View Results

2017 Roy Griak XC Invitational

Roy Griak XC Invitational

How to Watch

On TV: Available on Roku and Apple TV 4 — download the FloSports app now.
Streaming: Only on FloTrack with a PRO subscription. A yearly PRO subscription provides access to ALL FloSports sites. JOIN NOW

Get all the hype!

Sign up for the FloTrack newsletter for instant access to: Breaking News, Results, Rankings, Archived Race Footage, Live Broadcasts and more!
Get Your Mind Right: XC Is Coming

Aug 15, 2017 by Gordon Mack

The 2017 NCAA cross country season is upon us. It's time to get your mind right!How to Watch The 2017 NCAA XC Champ...
Pro Women's 6k - Division I

Sep 23, 2017 by Taylor Dutch

Watch the University of San Francisco women execute complete domination with just 22 points to win the Roy Griak In...
DIV	SEX	YR	ATHLETE	TEAM
DI	M	FR	Alec Basten	    Minnesota
DI	M	FR	Alex Plasencia	    Minnesota
DI	M	SR	Charlie Lawrence    Minnesota
DI	M	SO	Connor Olson	    Minnesota
DI	M	SR	Derek Wiebke	    Minnesota
DI	M	SO	Evan Ferlic	Minnesota
DI	M	FR	Hamza Ali	Minnesota
DI	M	FR	Hunter Staack	Minnesota
DI	M	FR	Jack Manderscheid	Minnesota
DI	M	SO	Joey Duerr	Minnesota
DI	M	FR	Nick Rink	Minnesota
DI	M	SR	Obsa Ali	Minnesota
DI	M	FR	Owen Hoeft	Minnesota
DI	M	JR	Sam Carlson	Minnesota
DI	M	SO	Shane Streich	Minnesota
DI	M		Hunter Lucas	UNA-Minnesota
DI	M		Joe Morrison	UNA-Minnesota
DI	M		Jordan Macintosh	UNA-Minnesota
DI	M		Patrick Roos	UNA-Minnesota
DI	M	SR	Bernie Montoya	Arizona State
DI	M	JR	Brandon Boys	Arizona State
DI	M	FR	Erik Gonzales	Arizona State
DI	M	FR	Jackson Lewis	Arizona State
DI	M	JR	John Reniewicki	Arizona State
DI	M	FR	Michael Renner	Arizona State
DI	M	JR	Nick Dale	Arizona State
DI	M	JR	Ryan Normand	Arizona State
DI	M	FR	Andrew Forsyth	Colorado St.
DI	M	JR	Carson Hume	Colorado St.
DI	M	JR	Cole Rockhold	Colorado St.
DI	M	JR	Eric Hamer	Colorado St.
DI	M	SO	Forrest Barton	Colorado St.
DI	M	FR	Graeme Schroeder	Colorado St.
DI	M	SR	Grant Fischer	Colorado St.
DI	M	FR	Jacob Brueckman	Colorado St.
DI	M	SR	Jerrell Mock	Colorado St.
DI	M	FR	Matt Begeman	Colorado St.
DI	M	SR	Nick Costello	Colorado St.
DI	M	SO	Satchel Caldwell	Colorado St.
DI	M	JR	Trent Powell	Colorado St.
DI	M	SO	Vinny Del Conte	Colorado St.
DI	M	SR	Wayde Hall	Colorado St.
DI	M	JR	Alec Bognar	Drake
DI	M	SO	Alex Rohlfs	Drake
DI	M	SR	Chris Kaminski	Drake
DI	M	SO	Cole Friedman	Drake
DI	M	FR	Joe Romain	Drake
DI	M	JR	John Freeman	Drake
DI	M	JR	Joshua Yeager	Drake
DI	M	FR	Justin Philips	Drake
DI	M	FR	Kurt Teebest	Drake
DI	M	SO	Kyle Brandt	Drake
DI	M	SO	Kyle Cass	Drake
DI	M	SO	Matt Cozine	Drake
DI	M	FR	Maximilian Fridrich	Drake
DI	M	FR	Rylee Miller	Drake
DI	M	SO	Xavier Lechleitner	Drake
DI	M	SO	AJ Eckmann	Duke
DI	M	SR	Alec Kunzweiler	Duke
DI	M	FR	Alex Miley	Duke
DI	M	FR	CJ Ambrosio	Duke
DI	M	SO	Cole Hoff	Duke
DI	M	SR	Jordan Burton	Duke
DI	M	FR	Josh Romine	Duke
DI	M	SR	Josiah Hanko	Duke
DI	M	SR	Matt Luppino	Duke
DI	M	SO	Matt Wisner	Duke
DI	M	FR	Merle Nye	Duke
DI	M	FR	Mike Ungvarsky	Duke
DI	M	JR	Nikhil Pulimood	Duke
DI	M	FR	Paul Dellinger	Duke
DI	M	JR	Stephen Garrett	Duke
DI	M	SO	Tom Sullivan	Duke
DI	M	SO	Alex Barton	IPFW
DI	M	SO	Austin Rockstroh	IPFW
DI	M	SR	Bret Unger	IPFW
DI	M	JR	Connor Shaffer	IPFW
DI	M	SR	Gabe O'Keefe	IPFW
DI	M	JR	Kurt Unger	IPFW
DI	M	JR	Logan Kitchen	IPFW
DI	M	SO	Robert Peck	IPFW
DI	M	SO	Sam Williamson	IPFW
DI	M	FR	Samuel Moran	IPFW
DI	M	SR	Andrew Middelton	Michigan State
DI	M	JR	Andrew O'Connor	Michigan State
DI	M	FR	Brayden Law	Michigan State
DI	M	JR	Brian Kettle	Michigan State
DI	M	SR	Clark Ruiz	Michigan State
DI	M	JR	Daniel Sims	Michigan State
DI	M	SO	Jesse Hersha	Michigan State
DI	M	JR	Justine Kiprotich	Michigan State
DI	M	FR	Lance Rambo	Michigan State
DI	M	SR	Max Benoit	Michigan State
DI	M	SO	Morgan Beadlescomb	Michigan State
DI	M	SR	Nathan Burnand	Michigan State
DI	M	JR	Ryan Robinson	Michigan State
DI	M	JR	Tommy Osika	Michigan State
DI	M	SO	Winter Romeyn	Michigan State
DI	M	FR	Zac Wright-Fisher	Michigan State
DI	M	FR	Benjamin Cracraft	Navy
DI	M	SO	Connor Nicholson	Navy
DI	M	SR	Cory Donley	Navy
DI	M	JR	Daniel Helfand	Navy
DI	M	SR	Gabriel Collison	Navy
DI	M	SO	Jacob Shewbert	Navy
DI	M	SO	Jake Brophy	Navy
DI	M	SR	Josh Hanna	Navy
DI	M	FR	Julian Perez	Navy
DI	M	SO	Kevin Murray	Navy
DI	M	JR	Michael Karls	Navy
DI	M	FR	Quinn Schneider	Navy
DI	M	JR	Alexander Howard	San Francisco
DI	M	SR	Ben Alcock	San Francisco
DI	M	JR	Caleb McClain	San Francisco
DI	M	FR	Daniel Maneloveg	San Francisco
DI	M	FR	Henry Mong	San Francisco
DI	M	SO	Hugh Nicklason	San Francisco
DI	M	FR	Isaias DeLeon	San Francisco
DI	M	JR	Jack Rowe	San Francisco
DI	M	JR	Jacob Allen	San Francisco
DI	M	FR	Leo Donlea	San Francisco
DI	M	SR	Mohamed Aziz	San Francisco
DI	M	JR	Scott Halsted	San Francisco
DI	M	SR	Brice Cowman	South Dakota
DI	M	FR	Cole Streich	South Dakota
DI	M	JR	Eldon Warner	South Dakota
DI	M	JR	Hunter Paulsen	South Dakota
DI	M	FR	Isaac Benz	South Dakota
DI	M	JR	Jacob Simmons	South Dakota
DI	M	FR	Kallo Arno	South Dakota
DI	M	FR	Luke Bailey	South Dakota
DI	M	JR	Nathan Wendt	South Dakota
DI	M	JR	Pierce Libbey	South Dakota
DI	M	FR	Seth Iverson	South Dakota
DI	M	JR	Cal Lawton	South Dakota St.
DI	M	SO	Chandler Klawitter	South Dakota St.
DI	M	SO	Chase Cayo	South Dakota St.
DI	M	SO	Connor Haaland	South Dakota St.
DI	M	SO	Daniel Radkte	South Dakota St.
DI	M	FR	Evan Fick	South Dakota St.
DI	M	FR	Gabe Peters	South Dakota St.
DI	M	FR	Jacob Wilts	South Dakota St.
DI	M	JR	Kyle Burdick	South Dakota St.
DI	M	SO	Lukas Nelson	South Dakota St.
DI	M	FR	Ray Munsterman	South Dakota St.
DI	M	SO	Sam Ivanecky	South Dakota St.
DI	M	JR	Sebastian Sowada	South Dakota St.
DI	M	SR	Alberto Chelimo	Toledo
DI	M	JR	Brian Stubelt	Toledo
DI	M	FR	Daniel Kemboi	Toledo
DI	M	SO	Dismas Koech	Toledo
DI	M	JR	Jacob Wistinghausen	Toledo
DI	M	SR	Jax Talbot	Toledo
DI	M	JR	Josh Oeters	Toledo
DI	M	SR	Stalline Kurgat	Toledo
DI	M	JR	Titus Koech	Toledo
DI	M	FR	Chris Morzenti	UCLA
DI	M	SO	Colin Burke	UCLA
DI	M	SR	Daniel De La Torre	UCLA
DI	M	SO	Garrett Reynolds	UCLA
DI	M	SO	George Gleason	UCLA
DI	M	JR	Jackson Marshall	UCLA
DI	M	FR	John Carter Blunt	UCLA
DI	M	SO	Millen Trujillo	UCLA
DI	M	SR	Myles Smith	UCLA
DI	M	SR	Richard Ho	UCLA
DI	M	JR	Robert Brandt	UCLA
DI	M		Joe Riordan	UNA-Michigan State
DI	M		Ayub Kassim	UNA-South Dakota St.
DI	M		Micah Mather	UNA-South Dakota St.
DI	M	JR	Calum Kepler	Wyoming
DI	M	SO	Christopher Henry	Wyoming
DI	M	SO	Daniel Hintz	Wyoming
DI	M	SO	Harry Ewing	Wyoming
DI	M	FR	Jerald Taylor	Wyoming
DI	M	SR	Michael Kesy	Wyoming
DI	M	JR	Michael Downey	Wyoming
DI	M	JR	Ricky Faure	Wyoming
DI	M	FR	Alex Bartholomay	North Dakota State
DI	M	FR	Isaac Berg	North Dakota State
DI	M	SR	Brant Gilbertson	North Dakota State
DI	M	SR	Reid Hawkins	North Dakota State
DI	M	FR	Tim Heikkila	North Dakota State
DI	M	SO	Evan Kottsick	North Dakota State
DI	M	SO	Connor Schank	North Dakota State
DI	M	JR	Elliott Stone	North Dakota State
DI	M	JR	Derek Warner	North Dakota State
DI	F	SO	Abby Kargol	Minnesota
DI	F	FR	Abby Kohut-Jackson	Minnesota
DI	F	SO	Abby Lange	Minnesota
DI	F	SO	Ally Smith	Minnesota
DI	F	SR	Amelia Barczi	Minnesota
DI	F	JR	Bailey Ness	Minnesota
DI	F	SO	Bethany Hasz	Minnesota
DI	F	FR	Carissa Dock	Minnesota
DI	F	JR	Courtney Alama	Minnesota
DI	F	JR	Emily Betz	Minnesota
DI	F	SO	Haley Rasmussen	Minnesota
DI	F	FR	Jenna Conzemius	Minnesota
DI	F	FR	Kelli Schmidt	Minnesota
DI	F	SO	Kelsey Sather	Minnesota
DI	F	FR	Lindsey Greenlund	Minnesota
DI	F	SR	Madeline Strandemo	Minnesota
DI	F	SO	Megan Hasz	Minnesota
DI	F	JR	Molly Eastman	Minnesota
DI	F	JR	Paige Peschel	Minnesota
DI	F	JR	Patty O'Brien	Minnesota
DI	F	SO	Sam Prouty	Minnesota
DI	F	SR	Sarah Klecker	Minnesota
DI	F	FR	Sarah Werking	Minnesota
DI	F	SR	Titania Markland	Minnesota
DI	F	FR	Zetta Mason	Minnesota
DI	F		Anastasia Korzenowski	UNA-Minnesota
DI	F		Bit Klecker	UNA-Minnesota
DI	F		Elyse Prescott	UNA-Minnesota
DI	F		Jaycie Thomsen	UNA-Minnesota
DI	F		Maria Eastman	UNA-Minnesota
DI	F		Molly Roach	UNA-Minnesota
DI	F		Olivia Hummel	UNA-Minnesota
DI	F		Sammi Baer	UNA-Minnesota
DI	F		Sophie Schmitz	UNA-Minnesota
DI	F		Tate Sweeney	UNA-Minnesota
DI	F	SR	Alexandria Hackett	Abilene Christian
DI	F	FR	Briahna Gerlach	Abilene Christian
DI	F	SO	Carnley Graham	Abilene Christian
DI	F	SR	Diana Garcia-Munoz	Abilene Christian
DI	F	SR	Michaela Hackett	Abilene Christian
DI	F	SO	Alexis Nichols	Arizona State
DI	F	FR	Angela Saitta	Arizona State
DI	F	SO	Anna Pruter	Arizona State
DI	F	SR	Billie Jo Dytrt	Arizona State
DI	F	SO	Cecile Lejeune	Arizona State
DI	F	SR	Chelsey Albertson	Arizona State
DI	F	SO	Courtney Lewis	Arizona State
DI	F	FR	Daan Haven	Arizona State
DI	F	FR	Emily Gallegos-Franc	Arizona State
DI	F	SO	Samantha Ortega	Arizona State
DI	F	JR	Ali Kallner	Colorado St.
DI	F	SR	Darby Gilfillan	Colorado St.
DI	F	FR	Devon Peterson	Colorado St.
DI	F	SR	Dominique Ward	Colorado St.
DI	F	SO	Emma Atwell	Colorado St.
DI	F	JR	Kate White	Colorado St.
DI	F	FR	Lily Tomasula-Marti	Colorado St.
DI	F	JR	Macy Kreutz	Colorado St.
DI	F	SR	Mary Franke	Colorado St.
DI	F	SR	McKenna Spillar	Colorado St.
DI	F	JR	Roxy Trotter	Colorado St.
DI	F	SR	Bailee Cofer	Drake
DI	F	FR	Catherine Wiltanger	Drake
DI	F	FR	Elizabet Aho	Drake
DI	F	JR	Kayla Giuliano	Drake
DI	F	FR	Kenzie Mente	Drake
DI	F	JR	Meghan Kearney	Drake
DI	F	FR	Millie Bretl	Drake
DI	F	SO	Morgan Garcia	Drake
DI	F	SO	MyKaela Cole	Drake
DI	F	SO	Olivia Rogers	Drake
DI	F	SO	Paige Nicholson	Drake
DI	F	FR	Rachel Selva	Drake
DI	F	JR	Abby Caldwell	Iowa State
DI	F	FR	Amanda Vestri	Iowa State
DI	F	JR	Anne Frisbie	Iowa State
DI	F	FR	Cailie Logue	Iowa State
DI	F	SO	Erinn Stenman-Fahey	Iowa State
DI	F	JR	Evelyne Guay	Iowa State
DI	F	SO	Jasmine Staebler	Iowa State
DI	F	FR	Karly Ackley	Iowa State
DI	F	JR	Kelly Naumann	Iowa State
DI	F	SO	Megan Schott	Iowa State
DI	F	JR	Caitlyn Kiekhaefer	IPFW
DI	F	SO	Danielle Frank	IPFW
DI	F	JR	Emma Rafuse	IPFW
DI	F	JR	Hannah Aschliman	IPFW
DI	F	SO	Morgan Blyly	IPFW
DI	F	JR	Rebecca Sippel	IPFW
DI	F	FR	Sophia Hirzel	IPFW
DI	F	FR	Averi Witt	James Madison
DI	F	FR	Brooke Manion	James Madison
DI	F	SO	Caitlin Swanson	James Madison
DI	F	SR	Carol Strock	James Madison
DI	F	SO	Emily Murphy	James Madison
DI	F	JR	Erica Jackson	James Madison
DI	F	JR	Erin Saunders	James Madison
DI	F	FR	Kayla Connelly	James Madison
DI	F	FR	Madelynn Knight	        James Madison
DI	F	SR	Nicole Goff	        James Madison
DI	F	SR	Nora Raher	        James Madison
DI	F	JR	Olivia Viparina	James Madison
DI	F	JR	Amber Way	Michigan State
DI	F	SR	Aubrey Wilberding	Michigan State
DI	F	SR	Bridget Blake	        Michigan State
DI	F	SO	Carlyn Arteaga	        Michigan State
DI	F	SO	Emily Steffke	        Michigan State
DI	F	JR	Erin McDonald	        Michigan State
DI	F	FR	India Johnson	        Michigan State
DI	F	JR	Jenny Rogers	        Michigan State
DI	F	SO	Jeralyn Poe	        Michigan State
DI	F	JR	Jessica Goethals	Michigan State
DI	F	JR	Julia Rustmann        	Michigan State
DI	F	SO	Karrigan Smith        	Michigan State
DI	F	JR	Kayla Kavulich        	Michigan State
DI	F	SR	Kelsie Schwartz        	Michigan State
DI	F	JR	Kennedy Beazley        	Michigan State
DI	F	JR	Lauren Jenkins        	Michigan State
DI	F	FR	Lindsey Rudden        	Michigan State
DI	F	SO	Lynsie Gram	        Michigan State
DI	F	SO	Mackenzie Weiler	Michigan State
DI	F	FR	Maggie Farrell	        Michigan State
DI	F	JR	Natalie Monroe	        Michigan State
DI	F	FR	Samantha Hanson	        Michigan State
DI	F	FR	Sarah Kettel	        Michigan State
DI	F	JR	Sarah Rustmann	        Michigan State
DI	F	FR	Stephanie Vanis	        Michigan State
DI	F	JR	Alexis Allgood	        Nebraska-Omaha
DI	F	SR	Alyssa Averhoff	        Nebraska-Omaha
DI	F	SO	Anita Jenkins	        Nebraska-Omaha
DI	F	JR	Annie Catania	        Nebraska-Omaha
DI	F	JR	Daylee Olson	        Nebraska-Omaha
DI	F	FR	Emily Johnson	        Nebraska-Omaha
DI	F	SR	Karo Garcia	        Nebraska-Omaha
DI	F	SR	Kayla Sabotin	        Nebraska-Omaha
DI	F	JR	Lauren Houston	        Nebraska-Omaha
DI	F	SO	Renata Valquier Chave	Nebraska-Omaha
DI	F	JR	Rosie Gensichen	        Nebraska-Omaha
DI	F	SO	Willa Koenig	        Nebraska-Omaha
DI	F	FR	Ashley Tutt	        Northern Illinois
DI	F	FR	Brynn Bartlett	        Northern Illinois
DI	F	FR	Daly Galloway	        Northern Illinois
DI	F	JR	Ericka Hibser	        Northern Illinois
DI	F	SR	Lorena Martin	        Northern Illinois
DI	F	FR	Mackenzie Callahan	Northern Illinois
DI	F	SR	Maura Beattie	Northern Illinois
DI	F	FR	Melissa Ricci	Northern Illinois
DI	F	FR	Noelle Maire	Northern Illinois
DI	F	FR	Sara Atkins	Northern Illinois
DI	F	SO	Vivian Overbeck	Northern Illinois
DI	F	SR	Alena Ulrichova	San Francisco
DI	F	SR	Charlotte Taylor	San Francisco
DI	F	SR	Elizabeth Bird	San Francisco
DI	F	FR	Ellie Wallace	San Francisco
DI	F	JR	Emma Stahr	San Francisco
DI	F	SR	Frederique LaTraverse	San Francisco
DI	F	SO	Isabelle Brauer	San Francisco
DI	F	JR	Josephine Brysting	San Francisco
DI	F	SR	Kelsey Nielsen	San Francisco
DI	F	FR	Lea Meyer	San Francisco
DI	F	SR	Marie Bouchard	San Francisco
DI	F	JR	Tatjana Schulte	San Francisco
DI	F	FR	Valerie Almanza	San Francisco
DI	F	JR	Weronika Pyzik	San Francisco
DI	F	FR	Abby Ripperda	South Dakota
DI	F	FR	Amber Ellison	South Dakota
DI	F	FR	Ashlynn Atwood	South Dakota
DI	F	JR	Bethany Kozak	South Dakota
DI	F	SR	Brook Benes	South Dakota
DI	F	SR	Brooklynn Hodges	South Dakota
DI	F	SO	Ellie Coyle	South Dakota
DI	F	FR	Emma Welch	South Dakota
DI	F	SR	Erin Wetzstein	South Dakota
DI	F	SO	Haley Fritza	South Dakota
DI	F	FR	Jonna Bart	South Dakota
DI	F	SO	Julia Noah	South Dakota
DI	F	FR	Kelsi Kearney	South Dakota
DI	F	SO	Kianna Stewart	South Dakota
DI	F	SO	Kimberley Klein	South Dakota
DI	F	FR	Laura Nelson	South Dakota
DI	F	JR	Lindsay Joyce	South Dakota
DI	F	JR	Madeline Huglen	South Dakota
DI	F	JR	Megan Billington	South Dakota
DI	F	FR	Morgan Lawler	South Dakota
DI	F	SR	Nicole Schmidt	South Dakota
DI	F	SR	Rachael Zeiger	South Dakota
DI	F	FR	Anna Donnay	South Dakota St.
DI	F	SO	Anna Fasen	South Dakota St.
DI	F	FR	Cailee Peterson	South Dakota St.
DI	F	JR	Emily Berzonsky	South Dakota St.
DI	F	SO	Emma Nelson	South Dakota St.
DI	F	SR	Halie Mechels	South Dakota St.
DI	F	SO	Jamie Schweiss	South Dakota St.
DI	F	SO	Kendra Dykstra	South Dakota St.
DI	F	SO	Krista Steele	South Dakota St.
DI	F	JR	Mackenzie Schell	South Dakota St.
DI	F	FR	Maisey Bainbridge	South Dakota St.
DI	F	FR	Mary Krause	South Dakota St.
DI	F	JR	Rachel King	South Dakota St.
DI	F	JR	Rachel Propst	South Dakota St.
DI	F	SO	Savannah Woods	South Dakota St.
DI	F	JR	Shelby Bickett	South Dakota St.
DI	F	FR	Amanda Bakley	Toledo
DI	F	SO	Athena Welsh	Toledo
DI	F	SR	Delainey Phelps	Toledo
DI	F	SR	Janelle Noe	Toledo
DI	F	JR	Jennifer Lichter	Toledo
DI	F	SR	Joan Jepkirui	Toledo
DI	F	FR	Michelle Hostettler	Toledo
DI	F	JR	Olivia Chinn	Toledo
DI	F	JR	Petronela Simiuc	Toledo
DI	F	SR	Stephanie Barlow	Toledo
DI	F	SO	Zita Molnar	Toledo
DI	F		Cassandra Durgy	UCLA
DI	F	FR	Christina Rice	UCLA
DI	F		Emily Scharmann	UCLA
DI	F	FR	Erika Adler	UCLA
DI	F		Jackie Garner	UCLA
DI	F		Jessica Cushing-Murray	UCLA
DI	F		Kelly Bernd	UCLA
DI	F		Lilly Schmidt	UCLA
DI	F	FR	Marissa Villegas	UCLA
DI	F		Taylor Taite	UCLA
DI	F		Veronica Yamane	UCLA
DI	F	SO	Ashley Bock	Wyoming
DI	F	SO	Calbi Ausmann	Wyoming
DI	F	JR	Emily Person	Wyoming
DI	F	SO	Kacey Doner	Wyoming
DI	F	SR	Kerry White	Wyoming
DI	F	JR	Kiah Leonard	Wyoming
DI	F	SR	Lauren Hamilton	Wyoming
DI	F	SR	Quinn DeStefano	Wyoming
DI	F	JR	Regan VanDepol	Wyoming
DI	F	JR	Solana Quistorff	Wyoming
DI	F	JR	Sierra Bennett	Abilene Christian
DI	F	FR	Hannah Marut	Abilene Christian
DI	F	FR	Allison Taylor	Abilene Christian
DI	F	FR	Soren Underwood	Abilene Christian
DI	F	FR	Kelby Anderson	North Dakota State
DI	F	JR	Katie Bostrom	North Dakota State
DI	F	FR	Brynnan Covington	North Dakota State
DI	F	FR	Jen Dufner	North Dakota State
DI	F	FR	Peyton Frolek	North Dakota State
DI	F	SO	Grace Gannon	North Dakota State
DI	F	FR	Mackenzie Holkesvig	North Dakota State
DI	F	JR	Kayla Huhnerkoch	North Dakota State
DI	F	JR	Emma Kusch Dahle	North Dakota State
DI	F	SO	Ashley Perez	North Dakota State
DI	F	JR	Annika Rotvold	North Dakota State
DII	M	SO	Billy Beseman	Sioux Falls
DII	M	SO	Blake Johnston	Sioux Falls
DII	M	SO	Daniel Armstrong	Sioux Falls
DII	M	SO	Edwin Iraheta	Sioux Falls
DII	M	SO	Grant Johnston	Sioux Falls
DII	M	JR	Israel Parsons	Sioux Falls
DII	M	JR	Jase Kraft	Sioux Falls
DII	M	JR	John Noyes	Sioux Falls
DII	M	JR	Josh Liester	Sioux Falls
DII	M	FR	Logan Broeder	Sioux Falls
DII	M	FR	Logan Hansen	Sioux Falls
DII	M	SO	Mason Phillips	Sioux Falls
DII	M	FR	Mitchell Mund	Sioux Falls
DII	M	JR	Shane Herman	Sioux Falls
DII	M	SO	Steven Brown	Sioux Falls
DII	M	SO	Zach Lundberg	Sioux Falls
DII	M	SR	Andrew Wise	Western Washington
DII	M	JR	Dylan Hayes	Western Washington
DII	M	FR	Eric Hamel	Western Washington
DII	M	SO	Jadon Olson	Western Washington
DII	M	SO	James Jasperson	Western Washington
DII	M	JR	Kyler Sager	Western Washington
DII	M	FR	Liam Cossette	Western Washington
DII	M	JR	Nick Mounier	Western Washington
DII	M	SO	Peter Butler	Western Washington
DII	M	SR	Sean Eustis	Western Washington
DII	M	SR	Tyler Grendel	Unattached 
DII	M	SO	Aaron Runge	Augustana (S.D.)
DII	M	FR	Alec Kray	Augustana (S.D.)
DII	M	SO	Alex Tietz	Augustana (S.D.)
DII	M	SR	Austin Krohnke	Augustana (S.D.)
DII	M	FR	Austin Miller	Augustana (S.D.)
DII	M	SO	Endre Wigaard	Augustana (S.D.)
DII	M	SO	Jesus Urtusuastegui	Augustana (S.D.)
DII	M	SR	Logan Burns	Augustana (S.D.)
DII	M	SO	Nathaniel Souther	Augustana (S.D.)
DII	M	JR	Nick Larsen	Augustana (S.D.)
DII	M	SO	Noah Hanson	Augustana (S.D.)
DII	M	JR	Sean Heaton	Augustana (S.D.)
DII	M	SO	Skylar DeJong	Augustana (S.D.)
DII	M		Timothy Miller	Bison Track & Field Club
DII	M		Austin Williamson	Black Hills St.
DII	M		Chance Dooley	Black Hills St.
DII	M		Isaac Iverson	Black Hills St.
DII	M		Jake Iverson	Black Hills St.
DII	M		Joe Rath	Black Hills St.
DII	M		Jonah Theisen	Black Hills St.
DII	M		Jordan Theisen	Black Hills St.
DII	M		Justin Thorstad	Black Hills St.
DII	M		Keegan Her Many Horse	Black Hills St.
DII	M		Levi Fried	Black Hills St.
DII	M		Nathan Fredrick	Black Hills St.
DII	M	FR	Aaron Westhoff	Central Missouri
DII	M	SO	Alex Philipps	Central Missouri
DII	M	JR	Ben Sporleder	Central Missouri
DII	M	FR	Evan Rathgeb	Central Missouri
DII	M	SR	Ian Frazier	Central Missouri
DII	M	JR	Isaac Calvert	Central Missouri
DII	M	SR	Justin Howard	Central Missouri
DII	M	SO	Kyle Skopec	Central Missouri
DII	M	FR	Liam Durkin	Central Missouri
DII	M	FR	Nick Victor	Central Missouri
DII	M	FR	Ronald Ayabei	Central Missouri
DII	M	SO	Ryan Skopec	Central Missouri
DII	M	FR	Shadrack Kipngetich	Central Missouri
DII	M	SR	Ty Hughes	Central Missouri
DII	M	FR	Tyler Musgrave	Central Missouri
DII	M	FR	Zach Adams	Central Missouri
DII	M	SO	Colin Erickson	Chadron State
DII	M	SR	Eric Yager	Chadron State
DII	M	FR	Hunter Kratz	Chadron State
DII	M	SO	Josef Gertner	Chadron State
DII	M	SR	Levi Avila	Chadron State
DII	M	SR	Phillip Duncan	Chadron State
DII	M	SO	Riley Howard	Chadron State
DII	M	FR	Sheldon Curley	Chadron State
DII	M	SR	Taylor Dick	Chadron State
DII	M	FR	Trevor Link	Chadron State
DII	M	SO	Abe Means	Colo. Christian
DII	M	SO	Caden Magnuson	Colo. Christian
DII	M	SO	Cole Chudy	Colo. Christian
DII	M	SO	Jason Pierantoni	Colo. Christian
DII	M	SO	Joel Conley	Colo. Christian
DII	M	JR	Jonah Couture	Colo. Christian
DII	M	SO	Keaton Helm	Colo. Christian
DII	M	FR	Kyle Gee	Colo. Christian
DII	M	JR	Luke Bruns	Colo. Christian
DII	M	FR	Robbie Jordano	Colo. Christian
DII	M	SR	Blake Graf	Colorado Mesa
DII	M	SO	Hunter Thompson	Colorado Mesa
DII	M	FR	Jerod Kuhn	Colorado Mesa
DII	M	SO	Josh Miller	Colorado Mesa
DII	M	SO	Luke Spitz	Colorado Mesa
DII	M	JR	Mako Watanabe	Colorado Mesa
DII	M	JR	Michael Fera	Colorado Mesa
DII	M	JR	Nathan Oglesby	Colorado Mesa
DII	M	FR	Trevor Smith	Colorado Mesa
DII	M	FR	William Schenk	Colorado Mesa
DII	M	SO	Benjamin Allen	Concordia-St. Paul
DII	M	JR	Caleb Troe	Concordia-St. Paul
DII	M	SO	Cole Oslin	Concordia-St. Paul
DII	M	SO	Cory Warner	Concordia-St. Paul
DII	M	FR	Eli Grubbs	Concordia-St. Paul
DII	M	FR	Hussain Ali	Concordia-St. Paul
DII	M	FR	Ian Dewey	Concordia-St. Paul
DII	M	FR	Jared Greenberg	Concordia-St. Paul
DII	M	FR	Luke Crouse	Concordia-St. Paul
DII	M	SO	Peyton Holmes	Concordia-St. Paul
DII	M	SO	Ross Hickey	Concordia-St. Paul
DII	M	FR	Scott Burazin	Concordia-St. Paul
DII	M	SO	Spencer Bergen	Concordia-St. Paul
DII	M	JR	Tyler Anderson	Concordia-St. Paul
DII	M	SO	Tyler Hudson	Concordia-St. Paul
DII	M	FR	Zeke Green	Concordia-St. Paul
DII	M	SO	Braden Curnow	Dakota State
DII	M	SO	Cameron Harming	Dakota State
DII	M	SO	Jonathan Lein	Dakota State
DII	M	FR	Marlowe LaRoche	Dakota State
DII	M	FR	Mattheu Cox	Dakota State
DII	M	FR	Matthew Dunn	Dakota State
DII	M	SO	Max Cruse	Dakota State
DII	M	SO	Anthony Fontenot	Dakota Wesleyan
DII	M	FR	Brendan Langbehn	Dakota Wesleyan
DII	M	JR	Bryce Blank	Dakota Wesleyan
DII	M	SR	Jeremiah Panec	Dakota Wesleyan
