'A'                                         
 32  N.C. CENTRAL  'A'                                            
 33  NORFOLK STATE  'A'                                           
 34  NORTH FLORIDA  'A'                                           
 35  NOVA SOUTHEASTERN  'A'                                       
 36  PITTSBURGH  'A'                                              
 37  PURE ATHLETICS  'A'                                          
 38  RADFORD  'A'                                                 
 39  SAUDI ARABIA  'A'                                            
 40  SAVANNAH STATE  'A'                                          
 41  SETA  'A'                                                    
 42  SOUTH CAROLINA  'A'                                          
 43  SOUTH CAROLINA  'B'                                          
 44  SPEED ELITE  'A'                                             
 45  ST. AUGUSTINE'S  'A'                                         
 46  TEMPLE  'A'                                                  
 47  TULANE  'A'                                                  
 48  VCU  'A'                                                     
 49  VENEZUELA  'A'                                               
 50  VENEZUELA  'B'                                               
 51  VIRGINIA STATE  'A'                                          
 52  VIRGINIA TECH  'A'                                           
 53  WESTERN KENTUCKY  'A'                                        
 54  WORLD EXPRESS AC  'A'                                        
 55  WORLD EXPRESS AC  'B'                                        
 56  ZENITH VELOCITY AC  'A'                                      
 57  ZENITH VELOCITY AC  'B'                                      
 
Event 70  Men 4x800 Meter Relay University
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  BOSTON U.  'A'                                               
  2  COPPIN STATE  'A'                                            
  3  EAST CAROLINA  'A'                                           
  4  EMBRY-RIDDLE  'A'                                            
  5  EMMANUEL  'A'                                                
  6  FLORIDA  'A'                                                 
  7  FLORIDA A&M  'A'                                             
  8  FLORIDA INT'L  'A'                                           
  9  FORT VALLEY STATE  'A'                                       
 10  GEORGIA TECH  'A'                                            
 11  INDIANA  'A'                                                 
 12  KENTUCKY  'A'                                                
 13  MIAMI  'A'                                                   
 14  N. CAROLINA A&T  'A'                                         
 15  NORTH FLORIDA  'A'                                           
 16  NOVA SOUTHEASTERN  'A'                                       
 17  SETA  'A'                                                    
 18  ST. AUGUSTINE'S  'A'                                         
 19  TEMPLE  'A'                                                  
 20  UNC-WILMINGTON  'A'                                          
 
Event 66  Men 1600 Sprint Medley University
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  BETHUNE-COOKMAN  'A'                                         
  2  BOS ELITE  'A'                                               
  3  BUFFALO  'A'                                                 
  4  CITADEL  'A'                                                 
  5  CLEMSON  'A'                                                 
  6  CLEMSON  'B'                                                 
  7  COASTAL CAROLINA  'A'                                        
  8  DELAWARE STATE  'A'                                          
  9  FLORIDA STATE  'A'                                           
 10  JACKSON STATE  'A'                                           
 11  KINGSBOROUGH CC  'A'                                         
 12  MCNEESE STATE  'A'                                           
 13  MIAMI  'A'                                                   
 14  N. CAROLINA A&T  'A'                                         
 15  NOVA SOUTHEASTERN  'A'                                       
 16  RHODE ISLAND  'A'                                            
 17  SOUTH CAROLINA  'A'                                          
 18  ST. AUGUSTINE'S  'A'                                         
 19  TEMPLE  'A'                                                  
 20  TEMPLE  'B'                                                  
 21  TULANE  'A'                                                  
 22  VCU  'A'                                                     
 23  WINTHROP  'A'                                                
 24  WORLD EXPRESS AC  'A'                                        
 25  ZENITH VELOCITY AC  'A'                                      
 
Event 72  Men Distance Medley University
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  CAMPBELL  'A'                                                
  2  EAST CAROLINA  'A'                                           
  3  FLORIDA INT'L  'A'                                           
  4  FLORIDA R.C.  'A'                                            
  5  GEORGIA TECH  'A'                                            
  6  INDIANA  'A'                                                 
  7  KENTUCKY  'A'                                                
  8  MCNEESE STATE  'A'                                           
  9  MIAMI  'A'                                                   
 10  MISSISSIPPI  'A'                                             
 11  NOVA SOUTHEASTERN  'A'                                       
 12  SAVANNAH STATE  'A'                                          
 13  SOUTH CAROLINA  'A'                                          
 14  WINTHROP  'A'                                                
 
Event 68  Men 4x110 Meter Shuttle Hurdle University
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  CLEMSON  'A'                                                 
  2  COASTAL CAROLINA  'A'                                        
  3  EMBRY-RIDDLE  'A'                                            
  4  SPEED IN MOTION  'A'                                         
  5  ST. AUGUSTINE'S  'A'                                         
  6  TRAIN GANG  'A'                                              
  7  UNC-WILMINGTON  'A'                                          

College/Open Field:

2012 Florida Relays - 4/6/2012 to 4/7/2012                   
                     University of Florida: Gainesville,Fl                     
                               Performance List                                
 
Event 33  Women High Jump University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Adams, Danielle               JR NORTH CAROLI                
  2  Atkinson, Saniel              JR GEORGIA                     
  3  Barwise, Allison              JR BOSTON U.                   
  4  Briscoe, Shanay               SO TEXAS                       
  5  Burke, Taylor                 FR FLORIDA                     
  6  Butts, Tynita                 SO EAST CAROLIN                
  7  Calder, Claudia               SR HAMPTON                     
  8  Gabe, Kierra                  SR COASTAL CARO                
  9  Goldring, Rebecca             JR FLORIDA                     
 10  Grant, Terri-Ann              SR KENTUCKY                    
 11  Imbert, Joanne                FR KENTUCKY                    
 12  Kimoto, Emma                  JR INDIANA                     
 13  LaFond, Thea                  FR MARYLAND                    
 14  Lucas, Victoria               SR TEXAS                       
 15  Melville, Amber               FR MARYLAND                    
 16  Muniz, Alexis                 JR FLORIDA                     
 17  Owoyele, Beverly              SR TEXAS                       
 18  Profit, Kiani                 SR MARYLAND                    
 19  Relaford, Tikiera             FR FLORIDA INT'                
 20  Roseberry, Nikki              SR RADFORD                     
 21  Scheper, Jeannelle            SO SOUTH CAROLI                
 22  Smith, Amina                  SO MARYLAND                    
 23  Walker, Carin                 SR GEORGIA                     
 24  Walsh, Lindsey                SR MONMOUTH                    
 25  Watkins, Rachel               JR MONMOUTH                    
 
Event 35  Women Pole Vault University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Ahbe, Kelsie                  JR INDIANA                     
  2  Allin, Leigh                  JR VIRGINIA TEC                
  3  Bond, Caroline                FR CLEMSON                     
  4  Daywalt, Jordan               SR UNC-WILMINGT                
  5  Doyle, Jessica                SR TEXAS                       
  6  Flanagan, Meghan              FR CLEMSON                     
  7  Gasparino, Christy            SO CLEMSON                     
  8  Giffin, Lauren                SR FLORIDA STAT                
  9  Howell, Ann                   JR GARDNER-WEBB                
 10  Kennard, Shelby               JR KENTUCKY                    
 11  King, Christina               SR NORTH FLORID                
 12  Lawrence, Mary                JR COASTAL CARO                
 13  Majester, Kat                    UNATTACHED                  
 14  Mangan, Tylar                 SO SOUTH CAROLI                
 15  Masterson, Natasha            JR TEXAS                       
 16  Olsen, Petra                  SO SOUTH CAROLI                
 17  Parker, Karleigh              FR WESTERN KENT                
 18  Schuessler, Caitlin           SO FLORIDA                     
 19  Spurling, Claire              SR FLORIDA                     
 20  Stenzel, Samantha             JR KENTUCKY                    
 21  Terstappen, Lauren            SO CLEMSON                     
 22  Tisher, Neal                  JR MISSISSIPPI                 
 23  Valdes, Cristina                 UNATTACHED                  
 24  Wall, Megan                   FR SOUTH CAROLI                
 25  Warner, Kathryn               SO EAST CAROLIN                
 26  Webb, Rachel                  SR EAST CAROLIN                
 27  Weiss, Erica                  JR UCF                         
 28  Wright, Joanna                   UNATTACHED                  
 
Event 83  Women Long Jump INVITE University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Bell, Champagne               SO NORFOLK STAT                
  2  Brunson, Jasmine              JR CLEMSON                     
  3  Butts, Tynita                 SO EAST CAROLIN                
  4  Chavis, Ashlynn               SR METHODIST                   
  5  Griffin, Daniela              SR FLORIDA                     
  6  Harris, Amy                   SR FLORIDA STAT                
  7  Marshall, Shameka             SR SHORE AC                    
  8  McElveen, Marissa             JR FLORIDA INT'                
  9  Nimmo, Jade                   JR WESTERN KENT                
 10  Shepherd, Karimah             JR NORTH CAROLI                
 11  Sinkler, April                SR CLEMSON                     
 12  Williams, Sonnisha            JR UCF                         
 
Event 37  Women Long Jump University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Aduma, Niaimani               SO VCU                         
  2  Bledsoe, Amber                   UNATTACHED                  
  3  Brady, Nikko                  JR BOSTON U.                   
  4  Brewer, Ciarra                FR FLORIDA                     
  5  Charles, Charlene             JR JACKSONVILLE                
  6  Clayton, Jen                  SO UCF                         
  7  Cummings, Nicole              SO MIAMI                       
  8  Davis, Chalese                FR SOUTH CAROLI                
  9  Finney, Jazlynn               SR VCU                         
 10  Fountain, Whitney             FR CLEMSON                     
 11  Freeman, Octavious            FR UCF                         
 12  Gilchrist, Jacquelyn          SR UCF                         
 13  Graham, Lorraine              SO FLORIDA                     
 14  Hendrix, Ashley               SR MARYLAND                    
 15  Hughes, Amber                 SR SAVANNAH STA                
 16  Jenkins, Rachel               SR MISSISSIPPI                 
 17  Linson, Nakia                 SO FLORIDA A&M                 
 18  McDonald, Fabia               SO MISSISSIPPI                 
 19  McKee, Julienne               SO GEORGIA TECH                
 20  Morman, Marci                 JR MISSISSIPPI                 
 21  Norman, Patria                SR CHARLESTON S                
 22  Ondraschkova, Lucie           JR GEORGIA                     
 23  Walton, Deonna                JR MISSISSIPPI                 
 24  Wells, Allegra                SO MISSISSIPPI                 
 25  Williams, Arteshia            SR JACKSON STAT                
 
Event 39  Women Triple Jump University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Augutis, Maria                JR GEORGIA                     
  2  Basden, Radiance              SR SOUTH CAROLI                
  3  Berry, Jacqueline             JR MCNEESE STAT                
  4  Brewer, Ciarra                FR FLORIDA                     
  5  Brunson, Jasmine              JR CLEMSON                     
  6  Camargo, Ana                  SO WESTERN KENT                
  7  Corum, Ashley                 SO PITTSBURGH                  
  8  Espinoza, Fabrina             SO INDIANA                     
  9  Felix, Colleen                JR GEORGIA                     
 10  Foster, Tamisha               JR CHARLESTON S                
 11  Gabe, Kierra                  SR COASTAL CARO                
 12  Gibson, Kendra                FR UAB                         
 13  Gilchrist, Jacquelyn          SR UCF                         
 14  Gray, Desmonae                FR FLORIDA STAT                
 15  hendricks, ryann                 MILHOUSE ATH                
 16  Hughes, Amber                 SR SAVANNAH STA                
 17  Jenije, Michelle              SR FLORIDA STAT                
 18  Jones, Kinnesha               JR FLORIDA A&M                 
 19  LaFond, Thea                  FR MARYLAND                    
 20  Leger, Trish                  FR FLORIDA                     
 21  Liddell, Jelicia              JR ARKANSAS-PIN                
 22  McKee, Julienne               SO GEORGIA TECH                
 23  McLeod, Jhanelle              JR GEORGIA TECH                
 24  Natt, Nadia                   JR CAMPBELL                    
 25  Oglesby, Antoinette           SR UNATTACHED                  
 26  Perry, Chaneka                SO VCU                         
 27  Pingue, Georgia               SO NORTHEASTERN                
 28  Runels, Tessa                 FR BOSTON U.                   
 29  Sinkler, April                SR CLEMSON                     
 30  Story, Tomika                 SR UCF                         
 31  Walker, Shanique              FR JACKSONVILLE                
 32  Walker, Sherice               SR N. CAROLINA                 
 33  Warner, Gissell               FR FLORIDA                     
 
Event 47  Women Shot Put University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Alexander, Ashlei             JR GARDNER-WEBB                
  2  Aliotta, Rachel               SO MONMOUTH                    
  3  Britton, Margo                FR TEMPLE                      
  4  Cobb, Sydni                   SO N. CAROLINA                 
  5  Doan, M.J.                    FR INDIANA                     
  6  Farias, Karine                JR CLEMSON                     
  7  Holmes, Ashley                SR MIAMI                       
  8  Ishmar, Raqurra               FR FLORIDA INT'                
  9  Jean-Romain, Sandra           JR MONMOUTH                    
 10  Johnson, Lakitta              FR FLORIDA STAT                
 11  Lebert, Sasha-Ann             FR FLORIDA A&M                 
 12  Machovec, Eve                 SR GEORGIA                     
 13  Mackey, Arlitha               FR FLORIDA                     
 14  Mealer, Ranita                SO MORGAN STATE                
 15  Ogunleye, Precious            FR UCF                         
 16  Owens, Alanna                 SR TEMPLE                      
 17  Padgett, Kayla                FR EAST CAROLIN                
 18  Patterson, Shantelle          SR COASTAL CARO                
 19  Radford, Breanna              JR SOUTH CAROLI                
 20  Roberts, Rachel               SO BUFFALO                     
 21  Rounds, La'Shantena           JR MCNEESE STAT                
 22  Smith, Ashlee                 JR MCNEESE STAT                
 23  Smith, Brittany               SR FLORIDA INT'                
 24  Vuckovich, Katie              SR SOUTH CAROLI                
 25  Williams, Jaleesa             SO VCU                         
 26  Young, Moriah                 JR MARYLAND                    
 
Event 85  Women Shot Put INVITE University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Alexander, Nadia                 QUICKSTARS                  
  2  Blewitt-Wilson, Adriane          UNATTACHED                  
  3  Buckley, Kyla                 SO INDIANA                     
  4  James, Fidela                 SR FLORIDA                     
  5  James, Hilenn                 SO GEORGIA                     
  6  Medeiros, Keely               SR FLORIDA                     
  7  Muzaric, Valentina            FR VIRGINIA TEC                
  8  Riddick, Monique              SR INDIANA                     
  9  Roberts, Stacee               SR SOUTH CAROLI                
 10  Svoboda, Jennifer             SR KENTUCKY                    
 11  Van Dyke, Amanda              SR TEXAS                       
 12  Whalen, Chelsea               SO FLORIDA STAT                
 13  Woods, Kristy                 JR BUFFALO                     
 
Event 81  Women Discus Throw INVITE University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Anyaugo, Julia                SR VCU                         
  2  Davis, Kaitlin                JR FLORIDA                     
  3  James, Hilenn                 SO GEORGIA                     
  4  Machovec, Eve                 SR GEORGIA                     
  5  Medeiros, Keely               SR FLORIDA                     
  6  Miller, Ashley                JR FLORIDA                     
  7  Moore, Taja                   FR INDIANA                     
  8  Okolie, Okwukwe               SR TEXAS                       
  9  Randall, Allison              NA UNATTACHED                  
 10  Smith, Ashlee                 JR MCNEESE STAT                
 11  Thornton, Sarah                  UNATTACHED                  
 12  Waller, Brittney              JR CLEMSON                     
 
Event 41  Women Discus Throw University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Bravo, Akeela                 JR JACKSONVILLE                
  2  Britton, Margo                FR TEMPLE                      
  3  Burtsher, Manuela             FR FLORIDA                     
  4  Campbell, Bree Anne           FR FLORIDA STAT                
  5  Connor, Brittany              SR COASTAL CARO                
  6  Early, Dawn                   SO EAST CAROLIN                
  7  Gregoire, Benia               JR FLORIDA INT'                
  8  Holmes, Ashley                SR MIAMI                       
  9  Hunter, Shaniqua              FR WINTHROP                    
 10  Lebert, Sasha-Ann             FR FLORIDA A&M                 
 11  Massop, Sunni                 SR EAST CAROLIN                
 12  Miller, Erin                  JR BUFFALO                     
 13  Monroe, Amber                 FR MIAMI                       
 14  Nicholson, Anjulia            JR COASTAL CARO                
 15  Ogunleye, Precious            FR UCF                         
 16  Oliveira, Satrina             SO UCF                         
 17  Padgett, Kayla                FR EAST CAROLIN                
 18  Perkins, Clarissa             FR UNC-WILMINGT                
 19  Phillips, Laura               SR JACKSONVILLE                
 20  Romain, Destinee              SO UCF                         
 21  Sencherey, Bertha             SO TEXAS                       
 22  Springman, Haley              FR PITTSBURGH                  
 23  Williams, Jaleesa             SO VCU                         
 24  Williams, Jessica             SO VCU                         
 25  Wilson, Miranda               SR MIAMI                       
 26  Woodard, Reta                 SO EMBRY-RIDDLE                
 