DII	M	SR	Lane Tibbs	Dakota Wesleyan
DII	M	SO	Rex Schlicht	Dakota Wesleyan
DII	M	SO	Ryan Chase	Dakota Wesleyan
DII	M		Christopher Moreno	Dickinson St.
DII	M		Daniel Aguirre	Dickinson St.
DII	M		Ernest Franssen III	Dickinson St.
DII	M	FR	Hunter Flynn	Dickinson St.
DII	M		Richard Timmermans	Dickinson St.
DII	M	JR	Rodney Henry	Dickinson St.
DII	M		Trey Smollack	Dickinson St.
DII	M		Tristen Guillot	Dickinson St.
DII	M	FR	Alex Barbosa	Fort Hays St.
DII	M	JR	Brett Meyer	Fort Hays St.
DII	M	JR	Decano Cronin	Fort Hays St.
DII	M	JR	Layton Werth	Fort Hays St.
DII	M	FR	Marcelo Cruz	Fort Hays St.
DII	M	SO	Michael Eisenbarth	Fort Hays St.
DII	M	SO	Peter Franklin	Fort Hays St.
DII	M	JR	Ray Urbina	Fort Hays St.
DII	M	SO	Reed Rome	Fort Hays St.
DII	M	FR	Robbie Schmidt	Fort Hays St.
DII	M	SO	Robert Loeffler	Fort Hays St.
DII	M	SO	Ashton Jones	Gillette
DII	M	SO	Ayrton Ledesma	Gillette
DII	M	SO	Jorge Garcia	Gillette
DII	M	FR	Lawson Sims	Gillette
DII	M	FR	Nathan Smith	Gillette
DII	M	JR	Kallin Khan	Iowa T&F Club
DII	M	SO	Andrew Allen	ISU Running Club
DII	M		Andrew Sunderman	ISU Running Club
DII	M		Cody Hornyak	ISU Running Club
DII	M		Daniel Hammer	ISU Running Club
DII	M		David Hickok	ISU Running Club
DII	M		Henry Underhill	ISU Running Club
DII	M	SO	Jacob Hebior	ISU Running Club
DII	M		Kienan Otto	ISU Running Club
DII	M	SO	Matt Ryan	ISU Running Club
DII	M		Matthew Ryan	ISU Running Club
DII	M	SO	Michael Mather	ISU Running Club
DII	M	SO	Sam Parker	ISU Running Club
DII	M		Tyler Brewster	ISU Running Club
DII	M	JR	Will Schrantz	ISU Running Club
DII	M		D.T. McDonald	Jacuzzi Boys Athletic Clu
DII	M	SO	Brendan McRoberts	Johnson County CC
DII	M	SO	Duncan Gakuru	Johnson County CC
DII	M	SO	Kyle McRoberts	Johnson County CC
DII	M	SO	Sam Hengeli	Johnson County CC
DII	M	SO	Souleymane Adam	Johnson County CC
DII	M	FR	Trey Seaba	Johnson County CC
DII	M		Colin Warwick	Lakehead Athletics Club
DII	M		Nick Grossi	Lakehead Athletics Club
DII	M	SO	Connor MacIntosh	Lakehead University
DII	M	SO	Derek Patterson	Lakehead University
DII	M	SR	Gavin Shields	Lakehead University
DII	M	FR	Jefferson Gordon	Lakehead University
DII	M	SO	Josh Stovel	Lakehead University
DII	M	FR	Louis Moreau	Lakehead University
DII	M	SR	Sam Kirwin	Lakehead University
DII	M	FR	Taij Mann	Lakehead University
DII	M	FR	Waldon Moreau	Lakehead University
DII	M	SO	Alex Towianski	Lawrence Tech
DII	M	JR	Brendon Koch	Lawrence Tech
DII	M	SR	dillion ross	Lawrence Tech
DII	M	SR	graham elliott	Lawrence Tech
DII	M	SR	Jacob Bonacorsi	Lawrence Tech
DII	M	JR	Jimmy Hoefler	Lawrence Tech
DII	M	JR	John Bowen	Lawrence Tech
DII	M	SR	Malik Jordan	Lawrence Tech
DII	M	SO	Mark Harting	Lawrence Tech
DII	M	SR	Quinn Williamson	Lawrence Tech
DII	M	SO	Sam Thompson	Lawrence Tech
DII	M	SR	Sam Toward	Lawrence Tech
DII	M	SR	Tanner Flint	Lawrence Tech
DII	M	SR	Uriel Figueroa	Lawrence Tech
DII	M	SO	Bobby Beggs	Michigan Tech
DII	M	FR	Braden Reichl	Michigan Tech
DII	M	JR	Brendan Klynstra	Michigan Tech
DII	M	SO	Chase Scheel	Michigan Tech
DII	M	SR	Grant Brown	Michigan Tech
DII	M	FR	Hanbyul Johnson	Michigan Tech
DII	M	FR	Luke Moore	Michigan Tech
DII	M	JR	Matthew Pahl	Michigan Tech
DII	M	FR	Mitch DeLong	Michigan Tech
DII	M	SO	Nate Carey	Michigan Tech
DII	M	FR	Robbie Watling	Michigan Tech
DII	M	FR	Zach Werth	Michigan Tech
DII	M		Doron Clark	Mill City Running
DII	M	SR	Harrison Clark	Mill City Running
DII	M		Jeremy Reichenberger	Mill City Running
DII	M		Pat Burns	Mill City Running
DII	M		Paul Swim	Mill City Running
DII	M		Alec Anderson	Minnesota Running Club
DII	M		Alec Lorimer	Minnesota Running Club
DII	M		Alex Baum	Minnesota Running Club
DII	M		Andrew Nelson	Minnesota Running Club
DII	M		Ben Lattimore	Minnesota Running Club
DII	M		Benjamin Sprenger	Minnesota Running Club
DII	M		Carson Tuttrup	Minnesota Running Club
DII	M		Chris Alexander	Minnesota Running Club
DII	M		Daniel Wagner	Minnesota Running Club
DII	M		Duncan Ince	Minnesota Running Club
DII	M		Ethan Wagner	Minnesota Running Club
DII	M		Evan Gill	Minnesota Running Club
DII	M		Jace Galley	Minnesota Running Club
DII	M		Jack Hedberg	Minnesota Running Club
DII	M		Jared Genteman	Minnesota Running Club
DII	M		Jared Wiens	Minnesota Running Club
DII	M		Joe Dill	Minnesota Running Club
DII	M		Jonathan Feldman	Minnesota Running Club
DII	M		Josh Bailey	Minnesota Running Club
DII	M		Josh Goetz	Minnesota Running Club
DII	M		Justus Olson	Minnesota Running Club
DII	M		Kenneth Ekblad	Minnesota Running Club
DII	M		Levi Palmer	Minnesota Running Club
DII	M		Mark Lucivansky	Minnesota Running Club
DII	M		Matt Dejong	Minnesota Running Club
DII	M		Michael Fogarty	Minnesota Running Club
DII	M		Nathan Routhier	Minnesota Running Club
DII	M		Noah Schuetz	Minnesota Running Club
DII	M		Peter Wahlback	Minnesota Running Club
DII	M		Raleigh Gleason	Minnesota Running Club
DII	M		Robert Tomaska	Minnesota Running Club
DII	M		Robin McManus	Minnesota Running Club
DII	M		Sam Hanson	Minnesota Running Club
DII	M		Sam Heiden	Minnesota Running Club
DII	M		Sam Overfors	Minnesota Running Club
DII	M		Scott Berens	Minnesota Running Club
DII	M		Shamus Zenk	Minnesota Running Club
DII	M		Stuart Bennett	Minnesota Running Club
DII	M		Wally Lu	Minnesota Running Club
DII	M		Will Zastrow	Minnesota Running Club
DII	M		William Larsen	Minnesota Running Club
DII	M	FR	Andrew Ruiz	Minnesota State
DII	M	SO	Austin Yardley	Minnesota State
DII	M	JR	Austin Pasch	Minnesota State
DII	M	JR	Caleb Burke	Minnesota State
DII	M	JR	Derek Cruz	Minnesota State
DII	M	SO	Isaiah Rabata	Minnesota State
DII	M	FR	Jacob Wahlers	Minnesota State
DII	M	SR	Julian Manley	Minnesota State
DII	M	JR	Adam Armbruster	Minnesota-Duluth
DII	M	SR	Alex Naughton	Minnesota-Duluth
DII	M	FR	Andrew Arthur	Minnesota-Duluth
DII	M	SR	Blake Anderson	Minnesota-Duluth
DII	M	FR	Braydon Kubat	Minnesota-Duluth
DII	M	FR	Christian Leonard	Minnesota-Duluth
DII	M	SR	Cody Sedbrook	Minnesota-Duluth
DII	M	FR	Cole Lebourgeois	Minnesota-Duluth
DII	M	SR	Grant Pulver	Minnesota-Duluth
DII	M	SR	Henry Jessen	Minnesota-Duluth
DII	M	JR	Isaac Overmyer	Minnesota-Duluth
DII	M	SO	Jake Kluver	Minnesota-Duluth
DII	M	SR	Josh Peterson	Minnesota-Duluth
DII	M	SO	Kendall Hill	Minnesota-Duluth
DII	M	JR	Luke Lahr	Minnesota-Duluth
DII	M	JR	Nick Lawson	Minnesota-Duluth
DII	M	FR	Owen Smalley	Minnesota-Duluth
DII	M	SO	Wyatt Midtvedt	Minnesota-Duluth
DII	M	SO	Colin Olson	Minot State
DII	M	JR	Devan Shumway	Minot State
DII	M	FR	Joshua Hoffer	Minot State
DII	M	JR	Sahil Pandit	Minot State
DII	M	SR	Steven Porter	Minot State
DII	M	SO	Tory Bergan	Minot State
DII	M	FR	Alex Bautista	Missouri Western
DII	M	SO	Chris Dunn	Missouri Western
DII	M	SO	Christian Arbuthnot	Missouri Western
DII	M	FR	Clayton Price	Missouri Western
DII	M	FR	Dax Driskill	Missouri Western
DII	M	FR	Jackson Rush	Missouri Western
DII	M	FR	Joseph Myscofski	Missouri Western
DII	M	FR	Noah Hunter	Missouri Western
DII	M	FR	Noah Rasmussen	Missouri Western
DII	M	FR	Riley Gorham	Missouri Western
DII	M	FR	Ross Baumer	Missouri Western
DII	M	FR	Will Tindall	Missouri Western
DII	M	FR	Aaron Johnson	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Alec Sanbeck	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Anthony Howe	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Anthony Plumb	MSU-Moorhead
DII	M	SR	Brandon Selbig	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Devin Deringer	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Drew Mears	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Elijah Herrick	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Hunter Kjelshus	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Jacob Dickerson	MSU-Moorhead
DII	M	JR	Josh Young	MSU-Moorhead
DII	M	SO	Logan Spooner	MSU-Moorhead
DII	M	SO	Nadir Yusuf	MSU-Moorhead
DII	M	FR	Nick Marshall	MSU-Moorhead
DII	M	SR	Andrew Fields	Nebraska-Kearney
DII	M	SR	Cody Wirth	Nebraska-Kearney
DII	M	SO	Corbin Hansen	Nebraska-Kearney
DII	M	JR	Daniel Shriver	Nebraska-Kearney
DII	M	SO	Jachob Wiedeburg	Nebraska-Kearney
DII	M	JR	Joshua Mehl	Nebraska-Kearney
DII	M	FR	Nate Pierce	Nebraska-Kearney
DII	M	SO	Shane Burkey	Nebraska-Kearney
DII	M	FR	Tanner Clough	Nebraska-Kearney
DII	M	SR	Tayler James	Nebraska-Kearney
DII	M	SO	Tejai Clausen	Nebraska-Kearney
DII	M	SR	Trevor Wiegert	Nebraska-Kearney
DII	M	FR	Tyler Williams	Nebraska-Kearney
DII	M	SO	Warren Dexter	Nebraska-Kearney
DII	M	SR	Will Jones	Nebraska-Kearney
DII	M	SO	Zach Gascho	Nebraska-Kearney
DII	M	SR	Adam Leach	Northern State
DII	M	SO	Asher Wahl	Northern State
DII	M	FR	Donovan Miller	Northern State
DII	M	SR	Jacob Schweitzer	Northern State
DII	M	JR	Logan Swenson	Northern State
DII	M	JR	Tanner Peltier	Northern State
DII	M	SR	Zac Bartolomeo	Northern State
DII	M	SR	Chase Cunningham	Northwest Nazarene
DII	M	SR	Gabe Fisher	Northwest Nazarene
DII	M	SO	Godfrey Kemboi	Northwest Nazarene
DII	M	SR	Isaac Mitchell	Northwest Nazarene
DII	M	JR	Nick Hamilton	Northwest Nazarene
DII	M	FR	Pablo Lopez	Northwest Nazarene
DII	M	SO	Peyton Brothers	Northwest Nazarene
DII	M	FR	Ryan Abdalla	Northwest Nazarene
DII	M	SO	Rylan Manzer	Northwest Nazarene
DII	M	SR	Bryce Nitzsche	Northwestern (Iowa)
DII	M	FR	Dylan Hendricks	Northwestern (Iowa)
DII	M	SR	Hans Epp	Northwestern (Iowa)
DII	M	FR	Joshua Starr	Northwestern (Iowa)
DII	M	FR	Joshua Van Dusseldorp	Northwestern (Iowa)
DII	M	FR	Nickolas Bernhagen	Northwestern (Iowa)
DII	M	JR	Peter Hollinger	Northwestern (Iowa)
DII	M	SR	Peter Smith	Northwestern (Iowa)
DII	M	FR	Riley Chartier	Northwestern (Iowa)
DII	M	SR	Tanner Goetsch	Northwestern (Iowa)
DII	M	SR	Tim Rose	Northwestern (Iowa)
DII	M	FR	Chris Lobaugh	Oklahoma Baptist
DII	M	SO	DeAngelo Robles	Oklahoma Baptist
DII	M	FR	Garrett Elmore	Oklahoma Baptist
DII	M	FR	Gerardo Tarango	Oklahoma Baptist
DII	M	JR	Jacob Janzen	Oklahoma Baptist
DII	M	FR	Jarrett Ellis	Oklahoma Baptist
DII	M	JR	Nathan Crowson	Oklahoma Baptist
DII	M	FR	Patrick Harris	Oklahoma Baptist
DII	M	JR	Alexander Burson	Pittsburg St.
DII	M	JR	Bradley Richard	Pittsburg St.
DII	M	FR	Clay Hensley	Pittsburg St.
DII	M	FR	Colin Webber	Pittsburg St.
DII	M	FR	Diego Contreras	Pittsburg St.
DII	M	JR	Dominick Fonseca	Pittsburg St.
DII	M	SR	Ethan Hartzell	Pittsburg St.
DII	M	FR	Ethan Stallbaumer	Pittsburg St.
DII	M	FR	Grant Sinclair	Pittsburg St.
DII	M	SR	Hunter Blount	Pittsburg St.
DII	M	FR	Juan Gomez	Pittsburg St.
DII	M	SO	Matthew Wilson	Pittsburg St.
DII	M	SO	Nicholas Ray	Pittsburg St.
DII	M	SO	Peyton Burlingame	Pittsburg St.
DII	M	JR	Ty Dickerson	Pittsburg St.
DII	M		Brendan Sage	Run N Fun
DII	M		Jacob Gallagher	Run N Fun
DII	M	SR	Jonathan Erber	Run N Fun
DII	M	FR	Aaron Ahl	Simon Fraser
DII	M	JR	Carlos Vargas	Simon Fraser
DII	M	FR	Chris Sobczak	Simon Fraser
DII	M	FR	Dawson Ribeiro	Simon Fraser
DII	M	SR	Ephraim Tadesse	Simon Fraser
DII	M	SO	Jordan Wilson	Simon Fraser
DII	M	SR	Mateo de Dalmases	Simon Fraser
DII	M	SR	Oliver Jorgensen	Simon Fraser
DII	M	JR	Rowan Doherty	Simon Fraser
DII	M	JR	Sean Miller	Simon Fraser
DII	M	SO	Thomas Gallagher	Simon Fraser
DII	M	SO	Aidan Anderson	South Dakota Mines
DII	M	FR	Andrew Ferris	South Dakota Mines
DII	M	SO	Ben Colvin	South Dakota Mines
DII	M	FR	Brandon Wyganowski	South Dakota Mines
DII	M	JR	Jacob Huber	South Dakota Mines
DII	M	FR	Joel Haas	South Dakota Mines
DII	M	SO	Theron Singleton	South Dakota Mines
DII	M	FR	Tim Myers	South Dakota Mines
DII	M	FR	Wyatt Dodge	South Dakota Mines
DII	M	SO	Chance Webster	Southwestern CC
DII	M	SO	Jalen Two Leggins	Southwestern CC
DII	M	SO	Kevin Dietrich	Southwestern CC
DII	M	FR	Nathan Bradley	Southwestern CC
DII	M	FR	Phoenix Shadden	Southwestern CC
DII	M	FR	Quentin Anderson	Southwestern CC
DII	M	FR	Shane Breheny	Southwestern CC
DII	M	SO	Terrell Gibbs	Southwestern CC
DII	M	SO	Travis Purdy	Southwestern CC
DII	M	FR	Andrew Vazquez	Stanislaus State
DII	M	FR	Colby Dibble	Stanislaus State
DII	M	FR	Derek Doktor	Stanislaus State
DII	M	FR	Eric Alvarez	Stanislaus State
DII	M	JR	Erick Ayala	Stanislaus State
DII	M	JR	Isaac Gonzalez	Stanislaus State
DII	M	FR	Luis Barrera	Stanislaus State
DII	M	SR	Michael Mrgudic	Stanislaus State
DII	M	FR	Nizar Sweileh	Stanislaus State
DII	M	FR	Tomas Huerta	Stanislaus State
DII	M		Bennett Henderson	The Killer Beez
DII	M		Carl Henderson	The Killer Beez
DII	M	SR	Kieran McDonald	U of Alberta
DII	M		Abduselam Yussuf	U of Manitoba
DII	M		Alain Baraka	U of Manitoba
DII	M		Brandon Pinsent-Oxley	U of Manitoba
DII	M		Connor Boyd	U of Manitoba
DII	M		Daniel Heschuk	U of Manitoba
DII	M		Deric Kornelson	U of Manitoba
DII	M		Jacob Smith	U of Manitoba
DII	M		Mathieu Desmarais	U of Manitoba
DII	M		Matthew Van Schepdael	U of Manitoba
DII	M		Michael Wood	U of Manitoba
DII	M		Patrique Bulloch	U of Manitoba
DII	M		Quinn Desrochers	U of Manitoba
DII	M		Rehno Kipkemboi	U of Manitoba
DII	M		Simon Berube	U of Manitoba
DII	M	SO	Alex Liebscher	UC San Diego
DII	M	JR	Aren Johnson	UC San Diego
DII	M	FR	Elijah Horwitz	UC San Diego
DII	M	FR	Fisher Price	UC San Diego
DII	M	JR	Garrett Boulais	UC San Diego
DII	M	SR	Garrett Lepine	UC San Diego
DII	M	FR	Jake Selstad	UC San Diego
DII	M	JR	Joey Benrubi	UC San Diego
DII	M	SO	Julian Romero	UC San Diego
DII	M	FR	Justin Sherfey	UC San Diego
DII	M	SR	Nick Famolaro	UC San Diego
DII	M	SO	Tim Corvese	UC San Diego
DII	M	SR	Wyler Svoboda	UC San Diego
DII	M	SO	Creighton Barrett	U-Mary
DII	M	JR	Derek Myers	U-Mary
DII	M	SO	Harrison Bentzel	U-Mary
DII	M	FR	Jered McCafferty	U-Mary
DII	M	SO	Jonathan Bressler	U-Mary
DII	M	SR	Kevin Carpenter	U-Mary
DII	M	SO	Samuel Wilke	U-Mary
DII	M	JR	Tyler Erickson	U-Mary
DII	M		Evan Johnson	UNA-Augustana (S.D.)
DII	M		Henry Klitzke	UNA-Augustana (S.D.)
DII	M		JJ Orput	UNA-Augustana (S.D.)
DII	M		Nathan Schroeder	UNA-Augustana (S.D.)
DII	M		Reed Kurak	UNA-Augustana (S.D.)
DII	M		Ryley Nelson	UNA-Augustana (S.D.)
DII	M		Tyler Karl	UNA-Concordia-St. Paul
DII	M		Cole Willis	UNA-Nebraska-Kearney
DII	M		Josh Hergenreder	UNA-Nebraska-Kearney
DII	M		Clay Danielson	UNA-Northern State
DII	M		Alexander Auch	UNA-South Dakota St.
DII	M		Antonio Judson Red Elk	UNA-South Dakota St.
DII	M		Cole Sargent	UNA-South Dakota St.
DII	M		Derek Boekelheide	UNA-South Dakota St.
DII	M		John Schwinghamer	UNA-South Dakota St.
DII	M		Michael Schwinghamer	UNA-South Dakota St.
DII	M		Trevor Capra	UNA-South Dakota St.
DII	M	FR	Aaron Springer	Valley City State
DII	M	FR	Brett O'Connell	Valley City State
DII	M	SR	Dennis Gonzalez	Valley City State
DII	M	FR	Dylan Olson	Valley City State
DII	M	SO	Joe Celis	Valley City State
DII	M	FR	Kohlton Peterson	Valley City State
DII	M	JR	Louis Leon	Valley City State
DII	M	JR	Martin Mena	Valley City State
DII	M	JR	Orin Rambow	Valley City State
DII	M	SO	Smith Tuya	Valley City State
DII	M	FR	Zach Nelson	Valley City State
DII	M	JR	Alden Zeller	Waldorf
DII	M	SO	Andrew Murley	Waldorf
DII	M	SR	Chasen Selsor	Waldorf
DII	M	JR	Jesse Vega	Waldorf
DII	M	JR	Mark Ahlers	Waldorf
DII	M	SR	Nic Ganzeveld	Waldorf
DII	M	SR	Antoine Bardou	Wayne St. (Neb.)
DII	M	FR	Bailey Peckham	Wayne St. (Neb.)
DII	M	FR	Brock Hegarty	Wayne St. (Neb.)
DII	M	SO	Isaias Solorio	Wayne St. (Neb.)
DII	M	SO	Jack Doughty	Wayne St. (Neb.)
DII	M	FR	Jesus Arellano	Wayne St. (Neb.)
DII	M	FR	Nathan Hiemer	Wayne St. (Neb.)
DII	M	SO	Nathan Pearson	Wayne St. (Neb.)
DII	M	JR	Andrew Johnson	Wis.-La Crosse
DII	M	SR	Austin Zajkowski	Wis.-La Crosse
DII	M	JR	Brandon Puser	Wis.-La Crosse
DII	M	SR	Damian Roers	Wis.-La Crosse
DII	M	SR	Ian Ewers	Wis.-La Crosse
DII	M	SR	Jonah Weisse	Wis.-La Crosse
DII	M	SO	Josh Schraeder	Wis.-La Crosse
DII	M	SO	Matt Bourland	Wis.-La Crosse
DII	M	JR	Mitchell Maegaard	Wis.-La Crosse
DII	M	JR	Sam Hinz	Wis.-La Crosse
DII	M	JR	Thomas Schultz	Wis.-La Crosse
DII	M	SO	Tyler Nault	Wis.-La Crosse
DII	M	JR	Zachary Shoemaker-Alle	Wis.-La Crosse
DII	M		Andre Hessini	Wisconsin Track Club
DII	M		Brett Jones	Wisconsin Track Club
DII	M		Bryan Jackler	Wisconsin Track Club
DII	M		Evan Kohl	Wisconsin Track Club
DII	M		Evan Routhier	Wisconsin Track Club
DII	M		Gabriel Gozum	Wisconsin Track Club
DII	M		Izak Oltman	Wisconsin Track Club
DII	M		Jack Prazich	Wisconsin Track Club
DII	M		Jacob Hrubecky	Wisconsin Track Club
DII	M		Jake Reiners	Wisconsin Track Club
DII	M		Kevin Dado	Wisconsin Track Club
DII	M		Luke Kubasta	Wisconsin Track Club
DII	M		Marquez Green	Wisconsin Track Club
DII	M		Matt Land	Wisconsin Track Club
DII	M		Matthew Kuik	Wisconsin Track Club
DII	M		Max Loescher	Wisconsin Track Club
DII	M		Michael Mlezcko	Wisconsin Track Club
DII	M		Nathan Green	Wisconsin Track Club
DII	M		Nathan Orf	Wisconsin Track Club
DII	M		Nick Feyen	Wisconsin Track Club
DII	M		Patrick Ross	Wisconsin Track Club
DII	M		Payton Cummings	Wisconsin Track Club
DII	M		Ryan Diedrich	Wisconsin Track Club
DII	M		Sam Brey	Wisconsin Track Club
DII	M	JR	Evan Krug	Unattached 
DII	M	SR	Aaron Ward	Unattached 
DII	M		Ben Barrows	Unattached 
DII	M	SR	Chase VanKeulen	Unattached 
DII	M	SO	Cole Brown	Unattached 
DII	M	SR	Connor Danielson	Unattached 
DII	M		Daniel Peters	Unattached 
DII	M	SR	garrett benz	Unattached 
DII	M	JR	Jimmy Pfeffer	Unattached 
DII	M		John Vodacek	Unattached 
DII	M	FR	keith Osowski	Unattached 
DII	M		Kieran Sutton	Unattached 
DII	M		Lester Paul	Unattached 
DII	M	FR	Milo Greder	Unattached 
DII	M	SR	Nick Lawson	Unattached 
DII	M		Robert Fleuchaus	Unattached 
DII	M		Ronnie Stimson	Mill City Running
DII	M	SR	Trevor Capra	Unattached 
DII	M	SO	Bashir Aidrus	SW Minnesota St.
DII	M	SR	Evan Bonneson	SW Minnesota St.
DII	M	JR	Ben Broze	SW Minnesota St.
DII	M	FR	Joe Bustrak	SW Minnesota St.
DII	M	FR	Clayton Hartle	SW Minnesota St.
DII	M	FR	Logan Knutson	SW Minnesota St.
DII	M		Joe Louiselle	UNA-North Dakota State
DII	M		Camron Roehl	UNA-North Dakota State
DII	M	JR	Isaiah Warning	Unattahed 
DII	F	JR	Bethany Pearson	Sioux Falls
DII	F	JR	Keegan Day	Sioux Falls
DII	F	SR	Kiana Kraft	Sioux Falls
DII	F	FR	Kiara Mattern	Sioux Falls
DII	F	SR	Kylie Herlihy	Sioux Falls
DII	F	SR	Laura Kunz	Sioux Falls
DII	F	JR	Mattisen Kelley	Sioux Falls
DII	F	SO	Montana Belford	Sioux Falls
DII	F	FR	Sadie Thompson	Sioux Falls
DII	F	FR	Taryn Ceglowski	Sioux Falls
DII	F	SR	Tenley Schwartz	Sioux Falls
DII	F	SR	Alexandra Laiblin	Western Washington
DII	F	FR	Jane Barr	Western Washington
DII	F	SR	Lillianna Stelling	Western Washington
DII	F	SR	Maddy Hutchison	Western Washington
DII	F	SO	Peyton Shinnick	Western Washington
DII	F	SO	Sophia Galvez	Western Washington
DII	F	FR	Tovah Swartz-Ireland	Western Washington
DII	F	SO	Tracy Melville	Western Washington
DII	F	SO	Waverly Shreffler	Western Washington
DII	F	FR	Carly Rahn	Augustana (S.D.)
DII	F	SR	Cassidy Soli	Augustana (S.D.)
DII	F	FR	Claire Boersma	Augustana (S.D.)
DII	F	SO	Courtney Hottovy	Augustana (S.D.)
DII	F	SO	Emily Tromp	Augustana (S.D.)
DII	F	FR	Julia Megazzini	Augustana (S.D.)
DII	F	JR	Mackenzie Kelly	Augustana (S.D.)
DII	F	FR	Meagan Schenk	Augustana (S.D.)
DII	F	FR	Paige Sunstrom	Augustana (S.D.)
DII	F	FR	Rachel Rairdon	Augustana (S.D.)
DII	F	SO	Rebekah Rairdon	Augustana (S.D.)
DII	F	FR	Ashley Herdering	Bemidji State
DII	F	FR	Ashley Kinnard	Bemidji State
DII	F	FR	Brittny Hillstrom	Bemidji State
DII	F	FR	Carissa Decko	Bemidji State
DII	F	JR	Courtney Anderson	Bemidji State
DII	F	FR	Ellen Peterson	Bemidji State
DII	F	FR	Kristen Petron	Bemidji State
DII	F	JR	Sarone Paulzine	Bemidji State
DII	F	SO	Sharnea Witt	Bemidji State
DII	F		Abbie Fredrick	Black Hills St.
DII	F		Cailey Roth	Black Hills St.
DII	F	FR	Isabel Litzen	Black Hills St.
DII	F		Nicole Davis	Black Hills St.
DII	F	JR	Savannah Davis	Black Hills St.
DII	F		Tori Moore	Black Hills St.
DII	F	SO	Zoe Bigley	Black Hills St.
DII	F	JR	Alexis Almloff	Central Missouri
DII	F	JR	Amy Marx	Central Missouri
DII	F	JR	Courtney Rogers	Central Missouri
DII	F	FR	Haley Lamborn	Central Missouri
DII	F	JR	Jenna Bartholomew	Central Missouri
DII	F	FR	Karynn Carroll	Central Missouri
DII	F	FR	Kimberlee Sewester	Central Missouri
DII	F	SR	Maddy May	Central Missouri
DII	F	JR	Maria Wendell	Central Missouri
DII	F	FR	Mariah Elmore	Central Missouri
DII	F	SO	Morgan Van Harn	Central Missouri
DII	F	SR	Nicole Svendsen	Central Missouri
DII	F	SR	Rachel Boone	Central Missouri
DII	F	SO	Riley Dovel	Central Missouri
DII	F	JR	Stephanie Boan	Central Missouri
DII	F	SR	Yesenia Gomez	Central Missouri
DII	F	SO	Alyse Henry	Chadron State
DII	F	FR	Catherine Orban	Chadron State
DII	F	SO	Dominique Oden	Chadron State
DII	F	FR	Emma Willadsen	Chadron State
DII	F	FR	Julia Eskelson	Chadron State
DII	F	FR	Madison Watson	Chadron State
DII	F	SR	Nicky Applegarth	Chadron State
DII	F	JR	Sarah Myers	Chadron State
DII	F	FR	Serena Colegate	Chadron State
DII	F	SR	Taylor Allison	Chadron State
DII	F	FR	Whitney Riesen	Chadron State
DII	F	SO	Christina Hamerly	Colo. Christian
DII	F	FR	Hannah Causey	Colo. Christian
DII	F	SR	Hannah Struttman	Colo. Christian
DII	F	SO	Kayla Davis	Colo. Christian
DII	F	SR	Lauren Linscott	Colo. Christian
DII	F	JR	Mandee Middleton	Colo. Christian
DII	F	SO	Michaela Marcy	Colo. Christian
DII	F	SR	Michelle Perry	Colo. Christian