Event 43  Women Hammer Throw University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Alexander, Ashlei             JR GARDNER-WEBB                
  2  Bell, Ava                     FR CLEMSON                     
  3  Bostic, Jayla                    UNATTACHED                  
  4  Bravo, Akeela                 JR JACKSONVILLE                
  5  Clasen, Ashley                JR EAST CAROLIN                
  6  Connor, Brittany              SR COASTAL CARO                
  7  Dunston, Jessica              JR CAMPBELL                    
  8  Echard, Jessie                SR MARYLAND                    
  9  Gregoire, Benia               JR FLORIDA INT'                
 10  Holmes, Ashley                SR MIAMI                       
 11  Kanala, Kim                   JR EAST CAROLIN                
 12  Miller, Erin                  JR BUFFALO                     
 13  Miller, Jazmin                JR MISSISSIPPI                 
 14  Ogunleye, Precious            FR UCF                         
 15  Padgett, Kayla                FR EAST CAROLIN                
 16  Patterson, Shantelle          SR COASTAL CARO                
 17  Phillips, Laura               SR JACKSONVILLE                
 18  Riddick, Monique              SR INDIANA                     
 19  Roberts, Stacee               SR SOUTH CAROLI                
 20  Rounds, La'Shantena           JR MCNEESE STAT                
 21  Veatch, Aimee                 SR RADFORD                     
 22  Vester, Annjulie              FR VIRGINIA TEC                
 23  Waller, Brittney              JR CLEMSON                     
 24  Wilson, Miranda               SR MIAMI                       
 25  Woodard, Reta                 SO EMBRY-RIDDLE                
 26  Woods, Kristy                 JR BUFFALO                     
 27  Young, Moriah                 JR MARYLAND                    
 
Event 45  Women Javelin Throw University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Arledge, Caroline             SR GARDNER-WEBB                
  2  Burtsher, Manuela             FR FLORIDA                     
  3  Carrier, Haley                SO MCNEESE STAT                
  4  Clayton, Kelsey               FR FLORIDA TECH                
  5  Cooper, Rebecca               SR EAST CAROLIN                
  6  England, Danielle             FR COASTAL CARO                
  7  Farias, Karine                JR CLEMSON                     
  8  Felix, Colleen                JR GEORGIA                     
  9  Fountain, Whitney             FR CLEMSON                     
 10  Gherke, Jessica               SO FLORIDA INT'                
 11  Haughton, Shamona             SO FLORIDA A&M                 
 12  Horne, Megan                  SO FLORIDA INT'                
 13  Laurence, Emily               SO SOUTH CAROLI                
 14  Lebert, Sasha-Ann             FR FLORIDA A&M                 
 15  Love, Andriana                SO CITADEL                     
 16  McDonald, Fabia               SO MISSISSIPPI                 
 17  McQuillen, Karlee                UNATTACHED                  
 18  Mealer, Ranita                SO MORGAN STATE                
 19  Nall, Mary                    SO MISSISSIPPI                 
 20  Parker, Karleigh              FR WESTERN KENT                
 21  Richardson, Carley            FR MCNEESE STAT                
 22  Rocco, Jessica                SO PITTSBURGH                  
 23  Slaney, Taylor                FR PITTSBURGH                  
 24  Updike, Allison               FR GEORGIA                     
 25  Velasquez, Otessa             FR COASTAL CARO                
 26  Vincent, Krista               SO EAST CAROLIN                
 27  Whalen, Chelsea               SO FLORIDA STAT                
 28  Young, Meraiah                SR MCNEESE STAT                
 
Event 34  Men High Jump University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Barbiasz, Dwight              JR FLORIDA                     
  2  Baskerville, Brandon          SO COPPIN STATE                
  3  Benard, Martyn                   TRAIN GANG                  
  4  Black, Ronnie                 JR VIRGINIA TEC                
  5  Calvin, Willie                JR N.C. CENTRAL                
  6  Castro, Luis J                   ISANDER SANT                
  7  Chambers, Mykhail             JR GEORGIA TECH                
  8  Copeland, Christopher         SR ST. AUGUSTIN                
  9  Drouin, Derek                 JR INDIANA                     
 10  Gallaher, Luke                FR PITTSBURGH                  
 11  Hill, Jon                     SR MARYLAND                    
 12  Hoskins, Kenneth              SR JACKSON STAT                
 13  James, John                   JR NORFOLK STAT                
 14  Kanz-O'Shea, Drew             SO EAST CAROLIN                
 15  King, Darius                  SO INDIANA                     
 16  Kornegay-Gober, Kris          JR NORTH CAROLI                
 17  Robertson, Ricky              JR MISSISSIPPI                 
 18  Shelton, Eddie                SO ST. AUGUSTIN                
 19  Singh, Parminder              JR MCNEESE STAT                
 20  Summers, Ryan                 SO FLORIDA                     
 21  Ware, Torian                  FR CLEMSON                     
 22  Watson, Jacques                  UNATTACHED                  
 23  Wilkins, David                JR SOUTH CAROLI                
 
Event 36  Men Pole Vault University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Amodio, Anthony               FR FLORIDA                     
  2  Ardoin, Lance                 SR MCNEESE STAT                
  3  Cintron, Yeisel                  ISANDER SANT                
  4  Ebbets, Caleb                 SO GEORGIA                     
  5  Hodapp, Stephen               SO EAST CAROLIN                
  6  Holdsworth, Adam              JR EMBRY-RIDDLE                
  7  Hollowell, Brad               FR UNC-WILMINGT                
  8  Jodon, Jared                     STEEL CITY                  
  9  Johnson, Henry                SO EAST CAROLIN                
 10  Kendricks, Sam                FR MISSISSIPPI                 
 11  Kirillov, Nikita              FR GEORGIA TECH                
 12  LaHaye, Andrew                SR FLORIDA STAT                
 13  Lang, Max                     JR FLORIDA                     
 14  Mailloux, Kyle                SO FLORIDA                     
 15  Marcello, Drew                JR FLORIDA STAT                
 16  Meyer, Cameron                FR GEORGIA                     
 17  Miller, Michael               JR VIRGINIA TEC                
 18  Novak, Dan                    JR MINNESOTA ST                
 19  Reitze, Marvin                SR SOUTH CAROLI                
 20  Retzloff, Sam                 SO INDIANA                     
 21  Shank, Corey                  SO VIRGINIA TEC                
 22  Shepherd, David               SO NORTH FLORID                
 23  Shuler, Matt                  SR SOUTH CAROLI                
 24  Smith, John                   SR GEORGIA                     
 25  Uhle, Chris                   FR VIRGINIA TEC                
 26  Unterberger, Aaron            JR GEORGIA TECH                
 27  Watkins, Jared                   UNATTACHED                  
 28  Willett, Monte                JR EMBRY-RIDDLE                
 29  Young, Sean                   SR TEAM GHEENOE                
 30  Zakula, Aaron                 SO EAST CAROLIN                
 
Event 38  Men Long Jump University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Artis-Gray, Jeff              JR VIRGINIA TEC                
  2  Ayers, Michael                SR GEORGIA                     
  3  Boyd, Terence                 FR KENTUCKY                    
  4  Brits, Stefan                 FR FLORIDA STAT                
  5  Brunson, Robert               SR CAMPBELL                    
  6  Calvin, Willie                JR N.C. CENTRAL                
  7  Chatman, Aerial               SO UNC-WILMINGT                
  8  Chibudu, Madanha                 UNATTACHED                  
  9  Davis, Emmanuel               SR NORTH CAROLI                
 10  Drummond, Braxton             FR CHARLESTON S                
 11  Duffus, Orolando              SR N.C. CENTRAL                
 12  Halim, Hasheem                SR VIRGINIA TEC                
 13  Jackamonis, Jason                UNATTACHED                  
 14  Jacob, Innocent               FR MIAMI                       
 15  Johnson, Jason                SR MIAMI                       
 16  Lewis, Austin                 SO EAST CAROLIN                
 17  McCulloch, Micah              JR SOUTHERN                    
 18  Noble, Marquis                FR N. CAROLINA                 
 19  Parker, Rex                   SR INDIANA                     
 20  Pensyl, Dylan                 JR TEMPLE                      
 21  Ray, Zach                     SR MARYLAND                    
 22  Shadd, Kenen                     CANADA                      
 23  Singleton, Pierson            JR METHODIST                   
 24  Staples, Andrew               SR NORTHEASTERN                
 25  Webley, Dwight                SR GEORGE MASON                
 26  Wilson, Lionel                FR TEMPLE                      
 
Event 84  Men Long Jump INVITE University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Abdul-Mateen, Jameel          FR CLEMSON                     
  2  Allen, Lavon                  SR CHARLESTON S                
  3  Carpenter, Shai               FR CLEMSON                     
  4  Davidson, James               FR CLEMSON                     
  5  Dendy, Marquis                FR FLORIDA                     
  6  fahie, collister                 UNATTACHED                  
  7  Griffin, Johnta               SR SHORE AC                    
  8  Handy, Lavell                 SR GEORGE MASON                
  9  Harris, Tyrone                SR SHORE AC                    
 10  Holman, Cory                  SR GEORGIA                     
 11  Hutchen, Jarrod               JR SOUTH CAROLI                
 12  Kitchens, George                 UNATTACHED                  
 13  Madzivire, Paul               SO FLORIDA STAT                
 14  Saunders, Barrett                UNATTACHED                  
 
Event 40  Men Triple Jump University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Atakora-Bediako, Nana         JR N.C. CENTRAL                
  2  Black, Ronnie                 JR VIRGINIA TEC                
  3  Boatwright, Kwame             JR NORTH CAROLI                
  4  Carpenter, Shai               FR CLEMSON                     
  5  Chatman, Aerial               SO UNC-WILMINGT                
  6  Craddock, Omar                JR FLORIDA                     
  7  Davidson, James               FR CLEMSON                     
  8  Duffus, Orolando              SR N.C. CENTRAL                
  9  Duronona, Yordanys               DOMINICA                    
 10  Florant, Fabian               SR ASICS/NL                    
 11  Gardner, Jonathan             SO GEORGIA TECH                
 12  Halim, Hasheem                SR VIRGINIA TEC                
 13  Handy, Lavell                 SR GEORGE MASON                
 14  Ijelu, Folarin                SR PITTSBURGH                  
 15  Kersh, Morris                 JR MISSISSIPPI                 
 16  LaGarde, Aaron                SR GEORGIA                     
 17  Olamigoke, Olumide            SR INDIANA                     
 18  Parker, Rex                   SR INDIANA                     
 19  Pickett, Gabriel              SO TEMPLE                      
 20  Powell, Clarence                 UNATTACHED                  
 21  Robertson, Ricky              JR MISSISSIPPI                 
 22  Roulhac, Brandon              SR SHORE AC                    
 23  Sanders, Kentrell             SO MISSISSIPPI                 
 24  Smith, Aubrey                 JR FLORIDA INT'                
 25  Wilkinson, DeJon              SO ST. AUGUSTIN                
 26  Wilson, Aarik                    TEAM INDIANA                
 27  Woodley, Ronald               JR RHODE ISLAND                
 28  Young, Phillip                SO FLORIDA STAT                
 
Event 48  Men Shot Put University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Butler, Jefferson             SO MORGAN STATE                
  2  Canchola, Thomas              JR MCNEESE STAT                
  3  Carle, Shane                  JR MONMOUTH                    
  4  Christy, Todd                 FR CLEMSON                     
  5  Ciccoli, Thomas               SR MONMOUTH                    
  6  Coles, Ryan                   FR VCU                         
  7  Coverly, Brandon              FR UNATTACHED                  
  8  Crafton, Jared                JR MCNEESE STAT                
  9  Day, Louis                    SR SOUTH CAROLI                
 10  Duncan, Theo                  SR NORFOLK STAT                
 11  Haghighi, Josh                SO MARYLAND                    
 12  Houston, D'Wayne              SO SOUTHERN                    
 13  Jeffrey, Errol                SO MONMOUTH                    
 14  Kemp, Tyson                   SO FLORIDA INT'                
 15  Knox, Corey                   SR BUFFALO                     
 16  Knudson, Garrett              SO RADFORD                     
 17  Lickfield, Chris              JR FLORIDA INT'                
 18  Minor, Ryan                   FR COASTAL CARO                
 19  Montero, Michael              FR FLORIDA INT'                
 20  Novotny, Petr                 JR GEORGIA                     
 21  Pearce, Billy                 SR WINTHROP                    
 22  Ruffin, Brandon               FR VCU                         
 23  Sears, Carson                 SO GARDNER-WEBB                
 24  Stewart, Emmanuel             SO MORGAN STATE                
 25  Szypka, Brad                  FR KENTUCKY                    
 26  Turner, Quintin               SR CITADEL                     
 27  Whitt, Nealie                 SR N.C. CENTRAL                
 
Event 86  Men Shot Put INVITE University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Aliotta, Dennis               JR EAST CAROLIN                
  2  Armstead, Terron              JR ARKANSAS-PIN                
  3  Brown, Marcus                 JR CLEMSON                     
  4  Elardo, Vincent               SR MONMOUTH                    
  5  Golabek, Robert               SR BUFFALO                     
  6  Mesic, Kemal                     UNATTACHED                  
  7  Mustafic, Luka                FR VIRGINIA TEC                
  8  Thalheimer, Cory              JR CLEMSON                     
  9  Whitener, Caleb               SO GEORGIA                     
 
Event 42  Men Discus Throw University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Armstead, Terron              JR ARKANSAS-PIN                
  2  Barbour, Kyle                 JR UNC-WILMINGT                
  3  Barnhart, Kurt                SR PITTSBURGH                  
  4  Britton, Mark                 FR WINTHROP                    
  5  Canchola, Thomas              JR MCNEESE STAT                
  6  Christy, Todd                 FR CLEMSON                     
  7  Cole, Pat                     FR MARYLAND                    
  8  Coles, Ryan                   FR VCU                         
  9  Day, Louis                    SR SOUTH CAROLI                
 10  Elardo, Vincent               SR MONMOUTH                    
 11  Griffin, Eric                 JR UNC-WILMINGT                
 12  Griggs, Cameron               SO COASTAL CARO                
 13  Kent, Isiah                   SO KENTUCKY                    
 14  Knox, Corey                   SR BUFFALO                     
 15  Lhamonie, David               FR FLORIDA STAT                
 16  Lickfield, Chris              JR FLORIDA INT'                
 17  Littlepage, Brian             SR TEMPLE                      
 18  Mackey, Xavier                FR FLORIDA A&M                 
 19  Pearce, Billy                 SR WINTHROP                    
 20  Ruffin, Brandon               FR VCU                         
 21  Sears, Carson                 SO GARDNER-WEBB                
 22  Slocum, Everette              FR N. CAROLINA                 
 23  Smith, Shane                  FR BUFFALO                     
 24  Stewart, Emmanuel             SO MORGAN STATE                
 25  Turner, Quintin               SR CITADEL                     
 26  Zapf, Hank                    SR WINTHROP                    
 
Event 87  Men Discus Throw INVITE University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Afriyie, Frank                JR VCU                         
  2  Brown, Marcus                 JR CLEMSON                     
  3  Evans, Andrew                 JR KENTUCKY                    
  4  Galos, Daniel                 SR INDIANA                     
  5  Maric, Martin                    UNATTACHED                  
  6  McCarty, Burke                SO GEORGIA                     
  7  Morrow, Montrell              SO EAST CAROLIN                
  8  Novotny, Petr                 JR GEORGIA                     
  9  Thalheimer, Cory              JR CLEMSON                     
 10  Welch, Justin                 SO GEORGIA                     
 11  Wennberg, Henrik                 UNATTACHED                  
 12  Whitt, Nealie                 SR N.C. CENTRAL                
 