DII	F	SO	Rebekah McCabe	Colo. Christian
DII	F	FR	Tessa Hooper	Colo. Christian
DII	F	FR	Abigail Oglesby	Colorado Mesa
DII	F	SO	Amy McConnell	Colorado Mesa
DII	F	SO	Ashlyn Brent	Colorado Mesa
DII	F	SO	Kaila Green	Colorado Mesa
DII	F	FR	Lindsay Parsons	Colorado Mesa
DII	F	JR	Melissa Anderson	Colorado Mesa
DII	F	JR	Nicole Kitsuse	Colorado Mesa
DII	F	FR	Rebecca McMillan	Colorado Mesa
DII	F	JR	Courtney Ramsay	Concordia-St. Paul
DII	F	FR	Elissa Boll	Concordia-St. Paul
DII	F	FR	Ellee Petersen	Concordia-St. Paul
DII	F	FR	Jackie Lindfors	Concordia-St. Paul
DII	F	SR	Jordan Gray	Concordia-St. Paul
DII	F	FR	Kara Lindberg	Concordia-St. Paul
DII	F	FR	Lucia Mesfin	Concordia-St. Paul
DII	F	SO	Lydia Carr	Concordia-St. Paul
DII	F	FR	Maria Brown	Concordia-St. Paul
DII	F	JR	Ruth Lindberg	Concordia-St. Paul
DII	F	SO	Tasha Bennett	Concordia-St. Paul
DII	F	FR	Andrea Bryant	Dakota State
DII	F	SO	Ashley Robinson	Dakota State
DII	F	FR	Jacia Christiansen	Dakota State
DII	F	FR	Kirsten Paetow	Dakota State
DII	F	FR	Lyndsay Pruss	Dakota State
DII	F	FR	Mallory Aughenbaugh	Dakota State
DII	F	SO	Emily Hanson	Dakota Wesleyan
DII	F	JR	Kelsie King	Dakota Wesleyan
DII	F	FR	Macey Bohl	Dakota Wesleyan
DII	F	SO	McKenna Rogers	Dakota Wesleyan
DII	F	SR	Morgan Aughenbaugh	Dakota Wesleyan
DII	F	FR	Savannah Schmidt	Dakota Wesleyan
DII	F	SR	Shailhyn Schweigert	Dakota Wesleyan
DII	F	FR	Bailey Smith	Dickinson St.
DII	F		Brittney Grove	Dickinson St.
DII	F	FR	Cassidy Hauser	Dickinson St.
DII	F	SO	Jacey Wilson	Dickinson St.
DII	F		Jade Sheffield	Dickinson St.
DII	F	FR	Julia Falcon	Dickinson St.
DII	F		Lisa Townsend	Dickinson St.
DII	F	SR	Chelsea Jackson	Fort Hays St.
DII	F	SO	Courtney Nemechek	Fort Hays St.
DII	F	FR	Grace Buessing	Fort Hays St.
DII	F	SR	Lauren Roberts	Fort Hays St.
DII	F	SR	Lindsay Roberts	Fort Hays St.
DII	F	JR	Lisa Penner	Fort Hays St.
DII	F	FR	Rebeca Avelar	Fort Hays St.
DII	F	SR	Shea Bonine	Fort Hays St.
DII	F	SO	Tessa Durnell	Fort Hays St.
DII	F	JR	Yessenia Gonzales	Fort Hays St.
DII	F	FR	Charlene Brown	Gillette
DII	F	SO	Ryan Isennock	Gillette
DII	F		Britney Markhardt	ISU Running Club
DII	F	JR	Holly Schmitz	ISU Running Club
DII	F	JR	Jessica Riojas	ISU Running Club
DII	F	SO	Katlyn Ableidinger	ISU Running Club
DII	F		Nikita Steiner	ISU Running Club
DII	F	FR	Emma Stimatze	Johnson County CC
DII	F	FR	Jacinta King	Johnson County CC
DII	F	SO	Jessalyn Rivet-Tissot	Johnson County CC
DII	F	FR	Mikayla Lisher	Johnson County CC
DII	F	FR	Sophia Wetta	Johnson County CC
DII	F	SO	Yulissa DelaTorre	Johnson County CC
DII	F		Heather Maxfield	Lakehead Athletics Club
DII	F		Claudia Krygier	Lawrence Tech
DII	F		Emily Gandolfi	Lawrence Tech
DII	F	FR	Josie Queary	Lawrence Tech
DII	F	SO	Kelsey Catania	Lawrence Tech
DII	F	SR	Marissa Bradley	Lawrence Tech
DII	F	FR	Mia Johnson	Lawrence Tech
DII	F	FR	Michelle Meister	Lawrence Tech
DII	F	SR	Monica Ellicott	Lawrence Tech
DII	F	SO	Amanda Kautzer	Michigan Tech
DII	F	JR	Cassie Gietek	Michigan Tech
DII	F	FR	Chloe Strach	Michigan Tech
DII	F	SO	Emily Byrd	Michigan Tech
DII	F	JR	Emily Vigil	Michigan Tech
DII	F	SO	Julia Manzano	Michigan Tech
DII	F	FR	Kath Schneider	Michigan Tech
DII	F	JR	Liz Bloch	Michigan Tech
DII	F	FR	Lucille Nunneley	Michigan Tech
DII	F	SO	Madisyn Estkowski	Michigan Tech
DII	F	JR	Robyn Holmes	Michigan Tech
DII	F	SO	Sarah Goble	Michigan Tech
DII	F		Alee Kunshier	Minnesota Running Club
DII	F		Alexis Valencia	Minnesota Running Club
DII	F		Allyx Kvasnicka	Minnesota Running Club
DII	F		Anna Truong	Minnesota Running Club
DII	F		Bailey Larsen	Minnesota Running Club
DII	F		Brenna Betts	Minnesota Running Club
DII	F		Caitlin Johnson	Minnesota Running Club
DII	F		Cassy Tsagaris	Minnesota Running Club
DII	F		Dani Quast	Minnesota Running Club
DII	F		Emily Davis	Minnesota Running Club
DII	F		Emily Lowerr	Minnesota Running Club
DII	F		Katelyn McEnelly	Minnesota Running Club
DII	F		Kendra Anderson	Minnesota Running Club
DII	F		Krista Holmstrom	Minnesota Running Club
DII	F		Kyra Anderson	Minnesota Running Club
DII	F		Lillian Smith	Minnesota Running Club
DII	F		Mackenzie Davis	Minnesota Running Club
DII	F		Mandy Hansen	Minnesota Running Club
DII	F		Maxine Fusaro	Minnesota Running Club
DII	F		Meredith Oechler	Minnesota Running Club
DII	F		Monika Weimer	Minnesota Running Club
DII	F		Rachel Hatcher	Minnesota Running Club
DII	F		Sophie Held	Minnesota Running Club
DII	F		Sydney Phillips	Minnesota Running Club
DII	F		Yamuna Satsangi	Minnesota Running Club
DII	F	SO	Bobbi Patrick	Minnesota State
DII	F	FR	Camryn Burtness	Minnesota State
DII	F	SO	Carisa Weyenberg	Minnesota State
DII	F	SR	Erin Baker	Minnesota State
DII	F	FR	Heidi Welu	Minnesota State
DII	F	SO	Hillary Swanson	Minnesota State
DII	F	FR	Ivy Glade	Minnesota State
DII	F	SO	Jaylynn Lauer	Minnesota State
DII	F	JR	Josie Braaten	Minnesota State
DII	F	JR	Lily Paul	Minnesota State
DII	F	JR	Mackenzie Dockendorf	Minnesota State
DII	F	SR	Maddi Sjelin	Minnesota State
DII	F	JR	Megan Serratore	Minnesota State
DII	F	SR	Rachel Crawford	Minnesota State
DII	F	FR	Rebecca McDermott	Minnesota State
DII	F	FR	Sarah Turpen	Minnesota State
DII	F	JR	Abigail Moore	Minnesota-Duluth
DII	F	SR	Amber Seidenkranz	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Anna Hall	Minnesota-Duluth
DII	F	FR	Courtney Carlson	Minnesota-Duluth
DII	F	FR	Elizabeth Kyes	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Elizabeth Schlafke	Minnesota-Duluth
DII	F	SR	Emilee Trost	Minnesota-Duluth
DII	F	FR	Gabriella Brinkely	Minnesota-Duluth
DII	F	FR	Isabella Brezinka	Minnesota-Duluth
DII	F	JR	Katelyn Kammer	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Kathryn Webb	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Maria Berg	Minnesota-Duluth
DII	F	JR	Meaghan Borrowski	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Megan Cihasky	Minnesota-Duluth
DII	F	JR	Megan Stuart	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Melissa Drenckhahn	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Paige Du Bois	Minnesota-Duluth
DII	F	FR	Rhiana Rinke	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Sarah Harrison	Minnesota-Duluth
DII	F	SO	Tayler Hebner	Minnesota-Duluth
DII	F	FR	Abigail McGee	Minot State
DII	F	FR	Amanda Mohr	Minot State
DII	F	FR	Brinlie Nielsen	Minot State
DII	F	SR	Emily Westlake	Minot State
DII	F	JR	Jana Warrick-Jones	Minot State
DII	F	FR	Mia Spain	Minot State
DII	F	FR	Michaela Larson	Minot State
DII	F	SR	Patience Alberston	Minot State
DII	F	SO	Alison Nutt	Missouri Western
DII	F	FR	Allison Goos	Missouri Western
DII	F	FR	Brianni Jones	Missouri Western
DII	F	FR	Claire Reedy	Missouri Western
DII	F	FR	Destiny Wilson	Missouri Western
DII	F	FR	Emily Zorich	Missouri Western
DII	F	FR	Kaelyn Smith	Missouri Western
DII	F	JR	Kaitlyn Shoemaker	Missouri Western
DII	F	FR	Kelsey Cox	Missouri Western
DII	F	FR	Kristen Hagen	Missouri Western
DII	F	FR	Mariah Smith	Missouri Western
DII	F	FR	Megan Gillen	Missouri Western
DII	F	SR	Nikki Thiede	Missouri Western
DII	F	FR	Sammy Roberts	Missouri Western
DII	F	SO	Alex George	Morningside
DII	F	JR	Allison Higgins	Morningside
DII	F	JR	Cassie Warner	Morningside
DII	F	FR	Lillyana Yebra	Morningside
DII	F	JR	Megan Maaske	Morningside
DII	F	SR	Michelle Mumm	Morningside
DII	F	SO	Natalie Lambert	Morningside
DII	F	JR	Payton Boer	Morningside
DII	F	JR	Alicia Swenson	MSU-Moorhead
DII	F	FR	Emily Hultin	MSU-Moorhead
DII	F	SO	Jenna Wegscheid	MSU-Moorhead
DII	F	SO	Kathryn Sistrunk	MSU-Moorhead
DII	F	JR	Marissa Carlson	MSU-Moorhead
DII	F	FR	Megan Kucera	MSU-Moorhead
DII	F	SO	Samantha Swenson	MSU-Moorhead
DII	F	SO	Whitney Welder	MSU-Moorhead
DII	F	FR	Zoe Kraft	MSU-Moorhead
DII	F	SO	April Graham	Nebraska-Kearney
DII	F	FR	Destiny Reinke	Nebraska-Kearney
DII	F	SO	Elizabeth Cramer	Nebraska-Kearney
DII	F	JR	Gabby Gracia	Nebraska-Kearney
DII	F	SO	Jocie Towers	Nebraska-Kearney
DII	F	FR	Katie Hastings	Nebraska-Kearney
DII	F	SO	Lacie Lindner	Nebraska-Kearney
DII	F	SO	Maricruz Mora	Nebraska-Kearney
DII	F	JR	Melissa Davison	Nebraska-Kearney
DII	F	SR	Molly Dibben	Nebraska-Kearney
DII	F	SO	Natalie Stanley	Nebraska-Kearney
DII	F	FR	Preslie Allen	Nebraska-Kearney
DII	F	FR	Regan Taubenheim	Nebraska-Kearney
DII	F	FR	Tori Lindner	Nebraska-Kearney
DII	F	FR	Zoe Ritz	Nebraska-Kearney
DII	F	SO	Zoeie Bacon	Nebraska-Kearney
DII	F	JR	Abby Fifarek	Northern Michigan
DII	F	SO	Annicka McDonald	Northern Michigan
DII	F	FR	Carly Ronis	Northern Michigan
DII	F	SO	Caroline Arlasky	Northern Michigan
DII	F	SR	Caroline Brisbois	Northern Michigan
DII	F	JR	Clara Churchill	Northern Michigan
DII	F	FR	Elise Longley	Northern Michigan
DII	F	SO	Hanna Torvi	Northern Michigan
DII	F	JR	Hannah Lonergan	Northern Michigan
DII	F	SO	Holly Blowers	Northern Michigan
DII	F	FR	Josie Roos	Northern Michigan
DII	F	FR	Julie Ensrud	Northern Michigan
DII	F	JR	Kalina Pfannenstiel	Northern Michigan
DII	F	SR	Kameron Burmeister	Northern Michigan
DII	F	SO	Katelyn Smith	Northern Michigan
DII	F	JR	Kelly Pietrzak	Northern Michigan
DII	F	JR	Kieren Becker	Northern Michigan
DII	F	JR	Maddy Walters	Northern Michigan
DII	F	SO	Shayla Huebner	Northern Michigan
DII	F	JR	Sophie McDonald	Northern Michigan
DII	F	SO	Victoria Harris	Northern Michigan
DII	F	SR	Vivian Hett	Northern Michigan
DII	F	FR	Abberly Smith	Northern State
DII	F	SR	Dakotah Bullen	Northern State
DII	F	FR	Gracelynn Miller	Northern State
DII	F	JR	Hanna Wahl	Northern State
DII	F	FR	Kylie Werner	Northern State
DII	F	SR	Lindsey Gast	Northern State
DII	F	FR	Livia Wallace	Northern State
DII	F	SO	Madison Leapaldt	Northern State
DII	F	FR	Megan Mooberry	Northern State
DII	F	JR	Paige Larson	Northern State
DII	F	FR	Sarah Schafer	Northern State
DII	F	SR	Sasha Hovind	Northern State
DII	F	FR	Anna Hamilton	Northwest Nazarene
DII	F	FR	Ashley Harris	Northwest Nazarene
DII	F	SO	Bethany Danner	Northwest Nazarene
DII	F	JR	Emily Hammons	Northwest Nazarene
DII	F	FR	Heidi Nisly	Northwest Nazarene
DII	F	JR	MaKenna Conley	Northwest Nazarene
DII	F	JR	Sierra Manzer	Northwest Nazarene
DII	F	SO	Breanna Harthoorn	Northwestern (Iowa)
DII	F	SO	Emma Van Meeteren	Northwestern (Iowa)
DII	F	SR	Katie Bosch	Northwestern (Iowa)
DII	F	SO	Katrina Engebretson	Northwestern (Iowa)
DII	F	FR	Megan Shulstad	Northwestern (Iowa)
DII	F	JR	Rebekah Muilenburg	Northwestern (Iowa)
DII	F	SR	Sam Sinclair	Northwestern (Iowa)
DII	F	SR	Sarah Lunn	Northwestern (Iowa)
DII	F	SO	Wesley Milligan	Northwestern (Iowa)
DII	F	FR	Andrea Chestnut	Pittsburg St.
DII	F	SO	Anne Wood	Pittsburg St.
DII	F	JR	Ashton Henson	Pittsburg St.
DII	F	FR	Cassidy Westhoff	Pittsburg St.
DII	F	SR	Christina Metzger	Pittsburg St.
DII	F	FR	Halle Helfrich	Pittsburg St.
DII	F	SO	Hannah Rebmann	Pittsburg St.
DII	F	JR	Jordan Puvogel	Pittsburg St.
DII	F	JR	Katren Rienbolt	Pittsburg St.
DII	F	FR	Kelsey Kinkade	Pittsburg St.
DII	F	SR	Kolleen Gladden	Pittsburg St.
DII	F	SO	Maggie Cofer	Pittsburg St.
DII	F	FR	Maggie Murray	Pittsburg St.
DII	F	JR	Meredith Wolfe	Pittsburg St.
DII	F	SR	Paige Denton	Pittsburg St.
DII	F	SO	Piper Misse	Pittsburg St.
DII	F	JR	Quinnlyn Walcott	Pittsburg St.
DII	F	JR	Addy Townsend	Simon Fraser
DII	F	JR	Chelsea Ribeiro	Simon Fraser
DII	F	SR	Julia Howley	Simon Fraser
DII	F	SR	Miryam Bassett	Simon Fraser
DII	F	FR	Olivia Willett	Simon Fraser
DII	F	SR	Paige Nock	Simon Fraser
DII	F	SR	Sophie Dodd	Simon Fraser
DII	F	SR	Adeline Straatmeyer	South Dakota Mines
DII	F	JR	Erica Westerman	South Dakota Mines
DII	F	SR	Kari Radke	South Dakota Mines
DII	F	SO	Kayla Gagen	South Dakota Mines
DII	F	FR	Laramie Giles	South Dakota Mines
DII	F	SR	Libby Friesen	South Dakota Mines
DII	F	JR	Rachel Lovelace	South Dakota Mines
DII	F	SR	Ryley Sutton	South Dakota Mines
DII	F	FR	BreAnn Rhodes	Southwestern CC
DII	F	FR	Christina Stopak	Southwestern CC
DII	F	FR	Halie Dean	Southwestern CC
DII	F	FR	Heather Jessen	Southwestern CC
DII	F	FR	Jessica Beatty	Southwestern CC
DII	F	JR	Akia Buford	Stanislaus State
DII	F	SO	Clarissa Morales	Stanislaus State
DII	F	SO	Cynthia Mejia	Stanislaus State
DII	F	SR	Harleen Pabla	Stanislaus State
DII	F	FR	Iris Carrillo	Stanislaus State
DII	F	SO	Kendall Herod	Stanislaus State
DII	F	JR	Marylu Pulido	Stanislaus State
DII	F	FR	Nancy Juarez	Stanislaus State
DII	F	JR	Sabrina Garcia	Stanislaus State
DII	F	SO	Stephanie Bernal	Stanislaus State
DII	F		Belinda Guerra	U of Manitoba
DII	F		Carlynne Millns	U of Manitoba
DII	F		Danielle Saj	U of Manitoba
DII	F		Danika Passler Bates	U of Manitoba
DII	F		Darby Goodall	U of Manitoba
DII	F		Erin Tramley	U of Manitoba
DII	F		Janine Zajac	U of Manitoba
DII	F		Mikala Mann	U of Manitoba
DII	F		Nicola Odaisky	U of Manitoba
DII	F		Nicole Balzer	U of Manitoba
DII	F		Rebekah Sass	U of Manitoba
DII	F		Sarah Millns	U of Manitoba
DII	F		Shayna Giesbrecht	U of Manitoba
DII	F	JR	Alexandra Hernandez	UC San Diego
DII	F	FR	AnnMarie Howell	UC San Diego
DII	F	SO	Camille Perkins	UC San Diego
DII	F	JR	Christa Kloha	UC San Diego
DII	F	FR	Czarina Dominguez	UC San Diego
DII	F	SR	Ella Verhees	UC San Diego
DII	F	FR	Esmeralda Morales	UC San Diego
DII	F	JR	Karina Carstens	UC San Diego
DII	F	FR	Kendra Corey	UC San Diego
DII	F	SR	Kristin Semancsin	UC San Diego
DII	F	FR	Laura Moran	UC San Diego
DII	F	SR	Merin Arft	UC San Diego
DII	F	JR	Shalyn Mabritto	UC San Diego
DII	F	SR	Alexis Zeis	U-Mary
DII	F	FR	Amanda Forliti	U-Mary
DII	F	FR	Ashley Neumiller	U-Mary
DII	F	SO	Bree Erickson	U-Mary
DII	F	JR	Emma Hafdahl	U-Mary
DII	F	JR	Jaiden Schuette	U-Mary
DII	F	SO	Kate Fox	U-Mary
DII	F	SR	Kaycie Stewart	U-Mary
DII	F	FR	Lacey Feist-Young	U-Mary
DII	F	JR	Savannah Childers	U-Mary
DII	F	FR	Sydney Wendt	U-Mary
DII	F		Elizabeth Frick	UNA-Minnesota
DII	F	JR	Alyssa Weber	Upper Iowa
DII	F	SO	Breyanna Hill	Upper Iowa
DII	F	FR	Christonna Shafranski	Upper Iowa
DII	F	FR	Kailie Sasada	Upper Iowa
DII	F	FR	Laycee Roys	Upper Iowa
DII	F	FR	Lucy Syverson	Upper Iowa
DII	F	FR	Madison Brownrigg	Upper Iowa
DII	F	FR	Serianna Dehmlow	Upper Iowa
DII	F	SO	Allyssa Weitkum	Valley City State
DII	F	JR	Grace Miller	Valley City State
DII	F	FR	Julianne Wilson	Valley City State
DII	F	FR	Kristina Fricke	Valley City State
DII	F	JR	Bailey Matthaidess	Waldorf
DII	F	SR	Charley Buddenhagen	Waldorf
DII	F	FR	Clara Roderick	Waldorf
DII	F	JR	Katelynn Ramirez	Waldorf
DII	F	SO	Marissa Kuik	Waldorf
DII	F	SO	Marissa Widener	Waldorf
DII	F	FR	Brianna Crouch	Wayne St. (Neb.)
DII	F	JR	Joan Jelimo	Wayne St. (Neb.)
DII	F	SO	Josephine Peitz	Wayne St. (Neb.)
DII	F	FR	Kim Lowman	Wayne St. (Neb.)
DII	F	FR	Molly McCartney	Wayne St. (Neb.)
DII	F	FR	Sabrina Sack	Wayne St. (Neb.)
DII	F		Erin Valgardson	Winnipeg Optimist Athleti
DII	F	JR	Annie Brekken	Wis.-La Crosse
DII	F	FR	Elizabeth Brugger	Wis.-La Crosse
DII	F	JR	Ellie Miller	Wis.-La Crosse
DII	F	JR	Hannah Beilke	Wis.-La Crosse
DII	F	SR	Kaitlyn McDaniel	Wis.-La Crosse
DII	F	SR	Mackenzie Keller-Miller	Wis.-La Crosse
DII	F	FR	Rachel Jeffers	Wis.-La Crosse
DII	F	SR	Rebecca Voss	Wis.-La Crosse
DII	F	JR	Sadie Kroll	Wis.-La Crosse
DII	F	SR	Samantha Court	Wis.-La Crosse
DII	F	SO	Sarah Ziolkowski	Wis.-La Crosse
DII	F		Allie Levin	Wisconsin Track Club
DII	F		Anna Keller	Wisconsin Track Club
DII	F		Becca Murray	Wisconsin Track Club
DII	F		Hanna Docter	Wisconsin Track Club
DII	F		Hannah Mitchell	Wisconsin Track Club
DII	F		Hannah Moulton	Wisconsin Track Club
DII	F		Hannah Sorensen	Wisconsin Track Club
DII	F		Kiersten McDevitt	Wisconsin Track Club
DII	F		Lauren Schilling	Wisconsin Track Club
DII	F		Madeleine Pape	Wisconsin Track Club
DII	F		Maleta Moulsoff	Wisconsin Track Club
DII	F		Megan Buechel	Wisconsin Track Club
DII	F		Molly Baus	Wisconsin Track Club
DII	F		Quinn O'Connor	Wisconsin Track Club
DII	F		Rachel Anderson	Wisconsin Track Club
DII	F		Rissa Lane	Wisconsin Track Club
DII	F		Sam Weiler	Wisconsin Track Club
DII	F		Sarah Arndt	Wisconsin Track Club
DII	F		Stephanie Rink	Wisconsin Track Club
DII	F	SR	Christine Thorn	Unattached
DII	F		Ellen Smith	Unattached
DII	F	JR	Emily Pedzinski	Unattached
DII	F	SR	Jasmyne Cooper	Unattached
DII	F	FR	Kaedyn Chamberlain	SW Minnesota St.
DII	F	FR	Emily Daniels	SW Minnesota St.
DII	F	FR	Emily Gillingham	SW Minnesota St.
DII	F	SO	Kayla Jansky	SW Minnesota St.
DII	F	FR	Avery Lester	SW Minnesota St.
DII	F	FR	Abby Schotter	SW Minnesota St.
DII	F	FR	Meghan Sullivan	SW Minnesota St.
DII	F	JR	Kristen Weber	SW Minnesota St.
DIII	M	FR	Akahnni Delgado	North Iowa Area CC
DIII	M	SO	Blake Keller	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Brian Jacques	North Iowa Area CC
DIII	M	SO	Canyon Kuhlmann	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Daniel Hennigar	North Iowa Area CC
DIII	M	SO	David Carter	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Derek Carpenter	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Grant Dieken	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Hunter Filloon	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Jacob Hansen	North Iowa Area CC
DIII	M	SO	John Kraft	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Logan Dalbeck	North Iowa Area CC
DIII	M	SO	Samuel Dean	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Tyler Crawford	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Tyson Stromer	North Iowa Area CC
DIII	M	FR	Dominic Mancini	Bay College
DIII	M	FR	Giovanni Mancini	Bay College
DIII	M	FR	Kevin Brazeau	Bay College
DIII	M	FR	Nick LaRose	Bay College
DIII	M	FR	Steven Magnuson	Bay College
DIII	M	JR	Alan Scheuermann	Concordia-Moorhead
DIII	M	SR	Brandon Quibell	Concordia-Moorhead
DIII	M	SR	Brendan Johnson	Concordia-Moorhead
DIII	M	FR	Connor Haugrud	Concordia-Moorhead
DIII	M	JR	David Supinski	Concordia-Moorhead
DIII	M	SO	Eric Wicklund	Concordia-Moorhead
DIII	M	JR	Erik Larson	Concordia-Moorhead
DIII	M	FR	Hans Frank-Holzner	Concordia-Moorhead
DIII	M	FR	Munir Isahak	Concordia-Moorhead
DIII	M	SR	Nick Solheim	Concordia-Moorhead
DIII	M	FR	Noah Kneeskern	Concordia-Moorhead
DIII	M	SO	Olsen Pancoast	Concordia-Moorhead
DIII	M	SO	Tommy Froland	Concordia-Moorhead
DIII	M	FR	Chandler Dunn	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Dalton Gosch	Hawkeye CC
DIII	M	FR	David Thompson	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Grant Baker	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Isaac Connolly	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Landon Boomsma	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Malcolm Myers	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Paden Maschmann	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Peter Torkleson	Hawkeye CC
DIII	M	FR	Ryan Millikin	Hawkeye CC
DIII	M	SO	Abram Donovan	Webster
DIII	M	SR	Austin Dudley	Webster
DIII	M	SR	Brandon Brown	Webster
DIII	M	JR	Brian Hartmann	Webster
DIII	M	SR	Dontrell Carpenter	Webster
DIII	M	SR	Jordan Benton	Webster
DIII	M	FR	Michael Ruiz Del Arbol	Webster
DIII	M	FR	Nathan Freyling	Webster
DIII	M	FR	Nicholas Berra	Webster
DIII	M	SO	Paul Mueller	Webster
DIII	M	SR	Riley Flynn	Webster
DIII	M	SR	Robert Koegel	Webster
DIII	M	SR	Tayler Carter	Webster
DIII	M	FR	Andrew George	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Austin Baker	Wis.-Oshkosh
DIII	M	JR	Bennett Krueger	Wis.-Oshkosh
DIII	M	JR	Brian McKnight	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Cody Chadwick	Wis.-Oshkosh
DIII	M	SO	Collin Borazo	Wis.-Oshkosh
DIII	M	SR	Daniel Massey	Wis.-Oshkosh
DIII	M	SO	Fabian Salinas	Wis.-Oshkosh
DIII	M	SO	Henry Laste	Wis.-Oshkosh
DIII	M	SO	Jack Rindahl	Wis.-Oshkosh
DIII	M	JR	Jacob Rost	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Lucas Weber	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Michael Juarez	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Noah Bruehl	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Noah O'Neill	Wis.-Oshkosh
DIII	M	SO	Robert Szymanski	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Skyler Yunk	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Specner Muffler	Wis.-Oshkosh
DIII	M	FR	Adam Jacobi	Wis.-River Falls
DIII	M	FR	Beau Clemmensen	Wis.-River Falls
DIII	M	JR	Braydon Johnson	Wis.-River Falls
DIII	M	FR	Connor Johnson	Wis.-River Falls
DIII	M	FR	Jack Schwartz	Wis.-River Falls
DIII	M	FR	Michael Meyer	Wis.-River Falls
DIII	M	FR	Mitchell Lorenz	Wis.-River Falls
DIII	M	FR	Paul Weiler	Wis.-River Falls
DIII	M	JR	Reid Schwechler	Wis.-River Falls
DIII	M	FR	Sean Fisher	Wis.-River Falls
DIII	M	SR	Sean Ahlness	Hamline
DIII	M	SO	Fernando Benitez	Hamline
DIII	M	FR	Zach Dickmeyer	Hamline
DIII	M	JR	Tony Duchenes	Hamline
DIII	M	FR	Frank Gustafson	Hamline
DIII	M	FR	Collin Hartogh	Hamline
DIII	M	SR	Sam Jewson	Hamline
DIII	M	FR	Matt Lorah	Hamline
DIII	M	JR	Kyle Mehrhof	Hamline
DIII	M	JR	Kellen Overvig	Hamline
DIII	M	SR	Anthony Paladie	Hamline
DIII	M	FR	Ben Roen	Hamline
DIII	M	JR	Tommy Rusco	Hamline
DIII	M	SO	Alex Walsh	Hamline
DIII	F	SO	Allison Steahr	North Iowa Area CC
DIII	F	FR	Ally Trager	North Iowa Area CC
DIII	F	SO	Amy Fullerton	North Iowa Area CC
DIII	F	FR	Anna Frisch	North Iowa Area CC
DIII	F	FR	Julia Dunlavey	North Iowa Area CC
DIII	F	SO	Keisha Gonzague	North Iowa Area CC