Event 44  Men Hammer Throw University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Afriyie, Frank                JR VCU                         
  2  Andrews, Trevor               JR FLORIDA STAT                
  3  Barbour, Kyle                 JR UNC-WILMINGT                
  4  Barnhart, Kurt                SR PITTSBURGH                  
  5  Bozarth, Aaron                 3 MJOLNIR                     
  6  Canchola, Thomas              JR MCNEESE STAT                
  7  Crafton, Jared                JR MCNEESE STAT                
  8  DiCiaccio, Thomas             JR UNC-WILMINGT                
  9  Elardo, Vincent               SR MONMOUTH                    
 10  Galos, Daniel                 SR INDIANA                     
 11  Golabek, Robert               SR BUFFALO                     
 12  Griggs, Cameron               SO COASTAL CARO                
 13  Janes, William                JR RHODE ISLAND                
 14  Larsson, Alexander            JR UNATTACHED                  
 15  Levin, David                  FR FLORIDA                     
 16  Lhamonie, David               FR FLORIDA STAT                
 17  Minor, Ryan                   FR COASTAL CARO                
 18  Rogers, Travis                SR GARDNER-WEBB                
 19  Seay, Andrew                  FR SOUTH CAROLI                
 20  Sineus, Markindey             FR FLORIDA STAT                
 21  Triassi, David                JR FLORIDA                     
 22  Turner, Quintin               SR CITADEL                     
 23  Uthe, Brian                   FR RADFORD                     
 24  Watson, Ja Mar                FR FLORIDA TECH                
 
Event 82  Men Hammer Throw INVITE University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Aliotta, Dennis               JR EAST CAROLIN                
  2  Fryman, Andy                     MJOLNIR THRO                
  3  Haklits, Andreeas                UNATTACHED                  
  4  Kusiak, Thaddeus              JR RHODE ISLAND                
  5  Lomnicky, Marcel              NA UNATTACHED                  
  6  Mahmic, Denis                 JR VIRGINIA TEC                
  7  Morrow, Montrell              SO EAST CAROLIN                
  8  Porter, Garland               SR UNATTACHED                  
  9  Postin, Jeremy                JR FLORIDA                     
 10  Sears, Carson                 SO GARDNER-WEBB                
 11  Welch, Justin                 SO GEORGIA                     
 12  Ziegler, Alexander            JR VIRGINIA TEC                
 
Event 46  Men Javelin Throw University
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Alfred, Hasoni                SR SOUTHERN                    
  2  Allen, Clay                   SO CITADEL                     
  3  Anderson, Braydon             SO GEORGIA                     
  4  Baird, Jared                  SR WINTHROP                    
  5  Barnhardt, Sam                JR EAST CAROLIN                
  6  Breakiron, Zane               JR FLORIDA                     
  7  Chretien, Ben                 SR MCNEESE STAT                
  8  Corcoran, Jackson             SO COASTAL CARO                
  9  Davis, Keith                  FR MORGAN STATE                
 10  Deitzler, Michael             FR COASTAL CARO                
 11  DeStefano, Rich                  UNATTACHED                  
 12  Drouin, Derek                 JR INDIANA                     
 13  DuVernois, Vincent            JR MONMOUTH                    
 14  Dykstra, Raymond              FR KENTUCKY                    
 15  Eccles, Stephen               FR MCNEESE STAT                
 16  Flanagan, Jason               SR COASTAL CARO                
 17  Lapane, Ben                   SO MISSISSIPPI                 
 18  McConaughey, Matthew          SO EAST CAROLIN                
 19  Stack, Matthew                   UNATTACHED                  
 20  Stewart, Emmanuel             SO MORGAN STATE                
 21  Suttmeier, Joshua             FR SOUTH CAROLI                
 22  Treff, Matthias               JR VIRGINIA TEC                
 23  Turner, Kameron                  UNATTACHED                  
 24  Zunic, Stipe                  SO FLORIDA                     

High School Running:

2012 Florida Relays - 4/6/2012 to 4/7/2012                   
                     University of Florida: Gainesville,Fl                     
                               Performance List                                
 
Event 13  Girls 100 Meter Dash High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Adams, Tysheria               09 GIBBS                       
  2  Altenor, Sylvie               09 FORT MYERS                  
  3  Barber, Brittany              11 STRAWBERRY C                
  4  Barnes, Tiffany               12 CHARLES DREW                
  5  Barney, Christen              09 FLAGLER PALM                
  6  Bello, Maria                  09 CHILES                      
  7  Boss, Alex                    12 WESTMINSTER                 
  8  Boynton, Rashe                12 SOUTH DADE                  
  9  Braddy, Kaylyn                11 CHARLES DREW                
 10  Brandon, Kelsey               11 OLYMPIA                     
 11  Bullard, Symone                  AMERICAN HER                
 12  Burnett, Promise              11 GIBBS                       
 13  Carter, Tayla                 12 WALTON                      
 14  Cater, Juanita                10 BRADFORD                    
 15  Christian, Taylor             10 LECANTO                     
 16  Clark-Solomon, Jessica        12 MADISON COUN                
 17  Coleman, Courtinie            11 KEY WEST                    
 18  Crooks, Jodiann               11 OSCEOLA (KIS                
 19  Crotty, Cassie                09 RANSOM EVERG                
 20  Danzy, Kadeejah               11 BUCHHOLZ                    
 21  Davis, Whitney                10 MANATEE                     
 22  Davis-White, Kali             11 BOYD ANDERSO                
 23  Delva, Nicky                  10 WESTMINSTER                 
 24  Denham, Katie                 12 PROVIDENCE                  
 25  dixon, quamesha               11 VERO BEACH                  
 26  Edmond, Aaliyah               10 KATHLEEN                    
 27  Ervin, Abbi                   10 HARDIN VALLE                
 28  fannin, rachel                11 CREEKSIDE                   
 29  Francois, Kimani              09 OSCEOLA (KIS                
 30  Fray, Bejai                   10 LAKE WEIR                   
 31  Freeman, DerRenee             12 WEST ORANGE                 
 32  Fudge, Lachhavia              09 CREEKSIDE                   
 33  Gardiner, Yasmine             11 STRAWBERRY C                
 34  Gause, Destinee               12 REYNOLDSBURG                
 35  Gayles, Daryth                10 HOLY TRINITY                
 36  Gayles, Gabby                 10 HOLY TRINITY                
 37  Gonell, Jessica               12 UNIVERSITY S                
 38  Grooms, Charlene              09 PALMETTO                    
 39  Guerra, Victoria              09 NAPLES                      
 40  Hadley, Sabria                11 LAKE WALES                  
 41  Hamm, Luciera                 10 BRADFORD                    
 42  Higdon, Jameria               11 SARASOTA                    
 43  Hill, Deanna                  10 LAKE HIGHLAN                
 44  Holston, Lorenda              11 NORTH CLAYTO                
 45  Holt, Cleo                    12 WALTON                      
 46  Hopkins, Briona               11 GAINESVILLE                 
 47  Hughes, Saphire               09 CHAMBERLAIN                 
 48  Jackson, Kadeidra             12 GAINESVILLE                 
 49  Jocelyn, Ashley               12 MIRAMAR                     
 50  Johnson, Destine              09 PALMETTO                    
 51  Johnson, Nastasia                LEESBURG                    
 52  Johnson, Tristie              12 ED WHITE                    
 53  Jones, Deja                   11 LAKE WALES                  
 54  Keitt, Imani                  09 LAKE MARY                   
 55  Lewis, Ashley                 11 OLYMPIA                     
 56  Lowe Chin, Rayeisha           12 APOPKA                      
 57  Maggio, Jessica               12 CALVARY CHRI                
 58  Martin, Adrian                12 WHEELER                     
 59  Martinez, Sitia               11 FORT WHITE                  
 60  McCoy, Shanice                11 WEKIVA                      
 61  McCrary, Jade                 12 SPRUCE CREEK                
 62  McKenzie, Paige               11 TRINITY PREP                
 63  McKnight, Keara               12 WEKIVA                      
 64  O'Leary, Naomi                11 BOLLES                      
 65  Olds, Asia                    12 NORTHSIDE CH                
 66  Page, Shelisa                 12 KEY WEST                    
 67  Payne, Reanna                 10 SOUTH DADE                  
 68  pendergrass, damia            12 NORTH PORT                  
 69  Phillip, Glenda               11 WEST ORANGE                 
 70  Presy, Joanna                 11 MOUNT DORA                  
 71  Quinn, Amber                  11 CHARLESTON S                
 72  Rogers, Deja                  10 MANATEE                     
 73  Rolle, Amanda                 12 RANSOM EVERG                
 74  Rollins, Jazlynd              10 BUCHHOLZ                    
 75  Ruch, Kimberly                12 KING'S ACADE                
 76  Rumph, Chantelle              10 LAKE MARY                   
 77  Samuels, Rea                  12 WILLISTON                   
 78  Sanders, Shayla               12 BOYD ANDERSO                
 79  Sieredzinski, Mary            11 NEASE                       
 80  Simmons, Lamisha              09 HALLANDALE                  
 81  Sims, Erica                   12 PROVIDENCE                  
 82  Smith, Georgia                11 WESTMINSTER                 
 83  Sofarelli, Becca              11 TRINITY PREP                
 84  Spaulding, Diamond            09 AMERICAN HER                
 85  Stanaker, Lynce               11 FORT WHITE                  
 86  Tabor, Kyri                   12 HALLANDALE                  
 87  Thiel, Logan                  12 CALVARY CHRI                
 88  Thomas, Alicia                11 FORT MYERS                  
 89  Torres, Jazmin                12 PINE RIDGE                  
 90  Tse, Megan                    11 SPRUCE CREEK                
 91  Wetzel, Megan                 09 ALONSO                      
 92  Williams, Justyn              09 CHILES                      
 93  Williams, Mariah              12 SARASOTA                    
 94  Williams, Remel               10 ALEXANDER                   
 95  Wilson, Di'Kerria             11 KATHLEEN                    
 96  Wilson, Jasmine               12 UNIVERSITY S                
 97  wimbley, shakima              11 DILLARD                     
 98  Woulard, Kayla                09 VERO BEACH                  
 99  Yarnell, Emily                12 HARDIN VALLE                
100  Young, Kara                      ZEPHYRHILLS HIGH            
 
Event 27  Girls 800 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Allen, Hannah                 12 COMMUNITY SC                
  2  Archer, Lauren                 8 RANSOM EVERG                
  3  Arevalo, Yasmine              09 HARMONY                     
  4  Avery, Danielle               11 NAPLES                      
  5  Beecham, Cristina             12 RANSOM EVERG                
  6  Bradley, Roneka               10 GAINESVILLE                 
  7  Brantley, Jessica             11 BELLEVIEW                   
  8  Bunting, Ashley               10 COCOA BEACH                 
  9  Caleau, Delaney               11 CRYSTAL RIVE                
 10  Camargo, Victoria             09 FLORIDA CHRI                
 11  Campbell, Tiffany             12 STANTON                     
 12  Carey, Brittany               12 WESTMINSTER                 
 13  Carrion, Sarah                10 LAKE MARY                   
 14  Cedre, Elise                  10 WIREGRASS RA                
 15  Chaffers, Victoria            12 PINE RIDGE                  
 16  Clark, Shakeana               12 WEKIVA                      
 17  Crowder, Chelsea              10 CREEKSIDE                   
 18  Daniel, Sapphire              10 MIRAMAR                     
 19  Daniels, Christen             10 UNIVERSITY (                
 20  Daugherty, Erika              12 P. K. YONGE                 
 21  Davila, Rachel                10 SPRUCE CREEK                
 22  De Greef, Danielle            10 GULF COAST                  
 23  DePree, Janine                11 WESTMINSTER                 
 24  devereaux, amber              11 CREEKSIDE                   
 25  Diepholz, Alex                11 WIREGRASS RA                
 26  Dunlap, Claire                11 BROOKWOOD                   
 27  Earl, Hannah                  12 BLOOMINGDALE                
 28  Edwards, Emily                10 FORT MYERS                  
 29  Feldt, Morgan                 09 SOUTH SUMTER                
 30  Fox, Scarlett                 11 PLANT                       
 31  Gelb, Blair                   11 MILTON                      
 32  Gil, Marlee                   12 KEY WEST                    
 33  Gomez, Katie                  12 CREEKSIDE                   
 34  Gossard, Haley                10 NORTHSIDE CH                
 35  Greeson, Kayla                12 COCOA BEACH                 
 36  Grimes, Vivian                12 COMMUNITY SC                
 37  Haley, Catherine              11 CARDINAL GIB                
 38  Hartje, Amelia                09 BOLLES                      
 39  Hicks, Allison                   JONES HIGH SCHOO            
 40  Horsley, Harley               09 TAVARES                     
 41  Howe, Victoria                12 NEASE                       
 42  Jones, Aliyah                 09 GAINESVILLE                 
 43  Karadeema, Rebekah            12 PROVIDENCE                  
 44  Lewis, Demeria                10 MIRAMAR                     
 45  Lewis, Mary                   10 HOLY TRINITY                
 46  Mann, Karina                  11 HOLY TRINITY                
 47  Mckinney, Jessica             10 PALMETTO                    
 48  McMurray, Ashton              10 CHILES                      
 49  Mitchell, Alexandra           11 FREEDOM (TAM                
 50  Novak, Kaitlyn                09 NAPLES                      
 51  Pena, Annais                     DR. PHILLIPS HIG            
 52  Perez, Rosa                   12 CHILES                      
 53  Pitts, Eboni                  11 RIVERVIEW                   
 54  Pratt, Sydney                 10 BUCHHOLZ                    
 55  Purkey, Rebecca               11 TRINITY PREP                
 56  Quinn, Alexandria                CHARLOTTE HIGH S            
 57  Raymond, Tia-Rose             12 LINCOLN PARK                
 58  Rice, Rachel                  12 BOLLES                      
 59  Service, Samantha             10 RIVERVIEW                   
 60  Shadinger, Anna               12 ALEXANDER                   
 61  Shamlou, Paxton               10 SPRUCE CREEK                
 62  Slater, Katherine             10 ESTERO                      
 63  Slater, Meg                   09 ESTERO                      
 64  straughan, ashlyn             12 NORTH PORT                  
 65  Swasay, Danielle              12 OLYMPIA                     
 66  Thiel, Logan                  12 CALVARY CHRI                
 67  Truitt, Brittany              11 ALEXANDER                   
 68  Tubbs, Taylor                 11 SEBRING                     
 69  Van Der Eerden, Katieq        11 WESTMINSTER                 
 70  VanQuelef, Andreanna          10 LECANTO                     
 71  Vigarino, Victoria            10 CARDINAL GIB                
 72  Wasserman, Leah               12 FREEDOM (TAM                
 73  Way, Paige                    11 FLAGLER PALM                
 74  White, Tania                  10 WINTER PARK                 
 75  Williams, Lona                10 HARDIN VALLE                
 76  Wynn, Kacia                      FLAGLER PALM                
 77  Xiang, Karen                  10 NEASE                       
 78  Yinger, Karlie                10 HARDIN VALLE                
 79  Young, Danielle                  CHARLOTTE HIGH S            
 
Event 88  Girls 800 Meter Run INVITE High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Alexander, Rachelle           11 AMERICAN HER                
  2  Brissett, Topaz               12 BOYD ANDERSO                
  3  Coppin, Tanisha               12 BOYD ANDERSO                
  4  Gordon, Shinell               12 DILLARD                     
  5  Hutto, Jacoy                  11 WEKIVA                      
  6  Jackson, Camille              11 PROVIDENCE                  
  7  Kerrison, Tifani                 JONES HIGH SCHOO            
  8  Novak, Natalie                11 LAKEWOOD RAN                
  9  Petrik, Rachel                12 FORT MYERS                  
 10  Rogers, Daesha                 7 AMERICAN HER                
 11  Shanks, QuanDra               11 BROOKWOOD                   
 12  Zarrella, Kristen             11 LAKEWOOD RAN                
 