DIII	F	FR	Maddison Shupe	North Iowa Area CC
DIII	F	FR	Rebekah Larson	North Iowa Area CC
DIII	F	FR	Tiffany Meyer	North Iowa Area CC
DIII	F	FR	Brittany Judson	Bay College
DIII	F	FR	Caitlyn Havelka	Bay College
DIII	F	FR	Katy Combs	Bay College
DIII	F	FR	Rhyan Murtha	Bay College
DIII	F	FR	Zoie Berg	Bay College
DIII	F	SR	Abby Sharer	Carleton
DIII	F	FR	Amanda Mosborg	Carleton
DIII	F	FR	Amelia Papajohn	Carleton
DIII	F	JR	Annie Utzschneider	Carleton
DIII	F	SO	Berit Hudson Rasmuss	Carleton
DIII	F	SO	Cristy Carretero	Carleton
DIII	F	FR	Elizabeth Zimmerman	Carleton
DIII	F	SO	Emilee Fulton	Carleton
DIII	F	SR	Emily Kaegi	Carleton
DIII	F	FR	Emma Greenlee	Carleton
DIII	F	FR	Fiona Casey	Carleton
DIII	F	FR	Grace Leslie	Carleton
DIII	F	SO	Helen Schuda	Carleton
DIII	F	SO	Jade Ogilvie	Carleton
DIII	F	FR	Jessalyn Ayars	Carleton
DIII	F	FR	Leah McClintock-Sha	Carleton
DIII	F	JR	Lizzy Lynn	Carleton
DIII	F	SO	Marietta Geist	Carleton
DIII	F	JR	Martha Torstenson	Carleton
DIII	F	FR	Maya Hilty	Carleton
DIII	F	SO	Meg Mathison	Carleton
DIII	F	FR	Natalia Tu	Carleton
DIII	F	FR	Natalie Marsh	Carleton
DIII	F	SO	Ruthie Boyd	Carleton
DIII	F	JR	Samantha Schnirring	Carleton
DIII	F	FR	Sarah Allaben	Carleton
DIII	F	JR	Sarah Nazarino	Carleton
DIII	F	FR	Sophie Schafer	Carleton
DIII	F	FR	Yoshiko Lynch	Carleton
DIII	F	FR	Annika Thompson	Concordia-Moorhead
DIII	F	JR	Brianna Gruenberg	Concordia-Moorhead
DIII	F	JR	Colleen Vought	Concordia-Moorhead
DIII	F	JR	Elizabeth Vought	Concordia-Moorhead
DIII	F	FR	Emily Hao	Concordia-Moorhead
DIII	F	SO	Emily Hignell	Concordia-Moorhead
DIII	F	SR	Erica Hauf	Concordia-Moorhead
DIII	F	FR	Joanna Lee	Concordia-Moorhead
DIII	F	SO	Jordan Oliphant	Concordia-Moorhead
DIII	F	SR	Kaley Hedberg	Concordia-Moorhead
DIII	F	SO	Kara Andersen	Concordia-Moorhead
DIII	F	JR	Maria West	Concordia-Moorhead
DIII	F	SR	Olivia Hamilton	Concordia-Moorhead
DIII	F	FR	Payton Ramberg	Concordia-Moorhead
DIII	F	SO	Rachel Koenig	Concordia-Moorhead
DIII	F	FR	Samara Strootman	Concordia-Moorhead
DIII	F	JR	Sara Whiteman	Concordia-Moorhead
DIII	F	SR	Sarah Curran	Concordia-Moorhead
DIII	F	JR	Shelby Kline	Concordia-Moorhead
DIII	F	SO	Talia Dalzell	Concordia-Moorhead
DIII	F	JR	Tarja Nelsen	Concordia-Moorhead
DIII	F	SO	Atlanta Groeneveld	Hawkeye CC
DIII	F	SO	Autumn Weekley	Hawkeye CC
DIII	F	FR	Divine Washington	Hawkeye CC
DIII	F	FR	Hannah Johnson	Hawkeye CC
DIII	F	FR	Joanna Topham	Hawkeye CC
DIII	F	SO	Mikki Mundus	Hawkeye CC
DIII	F	FR	Shea Dahlstrom	Hawkeye CC
DIII	F	FR	Hailee Morisseau	Lakehead University
DIII	F	FR	Haylee Beeman	Lakehead University
DIII	F	FR	Nicole Tamming	Lakehead University
DIII	F	FR	Paige Kobe	Lakehead University
DIII	F	FR	Rebekkah Pyle	Lakehead University
DIII	F	FR	Adelaide Gaughran-Bedel	Macalester
DIII	F	JR	Alia Benedict	Macalester
DIII	F	JR	Amy Pelz	Macalester
DIII	F	SO	Anya Ptacek	Macalester
DIII	F	SO	Anya Wolterman	Macalester
DIII	F	JR	Betsy Schein	Macalester
DIII	F	FR	Brooke Hoppe	Macalester
DIII	F	SR	Carmen Garson-Shumway	Macalester
DIII	F	JR	Elena Smith	Macalester
DIII	F	SO	Emma Higgins	Macalester
DIII	F	SO	Emma Maxtutis	Macalester
DIII	F	FR	Emma Verges	Macalester
DIII	F	JR	Hallie Kircher-Hennin	Macalester
DIII	F	JR	Holly Ellingson	Macalester
DIII	F	SO	Ingrid Kilde	Macalester
DIII	F	SR	Kaitlyn Lindaman	Macalester
DIII	F	SR	Kathrene Garcia	Macalester
DIII	F	JR	Katrin O'Grady	Macalester
DIII	F	SO	Kayla Hostetler	Macalester
DIII	F	SR	Laura Gould	Macalester
DIII	F	SR	Lea Davidson	Macalester
DIII	F	FR	Lily Jenssen	Macalester
DIII	F	SR	Lorna Sherwood-Cabal	Macalester
DIII	F	SO	Lydia Simpson	Macalester
DIII	F	FR	Maddie West	Macalester
DIII	F	FR	Maddy Kennard	Macalester
DIII	F	FR	Maddy Prentiss	Macalester
DIII	F	SR	Madeline Abbott	Macalester
DIII	F	SR	Margaret Stelzner	Macalester
DIII	F	JR	Marlee Yost-Wolff	Macalester
DIII	F	FR	Mikayla Smith	Macalester
DIII	F	SR	Rosie Cobb	Macalester
DIII	F	SR	Sarah Aldama	Macalester
DIII	F	JR	Sarah Furth	Macalester
DIII	F	JR	Bryana Waage	St. Catherine
DIII	F	JR	Catherine Degen	St. Catherine
DIII	F	FR	Elizabeth Axberg	St. Catherine
DIII	F	JR	Jackie Brine-Doyle	St. Catherine
DIII	F	FR	Julia Clark	St. Catherine
DIII	F	SO	Leighlin Ahlstrom	St. Catherine
DIII	F	FR	Lexi Erickson	St. Catherine
DIII	F	JR	Marie Morrier	St. Catherine
DIII	F	SR	Michelle Perri	St. Catherine
DIII	F	SR	Natalie Barclay	St. Catherine
DIII	F	SO	Olivia Damron	St. Catherine
DIII	F	JR	Sam Witmer	St. Catherine
DIII	F	SO	Alaina Marti	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Ali Crochet	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Ali Glassbrenner	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	JR	Amber Matzoll	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Anna Kroll	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Anna Klinkner	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Becca Wilkin	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	JR	Bridget Schmitt	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Carly Scheurerman	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Claudia Lundgren	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	JR	Ellen Bennett	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Emily Haugen	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	JR	Emily Adrian	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Gianni Solis	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Grace Williams	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Grace Loeslie	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Harriet Hubbell	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Jenny Launder	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Jenny Walz	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	JR	Julia Giefer	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	JR	Kara Huyett	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Katie Breuckman	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Mackenzie O'Connell	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Maria Zahhos	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Megan Gossfeld	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Melissa Marsh	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	JR	Michelle Wise	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Molly Clarke	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Morgan Dammann	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	FR	Sara Miller	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SO	Sara Ness	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Shannon Dolan	St. Thomas (Minn.)
DIII	F	SR	Holly Goergen	Webster
DIII	F	SO	Jessica Phibbs	Webster
DIII	F	JR	Jessica Aguilar Adan	Webster
DIII	F	FR	Kalleigh Linthicum	Webster
DIII	F	FR	Lauren Coleman	Webster
DIII	F	SO	Megan Schramm	Webster
DIII	F	SR	Meghan Illig	Webster
DIII	F	SO	Meredith Sowers	Webster
DIII	F	FR	Minnell Fundora	Webster
DIII	F	SO	Savannah Brewer	Webster
DIII	F	FR	Allie Chen	Wis.-Oshkosh
DIII	F	SO	Amanda Vandenplas	Wis.-Oshkosh
DIII	F	SO	Ashton Keene	Wis.-Oshkosh
DIII	F	SO	Breanna Vandenplas	Wis.-Oshkosh
DIII	F	JR	Cammy Garvelink	Wis.-Oshkosh
DIII	F	SR	Cheyenne Moore	Wis.-Oshkosh
DIII	F	FR	Elizabeth Reddeman	Wis.-Oshkosh
DIII	F	FR	Erica Liesen	Wis.-Oshkosh
DIII	F	FR	Hannah Lohrenz	Wis.-Oshkosh
DIII	F	JR	Hannah Thorn	Wis.-Oshkosh
DIII	F	SR	Jessi Stamn	Wis.-Oshkosh
DIII	F	FR	Lexus Brown	Wis.-Oshkosh
DIII	F	FR	Paige Schilling	Wis.-Oshkosh
DIII	F	FR	Reece Matheson	Wis.-Oshkosh
DIII	F	SO	Tayah Cunningham	Wis.-Oshkosh
DIII	F	SR	Abigail Fouts	Wis.-River Falls
DIII	F	JR	Emily Klatt	Wis.-River Falls
DIII	F	FR	Emma Deutsch	Wis.-River Falls
DIII	F	FR	Emmy Farago	Wis.-River Falls
DIII	F	SR	Kalyn Suhorepetz	Wis.-River Falls
DIII	F	SR	Kimberly Carlson	Wis.-River Falls
DIII	F	JR	Linsey Tolkkinen	Wis.-River Falls
DIII	F	JR	Nikki Jurik	Wis.-River Falls
DIII	F	SR	Rachel Miesbauer	
DIII	F	FR	Czarina Albanese	Hamline
DIII	F	FR	Shylie Burlseon-King	Hamline
DIII	F	FR	Helen Dolan	Hamline
DIII	F	JR	Madeline Dopp	Hamline
DIII	F	SR	Mariah Gallagher	Hamline
DIII	F	JR	Meg Griffin	Hamline
DIII	F	JR	Holly Hankins	Hamline
DIII	F	SO	Bernadette Hayden	Hamline
DIII	F	JR	Kathleen Miles	Hamline
DIII	F	SR	Alyssa Nash	Hamline
DIII	F	FR	Karin Oberreiter	Hamline
DIII	F	SO	Nadine Thoemke	Hamline
HS	M	12	Andrew Artz	Aberdeen Roncalli
HS	M	10	Michael Garofalo	Aberdeen Roncalli
HS	M	12	Lucas Goetz	Aberdeen Roncalli
HS	M	12	Robert Goscicki	Aberdeen Roncalli
HS	M	9	Brian Holmstrom	Aberdeen Roncalli
HS	M	12	Noah Knapp	Aberdeen Roncalli
HS	M	10	Kaleb Norton	Aberdeen Roncalli
HS	M	9	Jacob Olson	Aberdeen Roncalli
HS	M	9	Max Prehn	Aberdeen Roncalli
HS	M	9	John Reynen	Aberdeen Roncalli
HS	M	12	Jacob Bushman	Albany
HS	M	11	Quinn Clapper	Albany
HS	M	12	Elisha Duckson	Albany
HS	M	10	Will Friederichs	Albany
HS	M	11	John Kauder	Albany
HS	M	12	Hayden Kulzer	Albany
HS	M	12	Samuel Scherping	Albany
HS	M	10	Wyatt Shay	Albany
HS	M	10	Gage Thesing	Albany
HS	M	11	Elijah Weiss	Albany
HS	M	11	Trey Engen	Algona (Iowa)
HS	M	10	Jens Bjorge	Amery
HS	M	11	Joshua Bohn	Amery
HS	M	10	Henry Budke	Amery
HS	M	10	Andrew Carlson	Amery
HS	M	9	Grant Hoff	Amery
HS	M	12	Jude Ingham	Amery
HS	M	10	Kameron Zmuda	Amery
HS	M	9	Kade Christensen	Ankeny Centennial
HS	M	12	Camden Cox	Ankeny Centennial
HS	M	12	Ahren Davis	Ankeny Centennial
HS	M	12	Matt Hines	Ankeny Centennial
HS	M	12	Jayden Oshirak	Ankeny Centennial
HS	M	11	Alex Patkin	Ankeny Centennial
HS	M	12	Curt Peters	Ankeny Centennial
HS	M	9	Gabe Vicker	Ankeny Centennial
HS	M	11	Jonah Vicker	Ankeny Centennial
HS	M	10	Seth Watgen	Ankeny Centennial
HS	M	10	Deiontae Barner	Antigo
HS	M	9	Logan Edwards	Antigo
HS	M	10	Brett Farmer	Antigo
HS	M	9	Kaleb Lenzner	Antigo
HS	M	11	Grant Meeks	Antigo
HS	M	12	Zack Morris	Antigo
HS	M	11	Noah Orgeman	Antigo
HS	M	9	Kaden Steckbauer	Antigo
HS	M	12	Cody Urban	Antigo
HS	M	11	Johnathan Albertus	Ashland
HS	M	10	Cory Carlson	Ashland
HS	M	12	Gavin Douglas	Ashland
HS	M	12	Tim McPherson	Ashland
HS	M	12	Maury Miller	Ashland
HS	M	12	Walker Miller	Ashland
HS	M	10	Eli Schue	Ashland
HS	M	10	David Wallis	Ashland
HS	M	11	Drew Abfall	Bay Port
HS	M	10	Andrew Aderhold	Bay Port
HS	M	10	Drew Dahlin	Bay Port
HS	M	9	Tyler Guetschow	Bay Port
HS	M	12	Nick Hennes	Bay Port
HS	M	12	Benjamin Hoskyn	Bay Port
HS	M	12	Nick Key	Bay Port
HS	M	12	Peter Martin	Bay Port
HS	M	12	Kyle Thieme	Bay Port
HS	M	10	Ryan Thieme	Bay Port
HS	M	9	Bennett Edling	Becker
HS	M	9	Lukas Karel	Becker
HS	M	12	Justin Kringler	Becker
HS	M	12	Lachlan Lahr	Becker
HS	M	10	David Myres	Becker
HS	M	10	Jake Nelson	Becker
HS	M	12	Jonathan Novak	Becker
HS	M	12	Luke Pappenfus	Becker
HS	M	11	Basil Ricker	Becker
HS	M	11	Sam Ricker	Becker
HS	M	12	Griffin Benson	Bellevue (IA)
HS	M	9	Brady Griebel	Bellevue (IA)
HS	M	11	Kyle Guenther	Bellevue (IA)
HS	M	11	Mason Jackson	Bellevue (IA)
HS	M	12	Caleb Kress	Bellevue (IA)
HS	M	12	Collin Olson	Bellevue (IA)
HS	M	11	Andrew Penniston	Bellevue (IA)
HS	M	11	Alex Reed	Bellevue (IA)
HS	M	11	Jack Sieverding	Bellevue (IA)
HS	M	12	Eli Witt	Bellevue (IA)
HS	M	12	Patrick Binish	Benilde-St Margaret's
HS	M	12	Sean Biwer	Benilde-St Margaret's
HS	M	12	Lorenzo Cerda	Benilde-St Margaret's
HS	M	11	Aidan Luebke	Benilde-St Margaret's
HS	M	10	Peter Lynch	Benilde-St Margaret's
HS	M	12	Michael Pupel	Benilde-St Margaret's
HS	M	12	Greg Ramel	Benilde-St Margaret's
HS	M	10	Mark Ramel	Benilde-St Margaret's
HS	M	9	Sam Ryan	Benilde-St Margaret's
HS	M	11	Quentin Struwe	Benilde-St Margaret's
HS	M	10	Garrin Avaloz	Bloomington Jefferson
HS	M	12	Paul Cavanah	Bloomington Jefferson
HS	M	9	Joe Gathje	Bloomington Jefferson
HS	M	11	Joseph Holzman	Bloomington Jefferson
HS	M	12	Mark Kersey	Bloomington Jefferson
HS	M	12	Joshua Lueth	Bloomington Jefferson
HS	M	10	Timothy Lueth	Bloomington Jefferson
HS	M	10	Hillary Makori	Bloomington Jefferson
HS	M	10	Ebba Wako	Bloomington Jefferson
HS	M	8	Mason Young	Bloomington Jefferson
HS	M	11	Joseph Bergquist	Bloomington Kennedy
HS	M	12	Caleb Bjerkeset	Bloomington Kennedy
HS	M	11	Lloyd Young	Bloomington Kennedy
HS	M	12	Michael Bylander	Brainerd
HS	M	11	Garrett Goeden	Brainerd
HS	M	12	Evan Heittola	Brainerd
HS	M	10	Isaac Herrlich	Brainerd
HS	M	12	David Kelm	Brainerd
HS	M	12	Peyton Melby	Brainerd
HS	M	11	Maxim osborn	Brainerd
HS	M	11	Evan Storbakken	Brainerd
HS	M	11	Hunter Turcotte	Brainerd
HS	M	12	Andrew Wasniewski	Brainerd
HS	M	12	Blaine Madson	Breck
HS	M	11	Finn Salveson	Breck
HS	M	11	Joey Anderson	Buffalo
HS	M	11	Isaac Basten	Buffalo
HS	M	12	Braden Benson	Buffalo
HS	M	8	Jaden Boots	Buffalo
HS	M	11	Brett Hanson	Buffalo
HS	M	10	Nick Oak	Buffalo
HS	M	11	Ryan Russek	Buffalo
HS	M	11	Austin Willey	Buffalo
HS	M	11	Colton Anderson	Burro (ND)
HS	M	9	Jackson Anderson	Burro (ND)
HS	M	12	Cade Baesler	Burro (ND)
HS	M	9	Dylan Bye	Burro (ND)
HS	M	10	Chase Fossum	Burro (ND)
HS	M	12	Hunter Hennings	Burro (ND)
HS	M	10	Luke Leshuk	Burro (ND)
HS	M	9	Nathan Rage	Burro (ND)
HS	M	9	Ethan Sherva	Burro (ND)
HS	M	12	Riley Sondrol	Burro (ND)
HS	M	11	Ethan Clark	Carman Collegiate
HS	M	11	Elliot Depies	Cedar Grove Belgium
HS	M	10	Ben Fleuschaus	Cedar Grove Belgium
HS	M	10	Jac Gasser	Cedar Grove Belgium
HS	M	11	Quinn Hoopman	Cedar Grove Belgium
HS	M	11	Bryce Ketterhagen	Cedar Grove Belgium
HS	M	9	Will Lautenschlaege	Cedar Grove Belgium
HS	M	12	Stephen Lavey	Cedar Grove Belgium
HS	M	10	Dylan Quint	Cedar Grove Belgium
HS	M	11	Andrew Reichert	Cedar Grove Belgium
HS	M	12	Brandon Wieberdink	Cedar Grove Belgium
HS	M	9	Ben Fischer	Champlin Park
HS	M	12	Connor Janostin	Champlin Park
HS	M	10	Dontae Johnson	Champlin Park
HS	M	11	Eoin Keran	Champlin Park
HS	M	11	Daniel Kloeppner	Champlin Park
HS	M	10	Jack Nighingale	Champlin Park
HS	M	10	Zac Oldroyd	Champlin Park
HS	M	10	Connor Preston	Champlin Park
HS	M	10	Mark Scheller	Champlin Park
HS	M	12	Arik Spaude	Champlin Park
HS	M	11	Cooper Frederick	Chatfield
HS	M	12	Bennett Gathje	Chatfield
HS	M	9	Cody Guenther	Chatfield
HS	M	7	Treyton Lanning	Chatfield
HS	M	12	Isaac Miron	Chatfield
HS	M	12	Dillon Nolan	Chatfield
HS	M	12	Josh Walsh	Chatfield
HS	M	10	Brady Woltz	Chatfield
HS	M	9	Alex Wright	Chatfield
HS	M	9	Evan Wright	Chatfield
HS	M	12	Karter Anderson	Clear Lake (Ia.)
HS	M	12	Ike Branstad	Clear Lake (Ia.)
HS	M	11	Lewis Callaway	Clear Lake (Ia.)
HS	M	11	Eric Faught	Clear Lake (Ia.)
HS	M	12	Sam Pedelty	Clear Lake (Ia.)
HS	M	11	Jacob Petersen	Clear Lake (Ia.)
HS	M	12	Dylan Schuchard	Clear Lake (Ia.)
HS	M	9	Justin Wright	Clear Lake (Ia.)
HS	M	12	Dylan Adank	Cochrane FountainCity
HS	M	12	Trenton Benning	Cochrane FountainCity
HS	M	10	Riley Bossert	Cochrane FountainCity
HS	M	11	Jake Callahan	Cochrane FountainCity
HS	M	11	Conrad Domine	Cochrane FountainCity
HS	M	12	Tristan Haque	Cochrane FountainCity
HS	M	10	Jacob Jandro	Cochrane FountainCity
HS	M	9	Damian Jilk	Cochrane FountainCity
HS	M	11	Wade Katula	Cochrane FountainCity
HS	M	12	Niko Rich	Cochrane FountainCity
HS	M	9	River Halopka	Colby/Abbotsford
HS	M	10	Nick Kleparski	Colby/Abbotsford
HS	M	9	Chase Oehmichen	Colby/Abbotsford
HS	M	11	Matt Roth	Colby/Abbotsford
HS	M	11	Aaron Schmeiser	Colby/Abbotsford
HS	M	10	Sawyer Best	Colfax (WI)
HS	M	11	Luke Heidorn	Colfax (WI)
HS	M	9	Noah Heidorn	Colfax (WI)
HS	M	10	Trey Hovde	Colfax (WI)
HS	M	10	Brady Lawrence	Colfax (WI)
HS	M	11	Trevor Rothbauer	Colfax (WI)
HS	M	10	Cole Seehaver	Colfax (WI)
HS	M	10	Denis Sonnentag	Colfax (WI)
HS	M	12	Paul Breitbach	Coon Rapids
HS	M	9	Caleb Chesser	Coon Rapids
HS	M	10	Noah Christianson	Coon Rapids
HS	M	11	Aaron Johnson	Coon Rapids
HS	M	10	Isaac Johnson	Coon Rapids
HS	M	11	Nick Jorgenson	Coon Rapids
HS	M	11	Nathan O'Neill	Coon Rapids
HS	M	11	Logan Rotzien	Coon Rapids
HS	M	10	Reed Smith	Coon Rapids
HS	M	11	Levi Taylor	Coon Rapids
HS	M	10	Eli Brotman	Cretin-Derham Hall
HS	M	11	Seamus Foley	Cretin-Derham Hall
HS	M	12	Sam Luhman	Cretin-Derham Hall
HS	M	11	Owen Mische	Cretin-Derham Hall
HS	M	12	Matthew Voigt	Cretin-Derham Hall
HS	M	10	Luke Wells	Cretin-Derham Hall
HS	M	10	Tommy Zastrow	Cretin-Derham Hall
HS	M	10	Chris Guise	Davenport Assumption
HS	M	10	Jack McIntosh	Davenport Assumption
HS	M	11	Josh Motley	Davenport Assumption
HS	M	10	Will Rolfstad	Davenport Assumption
HS	M	10	Peter Schumacher	Davenport Assumption
HS	M	10	Mike Straub	Davenport Assumption
HS	M	10	Ryan Thill	Davenport Assumption
HS	M	12	Rye Hawley-Bourcie	Decorah
HS	M	11	Gus Hayes	Decorah
HS	M	12	Andrew Kephart	Decorah
HS	M	11	Brayden Krivachek	Decorah
HS	M	11	Lars Marquardt	Decorah
HS	M	12	Austin Myli	Decorah
HS	M	10	Spencer Peterson	Decorah
HS	M	12	Jarod Phillips	Decorah
HS	M	12	Luke Stock	Decorah
HS	M	12	Jackson Varney	Decorah
HS	M	10	Rowen Abbas	Des Moines Roosevelt
HS	M	12	Connor Crabill	Des Moines Roosevelt
HS	M	12	Lars Elsbernd	Des Moines Roosevelt
HS	M	12	Brian Goode	Des Moines Roosevelt
HS	M	10	Festo Iranezeye	Des Moines Roosevelt
HS	M	11	Ethan James	Des Moines Roosevelt
HS	M	10	Carter Kilgore	Des Moines Roosevelt
HS	M	11	Harry Prentice	Des Moines Roosevelt
HS	M	11	Austin Quinn	Des Moines Roosevelt
HS	M	11	Ben Russell	Des Moines Roosevelt
HS	M	11	Reece Anderson	Dickinson (N D)
HS	M	12	Ethan Dietz	Dickinson (N D)
HS	M	9	Hunter Gregoire	Dickinson (N D)
HS	M	11	Brayden Groll	Dickinson (N D)
HS	M	11	Garret Hughes	Dickinson (N D)
HS	M	10	Aiden Jung	Dickinson (N D)
HS	M	9	Griffin Obrigewitch	Dickinson (N D)
HS	M	10	Austin Raatz	Dickinson (N D)
HS	M	11	Kyler Smith	Dickinson (N D)
HS	M	9	Brady Yoder	Dickinson (N D)
HS	M	11	Drew Brase	Dowling Catholic
HS	M	12	Thomas Bussey	Dowling Catholic
HS	M	12	Matthew Carmody	Dowling Catholic
HS	M	11	Kevin Conner	Dowling Catholic
HS	M	10	Zach Fry	Dowling Catholic
HS	M	10	Sam Hall	Dowling Catholic
HS	M	12	Duncan Kyhl	Dowling Catholic
HS	M	11	Jake Miller	Dowling Catholic
HS	M	10	Will Ode	Dowling Catholic
HS	M	11	Noah Smith	Dowling Catholic
HS	M	12	Trenton Allen	Eagan
HS	M	10	Ryan Berg	Eagan
HS	M	12	Dane Loberg	Eagan
HS	M	9	Michael Marshall	Eagan
HS	M	9	Sam Marshall	Eagan
HS	M	12	John Martin	Eagan
HS	M	12	Adam McMonagle	Eagan
HS	M	11	Jeremy Schlichting	Eagan
HS	M	10	Paul Schmitter	Eagan
HS	M	11	Joshua Wehrman	Eagan
HS	M	11	Josh Becker	Eau Claire Memorial
HS	M	9	Liam Gallagher	Eau Claire Memorial
HS	M	9	Cole Long	Eau Claire Memorial
HS	M	11	George Lynch	Eau Claire Memorial
HS	M	9	Matt Miller	Eau Claire Memorial
HS	M	11	Zak Sather	Eau Claire Memorial
HS	M	10	Aidan Snow	Eau Claire Memorial
HS	M	9	Scout Stokes	Eau Claire Memorial
HS	M	11	Andrew Vierbicher	Eau Claire Memorial
HS	M	11	Carter Wood	Eau Claire Memorial
HS	M	10	Simon Butler	Eau Claire North
HS	M	12	David Ecker	Eau Claire North
HS	M	12	Aaron Kirchman	Eau Claire North
HS	M	12	Eli Long	Eau Claire North
HS	M	12	Weston Martin	Eau Claire North
HS	M	10	Colten Pace	Eau Claire North
HS	M	12	Blake Rudd	Eau Claire North
HS	M	12	John Stremcha	Eau Claire North
HS	M	10	Nathan Stremcha	Eau Claire North
HS	M	12	Jason Voelker	Eau Claire North
HS	M	12	David De Jong	Eden Prairie
HS	M	10	Jake Derouin	Eden Prairie
HS	M	11	Wes Donaldson	Eden Prairie
HS	M	9	Isaac Hartman	Eden Prairie
HS	M	11	Jack Larson	Eden Prairie
HS	M	10	Mohamed Mohamud	Eden Prairie
HS	M	12	Austin Morrow	Eden Prairie
HS	M	12	Jimmy Nguyen	Eden Prairie
HS	M	12	Lucas Schnirring	Eden Prairie
HS	M	11	Bryce Whitley	Eden Prairie
HS	M	12	Mark Ellenberger	Edina
HS	M	12	Sam Elliott	Edina
HS	M	12	Owen Gage	Edina
HS	M	11	Willem Gokemeijer	Edina
HS	M	11	Max Manley	Edina
HS	M	12	Tyler Masuda	Edina
HS	M	12	George Nowak	Edina
HS	M	12	Ben Passolt	Edina
HS	M	11	Lucas Selman	Edina
HS	M	11	BRADLEY SQUAREK	Edina
HS	M	11	Michael Almich	Elk River
HS	M	10	LIam Carr	Elk River
HS	M	9	Joseph Gustafson	Elk River
HS	M	11	Lucas Gustafson	Elk River
HS	M	12	Noah Haaf	Elk River
HS	M	10	Nathan Loretz	Elk River
HS	M	10	Miles Olofson	Elk River
HS	M	12	Carson Pixley	Elk River
HS	M	12	David Schwappach	Elk River
HS	M	12	Thomas West	Elk River
HS	M	10	Nick Erickson	Ellsworth
HS	M	11	Cedric Kosnopfal	Ellsworth
HS	M	11	Kyle Perkins	Ellsworth
HS	M	9	Addison Peters	Ellsworth
HS	M	9	Roy Roberts	Ellsworth
HS	M	11	Jordan Schlichting	Ellsworth
HS	M	10	Charlie Stuhl	Ellsworth
HS	M	11	Jonah Vogel	Ellsworth
HS	M	11	Jack White	Ellsworth
HS	M	11	Matthew Williams	Ellsworth
HS	M	11	Hunter Barth	Fargo Davies
HS	M	10	Wyatt Borden	Fargo Davies
HS	M	11	Jack Boub	Fargo Davies
HS	M	12	Andrew Christopher	Fargo Davies
HS	M	11	Adrian Contreras	Fargo Davies
HS	M	12	Andrew Lundstrom	Fargo Davies
HS	M	11	Caden O'Connor	Fargo Davies
HS	M	11	Andrew Selensky	Fargo Davies
HS	M	11	Parker Wieland	Fargo Davies
HS	M	12	Jacob Zetocha	Fargo Davies
HS	M	10	Carter Altmann	Farmington
HS	M	11	Trevor LaVigne	Farmington
HS	M	11	Nolan Levack	Farmington
HS	M	9	Brennen Peterson	Farmington
HS	M	10	Noah Revels	Farmington
HS	M	11	Regan Sevencih	Farmington
HS	M	10	Jake Smithson	Farmington
HS	M	10	Caden Speikers	Farmington
HS	M	12	Cole Stansbury	Farmington
HS	M	12	Joshua Wilson	Farmington
HS	M	12	Anthony Tellier	Flambeau
HS	M	11	Charles Babcock	Forest Lake
HS	M	12	Spencer Kotys	Forest Lake
HS	M	12	Ryan Mead	Forest Lake
HS	M	9	Drew Sampson	Forest Lake
HS	M	12	Adam Stenning	Forest Lake
HS	M	12	William Valentine	Forest Lake
HS	M	10	Isaiah Zak	Forest Lake
HS	M	12	Ray Cataldo	G-H-V (IA)
HS	M	11	Dalton Hawe	G-H-V (IA)
HS	M	9	Jake Hejlik	G-H-V (IA)
HS	M	10	Dalton Kelly	G-H-V (IA)
HS	M	11	Nathan Larson	G-H-V (IA)
HS	M	9	Blake Lynch	G-H-V (IA)
HS	M	12	Andy Schruer	G-H-V (IA)
HS	M	11	Reece Smith	G-H-V (IA)
HS	M	10	Hunter Andersen	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	10	Jayden Campbell	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	11	Doug Feyen	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	11	Blake Johnson	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	11	Josh Jumbeck	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	9	Riley Kirkey	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	12	Jack Marley	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	10	Nicolas Moen	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	M	12	Parker Bailey	Gayville-Volin
HS	M	9	Isaac Dooley	Gayville-Volin
HS	M	11	Guillermo Molina	Gayville-Volin
HS	M	11	Joe Anderson	George-Little Rock
HS	M	12	Josh Haken	George-Little Rock
HS	M	10	Austin Henning	George-Little Rock
HS	M	10	Cody Kramer	George-Little Rock
HS	M	11	Martin Macias	George-Little Rock
HS	M	11	Taeron Olson	George-Little Rock
HS	M	9	Daniel Schriever	George-Little Rock
HS	M	12	Gable Sieperda	George-Little Rock
HS	M	11	Zach Springer	George-Little Rock
HS	M	10	Brayden Stoecker	George-Little Rock
HS	M	11	Garret Beckrich	Grand Rapids
HS	M	10	noah Cagle	Grand Rapids
HS	M	7	Matej Cervenka	Grand Rapids
HS	M	9	frank gangi	Grand Rapids
HS	M	9	Bishop Keezer	Grand Rapids
HS	M	12	Alexander Kelling	Grand Rapids
HS	M	12	Tyler Norgord	Grand Rapids
HS	M	12	Kellen Schauer	Grand Rapids
HS	M	9	Sam Stertz	Grand Rapids
HS	M	9	Caden Westphal	Grand Rapids
HS	M	10	Gabe Abbes	Great Oak
HS	M	12	Carlos Carvajal	Great Oak
HS	M	12	Gavin Korby	Great Oak
HS	M	12	Jacob Korgan	Great Oak
HS	M	12	Ryan Shields	Great Oak
HS	M	11	Tyler Tickner	Great Oak
HS	M	10	Chris Verdugo	Great Oak
HS	M	11	Brad Alton	Henry Sibley
HS	M	12	Ben Archambeau	Henry Sibley
HS	M	12	Sam Bader	Henry Sibley
HS	M	10	Bennett Challifour	Henry Sibley
HS	M	12	Jimmy Elander	Henry Sibley
HS	M	12	Myles Fleming	Henry Sibley
HS	M	8	Magnus Herschbach	Henry Sibley
HS	M	12	Ian Stawarz	Henry Sibley
HS	M	12	Bailey Volkmann	Henry Sibley
HS	M	11	Payton Weber-Rolfes	Henry Sibley
HS	M	11	Colton Anderson	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	9	Jackson Anderson	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	12	Cade Baesler	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	9	Dylan Bye	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	10	Chase Fossum	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	12	Hunter Hennings	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	9	Carson Ketterl	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	10	Luke Leshuk	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	9	Nathan Rage	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	12	Riley Sondrol	Hillsboro-CntrlValley
HS	M	11	London Adams	Holmen (WI)
HS	M	10	Anthony Behringer	Holmen (WI)
HS	M	10	Bennett Clark	Holmen (WI)
HS	M	10	Dustin Goins	Holmen (WI)
HS	M	9	Tanner Groshek	Holmen (WI)
HS	M	9	Bennett Guderson	Holmen (WI)
HS	M	12	Nick Haas	Holmen (WI)
HS	M	10	Lucas Larzarescu	Holmen (WI)
HS	M	12	Kade Steinbrecher	Holmen (WI)
HS	M	10	Quinn Steinbrecher	Holmen (WI)
HS	M	11	Tyle Auge	Hudson
HS	M	12	Max Ball	Hudson
HS	M	11	George Bond	Hudson
HS	M	11	Sam Kiecker	Hudson
HS	M	10	Noah Lundeen	Hudson
HS	M	11	Jacob Mathes	Hudson
HS	M	12	Seth Miner	Hudson
HS	M	12	Keegan Sansone	Hudson
HS	M	9	Anthony Weeks	Hudson
HS	M	10	Cale Wimer	Hudson
HS	M	9	Simon Alexander	Irondale
HS	M	12	Spenser Brown	Irondale
HS	M	11	Tyler Eskro	Irondale
HS	M	10	David Fluth	Irondale
HS	M	12	Kojo Herzog	Irondale
HS	M	9	Tyler Merrell	Irondale
HS	M	8	Felix Ongara	Irondale
HS	M	11	Jeff Sandkuhler	Irondale
HS	M	11	Mark Sipahimalani	Irondale
HS	M	10	Ryan Wood	Irondale
HS	M	12	Tom Altier	Johnston (IA)
HS	M	10	Hunter Briggs	Johnston (IA)
HS	M	12	Aaron Koopal	Johnston (IA)
HS	M	12	Jimmy Le	Johnston (IA)
HS	M	11	Luke Perman	Johnston (IA)
HS	M	11	Joe Schaefer	Johnston (IA)
HS	M	10	Sam Schmitz	Johnston (IA)
HS	M	12	Jared Tegeler	Johnston (IA)
HS	M	10	Nathan Tegeler	Johnston (IA)
HS	M	12	Waleed Yual	Johnston (IA)
HS	M	10	Jacob Beaudine-Schli	Lake Park-Audubon
HS	M	10	Tyler Bjerke	Lake Park-Audubon
HS	M	10	Colby Hesby	Lake Park-Audubon
HS	M	11	Patrick Hofstrand	Lake Park-Audubon
HS	M	11	Bailey Johnson	Lake Park-Audubon
HS	M	7	Taylor Johnson	Lake Park-Audubon
HS	M	11	Xavier Burgess	Lakeland Union
HS	M	12	Darius Diver	Lakeland Union
HS	M	10	Forrest Dorsey	Lakeland Union
HS	M	12	Jim Drewry	Lakeland Union
HS	M	12	Kavanaugh FitzPatrick	Lakeland Union
HS	M	12	Jack Garcia	Lakeland Union
HS	M	12	Grant Gibson	Lakeland Union
HS	M	9	Alec Steinberger	Lakeland Union
HS	M	10	Tyler Teichmiller	Lakeland Union
HS	M	10	Jake Van Hefty	Lakeland Union
HS	M	10	William Blevins	Lakeville South
HS	M	9	Aaron Cavanaugh	Lakeville South
HS	M	12	Tyler Gallagher	Lakeville South
HS	M	11	Oliver Grasdal	Lakeville South
HS	M	12	Samuel Moerbitz	Lakeville South
HS	M	11	Jack Otterson	Lakeville South
HS	M	12	Adam Seibert	Lakeville South
HS	M	12	Jack Van Dyke	Lakeville South
HS	M	10	Ross Weber	Lakeville South
HS	M	9	John Ziemkowski	Lakeville South
HS	M	12	Parker Anderson	Lee's Summit North
HS	M	12	Cole Dunton	Lee's Summit North
HS	M	12	Jake Eidson	Lee's Summit North
HS	M	11	Jack Gatti	Lee's Summit North
HS	M	11	Jack Graham	Lee's Summit North
HS	M	12	Drew Reis	Lee's Summit North
HS	M	12	Matt Reis	Lee's Summit North
HS	M	11	Victor Semenok	Lee's Summit North
HS	M	11	Max Colton	Linn-Mar (IA)
HS	M	10	Dylan Dolezal	Linn-Mar (IA)
HS	M	10	Cadin Evans	Linn-Mar (IA)
HS	M	11	Noah Gilkes	Linn-Mar (IA)
HS	M	12	Colin Johnston	Linn-Mar (IA)
HS	M	11	Trent Long	Linn-Mar (IA)
HS	M	12	Cooper Sanor	Linn-Mar (IA)
HS	M	11	Tye Skilang	Linn-Mar (IA)
HS	M	12	Brycen Snell	Linn-Mar (IA)
HS	M	11	Preston Stecklein	Linn-Mar (IA)
HS	M	12	Lucas Crawford	Madison West
HS	M	10	Julian Gary	Madison West
HS	M	12	Daniel Jacobs	Madison West
HS	M	12	Matthew LaLuzerne	Madison West
HS	M	12	Aaron Letcher	Madison West
HS	M	11	Erik Nuenninghoff	Madison West
HS	M	12	Jack Reed	Madison West
HS	M	10	Ryan Reed	Madison West
HS	M	11	Manix White	Madison West
HS	M	12	Nickolas Baier	Mankato East
HS	M	12	Caleb Caflisch	Mankato East
HS	M	12	Jacob Engler	Mankato East
HS	M	11	Justin Hoeper	Mankato East
HS	M	12	Luke Lehne	Mankato East
HS	M	10	Jett Oachs	Mankato East
HS	M	11	Carter Roles	Mankato East
HS	M	10	Calvin Rykhus	Mankato East
HS	M	11	Noah Surprenant	Mankato East
HS	M	10	Mathew Wedzina	Mankato East
HS	M	12	Brody Burke	Maple-Northwestern
HS	M	12	Brody Burke	Maple-Northwestern
HS	M	12	Tyler Davis	Maple-Northwestern
HS	M	12	Tyler Davis	Maple-Northwestern
HS	M	12	Kevin Garland	Maple-Northwestern
HS	M	12	Kevin Garland	Maple-Northwestern
HS	M	12	Zach Grohn	Maple-Northwestern
HS	M	12	Zach Grohn	Maple-Northwestern
HS	M	12	Gus Johnson	Maple-Northwestern
HS	M	12	Gus Johnson	Maple-Northwestern
HS	M	10	Kieran Johnson	Maple-Northwestern
HS	M	10	Kieran Johnson	Maple-Northwestern
HS	M	12	Calen Kirkpatrick	Maple-Northwestern
HS	M	12	Calen Kirkpatrick	Maple-Northwestern
HS	M	10	Justin Orm	Maple-Northwestern
HS	M	10	Justin Orm	Maple-Northwestern
HS	M	11	Zach Pooler	Maple-Northwestern
HS	M	11	Zach Pooler	Maple-Northwestern
HS	M	10	Adam Thom	Maple-Northwestern
HS	M	10	Adam Thom	Maple-Northwestern
HS	M	11	Quentin Blomme	Marshall
HS	M	11	Damian Caron	Marshall
HS	M	12	Issac Fischer	Marshall
HS	M	12	Luke Jones	Marshall
HS	M	10	Zachary Matzner	Marshall
HS	M	10	Jenson Meyer	Marshall
HS	M	9	Chiemeka Nwakama	Marshall
HS	M	12	Noah Versaevel	Marshall
HS	M	11	Karter Wasberg	Marshall
HS	M	11	Tsukasa Yano	Marshall
HS	M	11	Joey Daoud	Mason City (IA)
HS	M	10	Miguel Jaime	Mason City (IA)
HS	M	10	David Johnson	Mason City (IA)
HS	M	12	Derek Johnson	Mason City (IA)
HS	M	9	Claudio Mateo	Mason City (IA)
HS	M	11	Keagan May	Mason City (IA)
HS	M	10	Luke Mulholland	Mason City (IA)
HS	M	12	Jack Phillips	Mason City (IA)
HS	M	9	Christian Rodriguez	Mason City (IA)
HS	M	11	Michael Rowe	Mason City (IA)
HS	M	10	Harris Anderson	Math&Science Academy
HS	M	12	Aric Brodie	Math&Science Academy
HS	M	10	Charlie Eng	Math&Science Academy
HS	M	10	Jagar Hansen	Math&Science Academy
HS	M	9	Will Krisko	Math&Science Academy
HS	M	10	William Mattes	Math&Science Academy
HS	M	12	Jules Mockovak	Math&Science Academy
HS	M	12	Jack Osborne	Math&Science Academy
HS	M	12	Naman Shah	Math&Science Academy
HS	M	10	Conner Carbaugh	Medford Area (Wis.)
HS	M	12	Michael Cypher	Medford Area (Wis.)
HS	M	10	Nic Doriot	Medford Area (Wis.)
HS	M	11	Aaron Julian	Medford Area (Wis.)
HS	M	10	Kyle Petrick	Medford Area (Wis.)
HS	M	11	Derek Rudolph	Medford Area (Wis.)
HS	M	10	Mason Rudolph	Medford Area (Wis.)
HS	M	10	Austin Shaw	Medford Area (Wis.)
HS	M	12	Trey Ulrich	Medford Area (Wis.)
HS	M	11	Ray Zirngible	Medford Area (Wis.)
HS	M	12	KEVIN DIETRICH	Menomonie
HS	M	12	DANE DITTMAN	Menomonie
HS	M	10	SIMON FICHTER	Menomonie
HS	M	10	WYATT HANSON	Menomonie
HS	M	12	MATTHEW KIEFFER	Menomonie
HS	M	11	JACK LEIPNITZ	Menomonie
HS	M	11	COLE RECKIN	Menomonie
HS	M	9	PATRICK SCHWARTZ	Menomonie
HS	M	9	MORGAN SELCHOW	Menomonie
HS	M	12	BENJAMIN STERK	Menomonie
HS	M	11	Caleb Easton	Middleton (Wis.)
HS	M	9	Michael Easton	Middleton (Wis.)
HS	M	10	Julian Engle	Middleton (Wis.)
HS	M	10	Braedon Gilles	Middleton (Wis.)
HS	M	12	Sam Jaeger	Middleton (Wis.)
HS	M	10	Egan Johnson	Middleton (Wis.)
HS	M	10	Zach Leffel	Middleton (Wis.)
HS	M	11	Michael Madoch	Middleton (Wis.)
HS	M	12	Jack Rader	Middleton (Wis.)
HS	M	11	Frank Thornton	Middleton (Wis.)
HS	M	8	Nick Batchelor	Milbank SD
HS	M	10	Jasias Bock	Milbank SD
HS	M	9	Braden Brandriet	Milbank SD
HS	M	10	Alex Farrell	Milbank SD
HS	M	10	Eli Fischer	Milbank SD
HS	M	11	Ben Harstad	Milbank SD
HS	M	9	Carter Hartman	Milbank SD
HS	M	11	Kevin Koik	Milbank SD
HS	M	11	Nathan Loutsch	Milbank SD
HS	M	12	Luke Wold	Milbank SD
HS	M	12	Thomas Datka	Milwaukee Lutheran
HS	M	12	Jacob Dillie	Milwaukee Lutheran
HS	M	12	Joe Jurss	Milwaukee Lutheran
HS	M	12	Alex Kuriatnyk	Milwaukee Lutheran
HS	M	12	Tim Schultz	Milwaukee Lutheran
HS	M	12	Noah Adrianny	Minneapolis South
HS	M	11	Cameron Ausland	Minneapolis South
HS	M	10	Isaiah Bischoff	Minneapolis South
HS	M	12	John Groos	Minneapolis South
HS	M	11	Henry Holcomb	Minneapolis South
HS	M	10	Jakub Baatrup-Sabo	Minneapolis Southwest
HS	M	11	Owen Dean	Minneapolis Southwest
HS	M	12	Patrick Eikens	Minneapolis Southwest
HS	M	12	Masud Farah	Minneapolis Southwest
HS	M	12	Tony Horn	Minneapolis Southwest
HS	M	11	Will Munnich	Minneapolis Southwest
HS	M	11	Oliver Nicholson	Minneapolis Southwest
HS	M	11	Mitchell Schroeder	Minneapolis Southwest
HS	M	11	Dylan Surprise	Minneapolis Southwest
HS	M	10	Kassahun Trebe	Minneapolis Southwest
HS	M	10	Alex Bion	Minneapolis Washburn
HS	M	12	Matt Cota	Minneapolis Washburn
HS	M	11	Caleb Haugland	Minneapolis Washburn
HS	M	12	Kaj Johnson	Minneapolis Washburn
HS	M	11	Thomas Kessens	Minneapolis Washburn
HS	M	11	Oscar McFadden	Minneapolis Washburn
HS	M	12	Simon Midtbo	Minneapolis Washburn
HS	M	12	Joseph Minor	Minneapolis Washburn
HS	M	12	Ben Perry	Minneapolis Washburn
HS	M	11	Leif Rozycki	Minneapolis Washburn
HS	M	10	Trace Chiodo	Minnehaha Academy
HS	M	12	Lucas DiBlasi	Minnehaha Academy
HS	M	11	John Ferris	Minnehaha Academy
HS	M	12	Alvaro Fischer	Minnehaha Academy
HS	M	11	Anthony Guarnera	Minnehaha Academy
HS	M	10	Isaac Laddusaw	Minnehaha Academy
HS	M	10	Peter Shaffer	Minnehaha Academy
HS	M	12	Tristan Tew	Minnehaha Academy
HS	M	9	Walter Trutna	Minnehaha Academy
HS	M	12	Peter Weber	Minnehaha Academy
HS	M	11	Jack Bricker	Minnetonka
HS	M	10	Zakaree Crawford	Minnetonka
HS	M	12	Macallister Karrick	Minnetonka
HS	M	10	Harry Koeppen	Minnetonka
HS	M	10	Max Lauerman	Minnetonka
HS	M	11	Adam McCollor	Minnetonka
HS	M	12	Liam McConnell	Minnetonka
HS	M	12	Beau Pullman	Minnetonka
HS	M	10	Reese Thompson	Minnetonka
HS	M	12	Adam Wilkinson	Minnetonka
HS	M	12	Miguel Mathias	Nekoosa-Port Edwards
HS	M	12	Jalen Chase	New Town
HS	M	11	Ricardo Chase	New Town
HS	M	9	Anthony Bestel	Newton (IA)
HS	M	12	Jack Callaghan	Newton (IA)
HS	M	10	Addison Dunwell	Newton (IA)
HS	M	9	Trent Hamand	Newton (IA)
HS	M	11	Adam Hunter	Newton (IA)
HS	M	12	Dylan Main	Newton (IA)
HS	M	12	Chad Nolin	Newton (IA)
HS	M	12	Blake Robson	Newton (IA)
HS	M	12	Jake Paron	North Shore
HS	M	10	Noah Smith	North Shore
HS	M	10	Will Surbaugh	North Shore
HS	M	12	Riley Bauer	North Union (IA)
HS	M	9	Alex Brabant	Notre Dame Academy
HS	M	12	Ryan Brabant	Notre Dame Academy
HS	M	10	Owen Brummel	Notre Dame Academy
HS	M	12	Hans Ernst	Notre Dame Academy
HS	M	12	James Fitzwater	Notre Dame Academy
HS	M	10	Howie Gerstner	Notre Dame Academy
HS	M	12	David Letter	Notre Dame Academy
HS	M	12	Alex McKean	Notre Dame Academy
HS	M	10	Reid Milton	Notre Dame Academy
HS	M	11	Charlie Sauter	Notre Dame Academy
HS	M	11	Brian Beach	Olathe North
HS	M	11	Jackson Caldwell	Olathe North
HS	M	12	Brandon Clark	Olathe North
HS	M	11	Joey Guzman	Olathe North
HS	M	11	Cade Heikes	Olathe North
HS	M	10	Bobby Johnson	Olathe North
HS	M	9	Bramwel Kosgei	Olathe North
HS	M	12	Dustin Nichols	Olathe North
HS	M	11	Jack Spanel	Olathe North
HS	M	11	Jordan Yonce	Olathe North
HS	M	12	Logan Bauer	Owatonna
HS	M	9	Evan Buck	Owatonna
HS	M	8	Connor Ginsky	Owatonna
HS	M	12	Bryce Knutson	Owatonna
HS	M	10	Miles Kuhn	Owatonna
HS	M	11	Caedon McCartney	Owatonna
HS	M	11	Conner McCartney	Owatonna
HS	M	8	Preston Meier	Owatonna
HS	M	12	Brett Ruiter	Owatonna
HS	M	12	Evan Steiger	Owatonna
HS	M	11	Parker Huhn	Pleasant Valley
HS	M	10	Ian Kaffenberger	Pleasant Valley
HS	M	10	Max Murphy	Pleasant Valley
HS	M	10	Kent Nichols	Pleasant Valley
HS	M	12	Anthony Pena	Pleasant Valley
HS	M	11	Gavin Smith	Pleasant Valley
HS	M	9	Kole Sommer	Pleasant Valley
HS	M	12	Konnor Sommer	Pleasant Valley
HS	M	12	Andrew Witters	Pleasant Valley
HS	M	10	Eric Zabel	Pleasant Valley
HS	M	12	Peter Allgeier	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	12	Florenzo Bauer	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	10	Thomas Beatty	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	10	Owen Buehler	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	9	Matthew Collins	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	11	Chris Long	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	10	Charley Sutherland	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	12	Tyler Tomlin	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	11	Henry Weisman	Regis Jesuit (Col.)
HS	M	8	Ezekiel Gorshe	Richfield
HS	M	10	John Hughes	Richfield
HS	M	12	Matthew Hughes	Richfield
HS	M	9	Juan Jose Di Grazia	Richfield
HS	M	12	Logan Juell	Richfield
HS	M	11	Nicholas Knutson	Richfield
HS	M	9	Josha Kuehn	Richfield
HS	M	7	Andrew Lybeck	Richfield
HS	M	11	Allen Nguyen	Richfield
HS	M	9	Andy Soto Moreno	Richfield
HS	M	12	Tyler Cernohous	River Falls
HS	M	11	Jason Franzwa	River Falls
HS	M	10	Joey Madsen	River Falls
HS	M	9	Grant Magnuson	River Falls
HS	M	10	Weston Moon	River Falls
HS	M	10	Louis Olson	River Falls
HS	M	12	Ben Rayne	River Falls
HS	M	12	Brayden Richison	River Falls
HS	M	10	Mason Shea	River Falls
HS	M	11	Richard Veness	River Falls
HS	M	11	Ethan Anderson	Rogers
HS	M	10	Sam Binsfeld	Rogers
HS	M	11	Lucas Bistodeau	Rogers
HS	M	10	Joseph Clauson	Rogers
HS	M	8	Flannagan Corkery	Rogers
HS	M	10	Seamus Corkery	Rogers
HS	M	10	Thomas Glad	Rogers
HS	M	9	Alex Heidorn	Rogers
HS	M	12	Chet Jurrens	Rogers
HS	M	10	Brandon Lubke	Rogers
HS	M	11	Owen Benson	Rosemount
HS	M	12	Mark Biechler	Rosemount
HS	M	11	Danny Cox	Rosemount
HS	M	11	Joe Fischbach	Rosemount
HS	M	11	Payne Freske	Rosemount
HS	M	11	Jack Labatte	Rosemount
HS	M	11	Luke Labatte	Rosemount
HS	M	9	Elliott Nicholson	Rosemount
HS	M	12	Spencer Schultz	Rosemount
HS	M	11	Zach Zimmer	Rosemount
HS	M	11	Zach Broome	Shakopee
HS	M	11	Brady Buth	Shakopee
HS	M	12	Jacob Evans	Shakopee
HS	M	11	AJ Grabianowski	Shakopee
HS	M	10	Simon Horning	Shakopee
HS	M	11	Dean Luehrs	Shakopee
HS	M	11	Corbin Michels	Shakopee
HS	M	8	Dan Olfert	Shakopee
HS	M	12	Nick Olfert	Shakopee
HS	M	8	Zach Yuza	Shakopee
HS	M	10	Zach Bell	Shawnee Mission North
HS	M	10	Harden Boldt	Shawnee Mission North
HS	M	12	Joseph Coddington	Shawnee Mission North
HS	M	12	Isaac Diggs	Shawnee Mission North
HS	M	11	Sebastian Garcia	Shawnee Mission North
HS	M	11	Logan Jiskra	Shawnee Mission North
HS	M	11	Asher Molina	Shawnee Mission North
HS	M	10	Austin O'Dwyer	Shawnee Mission North
HS	M	10	Blake Taylor	Shawnee Mission North
HS	M	12	Ben Tyrrell	Shawnee Mission North
HS	M	11	Bailey Auen	Sioux Falls Lincoln
HS	M	11	Jack Elliott	Sioux Falls Lincoln
HS	M	11	Sam Elliott	Sioux Falls Lincoln
HS	M	11	Gabe Fendrich	Sioux Falls Lincoln
HS	M	11	Will Howes	Sioux Falls Lincoln
HS	M	10	Andrew Lauer	Sioux Falls Lincoln
HS	M	12	Ike Mendel	Sioux Falls Lincoln
HS	M	9	Zeb Mendel	Sioux Falls Lincoln
HS	M	12	Evgeni Radichev	Sioux Falls Lincoln
HS	M	12	Jared Schroeder	Sioux Falls Lincoln
HS	M	11	Tyler Hackman	Sioux Falls O'Gorman
HS	M	10	Cole Hardie	Sioux Falls O'Gorman
HS	M	10	Dylan Hilger	Sioux Falls O'Gorman
HS	M	10	Alex Hove	Sioux Falls O'Gorman
HS	M	10	Jackson Meyer	Sioux Falls O'Gorman
HS	M	12	Dylan Pierson	Sioux Falls O'Gorman
HS	M	12	TJ Ripperda	Sioux Falls O'Gorman
HS	M	10	Merci Bita	Sioux Falls Washington
HS	M	11	Alex Breidenbach	Sioux Falls Washington
HS	M	10	Chase Lather	Sioux Falls Washington
HS	M	12	Shodo Mahamed	Sioux Falls Washington
HS	M	11	Ayub Mohamud	Sioux Falls Washington
HS	M	12	Bonheur Mvuyekure	Sioux Falls Washington
HS	M	12	Noah Richard	Sioux Falls Washington
HS	M	9	Lucas Rodman	Sioux Falls Washington
HS	M	12	Yonas Sadi	Sioux Falls Washington
HS	M	12	Topher Zahn	Sioux Falls Washington
HS	M	12	Peyton Brasser	South O'Brien (IA)
HS	M	11	Sam Bade	South St Paul
HS	M	10	Grant Baker	South St Paul
HS	M	11	Gavin Christoffersen	South St Paul
HS	M	12	Hamza Hussein	South St Paul
HS	M	11	Chandler Rosengren	South St Paul
HS	M	10	Theodore Rossow	South St Paul
HS	M	10	Robert Smith	South St Paul
HS	M	12	Anthony Tonda	South St Paul
HS	M	9	Matthew Wincentsen	South St Paul
HS	M	10	Eli Winslow Brewer	South St Paul
HS	M	10	Josh Burgess	St Croix Central
HS	M	10	Erik Collins	St Croix Central
HS	M	9	Jakob Eggen	St Croix Central
HS	M	12	Spencer Goodwin	St Croix Central
HS	M	11	Jacob Hein	St Croix Central
HS	M	9	Cougar Holder	St Croix Central
HS	M	9	Micah Larson	St Croix Central
HS	M	10	Luke Mahedy	St Croix Central
HS	M	12	Derek Rock	St Croix Central
HS	M	12	Will Spitzmueller	St Croix Central
HS	M	10	Nebyu Bekele	St Louis Park
HS	M	11	Gavin Charpentier	St Louis Park
HS	M	12	Abati Dedefo	St Louis Park
HS	M	12	Thomas Guddal	St Louis Park
HS	M	11	Creston Halstead	St Louis Park
HS	M	10	David Klein	St Louis Park
HS	M	9	Jackson Thoe	St Louis Park
HS	M	9	Daniel Walsh	St Louis Park
HS	M	11	Quinn Whitlow	St Louis Park
HS	M	9	Rodolfo Zarate	St Louis Park
HS	M	12	Larry Chen	St Paul Acad Summit
HS	M	10	Peter Findell	St Paul Acad Summit
HS	M	10	Sam Hanson	St Paul Acad Summit
HS	M	11	Thomas Jeager	St Paul Acad Summit
HS	M	11	Ethan Less	St Paul Acad Summit
HS	M	7	George Peltier	St Paul Acad Summit
HS	M	11	William Rinkoff	St Paul Acad Summit
HS	M	11	Jonah Spencer	St Paul Acad Summit
HS	M	9	Kalid Ali	St Paul Central
HS	M	12	Tristan Bakke	St Paul Central
HS	M	11	Jack Dzik	St Paul Central
HS	M	11	Kade Hagen	St Paul Central
HS	M	11	August Halverson	St Paul Central
HS	M	10	Mickies Kiros	St Paul Central
HS	M	11	Elijah McCormick	St Paul Central
HS	M	10	Abdi Roba	St Paul Central
HS	M	11	Michael Smith	St Paul Central
HS	M	10	Kemal Bati	St Paul Como Park
HS	M	12	Lucas Carmichael-Tan	St Paul Como Park
HS	M	12	Jack Conway	St Paul Como Park
HS	M	12	Earl Eldrige	St Paul Como Park
HS	M	11	Isaac Harker	St Paul Como Park
HS	M	11	Abdulakarim Ogato	St Paul Como Park
HS	M	12	Eli Pattison	St Paul Como Park
HS	M	12	Gabe Reynolds	St Paul Como Park
HS	M	11	Antero Sivula	St Paul Como Park
HS	M	12	Dominic Wolters	St Paul Como Park
HS	M	11	Nathaniel Alden	St Paul Highland Park
HS	M	11	Quincy Altman	St Paul Highland Park
HS	M	10	Calvin Boone	St Paul Highland Park
HS	M	12	Ben Earl-Moseley	St Paul Highland Park
HS	M	10	Conor Gregg Escalant	St Paul Highland Park
HS	M	12	Sidney Gross	St Paul Highland Park
HS	M	10	Marcus Hanson	St Paul Highland Park
HS	M	11	Parker Johnson	St Paul Highland Park
HS	M	10	Oliver Paleen	St Paul Highland Park
HS	M	10	Sam Vanspriell	St Paul Highland Park
HS	M	12	Andrei Anicescu	St Paul Wash Tech
HS	M	12	Elbin Bonilla	St Paul Wash Tech
HS	M	11	Stiven Castilblanco	St Paul Wash Tech
HS	M	12	Alexio Guadarrama	St Paul Wash Tech
HS	M	11	Andrew Hoang	St Paul Wash Tech
HS	M	12	Suleyman Jafer	St Paul Wash Tech
HS	M	11	Yia Kou Xiong	St Paul Wash Tech
HS	M	12	Fah Lee	St Paul Wash Tech
HS	M	11	Boon Yang	St Paul Wash Tech