Event 29  Girls 1600 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Adams, Jaime                  10 LAKE MARY                   
  2  Arevalo, Yanese               09 HARMONY                     
  3  Arnold, Lily                  10 BOLLES                      
  4  Ashby, Sarah                  09 NAPLES                      
  5  Barbour, Kristen              11 NEASE                       
  6  Barlow, Carloline             10 GULF COAST                  
  7  Barry, Sophie                  8 COMMUNITY SC                
  8  Belina, Stephanie             10 CARDINAL GIB                
  9  Benoist, Chloe                11 LECANTO                     
 10  Bilz, Harleigh                11 TAVARES                     
 11  Bourgade, Sarah               09 NEASE                       
 12  Brodie, Chantelle             12 MARTIN COUNT                
 13  Burfield, Tristan             10 COMMUNITY SC                
 14  Camargo, Victoria             09 FLORIDA CHRI                
 15  Cancello, Claudia             11 MITCHELL                    
 16  Cancello, Elaina              11 MITCHELL                    
 17  Candiano, Sarah               09 EVANGELICAL                 
 18  Cott, Jennifer                 7 OAK HALL                    
 19  Daniels, Christen             10 UNIVERSITY (                
 20  Davil-McClary, Jayden         09 WEST ORANGE                 
 21  Davis, Chelsea                11 WIREGRASS RA                
 22  Davis, Josie                  09 FLAGLER PALM                
 23  Dehechavarria, Ashley         09 BOLLES                      
 24  Dummer, Mackenzie             11 HOLY TRINITY                
 25  Ehrhardt, Tori                12 SPRUCE CREEK                
 26  Frederick, Sarah              09 BRADFORD                    
 27  Granade, Eliza                12 WESTMINSTER                 
 28  Greanleaf, Gabby              10 NORTHSIDE CH                
 29  Halliday, Darien              09 FLAGLER PALM                
 30  Hamel, Alyssa                 12 OLYMPIA                     
 31  Hawkins, Michelle             10 WESTPORT                    
 32  Headley, Emily                09 OLYMPIA                     
 33  Heitling, Ashley              11 MOUNT DORA                  
 34  Hensley, Kelly                12 LINCOLN PARK                
 35  Hewitt, Alexis                12 HARDIN VALLE                
 36  Jaffer, Fatema                09 LAKE MARY                   
 37  Jenkins, Bethany              10 ESTERO                      
 38  Johnson, Amber                   DR. PHILLIPS HIG            
 39  Jordan, Briana                09 CHAMBERLAIN                 
 40  Kauffman, Lisa                11 BLOOMINGDALE                
 41  Laushey, Morgan               11 POPE                        
 42  Leclear, Brielle              10 BUCHHOLZ                    
 43  Mashburn, Emma                10 HARDIN VALLE                
 44  Miliken, Tristin              10 KEY WEST                    
 45  Nelson, Morgan                12 KEY WEST                    
 46  Openshaw, Colleen             09 CREEKSIDE                   
 47  Pisciottano, Ashley           10 KING'S ACADE                
 48  Pitts, Eboni                  11 RIVERVIEW                   
 49  Poole, Isabella               10 PONTE VEDRA                 
 50  Ramirez, Andrea               12 SANTA FE CAT                
 51  Richter, Jillian              09 FORT MYERS                  
 52  Rodgers, Autumn               09 BRADFORD                    
 53  Rodriguez, Morgan             11 CARDINAL GIB                
 54  Roggeman, Julie               11 BLOOMINGDALE                
 55  Ruan, Beatriz                  7 RANSOM EVERG                
 56  Rutila, Rebecca               09 NAPLES                      
 57  Sagul, Delaney                10 GAINESVILLE                 
 58  Schenck, Molly                12 POPE                        
 59  Schonder, Emily               10 CHAMBERLAIN                 
 60  Smith, Ashley                 12 FREEDOM (TAM                
 61  Stallings, Emily              10 PROVIDENCE                  
 62  Strasser, Faith               12 SPRUCE CREEK                
 63  Sumner, Laurel                10 BROOKWOOD                   
 64  Uman, Sara                    10 GAINESVILLE                 
 65  Vanostran, Kahlei             09 WESTPORT                    
 66  Vartiainen, Victoria             CHARLOTTE HIGH S            
 67  Wahy, Brianna                 11 HOLY TRINITY                
 68  Westlake, Emily               10 P. K. YONGE                 
 
Event 90  Girls 1600 Meter Run INVITE High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Blake, Bridget                   DR. PHILLIPS HIG            
  2  Carpio, Nicole                12 RANSOM EVERG                
  3  Dunn, Danielle                11 PROVIDENCE                  
  4  Fahey, Kelly                  11 TRINITY PREP                
  5  Fletcher, Sahara              11 WESTMINSTER                 
  6  Givens, Rachel                11 CHILES                      
  7  Greenleaf, Katelyn            12 NORTHSIDE CH                
  8  Heisner, Sarah                11 CREEKSIDE                   
  9  Kissel, Caroline              12 BROOKWOOD                   
 10  McDermott, Devin              12 LAKEWOOD RAN                
 11  Ortiz, Olivia                 11 LAKEWOOD RAN                
 12  Payne, Alexandra              12 ST. THOMAS A                
 13  Ponder, Mary Kate             12 MANDARIN                    
 14  Russo, Courtney               12 FORT MYERS                  
 15  Shah, Nikita                  11 WIREGRASS RA                
 16  Smith, Kacy                   11 ESTERO                      
 17  Stephens, Charlotte           10 WINTER PARK                 
 18  Tubbs, Taylor                 11 SEBRING                     
 19  Williams, Lily                12 CHILES                      
 
Event 31  Girls 3200 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Abbot, Samantha               11 LAKE MARY                   
  2  Adona, Jocelin                12 SPRUCE CREEK                
  3  Allegra, Marissa              12 OAK HALL                    
  4  Arevalo, Yanese               09 HARMONY                     
  5  Baker, Kerri                  12 NAPLES                      
  6  Barry, Annie                  10 COMMUNITY SC                
  7  Bruha, Emery                  12 WESTPORT                    
  8  Buda, Ashley                  10 BROOKWOOD                   
  9  Bush, Caroline                11 POPE                        
 10  Camp, Chloe                   10 ALEXANDER                   
 11  Cardia, Lisa                  10 CARDINAL GIB                
 12  Carlson, Aylena               09 GAINESVILLE                 
 13  Folio, Samantha                7 HOLY TRINITY                
 14  Ford, Kaley                   12 ST. ANDREW'S                
 15  Frank, Maria                  11 ESTERO                      
 16  Fuhrmeister, Delaney          10 FREEDOM (TAM                
 17  Fuqua, Emily                  11 WESTMINSTER                 
 18  Greene, Katie                 10 BOLLES                      
 19  Hall, Amanda                  10 BRADFORD                    
 20  Hensley, Kelly                12 LINCOLN PARK                
 21  Jaffer, Fatema                09 LAKE MARY                   
 22  Jaworski, Elsa                09 TRINITY PREP                
 23  Klopf, Hannah                 11 NAPLES                      
 24  Laboon, Caroline              11 ATHENS ACADE                
 25  Lane, Sara                    11 CHILES                      
 26  Last, Michelle                10 LAKEWOOD RAN                
 27  Lindsay, Tomaini               8 COMMUNITY SC                
 28  Luc, Emily                    12 FORT MYERS                  
 29  McCoy, Joanna                    GULLIVER HIGH SC            
 30  Meyer, Eden                   10 PROVIDENCE                  
 31  Payne, Emily                  11 WIREGRASS RA                
 32  Pelletier, Kyla               12 HARDIN VALLE                
 33  Pentaleri, Annie               7 BOLLES                      
 34  piatkowski, olivia            09 OLYMPIA                     
 35  Poole, Isabella               10 PONTE VEDRA                 
 36  Ramirez, Andrea               12 SANTA FE CAT                
 37  Rodriguez, Lauren             12 CREEKSIDE                   
 38  Roselli, Alex                 11 NEASE                       
 39  Roughton, Jordan                 CHARLOTTE HIGH S            
 40  Sagul, Delaney                10 GAINESVILLE                 
 41  Smith, Ashley                 12 FREEDOM (TAM                
 42  Stadtlander, Ashlyn           12 ST. CLOUD                   
 43  Tavassoli, Karisa             12 WESTMINSTER                 
 44  Towe, Mallory                 09 FORT MYERS                  
 45  Tran, Christine               11 CHAMBERLAIN                 
 46  Trinidad, Virnaliz               DR. PHILLIPS HIG            
 47  Volenec, Sydney               09 SPRUCE CREEK                
 48  Wilson, Payton                11 BROOKWOOD                   
 49  Wray, Katie                   09 LAKEWOOD RAN                
 
Event 92  Girls 3200 Meter Run INVITE High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Ankli, Amy                       HAGERTY                     
  2  Barbour, Kristen              11 NEASE                       
  3  Barlow, Carloline             10 GULF COAST                  
  4  Blaney, Anne-Marie            12 BELLEVIEW                   
  5  Campo, Kaitlyn                11 OLYMPIA                     
  6  Candiano, Sarah               09 EVANGELICAL                 
  7  Dawson, Elizabeth             10 DANIEL                      
  8  Feiten, Hannah                11 HARDIN VALLE                
  9  Heitling, Ashley              11 MOUNT DORA                  
 10  Macedo, Julie                 12 CHARTER                     
 11  Miller, Laura                 11 J. L. MANN                  
 12  Olinger, Brittney             10 OAK HALL                    
 13  Rickert, Amanda               11 CHARTER                     
 14  Rodriguez, Morgan             11 CARDINAL GIB                
 15  Schenck, Molly                12 POPE                        
 16  Seymour, Bryce                11 CIRCLE CHRIS                
 17  Solis, Katy G                 11 ESTERO                      
 18  Thomas, Carly                 12 CHILES                      
 19  Van Liere, Danielle            8 PROVIDENCE                  
 20  Wilson, Allison                  LEESBURG                    
 21  Wollrath, Julie               09 HOLY TRINITY                
 
Event 15  Girls 100 Meter Hurdles High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Abrams, Jennifer              12 BROOKWOOD                   
  2  Alvin, Edquisha               10 HALLANDALE                  
  3  Breil, Shanna                    P. K. YONGE                 
  4  Burke, Kayla                  11 NORTH BROWAR                
  5  Byrne, Angela                 09 CRYSTAL RIVE                
  6  Cashin, Claire                11 BROOKWOOD                   
  7  Chambers, Kirsten             10 ST. CLOUD                   
  8  Chambers, Tamarra             10 FORT MYERS                  
  9  Chang, Nicole                 12 SARASOTA                    
 10  Conde, Abigail                12 CHARLESTON S                
 11  Coston, Zyviera               12 WEKIVA                      
 12  Danforth, Jessica             10 CHILES                      
 13  Daniels, Teahna                  DR. PHILLIPS HIG            
 14  Dietrich, Racheal             11 KEY WEST                    
 15  Durand, Ashley                12 BOLLES                      
 16  Frechette, Demi               12 BOLLES                      
 17  Friday, Devonne               10 FLAGLER PALM                
 18  Gardner, Kayla                12 WESTMINSTER                 
 19  Glades, Jamika                12 DILLARD                     
 20  Goodwin, Victoria             12 NORTHSIDE CH                
 21  Gordon, Daeshon               10 BOYD ANDERSO                
 22  Greer, Michaela               12 WALTON                      
 23  Griffin, Sydney               12 WALTON                      
 24  Grooms, Dasha                 12 PALMETTO                    
 25  Hodge, Jayde                  11 HARDIN VALLE                
 26  Hogan, Sierra                 11 LECANTO                     
 27  Hollins, Amari                10 FLAGLER PALM                
 28  Holloway, Shakera             12 HARDIN VALLE                
 29  Hooper, Charlotte             12 GAINESVILLE                 
 30  Hosbeke, Sierra                  P. K. YONGE                 
 31  Johansson, Paulina            09 RANSOM EVERG                
 32  Johnson, Rebecca              09 NAPLES                      
 33  Jones, Latrice                10 FORT MYERS                  
 34  Koenders, Sedona              11 CHILES                      
 35  Kopp, Makenzi                  8 PROVIDENCE                  
 36  Lemerise, Brianna             11 MOUNT DORA                  
 37  Lewis, Ashley                 11 OLYMPIA                     
 38  London, Elashia               11 KATHLEEN                    
 39  Lowe Chin, Rayeisha           12 APOPKA                      
 40  Maggio, Jessica               12 CALVARY CHRI                
 41  Martin, Mikaela               09 LAKE MARY                   
 42  Matthews, Jessica             12 SPRUCE CREEK                
 43  McCall, Chenique              12 SOUTH DADE                  
 44  McDonald, Janeil              12 HALLANDALE                  
 45  McEnany, Ryann                11 HOLY NAMES                  
 46  Moenning, Anne                12 CHARLESTON S                
 47  Muzeka, Charlie               11 OSCEOLA (KIS                
 48  Nushteyva, Olga                  FLAGLER PALM                
 49  Oldfield, De'Andra            09 KATHLEEN                    
 50  Oman, Brooke                  09 WESTMINSTER                 
 51  Payne, Reanna                 10 SOUTH DADE                  
 52  pendergrass, damia            12 NORTH PORT                  
 53  Perez, Aliza                  11 RANSOM EVERG                
 54  Raskauskas, Leigh             12 COMMUNITY SC                
 55  Reilly, Dylan                 10 MOUNT DORA                  
 56  Rivera, Daija                 10 MIRAMAR                     
 57  Rogers, Alyse                 12 ANDREW JACKS                
 58  Sheffield, Tiana              10 BRADFORD                    
 59  Sieredzinski, Mary            11 NEASE                       
 60  Slay, Tika                    12 ALEXANDER                   
 61  Smith, Cassidy                   JONES HIGH SCHOO            
 62  Solaun, Abby                  12 PONTE VEDRA                 
 63  Spann, Kayla                  11 CREEKSIDE                   
 64  Stevens, Takieyra             12 WEKIVA                      
 65  Style, Vanessa                11 BOYD ANDERSO                
 66  Tafoya, Martina               12 CRYSTAL RIVE                
 67  Thomas, Deara                 11 OSCEOLA (KIS                
 68  Tillman, Kylie                11 PROVIDENCE                  
 69  Torres, Jazmin                12 PINE RIDGE                  
 70  Tse, Megan                    11 SPRUCE CREEK                
 71  Valentin, Jeyland             09 VERO BEACH                  
 72  VanQuelef, Summer             10 LECANTO                     
 73  Washington, Faith             12 REYNOLDSBURG                
 74  Williams, Crystal             11 GAINESVILLE                 
 75  Williams, Destinee               LEESBURG                    
 76  Wilson, Jasmine               12 UNIVERSITY S                
 77  Young, Maia                   09 WESTMINSTER                 
 
Event 17  Girls 4x100 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALEXANDER  'A'                                               
  2  ALONSO  'A'                                                  
  3  AMERICAN HERITAGE  'A'                                       
  4  BARRON COLLIER  'A'                                          
  5  BOLLES  'A'                                                  
  6  BOYD ANDERSON  'A'                                           
  7  BUCHHOLZ  'A'                                                
  8  CHARLES DREW  'A'                                            
  9  CHILES  'A'                                                  
 10  CREEKSIDE  'A'                                               
 11  DILLARD  'A'                                                 
 12  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 13  FORT MYERS  'A'                                              
 14  FORT PIERCE CENTRAL  'A'                                     
 15  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 16  GAINESVILLE  'A'                                             
 17  GIBBS  'A'                                                   
 18  HALLANDALE  'A'                                              
 19  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 20  HARMONY  'A'                                                 
 21  HOLY TRINITY  'A'                                            
 22  JONES HIGH SCHOOL  'A'                                       
 23  KATHLEEN  'A'                                                
 24  KEY WEST  'A'                                                
 25  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 26  LAKE HIGHLAND PREP  'A'                                      
 27  LAKE MARY  'A'                                               
 28  LAKE WALES  'A'                                              
 29  LAKE WEIR  'A'                                               
 30  LAKEWOOD  'A'                                                
 31  LEESBURG  'A'                                                
 32  MANATEE  'A'                                                 
 33  MATANZAS HIGH SCHOOL  'A'                                    
 34  MIRAMAR  'A'                                                 
 35  MOUNT DORA  'A'                                              
 36  NAPLES  'A'                                                  
 37  OAK RIDGE  'A'                                               
 38  OSCEOLA (KISSIMMEE)  'A'                                     
 39  PALMETTO  'A'                                                
 40  PROVIDENCE  'A'                                              
 41  RANSOM EVERGLADES  'A'                                       
 42  REYNOLDSBURG  'A'                                            
 43  SARASOTA  'A'                                                
 44  SARATOGA SPRINGS  'A'                                        
 45  SEMINOLE (SANFORD)  'A'                                      
 46  SOUTH DADE  'A'                                              
 47  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 48  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 49  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 50  STANTON  'A'                                                 
 51  STRAWBERRY CREST  'A'                                        
 52  UNIVERSITY (OC)  'A'                                         
 53  VERO BEACH  'A'                                              
 54  WALTON  'A'                                                  
 55  WEKIVA  'A'                                                  
 56  WEST ORANGE  'A'                                             
 57  WESTMINSTER  'A'                                             
 58  WHARTON HIGH SCHOOL  'A'                                     
 59  WHEELER  'A'                                                 
 
Event 19  Girls 4x200 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALEXANDER  'A'                                               
  2  AMERICAN HERITAGE  'A'                                       
  3  BARRON COLLIER  'A'                                          
  4  BOLLES  'A'                                                  
  5  BOYD ANDERSON  'A'                                           
  6  BUCHHOLZ  'A'                                                
  7  CHILES  'A'                                                  
  8  CREEKSIDE  'A'                                               
  9  DILLARD  'A'                                                 
 10  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 11  FORT MYERS  'A'                                              
 12  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 13  GAINESVILLE  'A'                                             
 14  GIBBS  'A'                                                   
 15  HALLANDALE  'A'                                              
 16  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 17  HOLY TRINITY  'A'                                            
 18  KATHLEEN  'A'                                                
 19  KEY WEST  'A'                                                
 20  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 21  LAKE MARY  'A'                                               
 22  MANATEE  'A'                                                 
 23  MIRAMAR  'A'                                                 
 24  MOUNT DORA  'A'                                              
 25  NORTHSIDE CHRISTIAN  'A'                                     
 26  OSCEOLA (KISSIMMEE)  'A'                                     
 27  PALMETTO  'A'                                                
 28  PROVIDENCE  'A'                                              
 29  RANSOM EVERGLADES  'A'                                       
 30  SARASOTA  'A'                                                
 31  SARATOGA SPRINGS  'A'                                        
 32  SOUTH DADE  'A'                                              
 33  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 34  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 35  UNIVERSITY (OC)  'A'                                         
 36  VERO BEACH  'A'                                              
 37  WALTON  'A'                                                  
 38  WEKIVA  'A'                                                  
 39  WESTMINSTER  'A'                                             
 40  WHEELER  'A'                                                 
 41  WINTER PARK  'A'                                             
 
Event 21  Girls 4x400 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALEXANDER  'A'                                               
  2  ALONSO  'A'                                                  
  3  AMERICAN HERITAGE  'A'                                       
  4  BARRON COLLIER  'A'                                          
  5  BOLLES  'A'                                                  
  6  BOYD ANDERSON  'A'                                           
  7  BRADFORD  'A'                                                
  8  BUCHHOLZ  'A'                                                
  9  CHARLES DREW  'A'                                            
 10  CHARLESTON SOUTHERN  'A'                                     
 11  CHILES  'A'                                                  
 12  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
 13  CREEKSIDE  'A'                                               
 14  CRYSTAL RIVER  'A'                                           
 15  DILLARD  'A'                                                 
 16  DR. PHILLIPS HIGH SCHOOL  'A'                                
 17  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 18  FORT MYERS  'A'                                              
 19  FORT PIERCE CENTRAL  'A'                                     
 20  FORT WHITE  'A'                                              
 21  GAINESVILLE  'A'                                             
 22  GIBBS  'A'                                                   
 23  GULF COAST  'A'                                              
 24  HALLANDALE  'A'                                              
 25  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 26  HARMONY  'A'                                                 
 27  JONES HIGH SCHOOL  'A'                                       
 28  KATHLEEN  'A'                                                
 29  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 30  LAKE HIGHLAND PREP  'A'                                      
 31  LAKE MARY  'A'                                               
 32  LAKEWOOD  'A'                                                
 33  MIRAMAR  'A'                                                 
 34  MOUNT DORA  'A'                                              
 35  NAPLES  'A'                                                  
 36  NORTHSIDE CHRISTIAN  'A'                                     
 37  OAK RIDGE  'A'                                               
 38  OLYMPIA  'A'                                                 
 39  OSCEOLA (KISSIMMEE)  'A'                                     
 40  PALMETTO  'A'                                                
 41  PONTE VEDRA  'A'                                             
 42  PROVIDENCE  'A'                                              
 43  RANSOM EVERGLADES  'A'                                       
 44  REYNOLDSBURG  'A'                                            
 45  RIVERVIEW  'A'                                               
 46  SEMINOLE (SANFORD)  'A'                                      
 47  SOUTH DADE  'A'                                              
 48  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 49  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 50  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 51  STANTON  'A'                                                 
 52  UNIVERSITY (OC)  'A'                                         
 53  VERO BEACH  'A'                                              
 54  WEKIVA  'A'                                                  
 55  WEST ORANGE  'A'                                             
 56  WESTPORT  'A'                                                
 57  WHARTON HIGH SCHOOL  'A'                                     
 58  WHEELER  'A'                                                 
 59  WINTER PARK  'A'                                             
 60  ZEPHYRHILLS HIGH SCHOOL  'A'                                 
 
Event 23  Girls 4x800 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALEXANDER  'A'                                               
  2  ALONSO  'A'                                                  
  3  AMERICAN HERITAGE  'A'                                       
  4  BLOOMINGDALE  'A'                                            
  5  BOLLES  'A'                                                  
  6  BRADFORD  'A'                                                
  7  BROOKWOOD  'A'                                               
  8  CARDINAL GIBBONS  'A'                                        
  9  CHARLESTON SOUTHERN  'A'                                     
 10  CHILES  'A'                                                  
 11  COCOA BEACH  'A'                                             
 12  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
 13  DILLARD  'A'                                                 
 14  DR. PHILLIPS HIGH SCHOOL  'A'                                
 15  ESTERO  'A'                                                  
 16  FIRST ACADEMY (ORLANDO)  'A'                                 
 17  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 18  FORT MYERS  'A'                                              
 19  GAINESVILLE  'A'                                             
 20  GIBBS  'A'                                                   
 21  GULF COAST  'A'                                              
 22  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 23  HARMONY  'A'                                                 
 24  KEY WEST  'A'                                                
 25  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 26  LAKE MARY  'A'                                               
 27  LAKEWOOD  'A'                                                
 28  LAKEWOOD RANCH  'A'                                          
 29  LINCOLN PARK  'A'                                            
 30  MIRAMAR  'A'                                                 
 31  MITCHELL  'A'                                                
 32  NAPLES  'A'                                                  
 33  NORTHSIDE CHRISTIAN  'A'                                     
 34  OAK RIDGE  'A'                                               
 35  OLYMPIA  'A'                                                 
 36  PLANT  'A'                                                   
 37  PONTE VEDRA  'A'                                             
 38  PROVIDENCE  'A'                                              
 39  RANSOM EVERGLADES  'A'                                       
 40  SARATOGA SPRINGS  'A'                                        
 41  SEMINOLE (SANFORD)  'A'                                      
 42  SOUTH DADE  'A'                                              
 43  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 44  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 45  ST. CLOUD  'A'                                               
 46  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 47  STRAWBERRY CREST  'A'                                        
 48  TAVARES  'A'                                                 
 49  UNIVERSITY (OC)  'A'                                         
 50  WEST ORANGE  'A'                                             
 51  WESTMINSTER  'A'                                             
 52  WESTPORT  'A'                                                
 53  WHARTON HIGH SCHOOL  'A'                                     
 54  WINTER PARK  'A'                                             
 
Event 25  Girls 4x1600 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALEXANDER  'A'                                               
  2  BLOOMINGDALE  'A'                                            
  3  BOLLES  'A'                                                  
  4  BRADFORD  'A'                                                
  5  BROOKWOOD  'A'                                               
  6  CHILES  'A'                                                  
  7  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
  8  CREEKSIDE  'A'                                               
  9  DR. PHILLIPS HIGH SCHOOL  'A'                                
 10  ESTERO  'A'                                                  
 11  FORT MYERS  'A'                                              
 12  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 13  GAINESVILLE  'A'                                             
 14  GULF COAST  'A'                                              
 15  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 16  LAKE MARY  'A'                                               
 17  LAKEWOOD RANCH  'A'                                          
 18  MANDARIN  'A'                                                
 19  NAPLES  'A'                                                  
 20  OAK HALL  'A'                                                
 21  OLYMPIA  'A'                                                 
 22  P. K. YONGE  'A'                                             
 23  PLANT  'A'                                                   
 24  PROVIDENCE  'A'                                              
 25  SARATOGA SPRINGS  'A'                                        
 26  SOUTH FORK  'A'                                              
 27  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 28  ST. CLOUD  'A'                                               
 29  STANTON  'A'                                                 
 30  WESTMINSTER  'A'                                             
 
Event 14  Boys 100 Meter Dash High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Abdullah, Bilal               12 BROOKWOOD                   
  2  Alba Jr., Leo                 12 UNIVERSITY S                
  3  Allen, Dwayne                 10 CHILES                      
  4  Armstrong, John               12 OLYMPIA                     
  5  Badger, Charlie               09 COMMUNITY SC                
  6  Barnes, Qua                   12 APOPKA                      
  7  Barnes, Timothy               12 CHARLES DREW                
  8  Battle, Brandon               12 MARTIN COUNT                
  9  Bazanos, Daniel               12 SPRUCE CREEK                
 10  Benton, Bryant                10 LEESBURG                    
 11  Berry, Evan                   10 CREEKSIDE                   
 12  Bracy, Marvin                 12 BOONE                       
 13  Bromell, Trayvon              10 GIBBS                       
 14  Brown, Anthony                12 HILLSBOROUGH                
 15  Brown, Robert                 11 LAKE MARY                   
 16  Bryant, Santavious            12 WHEELER                     
 17  Burgman, Marquis              11 HOLY TRINITY                
 18  Carnes, Brandon               11 MANATEE                     
 19  Clark, Marcus                 11 NORTH FLORID                
 20  Coburn, Angel                 12 WEST ORANGE                 
 21  Cornell, Christian            12 WESTMINSTER                 
 22  Daniels, Damien               10 GIBBS                       
 23  Davis, Omari                  12 TRINITY PREP                
 24  Davis, Reggie                 11 LINCOLN                     
 25  Day, Carson                      POPE                        
 26  Dennis, Brandon               12 GONZAGA                     
 27  Dunbar, Rajee                 12 GONZAGA                     
 28  Ellis, Steven                 12 WEKIVA                      
 29  Fair, Kareem                  11 WEKIVA                      
 30  Felton, Demonte               10 HARDIN VALLE                
 31  Fuller, Isaac                 12 BARRON COLLI                
 32  Fyne, Reshawd                 12 MARTIN COUNT                
 33  Gardner, Willie               11 FLAGLER PALM                
 34  Gayle, Anthony                12 PINE RIDGE                  
 35  Georges, Clive                12 KEY WEST                    
 36  Gibson, Jarrett                  POPE                        
 37  Glass, Najee                  12 ST. PETERS J                
 38  Godwin, Nate                     FREEDOM (TAM                
 39  Gray, Daniel                  12 BOYD ANDERSO                
 40  Hall, Anderson                11 PROVIDENCE                  
 41  Harrison, Eric                12 WHEELER                     
 42  Hayes, Joshua                 10 PROVIDENCE                  
 43  Hayes, Markee                 11 WESTPORT                    
 44  Hayward, Jaylin               09 GODBY                       
 45  Henderson, Justin             09 LAKE WALES                  
 46  Hicks, Josh                   10 PALMETTO                    
 47  Holsey, Josh                  12 CREEKSIDE                   
 48  Holton, Marcus                09 CHILES                      
 49  Howard, Tracy                 12 MIRAMAR                     
 50  Jackson, Robert               12 PALMETTO                    
 51  James, Antonio                10 BUCHHOLZ                    
 52  Jamison, Isaiah               12 BRADFORD                    
 53  Johnson, Antonio              10 LAKE MARY                   
 54  Jonas, Diontre                10 BRADFORD                    
 55  Jones, Darren                 12 BOYD ANDERSO                
 56  Karondo, Douglas              12 LAKE WEIR                   
 57  Keyes, Justin                 12 FLEMING ISLA                
 58  Latty, Denzle                 11 CORAL SPRING                
 59  Lewis, Brandon                12 MIRAMAR                     
 60  Lily, Synjohn                 12 APOPKA                      
 61  Manning, Morris               09 MOUNT DORA                  
 62  Mathews, Turrel               11 FLAGLER PALM                
 63  McCoy, Chase                  11 RIVERVIEW                   
 64  McKenzie, Isaiah                 AMERICAN HER                
 65  Miller, Nigel                 12 CORAL SPRING                
 66  Mitchell, Daniel              11 LEESBURG                    
 67  Moore, Kailo                  11 WEST BOLIVAR                
 68  Motes, Bryce                  10 FLEMING ISLA                
 69  Newton, Clyde                 11 CHARLESTON S                
 70  Nunn, Marshall                11 SOUTH LAKE                  
 71  Oman, Hunter                  12 WESTMINSTER                 
 72  Pass, Derren                  09 BARRON COLLI                
 73  Quinn, Devin                  09 CHARLESTON S                
 74  Register, Trevor              11 JEFFERSON                   
 75  Reus, Jordan                  11 ST. CLOUD                   
 76  Revell II, Milton             12 BOLLES                      
 77  Richardson, Raymere           11 VERO BEACH                  
 78  Rickel, Ryan                  11 WESTMINSTER                 
 79  Roberson, Christian           12 HALLANDALE                  
 80  Roberts, Jamal                   ZEPHYRHILLS HIGH            
 81  Roberts, Jordan                  ZEPHYRHILLS HIGH            
 82  Rupert, Tim                   11 HARDIN VALLE                
 83  Sands, Alec                   12 TRINITY PREP                
 84  Scarlet, Jordan               09 UNIVERSITY S                
 85  Snider, Kellen                10 FORT WHITE                  
 86  Spence, Andrew                09 SPRUCE CREEK                
 87  Tate, Derywn                  12 BROOKWOOD                   
 88  Tatis, Joshua                 11 OAK RIDGE                   
 89  Taylor, D'Shea                12 WINTER PARK                 
 90  Telfer, Trent                 12 NORTH PORT                  
 91  Tharp, Branden                12 BOLLES                      
 92  Tillman, Mike                 11 BUCHHOLZ                    
 93  Tyler, Rayvaun                11 OAK RIDGE                   
 94  Ufere, Christopher            10 WESTMINSTER                 
 95  Walker, Hiram                 11 GAINESVILLE                 
 96  Walter, Derrick               12 HALLANDALE                  
 97  Washington, Lasander          12 RIVERVIEW                   
 98  Ways, Ceolamar                11 NEASE                       
 99  Webb, Rapheal                 11 GAINESVILLE                 
100  West, Jadarius                12 CHARLES DREW                
101  Whitfiled, Levonte               JONES HIGH SCHOO            
102  Williams, Dexter              09 OLYMPIA                     
103  Williams, Kendal              10 STANTON                     
104  Williams, Ronnie              12 NORTH FLORID                
105  Williams, Roshard             12 LINCOLN                     
106  Williams, Soron               12 FORT WHITE                  
107  Williams, Travon              11 ST. CLOUD                   
108  Wilson, Andrew                12 PINE RIDGE                  
109  Wright, Dravious              11 VERO BEACH                  
110  Young, Willie                 11 LAKE WALES                  
 
Event 89  Boys 800 Meter Run INVITE High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Barrett, Jonathan                AMERICAN HER                
  2  Burton, Jake                  12 MARTIN COUNT                
  3  Carson, Paris                 12 WHEELER                     
  4  Dey, Daniel                   12 OLYMPIA                     
  5  Montenari, Mathew             12 NORTHSIDE CH                
  6  Moore, Jonathan               11 JEFFERSON                   
  7  Romero, Edward                12 FLANAGAN                    
  8  Schnulle, Ryan                12 ADIDAS                      
  9  Teixeira, Otniel              12 LAKE BRANTLE                
 10  Yoonis, Adel                  11 WHEELER                     
 