HS	M	12	Xeng Yang	St Paul Wash Tech
HS	M	11	Andrew Allen	St Thomas More (SD)
HS	M	9	John Blote	St Thomas More (SD)
HS	M	9	Logan Boyum	St Thomas More (SD)
HS	M		Seth Edelen 11Carma	St Thomas More (SD)
HS	M	9	Cody Farland	St Thomas More (SD)
HS	M	9	Wilson Feist	St Thomas More (SD)
HS	M	10	Jarek Glenn	St Thomas More (SD)
HS	M	12	Ty Trainor	St Thomas More (SD)
HS	M	11	Caleb Wirtz	St Thomas More (SD)
HS	M	12	Sam Barnes	Stewartville
HS	M	9	Scott Boelman	Stewartville
HS	M	11	Logen Faulhaber	Stewartville
HS	M	11	Alex Lawrence	Stewartville
HS	M	9	Jakob Ratelle	Stewartville
HS	M	9	Christopher Remling	Stewartville
HS	M	12	Isaiah Scruggs	Stewartville
HS	M	11	Tyler Bartholomew	StMichael-Albertville
HS	M	11	Jonah Breuer	StMichael-Albertville
HS	M	11	Spencer Charlesworth	StMichael-Albertville
HS	M	11	Tommy Hamilton	StMichael-Albertville
HS	M	11	Carter Knaus	StMichael-Albertville
HS	M	10	Mitch Meilahn	StMichael-Albertville
HS	M	12	Joey Och	StMichael-Albertville
HS	M	11	Luke Peterson	StMichael-Albertville
HS	M	10	Kyle Swenson	StMichael-Albertville
HS	M	12	Michael Youngberg	StMichael-Albertville
HS	M	12	Robert Bornn	Sturgeon Heights
HS	M	12	Matthew Boston	Totino-Grace
HS	M	10	Brian Brown	Totino-Grace
HS	M	11	Viktor Gagnon	Totino-Grace
HS	M	11	Christopher Hadzima	Totino-Grace
HS	M	12	Carter Melsha	Totino-Grace
HS	M	9	John Nord	Totino-Grace
HS	M	12	Dylan Sable	Totino-Grace
HS	M	12	Elijah Schick	Totino-Grace
HS	M	12	Alexander Thayer	Totino-Grace
HS	M	11	Sawyer Aleckson	Waconia
HS	M	9	Ryne Anderson	Waconia
HS	M	9	Connor Behrens	Waconia
HS	M	11	Bryce Borland	Waconia
HS	M	11	Trigg Capistrant-Kin	Waconia
HS	M	12	Adam Ebent	Waconia
HS	M	11	Kal McDonough	Waconia
HS	M	11	Simon Razidlo	Waconia
HS	M	10	Anders Aspenes	Wausau East
HS	M	12	Noah Briquelet-Mill	Wausau East
HS	M	12	Ben Diny	Wausau East
HS	M	11	Josh Lopez	Wausau East
HS	M	12	Teagan Maier	Wausau East
HS	M	12	Elijah Olson	Wausau East
HS	M	10	Jake Olson	Wausau East
HS	M	10	Kaleb Roth	Wausau East
HS	M	12	Grant Seils	Wausau East
HS	M	12	Jordan Straub	Wausau East
HS	M	9	Caleb Cychosz	Wausau West
HS	M	9	Sam Edmondson	Wausau West
HS	M	11	Dayne Hagedorn	Wausau West
HS	M	10	Ryan Hartman	Wausau West
HS	M	10	Cole Knapp	Wausau West
HS	M	12	Tony Lewis	Wausau West
HS	M	12	Drew Schoch	Wausau West
HS	M	9	Ben Stangel	Wausau West
HS	M	10	Caleb Vandenberg	Wausau West
HS	M	12	Andrew Vehlow	Wausau West
HS	M	11	Cameron Arkesteyn	Wayzata
HS	M	11	Andrew Brandt	Wayzata
HS	M	12	Blake Buysse	Wayzata
HS	M	12	Khalid Hussein	Wayzata
HS	M	12	Grant Matthews	Wayzata
HS	M	11	Zachary Miller	Wayzata
HS	M	11	Grant Price	Wayzata
HS	M	11	Luke Sharpe	Wayzata
HS	M	12	Anders Sonnesyn	Wayzata
HS	M	12	Mitchell Tolander	Wayzata
HS	M	11	Hunter Erickson	Webster
HS	M	12	Joey Formanek	Webster
HS	M	12	Trent Gustafson	Webster
HS	M	10	Danny Ingalls	Webster
HS	M	9	Edwin Janssen	Webster
HS	M	12	Dustin Kern	Webster
HS	M	11	Landon Malsom	Webster
HS	M	12	Mason Schaaf	Webster
HS	M	9	Sam Smith	Webster
HS	M	11	Kerik Stubbe	Webster
HS	M	11	Caden Ideker	West Central (SD)
HS	M	12	Chase Otheim	West Central (SD)
HS	M	11	Braden Peters	West Central (SD)
HS	M	12	Derick Peters	West Central (SD)
HS	M	12	Carter Ulrich	West Central (SD)
HS	M	11	Evan Armitage	West Des Moines Valley
HS	M	10	Jacob Arnold	West Des Moines Valley
HS	M	12	Yuet Both	West Des Moines Valley
HS	M	12	Moise Habineza	West Des Moines Valley
HS	M	12	Nick Johnson	West Des Moines Valley
HS	M	10	Carter Owen	West Des Moines Valley
HS	M	11	Richy Salas	West Des Moines Valley
HS	M	10	Jack Smeins	West Des Moines Valley
HS	M	12	Jacob Weisshaar	West Des Moines Valley
HS	M	12	Sam Worlie	West Des Moines Valley
HS	M	12	Rory Campbell	Aquinas
HS	M	9	Ryan Conzemius	Aquinas
HS	M	12	Jeremiah DeGroot	Aquinas
HS	M	10	Zachary DeGroot	Aquinas
HS	M	11	Peter Glodosky	Aquinas
HS	M	11	Ethan Gregg	Aquinas
HS	M	10	Ethan Nott	Aquinas
HS	M	11	Aaron Puent	Aquinas
HS	M	9	Andrew Skemp	Aquinas
HS	M	9	Teddy Uehling	Aquinas
HS	M	11	Dawson Ashley	Lakeville North
HS	M	12	Joshua Dagastino	Lakeville North
HS	M	12	Isaac Heilman	Lakeville North
HS	M	9	Brennan Jensen	Lakeville North
HS	M	12	William McKinley	Lakeville North
HS	M	12	Jack O'Donnell	Lakeville North
HS	M	11	Tyler Osen	Lakeville North
HS	M	12	Trevor Paschall	Lakeville North
HS	M	10	Aiden Regan	Lakeville North
HS	M	10	Brandon Stachewicz	Lakeville North
HS	M	10	Aaron Dong	Rice Lake
HS	M	10	Luke Johnson	Rice Lake
HS	M	12	Jacob Mazourek	Rice Lake
HS	M	9	Jonathan Nelson	Rice Lake
HS	M	10	Cole Parkman	Rice Lake
HS	M	9	Derek Penzkover	Rice Lake
HS	M	11	Lucas Schmidt	Rice Lake
HS	M	10	Eli Schultz	Rice Lake
HS	M	12	Remy Carre	St Anthony Village
HS	M	10	Joshua Cary	St Anthony Village
HS	M	10	Davin Dahl	St Anthony Village
HS	M	10	Nathan Ernster	St Anthony Village
HS	M	10	James Frigstad	St Anthony Village
HS	M	9	Andreas Groebner	St Anthony Village
HS	M	11	Joseph Lynch	St Anthony Village
HS	M	12	Andrew Nelson	St Anthony Village
HS	M	10	Tait Nelson	St Anthony Village
HS	M	9	Solomon Potek	St Anthony Village
HS	M	12	Pete Collopy	Marquette University HS
HS	M	12	Frank DeGuire	Marquette University HS
HS	M	12	Nolan Kozinski	Marquette University HS
HS	M	12	Max Krawczyk	Marquette University HS
HS	M	12	Alex Kramer	Marquette University HS
HS	M	11	Greg Lyon	Marquette University HS
HS	M	11	Will Friedrich	Marquette University HS
HS	M	11	Jonathan Kohr	Marquette University HS
HS	M	10	Chris McKenna	Marquette University HS
HS	M	10	Ryan Pelis	Marquette University HS
HS	F	7	Lauren Dosch	Aberdeen Roncalli
HS	F	11	Mary Gutenkauf	Aberdeen Roncalli
HS	F	8	Rose Gutenkauf	Aberdeen Roncalli
HS	F	7	Alyx Hoffman	Aberdeen Roncalli
HS	F	8	Rachel Knapp	Aberdeen Roncalli
HS	F	8	Halle Kuck	Aberdeen Roncalli
HS	F	12	Leah Norton	Aberdeen Roncalli
HS	F	10	Sydney Rosebrock	Aberdeen Roncalli
HS	F	8	Elizabeth Russell	Aberdeen Roncalli
HS	F	9	Anna Schmidt	Aberdeen Roncalli
HS	F	9	Abbie Christen	Albany
HS	F	9	Kristine Kalthoff	Albany
HS	F	10	Crystal Koglin	Albany
HS	F	9	Brooke Kotten	Albany
HS	F	12	Marissa Kremers	Albany
HS	F	12	Jennifer Neu	Albany
HS	F	8	Abby Peterschick	Albany
HS	F	9	Grace Rieland	Albany
HS	F	12	Emma Seiler	Albany
HS	F	7	Emily Teske	Albany
HS	F	9	Sydney Bosley	Amery
HS	F	10	Abby Braaten	Amery
HS	F	10	Libby Braaten	Amery
HS	F	9	Juliana Graff	Amery
HS	F	11	Mary Johnson	Amery
HS	F	11	Meerit Lierse	Amery
HS	F	10	Lydia Monson	Amery
HS	F	9	Megan Osero	Amery
HS	F	10	Ayla Russell	Amery
HS	F	10	Annika Schwartz	Amery
HS	F	9	Ella Williamson	Amery
HS	F	9	Savana Alt	Ankeny Centennial
HS	F	10	Emma Arends	Ankeny Centennial
HS	F	10	Kierstan Fritz	Ankeny Centennial
HS	F	11	Jesslyn Gaumer	Ankeny Centennial
HS	F	12	Emma Gordon	Ankeny Centennial
HS	F	10	Morgan Graybill	Ankeny Centennial
HS	F	10	Sophia Lee	Ankeny Centennial
HS	F	10	Jeanne Peters	Ankeny Centennial
HS	F	11	Brianna Smith	Ankeny Centennial
HS	F	9	Kathryn Vortherms	Ankeny Centennial
HS	F	10	Emily Gravitter	Antigo
HS	F	9	Ella Kohler	Antigo
HS	F	9	Evie Leveque	Antigo
HS	F	10	Jami Nonnenmacher	Antigo
HS	F	10	Jena Nonnenmacher	Antigo
HS	F	10	Mckenzie Schroepfer	Antigo
HS	F	9	Ella Bauer	Ashland
HS	F	9	Elena George	Ashland
HS	F	11	Kailyn Hebert	Ashland
HS	F	12	Emma Johnson	Ashland
HS	F	12	Roz Larson	Ashland
HS	F	9	Molly MacGregor	Ashland
HS	F	12	Sophie Mattson	Ashland
HS	F	12	Aleah Mika	Ashland
HS	F	12	Samantha Stegmann	Ashland
HS	F	9	Jaida Uitto	Ashland
HS	F	12	Lydia Akbari	Bay Port
HS	F	11	Tea Bruss	Bay Port
HS	F	11	Rachel Hoffman	Bay Port
HS	F	12	Savannah Huben	Bay Port
HS	F	12	Cora Klemme	Bay Port
HS	F	10	Celeste North	Bay Port
HS	F	10	Madeline Peck	Bay Port
HS	F	11	Natalie Shulstad	Bay Port
HS	F	11	Erin Whitman	Bay Port
HS	F	9	Eden Witt	Bay Port
HS	F	10	Lexi Dehmer	Becker
HS	F	9	Megan Gregory	Becker
HS	F	12	Alli Hendrickson	Becker
HS	F	8	Adeline Kent	Becker
HS	F	11	Victoria Kolbinger	Becker
HS	F	9	Jaden Kraus	Becker
HS	F	9	Madison McDonald	Becker
HS	F	9	Abby Nelson	Becker
HS	F	7	Danielle Nuest	Becker
HS	F	11	Kaylyn Wiehle	Becker
HS	F	12	Camryn Reeg	Bellevue (IA)
HS	F	12	Kaitlyn Behrns	Bloomington Jefferson
HS	F	11	Claire Carlson	Bloomington Jefferson
HS	F	11	Ruth Claycomb	Bloomington Jefferson
HS	F	12	Marissa Dauner	Bloomington Jefferson
HS	F	9	Erin Drewitz	Bloomington Jefferson
HS	F	12	Isabel Fredrickson	Bloomington Jefferson
HS	F	12	Elena Hayday	Bloomington Jefferson
HS	F	10	Megan Narveson	Bloomington Jefferson
HS	F	7	Bella Thurston	Bloomington Jefferson
HS	F	10	Karley Thurston	Bloomington Jefferson
HS	F	11	Carson Blegen	Brainerd
HS	F	11	Grace Erholtz	Brainerd
HS	F	8	Payton Lillo	Brainerd
HS	F	10	Isabel Nelson	Brainerd
HS	F	12	Emily Rugloski	Brainerd
HS	F	8	Liliana Schaeffer	Brainerd
HS	F	10	Merriam Schmitz	Brainerd
HS	F	10	Elizabeth Selisker	Brainerd
HS	F	12	Molly Selisker	Brainerd
HS	F	9	Emma Storbakken	Brainerd
HS	F	10	Reagan Baesler	Burro (ND)
HS	F	10	Sydney Brekken	Burro (ND)
HS	F	10	Tiffany Kozojed	Burro (ND)
HS	F	8	Tatum Limke	Burro (ND)
HS	F	9	Hannah Luithle	Burro (ND)
HS	F	10	MJ Pruneda	Burro (ND)
HS	F	10	Katelyn Rude	Burro (ND)
HS	F	12	Gracie Wright	Burro (ND)
HS	F	9	Jensyn Zink	Burro (ND)
HS	F	9	Sara Burns	Cedar Grove Belgium
HS	F	10	Anna Claerbaut	Cedar Grove Belgium
HS	F	11	Karen Ibarra	Cedar Grove Belgium
HS	F	11	Katie Mueller	Cedar Grove Belgium
HS	F	9	Payton Navis	Cedar Grove Belgium
HS	F	9	Cheyenne Simonet	Cedar Grove Belgium
HS	F	11	Grace Voskuil	Cedar Grove Belgium
HS	F	11	Jacy Zajak	Cedar Grove Belgium
HS	F	11	Cassie Adams	Champlin Park
HS	F	10	Greta Bahe	Champlin Park
HS	F	12	Emma Berge	Champlin Park
HS	F	9	Maggie Grossman	Champlin Park
HS	F	10	Emily Lindell	Champlin Park
HS	F	12	Sarina Lindell	Champlin Park
HS	F	11	Amelia Lund	Champlin Park
HS	F	9	Atley Schreiner	Champlin Park
HS	F	12	Beatriz Vasquez	Champlin Park
HS	F	11	Jessie Wensel	Champlin Park
HS	F	9	Isabelle Berg	Chatfield
HS	F	9	Stephanie Bradt	Chatfield
HS	F	8	Katelyn Dornack	Chatfield
HS	F	8	Abbi Gillespie	Chatfield
HS	F	9	Karla Gomez	Chatfield
HS	F	10	Kaylee Maker	Chatfield
HS	F	10	Beatrice Martin	Chatfield
HS	F	8	Tessa McMahon	Chatfield
HS	F	9	Joanna Salerno	Chatfield
HS	F	7	Aletta Strande	Chatfield
HS	F	12	Paige Allemann	Cochrane FountainCity
HS	F	9	Teigan Ehrat	Cochrane FountainCity
HS	F	10	Leah Hager	Cochrane FountainCity
HS	F	12	Kamryn Hund	Cochrane FountainCity
HS	F	12	Karen Scharlau	Cochrane FountainCity
HS	F	9	Casidi Schiefer	Cochrane FountainCity
HS	F	9	Jordan Sweeno	Cochrane FountainCity
HS	F	11	Kallie Falteisek	Colby/Abbotsford
HS	F	11	Isabelle Feiten	Colby/Abbotsford
HS	F	10	Abbie Hediger	Colby/Abbotsford
HS	F	12	Cyntha Leis	Colby/Abbotsford
HS	F	11	Jenna Steen	Colby/Abbotsford
HS	F	10	Hailey Voelker	Colby/Abbotsford
HS	F	10	Juelia Berger	Colfax (WI)
HS	F	10	Jayna Bowe	Colfax (WI)
HS	F	12	Mackenzie Jensen	Colfax (WI)
HS	F	11	Erica Kallstrom	Colfax (WI)
HS	F	9	Addisyn Olson	Colfax (WI)
HS	F	11	Hailey Prince	Colfax (WI)
HS	F	9	Morgan Arnold	Cotter
HS	F	12	Julia Greshik	Cotter
HS	F	12	Jennifer Lai	Cotter
HS	F	8	Grace Menke	Cotter
HS	F	11	Fatima Mota	Cotter
HS	F	10	Pearl Mullins	Cotter
HS	F	9	Grace Ping	Cotter
HS	F	7	Lauren Ping	Cotter
HS	F	9	Aubrey Williams	Cotter
HS	F	12	Ruby Franzen	Cretin-Derham Hall
HS	F	12	Lucis Frias-Wackman	Cretin-Derham Hall
HS	F	10	Ana Morton	Cretin-Derham Hall
HS	F	12	Britt Quigley	Cretin-Derham Hall
HS	F	12	Molly Roberge	Cretin-Derham Hall
HS	F	11	Kaitlynn Ballinger	Davenport Assumption
HS	F	9	Katie Boldt	Davenport Assumption
HS	F	9	Laney Fitzpatrick	Davenport Assumption
HS	F	10	Erin McMullen	Davenport Assumption
HS	F	9	Lexi Moore	Davenport Assumption
HS	F	12	Grace Rohlf	Davenport Assumption
HS	F	12	Julia Schumacher	Davenport Assumption
HS	F	10	Shayla Betts	Decorah
HS	F	9	Rachel Bower	Decorah
HS	F	10	Brooke Courtney	Decorah
HS	F	12	Jenna Galligan	Decorah
HS	F	12	Allie Hafner	Decorah
HS	F	12	Sarah Mikkelson	Decorah
HS	F	12	Katie Nimrod	Decorah
HS	F	12	Kaitlyn Rooney	Decorah
HS	F	10	Meg Sessions	Decorah
HS	F	11	Gracia Taylor	Decorah
HS	F	12	Izzy Buchanan	Des Moines Roosevelt
HS	F	10	Clara Colvig	Des Moines Roosevelt
HS	F	12	Brennan Drake	Des Moines Roosevelt
HS	F	9	Sophia Fishbaugher	Des Moines Roosevelt
HS	F	11	Megan Fleming	Des Moines Roosevelt
HS	F	10	Zoe Fry	Des Moines Roosevelt
HS	F	12	Solit Germano	Des Moines Roosevelt
HS	F	10	Anna Gilbreath	Des Moines Roosevelt
HS	F	10	Kiki Levy	Des Moines Roosevelt
HS	F	12	Sarah Schott	Des Moines Roosevelt
HS	F	9	Symone Beld	Dickinson (N D)
HS	F	10	Amalia Lewis	Dickinson (N D)
HS	F	9	Raghyn Murphy	Dickinson (N D)
HS	F	7	Sierra Raatz	Dickinson (N D)
HS	F	10	Aleigha Villars	Dickinson (N D)
HS	F	10	Delaynee Zubke	Dickinson (N D)
HS	F	12	Emily Erickson	Dowling Middle School
HS	F	11	Caroline Fink	Dowling Middle School
HS	F	12	Molly Flood	Dowling Middle School
HS	F	11	Bella Heidesch	Dowling Middle School
HS	F	11	Janey Meilander	Dowling Middle School
HS	F	10	Katelyn Reichart	Dowling Middle School
HS	F	11	Kelsey Schweizer	Dowling Middle School
HS	F	10	Megan Szalay	Dowling Middle School
HS	F	11	Kate Timboe	Dowling Middle School
HS	F	12	Elzerie vanDyk	Dowling Middle School
HS	F	11	Allison Calek	Downers Grove (Ill.)
HS	F	10	Brenna Cohoon	Downers Grove (Ill.)
HS	F	9	Rebecca Diddia	Downers Grove (Ill.)
HS	F	11	Olivia Duax	Downers Grove (Ill.)
HS	F	12	Kelley Hackbarth	Downers Grove (Ill.)
HS	F	10	Erin Reidy	Downers Grove (Ill.)
HS	F	12	Gillian Thomas	Downers Grove (Ill.)
HS	F	11	Becky Versaskas	Downers Grove (Ill.)
HS	F	10	Kennedy Warden	Downers Grove (Ill.)
HS	F	11	Melissa Weidner	Downers Grove (Ill.)
HS	F	12	Kathryn Anderson	Eau Claire Memorial
HS	F	12	Morgan Barnhardt	Eau Claire Memorial
HS	F	12	Grace Cole	Eau Claire Memorial
HS	F	11	Savanna Garborg	Eau Claire Memorial
HS	F	10	Sabrina Hagstrom	Eau Claire Memorial
HS	F	12	Mati Ihinger	Eau Claire Memorial
HS	F	10	Grace Leonardson	Eau Claire Memorial
HS	F	9	Ava Pankratz	Eau Claire Memorial
HS	F	10	Morgan Priem	Eau Claire Memorial
HS	F	9	Hailey Sorensen	Eau Claire Memorial
HS	F	11	Hannah Brunner	Eau Claire North
HS	F	10	Gracie Dreger	Eau Claire North
HS	F	10	Alexa Fisher	Eau Claire North
HS	F	10	Lauren Flynn	Eau Claire North
HS	F	11	Karsten Hancock	Eau Claire North
HS	F	12	Miciah Mills	Eau Claire North
HS	F	12	Savannah Palmer	Eau Claire North
HS	F	9	Ella Bakken	Eden Prairie
HS	F	12	Kayla Bovitz	Eden Prairie
HS	F	10	Emily Dahl	Eden Prairie
HS	F	11	Nadia English	Eden Prairie
HS	F	12	Malakai Holloway	Eden Prairie
HS	F	10	Abby Jirele	Eden Prairie
HS	F	10	Imani Johnson	Eden Prairie
HS	F	12	Ann Lee	Eden Prairie
HS	F	10	Raina Moorjani	Eden Prairie
HS	F	10	Liesl Paulsen	Eden Prairie
HS	F	12	KATHERINE BERUBE	Edina
HS	F	12	ABBY DZANDZARA	Edina
HS	F	8	MACY IYER	Edina
HS	F	12	EMILY KOMPELIEN	Edina
HS	F	11	MADELINE LAWLER	Edina
HS	F	12	JULIANNE LOGAN	Edina
HS	F	12	ELLEN PFLASTER	Edina
HS	F	11	MARIA RICKMAN	Edina
HS	F	10	SADIE SCHREINER	Edina
HS	F	11	BERIT SCHUVEILLER	Edina
HS	F	12	Lydia Anderson	Ellsworth
HS	F	10	McKenna Girdeen	Ellsworth
HS	F	9	CeCe Groh	Ellsworth
HS	F	11	Grace Groh	Ellsworth
HS	F	12	Rachel Mancuso	Ellsworth
HS	F	12	Freya Nelson	Ellsworth
HS	F	9	Jolene Schultz	Ellsworth
HS	F	11	Claire Straub	Ellsworth
HS	F	12	Julia VanWatermeulen	Ellsworth
HS	F	9	Sophie Vogel	Ellsworth
HS	F	9	Anna Fenske	Farmington
HS	F	11	Josie Laube	Farmington
HS	F	9	Laura McGregor	Farmington
HS	F	11	Anna Palodichuk	Farmington
HS	F	11	Lauren Peterson	Farmington
HS	F	8	Maleah Scott	Farmington
HS	F	9	Mikayla Shaver	Farmington
HS	F	11	Mara Teiken	Farmington
HS	F	9	Kelsey Thelen	Farmington
HS	F	11	Regan Duffy	Forest Lake
HS	F	11	Regan Duffy	Forest Lake
HS	F	10	Amanda Ekvall	Forest Lake
HS	F	10	Amanda Ekvall	Forest Lake
HS	F	12	Chloe Foster	Forest Lake
HS	F	12	Chloe Foster	Forest Lake
HS	F	7	Ellie Hanowski	Forest Lake
HS	F	7	Ellie Hanowski	Forest Lake
HS	F	9	Amelea Hauer	Forest Lake
HS	F	9	Amelea Hauer	Forest Lake
HS	F	11	Jesseca Overland	Forest Lake
HS	F	11	Jesseca Overland	Forest Lake
HS	F	7	Jordan Parent	Forest Lake
HS	F	7	Jordan Parent	Forest Lake
HS	F	12	Caroline Schoessow	Forest Lake
HS	F	12	Caroline Schoessow	Forest Lake
HS	F	8	Annabelle Stang	Forest Lake
HS	F	8	Annabelle Stang	Forest Lake
HS	F	8	Ava Wilson	Forest Lake
HS	F	8	Ava Wilson	Forest Lake
HS	F	11	Dana Feyen	Gale-Ettrk-Trmpealeau
HS	F	12	Meghan Buckman	Gayville-Volin
HS	F	12	Sarah Buckman	Gayville-Volin
HS	F	12	Elianna Clark	Gayville-Volin
HS	F	12	Jayden Engen	Gayville-Volin
HS	F	8	Madison Fairley	Gayville-Volin
HS	F	8	Molly Larson	Gayville-Volin
HS	F	10	Baylee Prather	Gayville-Volin
HS	F	10	Sami Ebel	George-Little Rock
HS	F	12	Allison Henning	George-Little Rock
HS	F	10	Lauren Jurrens	George-Little Rock
HS	F	12	MaKayla Witt	George-Little Rock
HS	F	9	Nora Berry	Grand Forks Central
HS	F	9	Lauren Harrison	Grand Forks Central
HS	F	11	Aislinn Hunter	Grand Forks Central
HS	F	9	Sijle Kindseth	Grand Forks Central
HS	F	11	Alexis Roehl	Grand Forks Central
HS	F	10	Sophia Roehl	Grand Forks Central
HS	F	12	Rachel Torrey	Grand Forks Central
HS	F	10	Mikayla Weiss	Grand Forks Central
HS	F	11	Avery Beyer	Grand Rapids
HS	F	10	Jayden Hanson	Grand Rapids
HS	F	12	Sydney Hedin	Grand Rapids
HS	F	8	Alexis Lane	Grand Rapids
HS	F	8	Raina Ledermann	Grand Rapids
HS	F	10	Brooke Roy	Grand Rapids
HS	F	8	Jaide Sondrol	Grand Rapids
HS	F	12	Emma Stertz	Grand Rapids
HS	F	12	Maisy Waech	Grand Rapids
HS	F	11	Lucia Wyland	Grand Rapids
HS	F	12	Ericka Burgess	Great Oak
HS	F	11	Fatima Cortes	Great Oak
HS	F	10	Audrey Dang	Great Oak
HS	F	10	Tori Gaitan	Great Oak
HS	F	11	Brianna Lucas	Great Oak
HS	F	9	Georgie Mandel	Great Oak
HS	F	12	Sandra Pflughoft	Great Oak
HS	F	12	Mazie Larsen	Gretna (Neb.)
HS	F	11	Rose Dill	Henry Sibley
HS	F	11	Clara Dubuc	Henry Sibley
HS	F	8	Clare Fleming	Henry Sibley
HS	F	9	Fransisca Franco Omana	Henry Sibley
HS	F	12	Caroline Johnson	Henry Sibley
HS	F	11	Sarah Miller	Henry Sibley
HS	F	8	Jaylen Rosga	Henry Sibley
HS	F	11	Olivia Segura	Henry Sibley
HS	F	10	Amanda Tuvey	Henry Sibley
HS	F	11	Mary Votel	Henry Sibley
HS	F	10	Reagan Baesler	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	10	Sydney Brekken	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	7	Jezzarae Dovenmuehler	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	10	Tiffany Kozojed	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	8	Tatum Limke	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	9	Hannah Luithle	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	10	MJ Pruneda	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	10	Katelyn Rude	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	12	Gracie Wright	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	9	Jensyn Zink	Hillsboro-CntrlValley
HS	F	11	Anna Goyette	Holmen (WI)
HS	F	10	Kaylah Haas	Holmen (WI)
HS	F	9	Sophia Hoch	Holmen (WI)
HS	F	12	Mason Kalander	Holmen (WI)
HS	F	11	Brookelyn Lewis	Holmen (WI)
HS	F	10	Ryleigh Pesik	Holmen (WI)
HS	F	12	Kala Sader	Holmen (WI)
HS	F	10	Cali Shepard	Holmen (WI)
HS	F	9	Alexis Soukup	Holmen (WI)
HS	F	11	Alexis Young	Holmen (WI)
HS	F	10	Rachel Ball	Hudson
HS	F	9	Alicia Belany	Hudson
HS	F	9	Elizabeth Bond	Hudson
HS	F	11	Hannah Burns	Hudson
HS	F	10	Anna Czupryna	Hudson
HS	F	12	Sarah Czupryna	Hudson
HS	F	11	Abbi Faust	Hudson
HS	F	10	Emma Filipiak	Hudson
HS	F	11	Karina Gilson	Hudson
HS	F	10	Ella Young	Hudson
HS	F	11	Lindsey Batkiewicz	Johnston (IA)
HS	F	9	Bella Heikes	Johnston (IA)
HS	F	12	Mackenzie Laughlin	Johnston (IA)
HS	F	12	Peyton McClure	Johnston (IA)
HS	F	10	Brooke McKee	Johnston (IA)
HS	F	12	Jessica McKee	Johnston (IA)
HS	F	12	Katherine Srail	Johnston (IA)
HS	F	12	Taryn Swaim	Johnston (IA)
HS	F	10	Clara Toot	Johnston (IA)
HS	F	11	Lauren Urban	Johnston (IA)
HS	F	12	Courtney West	Kasson-Mantorville
HS	F	9	Tiana Wiebke	Kasson-Mantorville
HS	F	10	Hailey Frohman	Lake Park-Audubon
HS	F	12	Brianne Huesman	Lake Park-Audubon
HS	F	7	Thea Mattson	Lake Park-Audubon
HS	F	7	Taytum Nelson	Lake Park-Audubon
HS	F	8	Izzy Olson	Lake Park-Audubon
HS	F	8	Lily Peterson	Lake Park-Audubon
HS	F	8	Beth Schauer	Lake Park-Audubon
HS	F	9	Grace Schauer	Lake Park-Audubon
HS	F	11	Maria Schauer	Lake Park-Audubon
HS	F	10	Aubrey Anderson	Lakeland Union
HS	F	9	Mia Case	Lakeland Union
HS	F	11	Riley Mauzer	Lakeland Union
HS	F	11	Stephanie Mauzer	Lakeland Union
HS	F	9	Kate Melms	Lakeland Union
HS	F	11	Maddie Nelson	Lakeland Union
HS	F	10	Ashley Peterson	Lakeland Union
HS	F	10	Halle Richards	Lakeland Union
HS	F	9	Katie Tharman	Lakeland Union
HS	F	9	Kate Vizanko	Lakeland Union
HS	F	12	Danielle Bellino	Lakeville North
HS	F	10	Ella Larson	Lakeville North
HS	F	11	Courtney Loth	Lakeville North
HS	F	11	Lauren McGillick	Lakeville North
HS	F	12	Kayla Pritzlaff	Lakeville North
HS	F	11	Elizabeth Swenson	Lakeville North
HS	F	12	Kenzie Teague	Lakeville North
HS	F	9	Kaori Zeller	Lakeville North
HS	F	10	Brianne Brewster	Lakeville South
HS	F	8	Brycelyn Brewster	Lakeville South
HS	F	10	Annika Emerson	Lakeville South
HS	F	12	Rachel Emerson	Lakeville South
HS	F	11	Lauren Geary	Lakeville South
HS	F	10	Cassie Jenny	Lakeville South
HS	F	12	Patty Jo English	Lakeville South
HS	F	9	Hailey Moerbitz	Lakeville South