Event 28  Boys 800 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Allen, Marquise               11 GIBBS                       
  2  Andersen, Adne                11 MCCALLIE SCH                
  3  Armor, James                  12 SPRUCE CREEK                
  4  Arnold, Morgan                11 NAPLES                      
  5  Bagg, Douglas                 10 FORT WHITE                  
  6  Banker, Wes                   11 HARDIN VALLE                
  7  Barrow, Blair                 09 ST. THOMAS A                
  8  Bartlett, Avery               09 CHILES                      
  9  Beauchamp, Zackery            10 OAK HALL                    
 10  Bembrey, Nikko                   MATANZAS HIGH SC            
 11  Betancourt, Jaquan            11 NAPLES                      
 12  Bolger, Mason                 10 LAKE MARY                   
 13  Briner, Steven                11 ESTERO                      
 14  Brown, Rashard                11 BUCHHOLZ                    
 15  Bruce, Tyler                  12 PINE RIDGE                  
 16  Caballero, Pedro              11 BROOKWOOD                   
 17  Cartagena, Jose               11 ESTERO                      
 18  Chapman, Joe                  11 NORTHSIDE CH                
 19  Chenault, Tyrin                  JONES HIGH SCHOO            
 20  Cherry, James                 12 BOLLES                      
 21  Close, Jessie                 12 LINCOLN                     
 22  Cohn, Austin                  11 MOUNT DORA                  
 23  Correa, Gaby                   8 RANSOM EVERG                
 24  Dandy, Nathaniel              12 GIBBS                       
 25  David, William                11 WEKIVA                      
 26  Davis, Malik                  10 CREEKSIDE                   
 27  Deceus, Jean                  11 IMMOKALEE                   
 28  Dhillon, Austin               10 WESTMINSTER                 
 29  Duffy, Kevin                  12 FLAGLER PALM                
 30  Edenfield, Tyler              11 ALEXANDER                   
 31  Edmonds, DeVontre             12 BRADFORD                    
 32  Ernest, Andre                 11 MIRAMAR                     
 33  Fabec, Joey                   11 PALMETTO                    
 34  Fenelon, Jefferson            11 VERO BEACH                  
 35  Figeroa, Victor               12 TAVARES                     
 36  Fluker, Ajene                 11 CHRISTWAY AC                
 37  Fogg, Alex                    12 COMMUNITY SC                
 38  Gangemi, Jag                  11 WESTMINSTER                 
 39  Gentry, Brian                 11 ST. STEPHENS                
 40  Greene, Tom                   12 ATHENS ACADE                
 41  Greer, Miles                  09 WALTON                      
 42  Grenet, Christian             12 ST. THOMAS A                
 43  Guerette, Spencer             11 ANCLOTE                     
 44  Guire, Stefan                 11 DELAND                      
 45  Hannibal, Jones               11 BUCHHOLZ                    
 46  Heron, Kevin                  10 BLOOMINGDALE                
 47  Hill, Patrick                 11 WIREGRASS RA                
 48  Hollis, Kyren                 09 HILLSBOROUGH                
 49  Humphreys, Evan               11 HARDIN VALLE                
 50  Huskey, Will                  11 CARDINAL GIB                
 51  Insel, Blake                  12 NEASE                       
 52  Jackson, Chris                11 WESTPORT                    
 53  Jarriel, Caleb                12 NEASE                       
 54  Jenkins, Jordan               12 CREEKSIDE                   
 55  Johnson, Germain              11 BOYD ANDERSO                
 56  Kelly, Dalton                 11 UNIVERSITY (                
 57  Knauf, Trevor                 10 CHILES                      
 58  Kreilein, Taylor              12 ST. ANDREW'S                
 59  Lavancher, Joshua             12 SOUTH LAKE                  
 60  LeBlanc, Andrew               10 BLOOMINGDALE                
 61  Lee, Trevon                   10 CARDINAL GIB                
 62  Lindsey, John                 11 WINTER PARK                 
 63  Lisitano, Justin              11 CREEKSIDE                   
 64  Loyack, Andrew                10 LAKE NONA                   
 65  Loyack, Joey                  11 LAKE NONA                   
 66  Malloy, Cody                  11 LEESBURG                    
 67  Marshall, Jake                12 PONTE VEDRA                 
 68  Mason, Mitchell               11 FORT MYERS                  
 69  Mattera, Tyler                12 WIREGRASS RA                
 70  McDonald, Adavion             12 MIRAMAR                     
 71  McDowell, Jontue              10 RAINES                      
 72  Meyerson, Henry               12 GONZAGA                     
 73  Morgan, Darion                12 BARRON COLLI                
 74  Morris, Matthew               12 BOLLES                      
 75  Mutungu, Eddie                11 FLAGLER PALM                
 76  Namukaya, Chriss              12 PENDLETON                   
 77  Napier, Josh                  10 LAKEWOOD RAN                
 78  Nichlaus, Shawn               09 LAKEWOOD RAN                
 79  Patterson, Javon              09 BOYD ANDERSO                
 80  Patton, Ryan                  12 SPRUCE CREEK                
 81  Paynter, Brandon              12 PONTE VEDRA                 
 82  Peletier, Josh                12 PALMETTO RID                
 83  Pierre, Renald                09 IMMOKALEE                   
 84  Pollard, Cory                 11 CRYSTAL RIVE                
 85  Quinn, Connor                    CHARLOTTE HIGH S            
 86  Riech, Nate                   11 MILTON                      
 87  Robb, Desmond                 11 UNIVERSITY (                
 88  Robinson, William             12 LAKE MARY                   
 89  Schmick, Brennan                 CYPRESS CREEK HI            
 90  Scott, Brent                  12 COMMUNITY SC                
 91  Sharpe, Ryan                  12 WESTMINSTER                 
 92  Shearman, Brendan             11 FORT MYERS                  
 93  Silas, Eli                    12 UNIVERSITY (                
 94  Simpkins, Joshua                 JONES HIGH SCHOO            
 95  Smith, Kisean                 12 BROOKWOOD                   
 96  Sorrick, Christopher          12 ANCLOTE                     
 97  Steinwarz, Jurgen             11 BARRON COLLI                
 98  Strickland, Blair             12 NORTH FLORID                
 99  Strickland, Luke              10 NORTH FLORID                
100  Sweetapple, David             11 ST. ANDREW'S                
101  Thompson, Jeremy               6 FORT WHITE                  
102  Turner, Will                  11 GAINESVILLE                 
103  Vera, Davey                   12 SOUTH SUMTER                
104  Wallisch, Sean                12 GONZAGA                     
105  Walton, Gil                   12 MCCALLIE SCH                
106  Whitehead, Austin             11 BRADFORD                    
107  Williams, Damoi                  CYPRESS CREEK HI            
108  Williams, Dean                11 CORAL SPRING                
109  Williams, Trey                12 ALEXANDER                   
110  Wilson, Robert                11 HILLSBOROUGH                
111  Zagra, Justin                 11 OLYMPIA                     
 
Event 30  Boys 1600 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Abreu, Jeremy                 11 NEASE                       
  2  Allen, Cameron                   MATANZAS HIGH SC            
  3  Bauer, Nichoas                12 ST. THOMAS A                
  4  Bennett, Tyler                10 FORT MYERS                  
  5  Bergengruen, Jan              11 RANSOM EVERG                
  6  Bireda, Ermias                11 WIREGRASS RA                
  7  Boornazian, Evan              11 WEKIVA                      
  8  Brown, Ace                    11 FORT MYERS                  
  9  Brown, Jordan                 12 P. K. YONGE                 
 10  Brown, Joshua                 11 MIRAMAR                     
 11  Castillo, Edger                  CYPRESS CREEK HI            
 12  Castro, Manuel                11 IMMOKALEE                   
 13  Chadderton, Ryan              11 BLOOMINGDALE                
 14  Cohn, Austin                  11 MOUNT DORA                  
 15  Crymes, Kurt                  11 ATHENS ACADE                
 16  Decker, Austin                10 BOLLES                      
 17  Demons, Keith                 12 VERO BEACH                  
 18  Dillard, Brian                12 BOCA RATON                  
 19  Dipsiner, Evan                12 LAKEWOOD RAN                
 20  Ducharme, Broc                10 ALEXANDER                   
 21  English, Alex                 11 MIRAMAR                     
 22  Fabian, Michael               12 SPRUCE CREEK                
 23  Farmer, Kenan                 10 WALTON                      
 24  Fernandez, Chris              12 LECANTO                     
 25  Garcia, Simon                 10 LAKE MARY                   
 26  Gatti, Matt                   12 GONZAGA                     
 27  Gazari, Argishti              12 ANCLOTE                     
 28  Geer, Matthew                 11 DANIEL                      
 29  Gentry, Brian                 11 ST. STEPHENS                
 30  Gilbert, Jacob                10 HARMONY                     
 31  Gillenwaters, John            11 BRADFORD                    
 32  Greer, Miles                  09 WALTON                      
 33  Guerette, Spencer             11 ANCLOTE                     
 34  Guzman, Brock                 10 KEY WEST                    
 35  Harding, Dalton               09 FORT WHITE                  
 36  Heathcott, Cole               12 ST. ANDREW'S                
 37  Herrera, Felipe               11 BOLLES                      
 38  Hill, David                   12 WIREGRASS RA                
 39  Hines, Jared                     JONES HIGH SCHOO            
 40  Hoban, Matthew                12 MOUNT DORA B                
 41  Hoffman, Alex                 12 HOLY TRINITY                
 42  Hovey, Cole                   12 OLYMPIA                     
 43  Huffman, Bobby                10 LAKE MARY                   
 44  Iglesias, Andrew              10 PEMBROKE PIN                
 45  Insel, Blake                  12 NEASE                       
 46  Jacobsen, Nic                  8 ST. ANDREW'S                
 47  Jones, Brandon                12 LAKEWOOD RAN                
 48  Kalvin, Garrisson             10 NAPLES                      
 49  Kitterman, Canaan             10 BAYSHORE                    
 50  Kotick, Jacob                 12 PENSACOLA WA                
 51  Krell, Jacob                  12 CHILES                      
 52  Kutner, Jordan                11 VERO BEACH                  
 53  Lassley, Adam                 11 MANDARIN                    
 54  LeBlanc, Matthew              10 BLOOMINGDALE                
 55  Lee, Somontay                 09 CREEKSIDE                   
 56  Leonel, Delacruz              11 IMMOKALEE                   
 57  Malloy, Cody                  11 LEESBURG                    
 58  Martinez, Matt                12 NAPLES                      
 59  Merrill, Andrew               12 BRADFORD                    
 60  Monteau, Andrew               10 BUCHHOLZ                    
 61  Montgomery, Alex              12 COMMUNITY SC                
 62  Moore, Daniel                 12 HOLY TRINITY                
 63  Morgan, Bailey                12 ST. CLOUD                   
 64  Mueller, Sam                  11 LECANTO                     
 65  Peck, Ryan                    09 WHEELER                     
 66  Peralta, Angelo               11 LAKE NONA                   
 67  Perkinson, Joseph             09 CREEKSIDE                   
 68  Porter, Odaine                11 WEKIVA                      
 69  Pulliam, Kevin                10 GONZAGA                     
 70  Reed, Coner                   10 UNIVERSITY (                
 71  Riech, Nate                   11 MILTON                      
 72  Russo, Sean                   12 CHAMBERLAIN                 
 73  Scansy, Michael               11 ALEXANDER                   
 74  Schmick, Brennan                 CYPRESS CREEK HI            
 75  Scott, Brent                  12 COMMUNITY SC                
 76  Silas, Eli                    12 UNIVERSITY (                
 77  Simpson, Scott                11 KING'S ACADE                
 78  Smith, Preston                10 SPRUCE CREEK                
 79  Sommer, Adam                  10 ESTERO                      
 80  Sonnenfeldt, Daniel           11 HARDIN VALLE                
 81  Spiers, Will                  11 CHILES                      
 82  Tampa, Cash                   09 CREEKSIDE                   
 83  Templeton, Aaron              10 HARDIN VALLE                
 84  Thiemann, Ben                 11 CREEKSIDE                   
 85  Toriscelli, Shane             11 CHAMBERLAIN                 
 86  Turner, Trevor                12 BROOKWOOD                   
 87  Velez, George                 11 LAKE NONA                   
 88  Vicens, Jan Carlo             11 FLAGLER PALM                
 89  Walbert, Bradley              11 FLAGLER PALM                
 90  Walton, Gil                   12 MCCALLIE SCH                
 91  Weaver, John                  10 MANDARIN                    
 92  Westfall, Christopher         11 UNIVERSITY (                
 93  Westlake, Garrett             11 P. K. YONGE                 
 94  Wilhelm, Taylor               11 HARMONY                     
 95  Willis, Adam                  11 WESTMINSTER                 
 
Event 91  Boys 1600 Meter Run INVITE High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Anguish, William              12 WINTER PARK                 
  2  Dwyer, Henry                  11 ATHENS ACADE                
  3  Fleming, Patrick              11 POPE                        
  4  Flowers, Jordan               10 WESTMINSTER                 
  5  Godwin, Chris                 12 BUCHHOLZ                    
  6  Gousse, Ryan                  12 TRINITY PREP                
  7  Irigoyen, Bert                12 RANSOM EVERG                
  8  Ivankovic, Andre              11 DANIEL                      
  9  Lopez, Avery                  11 BELEN JESUIT                
 10  Malanoski, Morgan             12 BROOKWOOD                   
 11  Ojeda, Mario                  12 NORTHSIDE CH                
 12  Palermo, Nicholas             12 NORTH BROWAR                
 13  Rojas, aaron                  12 ESTERO                      
 14  Romero, Edward                12 FLANAGAN                    
 15  Salas, Daniel                 11 TRINITY PREP                
 16  Teixeira, Otniel              12 LAKE BRANTLE                
 17  Touchton, Trevor              11 LINCOLN                     
 
Event 32  Boys 3200 Meter Run High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Aitken, Michael               12 MANDARIN                    
  2  Arnold, Mitch                 10 LAKEWOOD RAN                
  3  Barner, Adam                  12 GAINESVILLE                 
  4  Bonafe, Tyler                 11 RIVERVIEW                   
  5  Carroll, Thomas               11 FLAGLER PALM                
  6  Castillo, Edger                  CYPRESS CREEK HI            
  7  Castro, Manuel                11 IMMOKALEE                   
  8  Cole, Matt                    12 ST. CLOUD                   
  9  Compton, Josh                 10 FORT WHITE                  
 10  Cox, Austin                   12 LINCOLN PARK                
 11  Crozier, Mike                 12 GONZAGA                     
 12  Cunningham, AJ                32 DR. PHILLIPS HIG            
 13  Cuyeu, Julian                 10 BARRON COLLI                
 14  Davis, Brady                  11 BUCHHOLZ                    
 15  Degale, Ryan                  09 LAKE MARY                   
 16  Demons, Keith                 12 VERO BEACH                  
 17  Dillard, Brian                12 BOCA RATON                  
 18  Dolan, David                  12 P. K. YONGE                 
 19  Estes, Steven                 09 LAKEWOOD RAN                
 20  Fuhr, Jacob                   12 CHAMBERLAIN                 
 21  Garrett, Ashton               09 FLAGLER PALM                
 22  Gorora, Frankie               12 ST. ANDREW'S                
 23  Grey, Trey                    12 ALEXANDER                   
 24  Gubitz, Al                    11 CREEKSIDE                   
 25  Gutierrez, Ricardo               CYPRESS CREEK HI            
 26  Hales, Thomas                 09 BRADFORD                    
 27  Hall, Ben                     11 WIREGRASS RA                
 28  Hearn, Adam                   09 ATHENS ACADE                
 29  Hernandez, Alexander          11 ESTERO                      
 30  Higginbotham, Cole            10 TAVARES                     
 31  Hines, Jared                     JONES HIGH SCHOO            
 32  Hippely, Sam                  12 WIREGRASS RA                
 33  Howard, Trent                 11 LAKE MARY                   
 34  Hoyle, Chris                  10 GONZAGA                     
 35  Iglesias, Andrew              10 PEMBROKE PIN                
 36  Janson, Joseph                10 P. K. YONGE                 
 37  Jodice, Noah                  12 DANIEL                      
 38  Jones, Matthew                10 MCCALLIE SCH                
 39  Kaleel, Nick                  10 ST. ANDREW'S                
 40  Kameh, Tyler                  11 SPRUCE CREEK                
 41  Kapadia, Tapas                10 WHEELER                     
 42  Kathman, Kyler                12 SPRUCE CREEK                
 43  King, Jacob                   10 ALEXANDER                   
 44  Kitterman, Canaan             10 BAYSHORE                    
 45  Kruse, Logan                     DR. PHILLIPS HIG            
 46  Kutner, Jordan                11 VERO BEACH                  
 47  Ledesma, Ricky                10 ESTERO                      
 48  Leonel, Delacruz              11 IMMOKALEE                   
 49  Long, Tyler                   11 FORT MYERS                  
 50  Malloy, Cody                  11 LEESBURG                    
 51  Mauriello, John Paul          10 PONTE VEDRA                 
 52  McGregor, Dean                09 FORT MYERS                  
 53  McHugh, Jack                  09 SANTA FE CAT                
 54  Millson, Sam                  10 TRINITY PREP                
 55  Montalvo, Antonio             11 ST. CLOUD                   
 56  Montoya, Sebastian            12 CHAMBERLAIN                 
 57  Moore, Mitchell               12 OLYMPIA                     
 58  O'Brien, Tyler                10 MARTIN COUNT                
 59  O'Connor, Harry               10 WESTMINSTER                 
 60  O'Linn, Sean                  10 PONTE VEDRA                 
 61  Parrenelli, Nicholas          11 MARTIN COUNT                
 62  Peck, Ryan                    09 WHEELER                     
 63  Petow, Kevin                  12 CREEKSIDE                   
 64  Porter, Odaine                11 WEKIVA                      
 65  Ritchie, Ramsey               10 MCCALLIE SCH                
 66  Roche, Tim                    11 NEASE                       
 67  Sagul, Nate                   12 GAINESVILLE                 
 68  Sayeau, Corey                 11 COCOA BEACH                 
 69  Shearer, Lee                  11 NAPLES                      
 70  Slann, Jacob                  09 DANIEL                      
 71  Smith, Sean                   12 WESTMINSTER                 
 72  Sorrick, Christopher          12 ANCLOTE                     
 73  Spidell, Stephen              11 HARDIN VALLE                
 74  Stephens, Kevin               10 BLOOMINGDALE                
 75  Tomita, Aeschton              12 KEY WEST                    
 76  Velasquez, Manuel             10 ST. THOMAS A                
 77  Westfall, Christopher         11 UNIVERSITY (                
 78  Williams, Sam                 10 ATHENS ACADE                
 79  Woodbury, Jake                12 BLOOMINGDALE                
 
Event 93  Boys 3200 Meter Run INVITE High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Babinec, Michael              12 RIVERVIEW                   
  2  Barudin, Matt                 12 BROOKWOOD                   
  3  Buzzard, Taylor               12 CHILES                      
  4  Castagnaro, Joey              12 HOLY TRINITY                
  5  Drumm, David                     MATANZAS HIGH SC            
  6  Fleming, Patrick              11 POPE                        
  7  Gates, Herbert                11 NAPLES                      
  8  Gazari, Argishti              12 ANCLOTE                     
  9  Gousse, Ryan                  12 TRINITY PREP                
 10  Hundersmark, Ryan             12 BUCHHOLZ                    
 11  Kattenberg, Tristen           11 HOLY TRINITY                
 12  Licari, Peter                    HAGERTY                     
 13  McClintock, Matthew           11 BROOKWOOD                   
 14  Melnyk, Jerry                 12 LR CENTRAL                  
 15  Mowery, Tyler                 12 MANDARIN                    
 16  Reynolds, Mac                 12 NEASE                       
 17  Slupecki, Jacob               12 LINCOLN                     
 18  Templeton, Will               12 HARDIN VALLE                
 19  Zimmerman, Cade               10 CHILES                      
 
Event 16  Boys 110 Meter Hurdles High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Amos, Jemarruse               10 RAINES                      
  2  Anderson, Nicholas            11 WEKIVA                      
  3  Ardley, Keaaris               10 BRADFORD                    
  4  Ausustin, Carl                   CYPRESS CREEK HI            
  5  Barclay, Bruce                12 BOYD ANDERSO                
  6  Battle, John                  10 HALLANDALE                  
  7  Bocio, Ben                    12 BAKER (CAPE                 
  8  Booth, Charles                12 JEFFERSON                   
  9  Brown, Dejan                  09 NAPLES                      
 10  Brown, Reginald               11 WEKIVA                      
 11  Burt, John                    09 LINCOLN                     
 12  Burum, Isaiah                 10 HARDIN VALLE                
 13  Carrier, Nathan               11 TRINITY PREP                
 14  Coleman, Durrell              12 CREEKSIDE                   
 15  Cooper, Sammie                11 FLAGLER PALM                
 16  Cromartie, Justin             10 CHILES                      
 17  Crompton, Kyle                12 PONTE VEDRA                 
 18  Daniels, Damien               10 GIBBS                       
 19  Davis, Thurston               12 GODBY                       
 20  Dillon, Kimlon                12 APOPKA                      
 21  Dixon, Jonathan               09 BOLLES                      
 22  Donald, Larry                 11 BARTRAM TRAI                
 23  Dotson, Jacob                 12 SANTA FE CAT                
 24  Duncan, Antonio               12 HALLANDALE                  
 25  Durham, Tobias                   DR. PHILLIPS HIG            
 26  Erwin, Michael                11 FLORIDA CHRI                
 27  Flounders, Britton            12 OLYMPIA                     
 28  Foshee, Daniel                12 HARMONY                     
 29  Foster, Reis                  12 LECANTO                     
 30  Gordon, Deron                 10 BOYD ANDERSO                
 31  Gray, Darien                  11 GONZAGA                     
 32  Hill, Cody                    11 BRADFORD                    
 33  Hill, Jabari                  10 MIRAMAR                     
 34  Holton, Marcus                09 CHILES                      
 35  Isang, Iman                   12 MCCALLIE SCH                
 36  James, Draeland               11 PROVIDENCE                  
 37  Jeffers, Nathan               11 BOLLES                      
 38  Jennings, Evan                12 HILLSBOROUGH                
 39  Lawson, Jay                   11 BROOKWOOD                   
 40  Lester, Luke                  12 PALMETTO                    
 41  Long, Deric                   12 WESTMINSTER                 
 42  Maiga, Ibrahim                12 WHEELER                     
 43  Mcclary, Gabriel              10 WINTER PARK                 
 44  McMillon, Terry               12 SPRUCE CREEK                
 45  Middleton, Elijah             12 SPRUCE CREEK                
 46  Mitchell, Randall             12 GONZAGA                     
 47  Mizzell, John                    CYPRESS CREEK HI            
 48  Morrision, Nick               11 LEESBURG                    
 49  Neal, Keanu                   11 SOUTH SUMTER                
 50  Nieto, Carlos                 11 FLORIDA CHRI                
 51  Noel, Isaiah                  10 CHARLESTON S                
 52  Olan, Julius                  12 LAKE MARY                   
 53  Peters, Scott                 12 WESTMINSTER                 
 54  Phillips, John                12 ALONSO                      
 55  Philpott, Christian           09 NORTH FLORID                
 56  Porter, Deondre               10 JEFFERSON                   
 57  Ramclam, Stanley              11 CORAL SPRING                
 58  Reynolds, Grant               12 TRINITY PREP                
 59  Rickel, Ryan                  11 WESTMINSTER                 
 60  Ried, Jamaree                 10 ANCLOTE                     
 61  Scott, Devin                  12 NAPLES                      
 62  Spears, Ro'Derick             11 NORTH PORT                  
 63  Tatham, Jeremy                12 ST. THOMAS A                
 64  Taylor, Michael               10 LAKE MARY                   
 65  Taylor-Haynes, William        11 ALONSO                      
 66  Thomas, Chris                 10 HARDIN VALLE                
 67  Thomas, Ladale                10 GAINESVILLE                 
 68  Torsza, Ryan                  11 BARTRAM TRAI                
 69  Toussaint, Yveneld            11 VERO BEACH                  
 70  Tucker, Walter                   AMERICAN HER                
 71  Williams, Clyde               10 MIRAMAR                     
 72  Williams, Kadeem              11 FLAGLER PALM                
 73  Williams, Montavious          12 GODBY                       
 74  Williams, Shamon              12 GAINESVILLE                 
 75  Workman, Aquariouse              DR. PHILLIPS HIG            
 
Event 18  Boys 4x100 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALONSO  'A'                                                  
  2  APOPKA  'A'                                                  
  3  BARRON COLLIER  'A'                                          
  4  BLAKE  'A'                                                   
  5  BOLLES  'A'                                                  
  6  BOYD ANDERSON  'A'                                           
  7  BRADFORD  'A'                                                
  8  BUCHHOLZ  'A'                                                
  9  CHARLES DREW  'A'                                            
 10  CHILES  'A'                                                  
 11  CREEKSIDE  'A'                                               
 12  DILLARD  'A'                                                 
 13  FIRST ACADEMY (ORLANDO)  'A'                                 
 14  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 15  FLORIDA CHRISTIAN  'A'                                       
 16  FORT PIERCE CENTRAL  'A'                                     
 17  GAINESVILLE  'A'                                             
 18  GIBBS  'A'                                                   
 19  GODBY  'A'                                                   
 20  GONZAGA  'A'                                                 
 21  HALLANDALE  'A'                                              
 22  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 23  HILLSBOROUGH  'A'                                            
 24  HOLY TRINITY  'A'                                            
 25  JEFFERSON  'A'                                               
 26  JONES HIGH SCHOOL  'A'                                       
 27  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 28  LAKE MARY  'A'                                               
 29  LAKEWOOD  'A'                                                
 30  LINCOLN  'A'                                                 
 31  MANATEE  'A'                                                 
 32  MARTIN COUNTY  'A'                                           
 33  MCCALLIE SCHOOL  'A'                                         
 34  MIRAMAR  'A'                                                 
 35  NAPLES  'A'                                                  
 36  NORTH FLORIDA CHRISTIAN  'A'                                 
 37  OAK RIDGE  'A'                                               
 38  OLYMPIA  'A'                                                 
 39  PALMETTO  'A'                                                
 40  PINE RIDGE  'A'                                              
 41  POMPANO BEACH  'A'                                           
 42  PROVIDENCE  'A'                                              
 43  RIVERVIEW  'A'                                               
 44  SEMINOLE (SANFORD)  'A'                                      
 45  SOUTH LAKE  'A'                                              
 46  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 47  ST. CLOUD  'A'                                               
 48  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 49  UNIVERSITY SCHOOL  'A'                                       
 50  VERO BEACH  'A'                                              
 51  WEKIVA  'A'                                                  
 52  WEST ORANGE  'A'                                             
 53  WESTMINSTER  'A'                                             
 54  WHARTON HIGH SCHOOL  'A'                                     
 55  WHEELER  'A'                                                 
 56  WINTER PARK  'A'                                             
 57  ZEPHYRHILLS HIGH SCHOOL  'A'                                 
 
Event 20  Boys 4x200 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALONSO  'A'                                                  
  2  APOPKA  'A'                                                  
  3  BARRON COLLIER  'A'                                          
  4  BOLLES  'A'                                                  
  5  BOYD ANDERSON  'A'                                           
  6  BRADFORD  'A'                                                
  7  BROOKWOOD  'A'                                               
  8  BUCHHOLZ  'A'                                                
  9  CHARLES DREW  'A'                                            
 10  CHILES  'A'                                                  
 11  CORAL SPRINGS CHRISTIAN  'A'                                 
 12  CREEKSIDE  'A'                                               
 13  DILLARD  'A'                                                 
 14  DR. PHILLIPS HIGH SCHOOL  'A'                                
 15  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 16  GAINESVILLE  'A'                                             
 17  GIBBS  'A'                                                   
 18  GONZAGA  'A'                                                 
 19  HALLANDALE  'A'                                              
 20  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 21  HOLY TRINITY  'A'                                            
 22  JEFFERSON  'A'                                               
 23  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 24  LAKE MARY  'A'                                               
 25  LINCOLN  'A'                                                 
 26  MANATEE  'A'                                                 
 27  MARTIN COUNTY  'A'                                           
 28  MCCALLIE SCHOOL  'A'                                         
 29  MIRAMAR  'A'                                                 
 30  NORTH FLORIDA CHRISTIAN  'A'                                 
 31  OLYMPIA  'A'                                                 
 32  P. K. YONGE  'A'                                             
 33  PALMETTO  'A'                                                
 34  PINE RIDGE  'A'                                              
 35  POPE  'A'                                                    
 36  PROVIDENCE  'A'                                              
 37  RAINES  'A'                                                  
 38  RIVERVIEW  'A'                                               
 39  SOUTH LAKE  'A'                                              
 40  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 41  ST. CLOUD  'A'                                               
 42  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 43  TRINITY PREP  'A'                                            
 44  VERO BEACH  'A'                                              
 45  WEKIVA  'A'                                                  
 46  WESTMINSTER  'A'                                             
 47  WHEELER  'A'                                                 
 48  WINTER PARK  'A'                                             
 
Event 22  Boys 4x400 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALONSO  'A'                                                  
  2  APOPKA  'A'                                                  
  3  BARRON COLLIER  'A'                                          
  4  BARTRAM TRAIL  'A'                                           
  5  BLAKE  'A'                                                   
  6  BOLLES  'A'                                                  
  7  BOYD ANDERSON  'A'                                           
  8  BRADFORD  'A'                                                
  9  BROOKWOOD  'A'                                               
 10  BUCHHOLZ  'A'                                                
 11  CHARLES DREW  'A'                                            
 12  CHILES  'A'                                                  
 13  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
 14  CREEKSIDE  'A'                                               
 15  CRYSTAL RIVER  'A'                                           
 16  CYPRESS CREEK HIGH SCHOOL  'A'                               
 17  DILLARD  'A'                                                 
 18  DR. PHILLIPS HIGH SCHOOL  'A'                                
 19  FIRST ACADEMY (ORLANDO)  'A'                                 
 20  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 21  FLORIDA CHRISTIAN  'A'                                       
 22  FORT PIERCE CENTRAL  'A'                                     
 23  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 24  GAINESVILLE  'A'                                             
 25  GIBBS  'A'                                                   
 26  GONZAGA  'A'                                                 
 27  HALLANDALE  'A'                                              
 28  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 29  HILLSBOROUGH  'A'                                            
 30  HOLY TRINITY  'A'                                            
 31  JEFFERSON  'A'                                               
 32  JONES HIGH SCHOOL  'A'                                       
 33  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 34  LAKE MARY  'A'                                               
 35  LAKE WALES  'A'                                              
 36  LAKEWOOD  'A'                                                
 37  LEESBURG  'A'                                                
 38  LINCOLN  'A'                                                 
 39  MATANZAS HIGH SCHOOL  'A'                                    
 40  MCCALLIE SCHOOL  'A'                                         
 41  MIRAMAR  'A'                                                 
 42  NAPLES  'A'                                                  
 43  NORTH FLORIDA CHRISTIAN  'A'                                 
 44  NORTHSIDE CHRISTIAN  'A'                                     
 45  OAK RIDGE  'A'                                               
 46  OLYMPIA  'A'                                                 
 47  P. K. YONGE  'A'                                             
 48  PALMETTO  'A'                                                
 49  POMPANO BEACH  'A'                                           
 50  RIVERVIEW  'A'                                               
 51  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 52  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 53  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 54  UNIVERSITY (OC)  'A'                                         
 55  VERO BEACH  'A'                                              
 56  WEKIVA  'A'                                                  
 57  WEST ORANGE  'A'                                             
 58  WESTPORT  'A'                                                
 59  WHARTON HIGH SCHOOL  'A'                                     
 60  WHEELER  'A'                                                 
 61  WINTER PARK  'A'                                             
 
Event 24  Boys 4x800 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALEXANDER  'A'                                               
  2  ALONSO  'A'                                                  
  3  BARRON COLLIER  'A'                                          
  4  BARTRAM TRAIL  'A'                                           
  5  BAYSHORE  'A'                                                
  6  BLOOMINGDALE  'A'                                            
  7  BOLLES  'A'                                                  
  8  BOYD ANDERSON  'A'                                           
  9  BRADFORD  'A'                                                
 10  BROOKWOOD  'A'                                               
 11  BUCHHOLZ  'A'                                                
 12  CHARLESTON SOUTHERN  'A'                                     
 13  CHILES  'A'                                                  
 14  COMMUNITY SCHOOL (NAPLES)  'A'                               
 15  CREEKSIDE  'A'                                               
 16  CYPRESS CREEK HIGH SCHOOL  'A'                               
 17  ESTERO  'A'                                                  
 18  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 19  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 20  GAINESVILLE  'A'                                             
 21  GIBBS  'A'                                                   
 22  GONZAGA  'A'                                                 
 23  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 24  IMMOKALEE  'A'                                               
 25  JEFFERSON  'A'                                               
 26  JONES HIGH SCHOOL  'A'                                       
 27  KING'S ACADEMY  'A'                                          
 28  LAKE MARY  'A'                                               
 29  LAKE NONA  'A'                                               
 30  LAKE WALES  'A'                                              
 31  LAKEWOOD  'A'                                                
 32  LAKEWOOD RANCH  'A'                                          
 33  LINCOLN  'A'                                                 
 34  LINCOLN PARK  'A'                                            
 35  MATANZAS HIGH SCHOOL  'A'                                    
 36  MCCALLIE SCHOOL  'A'                                         
 37  MIRAMAR  'A'                                                 
 38  NAPLES  'A'                                                  
 39  NORTHSIDE CHRISTIAN  'A'                                     
 40  OLYMPIA  'A'                                                 
 41  PONTE VEDRA  'A'                                             
 42  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 43  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 44  ST. ANDREW'S  'A'                                            
 45  ST. CLOUD  'A'                                               
 46  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 47  STEINBRENNER  'A'                                            
 48  UNIVERSITY (OC)  'A'                                         
 49  WESTMINSTER  'A'                                             
 50  WESTPORT  'A'                                                
 51  WHARTON HIGH SCHOOL  'A'                                     
 52  WHEELER  'A'                                                 
 53  WINTER PARK  'A'                                             
 