HS	F	11	Grace Shaskey	Lakeville South
HS	F	8	Lindsay Wirfs	Lakeville South
HS	F	12	Rachel Bohnenkamp	Linn-Mar
HS	F	10	Dimia Burrell	Linn-Mar
HS	F	9	Lilly Geelan	Linn-Mar
HS	F	10	Olivia Genskow	Linn-Mar
HS	F	9	Lindsey Ginger	Linn-Mar
HS	F	11	Emma Kelley	Linn-Mar
HS	F	11	AJ Kendrick	Linn-Mar
HS	F	9	Micah Poellet	Linn-Mar
HS	F	9	Chloe Skidmore	Linn-Mar
HS	F	12	Abby Van Rheenen	Linn-Mar
HS	F	9	Elizabeth Allan	Mandan
HS	F	12	Mindy Barchenger	Mandan
HS	F	12	Darbi Defoe	Mandan
HS	F	9	Alayna Hill	Mandan
HS	F	9	Jaiden Horner	Mandan
HS	F	10	Maria Moore	Mandan
HS	F	9	Amaya Ramsey	Mandan
HS	F	10	Kelby Rinas	Mandan
HS	F	11	Faith Siebert	Mandan
HS	F	12	Natasha Troxel	Mandan
HS	F	7	Olivia Beschorner	Mankato East
HS	F	9	Joanna Bristol	Mankato East
HS	F	9	Brenna Bruender	Mankato East
HS	F	10	Treselia Greiner	Mankato East
HS	F	8	Charleigh Hanson	Mankato East
HS	F	8	Ava Matejcek	Mankato East
HS	F	7	Eva Peters	Mankato East
HS	F	8	Megan Scheel	Mankato East
HS	F	7	Emmy Schulz	Mankato East
HS	F	10	Emily Sellner	Mankato East
HS	F	11	Sasha Achucarro	Maple-Northwestern
HS	F	11	Sasha Achucarro	Maple-Northwestern
HS	F	11	Nia Albright	Maple-Northwestern
HS	F	11	Nia Albright	Maple-Northwestern
HS	F	11	Journey Amundson	Maple-Northwestern
HS	F	11	Journey Amundson	Maple-Northwestern
HS	F	10	Paige Johnson	Maple-Northwestern
HS	F	10	Paige Johnson	Maple-Northwestern
HS	F	10	Holly Klomhaus	Maple-Northwestern
HS	F	10	Holly Klomhaus	Maple-Northwestern
HS	F	11	Abby Nelson	Maple-Northwestern
HS	F	11	Abby Nelson	Maple-Northwestern
HS	F	12	Emily Nelson	Maple-Northwestern
HS	F	12	Emily Nelson	Maple-Northwestern
HS	F	10	Kennedy Nelson	Maple-Northwestern
HS	F	10	Kennedy Nelson	Maple-Northwestern
HS	F	12	Emma Smykalski	Maple-Northwestern
HS	F	12	Emma Smykalski	Maple-Northwestern
HS	F	12	Emily Weiss	Maple-Northwestern
HS	F	12	Emily Weiss	Maple-Northwestern
HS	F	10	Malia Bloemker	Marshall
HS	F	12	Sydney Blomme	Marshall
HS	F	12	Marah Hart	Marshall
HS	F	7	Jersey Leyson	Marshall
HS	F	4	Morgan Radel	Marshall
HS	F	10	Natalee Sample	Marshall
HS	F	12	Nichole Sample	Marshall
HS	F	11	Abigail Schauer	Marshall
HS	F	11	Kaia Sueker	Marshall
HS	F	8	Bellamy Sukalski	Marshall
HS	F	11	Madeline Burton	Mason City (IA)
HS	F	12	Emma Davison	Mason City (IA)
HS	F	12	Sami Haberman	Mason City (IA)
HS	F	9	Kylie Hansen	Mason City (IA)
HS	F	9	Madisyn Heller	Mason City (IA)
HS	F	10	Sami Miller	Mason City (IA)
HS	F	9	Gwen Sewell	Mason City (IA)
HS	F	9	Marcella Sierra	Mason City (IA)
HS	F	10	Hannah Thomas	Mason City (IA)
HS	F	12	Alana Wickering	Mason City (IA)
HS	F	7	Greta Hansen	Math&Science Academy
HS	F	8	Danielle Koperski	Math&Science Academy
HS	F	9	Tierney Wolfgram	Math&Science Academy
HS	F	10	Paige Brandner	Medford Area (Wis.)
HS	F	11	Erin Elsner	Medford Area (Wis.)
HS	F	9	Ellee Grunwald	Medford Area (Wis.)
HS	F	9	Karli Higgins	Medford Area (Wis.)
HS	F	9	Alicia Kawa	Medford Area (Wis.)
HS	F	11	Grace Kelley	Medford Area (Wis.)
HS	F	12	Hailee Leu	Medford Area (Wis.)
HS	F	10	Lauren Meyer	Medford Area (Wis.)
HS	F	12	Cassandra Mravik	Medford Area (Wis.)
HS	F	10	Franny Seidel	Medford Area (Wis.)
HS	F	12	ANNIE BEHREND	Menomonie
HS	F	12	GRACE BILSE	Menomonie
HS	F	12	TYRA BOETTCHER	Menomonie
HS	F	10	MACKENZIE FLUG	Menomonie
HS	F	11	KAYLYNN IMSANDE	Menomonie
HS	F	12	CLARA KAUFMANN	Menomonie
HS	F	10	EMILY SCHWARTZ	Menomonie
HS	F	10	JORDAN SELCHOW	Menomonie
HS	F	10	ISABELLE SORENSON	Menomonie
HS	F	12	MADELINE SORENSON	Menomonie
HS	F	8	Maiah Brown	Milbank SD
HS	F	7	Addie Farrell	Milbank SD
HS	F	12	Shea Hooth	Milbank SD
HS	F	9	Allison Leddy	Milbank SD
HS	F	7	Ashlyn O'Farrell	Milbank SD
HS	F	8	Savanna Osowski	Milbank SD
HS	F	10	Danica Schulte	Milbank SD
HS	F	9	Amaya Street	Milbank SD
HS	F	7	Maurina Street	Milbank SD
HS	F	11	Taylor Thue	Milbank SD
HS	F	10	Josie Ferguson	Minneapolis South
HS	F	10	CeCe Kaufman	Minneapolis South
HS	F	12	Anna Mulhern	Minneapolis South
HS	F	10	Emily Mulhern	Minneapolis South
HS	F	10	Irena Wilson	Minneapolis South
HS	F	10	Zoe Camp	Minneapolis Southwest
HS	F	11	Mia Green	Minneapolis Southwest
HS	F	11	Maddie Hannan	Minneapolis Southwest
HS	F	12	Madeline Launstein	Minneapolis Southwest
HS	F	11	Lily Richmond	Minneapolis Southwest
HS	F	11	Nicole Ryden	Minneapolis Southwest
HS	F	10	Katy Scott	Minneapolis Southwest
HS	F	8	Olivia Bergin	Minneapolis Washburn
HS	F	11	Emily Covert	Minneapolis Washburn
HS	F	11	Grace Dickel	Minneapolis Washburn
HS	F	8	Amelia Foppe	Minneapolis Washburn
HS	F	9	Chloe Garcia Grafing	Minneapolis Washburn
HS	F	10	Isabel Hoyt-Niemec	Minneapolis Washburn
HS	F	12	Anna Kelly	Minneapolis Washburn
HS	F	11	Molly McChesney	Minneapolis Washburn
HS	F	12	Olivia Orr	Minneapolis Washburn
HS	F	11	Lily Song	Minneapolis Washburn
HS	F	10	Kylee Kassebaum	Minnehaha Academy
HS	F	8	Elizabeth Kirkpatrick	Minnehaha Academy
HS	F	12	Grace Kirkpatrick	Minnehaha Academy
HS	F	12	Ava Perez Erickson	Minnehaha Academy
HS	F	12	Abigail Shaffer	Minnehaha Academy
HS	F	12	Mikayla Williams	Minnehaha Academy
HS	F	12	Anna Wintz	Minnehaha Academy
HS	F	11	Sophia Bruce	Naperville North
HS	F	9	Madeline Cody	Naperville North
HS	F	11	Megan Driscoll	Naperville North
HS	F	12	Jill Fitz	Naperville North
HS	F	11	Claire Hill	Naperville North
HS	F	9	Audrey Mendrys	Naperville North
HS	F	11	Alex Morris	Naperville North
HS	F	10	Wagner Osborne	Naperville North
HS	F	12	Hannah Ricci	Naperville North
HS	F	12	Sarah Schmitt	Naperville North
HS	F	9	Abigail Adkison	Newton (IA)
HS	F	11	Abbie Barr	Newton (IA)
HS	F	12	Liz McVey	Newton (IA)
HS	F	11	Clare Muckler	Newton (IA)
HS	F	11	Rachel Rhoads	Newton (IA)
HS	F	10	Tes Schuster	Newton (IA)
HS	F	10	Jenna Smith	Newton (IA)
HS	F	12	Original Tesfay	Newton (IA)
HS	F	12	Shelby Larsen	North St Paul
HS	F	12	Ana Medrano	North St Paul
HS	F	10	Kathryn Orme	North St Paul
HS	F	11	Emily Stacken	North St Paul
HS	F	9	Amor Tuttle	North St Paul
HS	F	11	Faith Tuttle	North St Paul
HS	F	10	Melina Vang	North St Paul
HS	F	12	Aoife Zamacona	North St Paul
HS	F	9	Kynlee Dillon	Olathe North
HS	F	12	Claire Fuhlhage	Olathe North
HS	F	12	Phoebe Fyffe	Olathe North
HS	F	10	Jillian Kiefer	Olathe North
HS	F	11	Mackenzie Lane	Olathe North
HS	F	12	Hannah Rodina	Olathe North
HS	F	10	Zoey Schillinger	Olathe North
HS	F	11	Julia Sketers	Olathe North
HS	F	10	Sarah Whitaker	Olathe North
HS	F	10	Brigid Burns	Providence Academy
HS	F	10	Emma Grace Hendrick	Providence Academy
HS	F	11	Caitlin Heaney	Providence Academy
HS	F	8	Emma Kelly	Providence Academy
HS	F	11	Riley Nechanicky	Providence Academy
HS	F	10	Celia Raney	Providence Academy
HS	F	10	Isalina Colsman	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	10	Clare Davidson	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	10	Hannah Davidson	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	11	Shalika Devireddy	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	10	Carly Eberhart	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	12	Sydney Lindquist	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	10	Ann Oberlies	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	10	Makayla Regalado	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	10	Lizzy Somer	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	10	Mauryn Toole	Regis Jesuit (Col.)
HS	F	8	Yanett Dominguez Flor	Richfield
HS	F	8	Ava Durand	Richfield
HS	F	8	Bridget Foley	Richfield
HS	F	8	Ava Hanks	Richfield
HS	F	7	Amelia Kidd	Richfield
HS	F	12	Molly Kliest	Richfield
HS	F	12	Nicole Mattson	Richfield
HS	F	10	Ava Noack	Richfield
HS	F	12	Zamara Tomko	Richfield
HS	F	12	Reine Whitaker	Richfield
HS	F	11	Madeline Danforth	River Falls
HS	F	11	Calla Dexheimer	River Falls
HS	F	12	Emma Handlos	River Falls
HS	F	9	Kaya Hanson	River Falls
HS	F	10	Riley Janke	River Falls
HS	F	10	Hayley Lindaman	River Falls
HS	F	11	Elsa Putzier	River Falls
HS	F	10	Casey Schlatter	River Falls
HS	F	10	Meggie Weideman	River Falls
HS	F	9	Allison Weissinger	River Falls
HS	F	10	Kate Beckwith	Rosemount
HS	F	12	Natalie Fendrich	Rosemount
HS	F	12	Dani Follett-Dion	Rosemount
HS	F	12	Tess Grunklee	Rosemount
HS	F	9	Lucy Jagoe	Rosemount
HS	F	9	Avery Leppones	Rosemount
HS	F	9	Ella McDevitt	Rosemount
HS	F	9	Abby McNeil	Rosemount
HS	F	12	Sydney Regalado	Rosemount
HS	F	11	Caitlyn Storley	Rosemount
HS	F	10	Avienda Berry	Shawnee Mission North
HS	F	11	Caroline Colburn	Shawnee Mission North
HS	F	12	Cassie Davis	Shawnee Mission North
HS	F	9	Christianna Kasunic	Shawnee Mission North
HS	F	11	Katie Kasunic	Shawnee Mission North
HS	F	11	Abby Onnen	Shawnee Mission North
HS	F	12	Cassie Raines	Shawnee Mission North
HS	F	12	Molly Ryan	Shawnee Mission North
HS	F	10	Keagen Stiers	Shawnee Mission North
HS	F	10	LIlianne Winston	Shawnee Mission North
HS	F	12	Lydia Anshus	Shorewood
HS	F	9	Lulu Fregoso	Shorewood
HS	F	12	Lily Keane	Shorewood
HS	F	9	Addie Kemp	Shorewood
HS	F	12	Maya Lawnicki	Shorewood
HS	F	12	Morgan Lock	Shorewood
HS	F	10	Sophie O'Connor	Shorewood
HS	F	11	Ava Reinhoffer	Shorewood
HS	F	11	Paige Simenz	Shorewood
HS	F	9	Marcella Yatso	Shorewood
HS	F	8	Lila Batcheller	Sioux Falls Lincoln
HS	F	11	Liz Bindert	Sioux Falls Lincoln
HS	F	8	Hannah Dumansky	Sioux Falls Lincoln
HS	F	9	Chloe Harbaugh	Sioux Falls Lincoln
HS	F	12	Patti Jenkins	Sioux Falls Lincoln
HS	F	12	Courtney Klatt	Sioux Falls Lincoln
HS	F	11	Analise Levesque	Sioux Falls Lincoln
HS	F	12	Eliza Peters	Sioux Falls Lincoln
HS	F	12	Emily Rotert	Sioux Falls Lincoln
HS	F	10	Caroline Sudbeck	Sioux Falls Lincoln
HS	F	11	Olivia Althoff	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	8	Alea Hardie	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	9	Abby Hericks	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	11	Emma Houwman	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	12	Elizabeth Kolb	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	8	Ndjakalenga Mwenentanda	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	10	George Sugrue	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	9	Maggie Theobald	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	10	Ashton Vavra	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	9	Grace Waage	Sioux Falls O'Gorman
HS	F	9	Kayla DeBeer	Sioux Falls Washington
HS	F	10	Emma Johnson	Sioux Falls Washington
HS	F	9	Annie Johnston	Sioux Falls Washington
HS	F	10	Khot Juac	Sioux Falls Washington
HS	F	9	Ella Kolb	Sioux Falls Washington
HS	F	12	Carlie Kray	Sioux Falls Washington
HS	F	10	Sydney Lather	Sioux Falls Washington
HS	F	10	Katelyn Severson	Sioux Falls Washington
HS	F	10	Anna Vroman	Sioux Falls Washington
HS	F	8	Madisyn Waltman	Sioux Falls Washington
HS	F	7	Breanna Bernard	South St Paul
HS	F	12	Star Costa	South St Paul
HS	F	10	Amanda Kelly	South St Paul
HS	F	9	Nicole Kelly	South St Paul
HS	F	8	Sage Kucin	South St Paul
HS	F	11	Tessa Laska	South St Paul
HS	F	11	Ingri Ramirez-Martin	South St Paul
HS	F	11	Caitlin Roberts-Miner	South St Paul
HS	F	12	Emma Roedler	South St Paul
HS	F	10	Jenaye Vergin	South St Paul
HS	F	11	Kourtney Delperdang	Spirit Lake Park
HS	F	9	Sydney Carlson	St Croix Central
HS	F	11	Marie Hamlin	St Croix Central
HS	F	9	Mya Kizer	St Croix Central
HS	F	11	Kourtney Labeause	St Croix Central
HS	F	11	Claire Moll	St Croix Central
HS	F	12	Olivia Moll	St Croix Central
HS	F	11	Mariah Withuski	St Croix Central
HS	F	12	Katherine Brinkman	St Louis Park
HS	F	9	Erin Brousseau	St Louis Park
HS	F	12	Katie Fredrickson	St Louis Park
HS	F	8	Josie Mosby	St Louis Park
HS	F	10	Kaia Myers	St Louis Park
HS	F	12	Megan Perkins	St Louis Park
HS	F	10	Carissa Prestholdt	St Louis Park
HS	F	10	Maddy Breton	St Paul Acad Summit
HS	F	12	Flann Enneking-Norto	St Paul Acad Summit
HS	F	12	Val Hart	St Paul Acad Summit
HS	F	12	Emma Hills	St Paul Acad Summit
HS	F	11	Maggie Hlavka	St Paul Acad Summit
HS	F	12	Emilia Hoppe	St Paul Acad Summit
HS	F	7	Becca Richman	St Paul Acad Summit
HS	F	12	Greta Sirek	St Paul Acad Summit
HS	F	10	Kate Thomas	St Paul Acad Summit
HS	F	11	Emily Cerkvenik	St Paul Central
HS	F	12	Maddie Farber	St Paul Central
HS	F	11	Isabela Gonzalez	St Paul Central
HS	F	10	Kaia Hilgendorf-Roo	St Paul Central
HS	F	11	Eva Langenbrunner	St Paul Central
HS	F	11	Alice Lesch	St Paul Central
HS	F	11	Mary Ostergren	St Paul Central
HS	F	12	Lana Parke-Reimer	St Paul Central
HS	F	10	Sophia Rabins	St Paul Central
HS	F	12	Ana Caballero	St Paul Como Park
HS	F	11	Nora Ellingson	St Paul Como Park
HS	F	8	Saylor Landrum	St Paul Como Park
HS	F	9	Claire Olson	St Paul Como Park
HS	F	9	Janey Post	St Paul Como Park
HS	F	11	Bridget Proper	St Paul Como Park
HS	F	9	Mira Seeba	St Paul Como Park
HS	F	12	Florance Uwajeneza	St Paul Como Park
HS	F	9	Justine Wulff	St Paul Como Park
HS	F	9	Celeste Alden	St Paul Highland Park
HS	F	8	Adeline Fabel	St Paul Highland Park
HS	F	10	Caroline Harding	St Paul Highland Park
HS	F	7	Delia Johnson	St Paul Highland Park
HS	F	12	Lauren Mendoza	St Paul Highland Park
HS	F	8	Audrey Miller	St Paul Highland Park
HS	F	9	Maeve Moening	St Paul Highland Park
HS	F	8	Molly Moening	St Paul Highland Park
HS	F	7	Eleanor Osmond	St Paul Highland Park
HS	F	9	Anna Schmidt	St Paul Highland Park
HS	F	12	Brigit Blote	St Thomas More (SD)
HS	F	11	Emily Blote	St Thomas More (SD)
HS	F	9	Grace Blote	St Thomas More (SD)
HS	F	11	Teresa Blote	St Thomas More (SD)
HS	F	10	Kaci Cooper	St Thomas More (SD)
HS	F	12	Francesca Dyke	St Thomas More (SD)
HS	F	10	Mary Dyke	St Thomas More (SD)
HS	F	11	Morgan Gorman	St Thomas More (SD)
HS	F	9	Emily Johnson	St Thomas More (SD)
HS	F	10	Kiah Trainor	St Thomas More (SD)
HS	F	10	Isabel Field	Stewartville
HS	F	8	Olivia Field	Stewartville
HS	F	10	Kailee Malone	Stewartville
HS	F	10	Gloria Nelson	Stewartville
HS	F	12	Abby Orvis	Stewartville
HS	F	11	Laura Pedelty	Stewartville
HS	F	10	Gracie Waltman	Stewartville
HS	F	12	KatieRose Blachowicz	Sun Prairie
HS	F	11	Claire Darmstadter	Sun Prairie
HS	F	10	Autumn Dushack	Sun Prairie
HS	F	10	Amber Hodges	Sun Prairie
HS	F	10	Mallory Keefe	Sun Prairie
HS	F	9	Kate Kopotic	Sun Prairie
HS	F	9	Bailey Lutes	Sun Prairie
HS	F	12	Kaylan Marshall	Sun Prairie
HS	F	10	Hannah Ray	Sun Prairie
HS	F	11	Maddie Thompson	Sun Prairie
HS	F	12	Katelyn Gasperlin	Totino-Grace
HS	F	10	Anna Hanson	Totino-Grace
HS	F	9	Alaina Jesh	Totino-Grace
HS	F	12	Veronica Kuffel	Totino-Grace
HS	F	9	Emilie Meyer	Totino-Grace
HS	F	12	Grace Nelson	Totino-Grace
HS	F	10	Kasey Wahlin	Totino-Grace
HS	F	9	Kylie Wahlin	Totino-Grace
HS	F	12	Maddie Lavin	Vermillion (SD)
HS	F	9	Zoe Butler	Waconia
HS	F	11	Kaleesa Houston	Waconia
HS	F	8	Maya Lindstrom	Waconia
HS	F	9	Aubrey Mair	Waconia
HS	F	10	Shea McCabe	Waconia
HS	F	9	Jaime Sorenson	Waconia
HS	F	9	Kate Ulrich	Waconia
HS	F	10	Mallory Vacek	Waconia
HS	F	9	Sarah Winkel	Waconia
HS	F	9	Kassie Bargender	Wausau East
HS	F	12	Enne' Burton	Wausau East
HS	F	11	Sarah Croker	Wausau East
HS	F	10	Ruby Fischer	Wausau East
HS	F	10	Ellie Geiger	Wausau East
HS	F	12	Mariah Haight	Wausau East
HS	F	11	Eliza Morgan	Wausau East
HS	F	11	Arianna Pfeiffer	Wausau East
HS	F	9	Sophia Schenzel	Wausau East
HS	F	10	McKenna Taylor	Wausau East
HS	F	11	Isabella D'Burke	Wausau West
HS	F	9	Alex Galang	Wausau West
HS	F	11	Brooke Jaworski	Wausau West
HS	F	9	Rachel Jaworski	Wausau West
HS	F	12	Mackenzie Malone	Wausau West
HS	F	10	Lizzy Mikulich	Wausau West
HS	F	10	Kate Neumueller	Wausau West
HS	F	10	Alivia Rass	Wausau West
HS	F	12	Kaitelyn Rubow	Wausau West
HS	F	11	Rachel Trevino	Wausau West
HS	F	9	Emelia Arnone	Wayzata
HS	F	10	Emma Atkinson	Wayzata
HS	F	11	Julia Beckman	Wayzata
HS	F	12	Naomi Long	Wayzata
HS	F	9	Lauren McCollor	Wayzata
HS	F	11	Mara McCollor	Wayzata
HS	F	10	Rhynn Paulsen	Wayzata
HS	F	12	Carmen Rottinghaus	Wayzata
HS	F	10	Caroline Sassan	Wayzata
HS	F	12	Brooke Young	Wayzata
HS	F	9	Kayley Bergstrom	Webster
HS	F	10	Jenna Gomulak	Webster
HS	F	10	Ali Moritz	Webster
HS	F	11	Sam Nelson	Webster
HS	F	9	Heaven Olguin	Webster
HS	F	12	Trinity Olguin	Webster
HS	F	12	Sydney Raschke	Webster
HS	F	12	Lexi Symond	Webster
HS	F	10	Libby Blosser	West Des Moines Valley
HS	F	9	Teaghan Booth	West Des Moines Valley
HS	F	11	Helen Gould	West Des Moines Valley
HS	F	11	Cassie Larick	West Des Moines Valley
HS	F	11	Haley Losh	West Des Moines Valley
HS	F	11	Erin Lowe	West Des Moines Valley
HS	F	9	Lauren Schulze	West Des Moines Valley
HS	F	12	Jane Smeins	West Des Moines Valley
HS	F	12	Kalista Socarras	West Des Moines Valley
HS	F	10	Megan Weis	West Des Moines Valley
HS	F	11	Angela Ellis	Aquinas
HS	F	12	Payton English	Aquinas
HS	F	12	Caroline Gundersen	Aquinas
HS	F	12	Katie Hilby	Aquinas
HS	F	11	Katie Joslyn	Aquinas
HS	F	12	Mae Leslie	Aquinas
HS	F	9	Karlie Meyer	Aquinas
HS	F	12	Nora Reuteman	Aquinas
HS	F	12	Ryanne Schneider	Aquinas
HS	F	11	Shelby Thicke	Aquinas
HS	F	12	Kareena Clendening	Eastview
HS	F	11	Halle Dwinnell	Eastview
HS	F	9	Liliana Ellingson	Eastview
HS	F	11	Victoria Ellingson	Eastview
HS	F	9	Miranda Kerndt	Eastview
HS	F	11	Annemarie Luzum	Eastview
HS	F	10	Darby O'Neil	Eastview
HS	F	11	Anna Schumann	Eastview
HS	F	11	Ashley Wagner	Eastview
HS	F	12	Ashlyn Week	Eastview
HS	F	7	Bayliss Flynn	Lakeville North
HS	F	10	Lauren Smits	Lakeville North
HS	F	10	Grace Arrigoni	Rice Lake
HS	F	12	Madelyn Arrigoni	Rice Lake
HS	F	11	Josie Britton	Rice Lake
HS	F	12	Allison Buchli	Rice Lake
HS	F	11	Cady Buchli	Rice Lake
HS	F	11	Tricia Cich	Rice Lake
HS	F	12	Sarah Doyen	Rice Lake
HS	F	11	Paige Millerman	Rice Lake
HS	F	10	Abigail Parent	Rice Lake
HS	F	11	Anna Penzkover	Rice Lake
HS	F	8	Brynn Bossen	St Anthony Village
HS	F	8	Laura Carter	St Anthony Village
HS	F	9	McKenna Halverson	St Anthony Village
HS	F	11	Emery Hutchison	St Anthony Village
HS	F	8	Signe Johnson	St Anthony Village
HS	F	11	Anna Manson	St Anthony Village
HS	F	8	Fina Mooney	St Anthony Village
HS	F	11	Lily Saddoris	St Anthony Village
HS	F	9	Kathryn Skinner	St Anthony Village
HS	F	8	Natalie Zielsdorf	St Anthony Village
HS	F	12	Haddy Bayo	Coon Rapids
HS	F	10	Sarah Eichstadt	Coon Rapids
HS	F	10	Abigail Ellenbecker	Coon Rapids
HS	F	11	Olivia Ellenbecker	Coon Rapids
HS	F	9	Alaina Hedlund	Coon Rapids
HS	F	8	Julie Hedlund	Coon Rapids
HS	F	9	Ilsa Hoaglund	Coon Rapids
HS	F	11	Courtney Killian	Coon Rapids
HS	F	12	Ashley Tilke	Coon Rapids
HS	F	10	Rebekah Weimholt	Coon Rapids
HS	F	11	Annica Carr	Elk River
HS	F	11	Ava Grimm	Elk River
HS	F	12	Jessica Holmquist	Elk River
HS	F	9	Elaina Kuhnau	Elk River
HS	F	9	Makayla Leuthold	Elk River
HS	F	9	Miah Martin	Elk River
HS	F	11	Madison Mitzuk	Elk River
HS	F	9	Audrey Neuerburg-Chap	Elk River
HS	F	12	Lindsey Stiegler	Elk River
HS	F	7	Ava Trombley	Elk River
HS	F	11	Bridget Henne	Fargo Davies
HS	F	11	Grace Ivesdal	Fargo Davies
HS	F	10	Payton Lane	Fargo Davies
HS	F	9	McKenna Lovehaug	Fargo Davies
HS	F	11	Megan Lundstrom	Fargo Davies
HS	F	11	Greta McLagan	Fargo Davies
HS	F	9	Janae Phillips	Fargo Davies
HS	F	10	Aubrey Rude	Fargo Davies
HS	F	9	Elle Selzler	Fargo Davies
HS	F	9	Ryleigh Wacha	Fargo Davies
HS	F	12	Antonia Arendse	Irondale
HS	F	8	Sibley Boyum	Irondale
HS	F	11	Zella Fruzyna	Irondale
HS	F	10	Sarah Heuss	Irondale
HS	F	12	Ashley Kluz	Irondale
HS	F	10	Kari McKay	Irondale
HS	F	10	Elsa Osmond	Irondale
HS	F	12	Claire Sandkuhler	Irondale
HS	F	8	Elizabeth VanLoon	Irondale
HS	F	9	Molly Desotell	Notre Dame Academy
HS	F	9	Briana Fitzgerald	Notre Dame Academy
HS	F	9	Emily Hawley	Notre Dame Academy
HS	F	11	Kayla Hawley	Notre Dame Academy
HS	F	12	Ashley Laskowski	Notre Dame Academy
HS	F	11	Courtney Ledvina	Notre Dame Academy
HS	F	9	Kyra Merriman	Notre Dame Academy
HS	F	9	Abby Micksch	Notre Dame Academy
HS	F	12	Kate Stumpf	Notre Dame Academy
HS	F	10	Bella Zingler-Hoslet	Notre Dame Academy
HS	F	12	Alayna Franson	Rhinelander
HS	F	12	Antonia Arendse	Rogers
HS	F	8	Sibley Boyum	Rogers
HS	F	11	Zella Fruzyna	Rogers
HS	F	10	Sarah Heuss	Rogers
HS	F	12	Ashley Kluz	Rogers
HS	F	10	Kari McKay	Rogers
HS	F	10	Elsa Osmond	Rogers
HS	F	12	Claire Sandkuhler	Rogers
HS	F	8	Elizabeth VanLoon	Rogers
HS	F	9	Jayda Becker	Shakopee
HS	F	9	Carly Gorter	Shakopee
HS	F	10	Allie Handt	Shakopee
HS	F	10	Abigail Meger	Shakopee
HS	F	10	Isabel Meger	Shakopee
HS	F	10	Kenzie Misgen	Shakopee
HS	F	11	Maya Rachel	Shakopee
HS	F	7	Grace Schmelz-Bundt	Shakopee
HS	F	10	Ali Styba	Shakopee
HS	F	7	Annika Willmert	Shakopee
HS	F	12	Katherine Brinkman	St Louis Park
HS	F	9	Erin Brousseau	St Louis Park
HS	F	10	Mia Cahalan	St Louis Park
HS	F	12	Katie Fredrickson	St Louis Park
HS	F	10	Isabel Kjaer	St Louis Park
HS	F	12	Savannah Kjaer	St Louis Park
HS	F	8	Josie Mosby	St Louis Park
HS	F	10	Kaia Myers	St Louis Park
HS	F	12	Megan Perkins	St Louis Park
HS	F	10	Carissa Prestholdt	St Louis Park
HS	F	10	Anna Belair	StMichael-Albertville
HS	F	11	Annalise Davis	StMichael-Albertville
HS	F	12	Kaydan Geiger	StMichael-Albertville
HS	F	9	Jessica Immer	StMichael-Albertville
HS	F	11	Gretchen Manderfeld	StMichael-Albertville
HS	F	10	Paige McAloon	StMichael-Albertville
HS	F	11	Taylor Petersen	StMichael-Albertville
HS	F	11	Mia Salas	StMichael-Albertville
HS	F	8	Katie Sigerud	StMichael-Albertville
HS	F	8	Ali Weimer	StMichael-Albertville