Event 26  Boys 4x1600 Meter Relay High School
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  ALEXANDER  'A'                                               
  2  ATHENS ACADEMY  'A'                                          
  3  BLOOMINGDALE  'A'                                            
  4  BRADFORD  'A'                                                
  5  BROOKWOOD  'A'                                               
  6  BUCHHOLZ  'A'                                                
  7  CHAMBERLAIN  'A'                                             
  8  CHILES  'A'                                                  
  9  ESTERO  'A'                                                  
 10  FLAGLER PALM COAST  'A'                                      
 11  FORT MYERS  'A'                                              
 12  FREEDOM (TAMPA)  'A'                                         
 13  GAINESVILLE  'A'                                             
 14  GONZAGA  'A'                                                 
 15  HARDIN VALLEY  'A'                                           
 16  HOLY TRINITY  'A'                                            
 17  IMMOKALEE  'A'                                               
 18  JEFFERSON  'A'                                               
 19  LAKE MARY  'A'                                               
 20  LAKEWOOD RANCH  'A'                                          
 21  MANDARIN  'A'                                                
 22  MARTIN COUNTY  'A'                                           
 23  MCCALLIE SCHOOL  'A'                                         
 24  MIRAMAR  'A'                                                 
 25  NAPLES  'A'                                                  
 26  P. K. YONGE  'A'                                             
 27  PONTE VEDRA  'A'                                             
 28  SPRINGSTEAD  'A'                                             
 29  SPRUCE CREEK  'A'                                            
 30  ST. ANDREW'S  'A'                                            
 31  ST. THOMAS AQUINAS  'A'                                      
 32  STANTON  'A'                                                 
 33  STEINBRENNER  'A'                                            
 34  TRINITY PREP  'A'                                            
 35  WESTMINSTER  'A'                                             
 36  WHEELER  'A'                                                 
 37  WINTER PARK  'A'                                             

High School Field:

 2012 Florida Relays - 4/6/2012 to 4/7/2012                   
                     University of Florida: Gainesville,Fl                     
                               Performance List                                
 
Event 1  Girls High Jump High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Adams, India                  12 HOLY TRINITY                
  2  Akachukwa, Sandra             11 FREEDOM (TAM                
  3  Alvin, Edquisha               10 HALLANDALE                  
  4  Biver, Alexandra              12 ALONSO                      
  5  Chambers, Kirsten             10 ST. CLOUD                   
  6  Clark, Shakeana               12 WEKIVA                      
  7  Coleman, Jordan               11 LAKE WALES                  
  8  Crump, Jasmine                10 GODBY                       
  9  Davenport, Julie              12 HARDIN VALLE                
 10  Greene, Nicole                09 PONTE VEDRA                 
 11  Harris, Jada                  11 NEASE                       
 12  Hewitt, Olivia                12 WESTMINSTER                 
 13  Holston, Lorenda              11 NORTH CLAYTO                
 14  Jean-Baptiste, Narinah        10 ST. THOMAS A                
 15  Lampert, Allison              11 SPRUCE CREEK                
 16  McCall, Chenique              12 SOUTH DADE                  
 17  McGrew, Madison               12 WEST ORANGE                 
 18  Perry, Abigail                10 CARDINAL GIB                
 19  Rice, Jaelyn                  10 WHEELER                     
 20  Roorda, Summer                10 BARRON COLLI                
 21  Thomas, Ravyn                 12 RIVERVIEW                   
 22  Vilson, Barbra                11 SOUTH DADE                  
 23  Woodard, Faith                11 RIVERVIEW                   
 24  Woodward, Elizabeth           11 BELLEVIEW                   
 
Event 3  Girls Pole Vault High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Chang, Nicole                 12 SARASOTA                    
  2  Dierkes, Haley                11 LYMAN                       
  3  Endres, Nicole                10 PORT ST. JOE                
  4  Gale, Amanda                  11 CALVARY CHRI                
  5  Gale, Emily                   11 CALVARY CHRI                
  6  Heinzman, Anna                12 LECANTO                     
  7  Hinkeldey, Anna               12 WINTER PARK                 
  8  Kessler, Ashley               12 HARDIN VALLE                
  9  Kessler, Lindsey              12 HARDIN VALLE                
 10  Matson, Ashton                11 ALEXANDER                   
 11  Petry, Kristen                12 COCOA BEACH                 
 12  Remsburg, Abby                11 MARTIN COUNT                
 13  Rogers, Julia                 12 EPISCOPAL                   
 14  Saurbier, Brooke              12 BARRON COLLI                
 15  Schmidt, Madison              11 RIVERVIEW (S                
 16  Sergeant, Erica               10 LAKE MARY                   
 17  Smithwick, Emily              12 EPISCOPAL                   
 18  Walker, Megan                 12 PORT ST. JOE                
 19  Woodruff, Alexis              12 LAKE MARY                   
 
Event 5  Girls Long Jump High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Ashe, Payton                  10 GAINESVILLE                 
  2  Boynton, Rashe                12 SOUTH DADE                  
  3  Bullock, Dominique            10 SOUTH DADE                  
  4  Fantroy, Quatasia             11 ALONSO                      
  5  Foster, Laila                 12 APOPKA                      
  6  Fray, Bejai                   10 LAKE WEIR                   
  7  Freeman, DerRenee             12 WEST ORANGE                 
  8  Gardner, Kayla                12 WESTMINSTER                 
  9  Gayles, Daryth                10 HOLY TRINITY                
 10  Hamilton, Shemael             12 LAKE WEIR                   
 11  Martin, Mikaela               09 LAKE MARY                   
 12  McDonald, Janeil              12 HALLANDALE                  
 13  McEnany, Ryann                11 HOLY NAMES                  
 14  McQueen, Darrielle            10 NORTH FLORID                
 15  Olds, Asia                    12 NORTHSIDE CH                
 16  Sieredzinski, Mary            11 NEASE                       
 17  Slay, Tika                    12 ALEXANDER                   
 18  Thompson, Adanna              11 GAINESVILLE                 
 19  wimbley, shakima              11 DILLARD                     
 20  Wofford, Rachel               11 SPRUCE CREEK                
 
Event 7  Girls Triple Jump High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Anderson, Netalia             12 WHEELER                     
  2  Burks, Culani                 10 CREEKSIDE                   
  3  Chambers, Kirsten             10 ST. CLOUD                   
  4  Fantroy, Quatasia             11 ALONSO                      
  5  Foster, Laila                 12 APOPKA                      
  6  Glades, Jamika                12 DILLARD                     
  7  Hamilton, Shemael             12 LAKE WEIR                   
  8  McCall, Chenique              12 SOUTH DADE                  
  9  McDonald, Janeil              12 HALLANDALE                  
 10  McEnany, Ryann                11 HOLY NAMES                  
 11  McQueen, Darrielle            10 NORTH FLORID                
 12  Sieredzinski, Mary            11 NEASE                       
 13  Smith, Cassidy                   JONES HIGH SCHOO            
 14  Vandervelde, Nikki            10 EPISCOPAL                   
 15  Vilson, Barbra                11 SOUTH DADE                  
 16  Whitehead, Mia                12 STANTON                     
 17  Williams, My'Esha             12 KATHLEEN                    
 18  Wilson, Jasmine               12 UNIVERSITY S                
 19  Wofford, Rachel               11 SPRUCE CREEK                
 
Event 11  Girls Shot Put High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Aaron, Andrea                 11 CHAMBERLAIN                 
  2  Bonner, Renea                 12 CREEKSIDE                   
  3  Collier, KaShanna             11 VERO BEACH                  
  4  Cowpland, Lindsay             12 KEY WEST                    
  5  Crockett, Tamia               09 HARDIN VALLE                
  6  Grimes, Charity               12 ALEXANDER                   
  7  Holifield, Bernicia           11 GODBY                       
  8  Julmice, Jody                 09 AMERICAN HER                
  9  Moore, Ebony                  12 BAYSHORE                    
 10  Nestor, Regina                11 WEKIVA                      
 11  Owers, Torie                  12 ATHENS ACADE                
 12  Patterson, Reshaun            12 SARASOTA                    
 13  Reiman, Tori                  12 BOLLES                      
 14  Rodriquez, Angelique          11 FORT MYERS                  
 15  Sanders, Camora               09 BOYD ANDERSO                
 16  Sladic, Hana                  12 SEACREST COU                
 17  Slay, Bryanna                 12 WINTER PARK                 
 18  Walker, Alexis                11 FORT MYERS                  
 19  Wetherall, Tierra             11 MANATEE                     
 
Event 9  Girls Discus Throw High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Aaron, Andrea                 11 CHAMBERLAIN                 
  2  Atkinson, Christina           11 PALMETTO                    
  3  Bonner, Renea                 12 CREEKSIDE                   
  4  Cowpland, Lindsay             12 KEY WEST                    
  5  D'Alessandro, Jenny           10 CHARLESTON S                
  6  Grimes, Charity               12 ALEXANDER                   
  7  Guile, Hannah                 11 PONTE VEDRA                 
  8  Hiteshew, Jessie               8 MOUNT DORA B                
  9  Holifield, Bernicia           11 GODBY                       
 10  Hurtado, Sarah                12 SEACREST COU                
 11  Julmice, Jody                 09 AMERICAN HER                
 12  Merritt, Kirsti               12 SOUTH SUMTER                
 13  Owers, Torie                  12 ATHENS ACADE                
 14  Paul, Stephaine                8 COMMUNITY SC                
 15  Pollock, Kendall              11 HARMONY                     
 16  Reiman, Tori                  12 BOLLES                      
 17  Sanders, Camora               09 BOYD ANDERSO                
 18  Sladic, Hana                  12 SEACREST COU                
 19  Slay, Bryanna                 12 WINTER PARK                 
 20  Smith, Brandy                 11 RANSOM EVERG                
 21  Watkins, Darion               11 MANATEE                     
 
Event 2  Boys High Jump High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Abdullah, Bilal               12 BROOKWOOD                   
  2  Austinskas, Marius            11 FLAGLER PALM                
  3  Brown, Charles                12 MADISON COUN                
  4  Brownlowe, Farrin             09 SEMINOLE (SA                
  5  Burt, John                    09 LINCOLN                     
  6  Christian, Cedric             12 LAKE WALES                  
  7  Cummings, Tavian              12 LEESBURG                    
  8  Ebanks, connor                11 CREEKSIDE                   
  9  Harris, Bobby                 10 SPRINGSTEAD                 
 10  Harvey, Chandler              12 ST. CLOUD                   
 11  Holifield, Brandon            12 GODBY                       
 12  McCord, Tyriq                 12 JEFFERSON                   
 13  Medich, Nick                  12 TAMPA JESUIT                
 14  Randolph, Kendall             10 LINCOLN                     
 15  Rivers, J'Varzeia             12 MOUNT DORA B                
 16  Solomon, Davonte              10 SOUTH LAKE                  
 17  Stone, Brandon                12 TRENTON                     
 18  Tatham, Rasheed               09 ST. THOMAS A                
 19  Warren, Austin                11 MOUNT DORA B                
 20  White, Donovan                12 SEBRING                     
 
Event 4  Boys Pole Vault High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Aumann, Zack                  12 GULF COAST                  
  2  Bales, Evan                   11 RIVER RIDGE                 
  3  Beattie, Kody                 12 CARDINAL GIB                
  4  Bittner, Chun-yi              12 CHARLESTON S                
  5  Blessing, Marcus              12 LEESBURG                    
  6  Bubb, Austin                  11 SPRUCE CREEK                
  7  Chernoff, Cody                11 PALMETTO RID                
  8  Dillon, Colton                12 SEBRING                     
  9  Ellis, Cayman                 11 ST. PETERSBU                
 10  Glasser, Harry                10 BOLLES                      
 11  Grose, Justin                 12 BROOKWOOD                   
 12  Hazouri, Ryan                 11 CREEKSIDE                   
 13  Jeffers, Nathan               11 BOLLES                      
 14  Jerothe, Devon                10 RIVER RIDGE                 
 15  McDanial, Josh                12 LAKELAND                    
 16  Oates, Tray                   11 ALLATOONA                   
 17  Oman, Hunter                  12 WESTMINSTER                 
 18  Perry, Winston                12 CARDINAL GIB                
 19  Sage, Dean                    12 ST. THOMAS A                
 20  Shashaty, Asher               10 CALVARY CHRI                
 21  Shepherd, Nicolas             12 ST. THOMAS A                
 22  Ullrich, Brian                12 ST. JOHN NEU                
 23  Yates, Joseph                 12 ALEXANDER                   
 
Event 6  Boys Long Jump High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Abnar, Derrington             12 LINCOLN                     
  2  Davis, Jordan                 12 ALONSO                      
  3  Drisdom, Devonte              12 SANTA FE CAT                
  4  Dunbar, Rajee                 12 GONZAGA                     
  5  Evanson, Corey                12 SOUTH LAKE                  
  6  Gardner, Willie               11 FLAGLER PALM                
  7  Green, Jeremiah               11 HILLSBOROUGH                
  8  Heholt, Brent                 10 MIRAMAR                     
  9  Holsey, Josh                  12 CREEKSIDE                   
 10  James, Phillip                11 BRADFORD                    
 11  Jenkins, Rashad               12 WHEELER                     
 12  McDavid, Myles                   EVANS HIGH SCHOO            
 13  Moyse, Michael                12 MIRAMAR                     
 14  Pierre-Louis, Kevin           12 CREEKSIDE                   
 15  Thomas, Jakarri               12 GODBY                       
 16  Tillman, Mike                 11 BUCHHOLZ                    
 17  Vickers, Jamaul               11 GODBY                       
 18  Warren, Austin                11 MOUNT DORA B                
 19  Ways, Ceolamar                11 NEASE                       
 20  Webb, Rapheal                 11 GAINESVILLE                 
 
Event 8  Boys Triple Jump High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Butler, Ashton                10 BOLLES                      
  2  Dornevil, Jules               11 NAPLES                      
  3  Floyd, Chris                  12 SOUTH LAKE                  
  4  Georges, Clive                12 KEY WEST                    
  5  Green, Jeremiah               11 HILLSBOROUGH                
  6  Greene, Chris                 12 PONTE VEDRA                 
  7  Griffin, Shaquem              11 LAKEWOOD                    
  8  Griffin, Shaquill             11 LAKEWOOD                    
  9  Harris, PJ                    12 SOUTH LAKE                  
 10  Jenkins, Rashad               12 WHEELER                     
 11  Macinnis, Neil                12 CHAMBERLAIN                 
 12  Mcclary, Gabriel              10 WINTER PARK                 
 13  McDavid, Myles                   EVANS HIGH SCHOO            
 14  Sinclair, Gavin               12 ST. THOMAS A                
 15  Tatham, Jeremy                12 ST. THOMAS A                
 16  Taylor, Tyrian                   JONES HIGH SCHOO            
 17  Travis, Redmond               12 WHEELER                     
 18  Warren, Austin                11 MOUNT DORA B                
 19  Ways, Ceolamar                11 NEASE                       
 20  Wyche, Josh                   12 JEFFERSON                   
 
Event 12  Boys Shot Put High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Brown, Daryl                  12 MIRAMAR                     
  2  Carter, Kelvin                12 MANATEE                     
  3  Chaisson, Tyler               11 KING'S ACADE                
  4  Crowley, Kaelen               11 KING'S ACADE                
  5  Diacyznski, Zach              11 NAPLES                      
  6  Espich, Travis                12 VERO BEACH                  
  7  Jean-Felix, Sandley           11 BOYD ANDERSO                
  8  Jowers, Sam                   12 WESTMINSTER                 
  9  Lampkin, Tevin                11 BARRON COLLI                
 10  Mack, Rodney                  11 SPRUCE CREEK                
 11  May, David                    10 FLEMING ISLA                
 12  McGee, Dennis                 12 GAINESVILLE                 
 13  McKensey, Ian                 11 ST. CLOUD                   
 14  McMillon, Darius              12 WINTER PARK                 
 15  Narozny, Keith                10 SPRUCE CREEK                
 16  Pallante, Brady               10 BARRON COLLI                
 17  Saunders, Trenton             12 BENJAMIN SCH                
 18  Tejada, Max                   12 BOLLES                      
 19  Theus, John                   12 BOLLES                      
 20  Vildor, Blundy                12 BOYD ANDERSO                
 21  Whitaker, Jamal               10 APOPKA                      
 
Event 10  Boys Discus Throw High School
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Bodie, Shonnardo              12 BOYD ANDERSO                
  2  Cole, Jaymes                  10 VERO BEACH                  
  3  Crozier, Gordon               12 ST. THOMAS A                
  4  Crozier, Ryan                 10 ST. THOMAS A                
  5  Edwards, Isaac                12 TAMPA JESUIT                
  6  Garcia, Abraham               12 UNIVERSITY S                
  7  Griffin, Shaquem              11 LAKEWOOD                    
  8  Heck, John                    12 BOLLES                      
  9  Hendricks, Darren             12 NORTH PORT                  
 10  Ji, Robin                     12 BROOKWOOD                   
 11  Karas, Peter                  12 HOLY TRINITY                
 12  Macinnis, Neil                12 CHAMBERLAIN                 
 13  Mack, Rodney                  11 SPRUCE CREEK                
 14  McGrew, Nolan                 12 HOLY TRINITY                
 15  Moore, Skai                   11 UNIVERSITY S                
 16  Paul, Dan                     10 COMMUNITY SC                
 17  Saunders, Trenton             12 BENJAMIN SCH                
 18  Whitaker, Jamal               10 APOPKA