Schedule of Events (CT) -UPDATED-

	
	8:55 a.m.	National Anthem
 	9:00 a.m.	Suzy Wilson Women's Maroon III and Maroon II Competitions
 	9:40 a.m.	Men's Maroon III and Maroon II Competitions
 	9:45 a.m.	Women's Maroon III and Maroon II Awards
 	10:20 a.m.	Merrill Fischbein Men's Gold Competition 
 	10:25 a.m.	Men's Maroon II and Maroon III Awards
 	11:00 a.m.	Jack Johnson Women's Gold Competition
 	11:05 a.m.	Merrill Fischbein Men's Gold Awards
	11:40 a.m.	Goldy's Kids Race
 	11:55 a.m.	National Anthem
 	12:00 p.m.	Larry Zirgibel High School Boys' Gold Competition
 	12:05 p.m.	Jack Johnson Women's Gold Awards
	12:35 p.m.	Larry Zirgibel High School Boys' Gold Awards
 	12:40 p.m.	Gary Wilson High School Girls' Gold Competition
 	12:50 p.m.	Roy Griak Hall of Fame Presentation
 	1:00 p.m.	2007 Big Ten Champions Presentation
	1:20 p.m.	Lefty Wright High School Boys' Maroon Competition
	1:25 p.m.	Gary Wilson High School Girls' Gold Awards
	2:05 p.m.	High School Girls' Maroon Competition
	2:10 p.m.	Lefty Wright High School Boys' Maroon Awards
	2:50 p.m.	High School Girls' Maroon Awards

All Articles

Top
FloSports, Inc.

FloSports, an innovative sports media and events company, based in Austin, Texas, is the authentic source for content and a new world of coverage that true fans have been waiting for. Focused on three areas – live competition and coverage, original content, and owned and operated events – the company takes fragmented communities and provides them the platform to connect with the sports they love.

Learn More at FloSports.tv