May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
Today · 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Ashton Gonzales
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
04/07
W
TF 16-6 3:30
E. Sorensen
Sanderson Wrestling Academy
PNL Nebraska Freestyle Championships 2024
Round 4
119
01/14
L
DEC 3-0
C. Hennig
512 Outlaw Wrestling
Texas Nationals (Houston Nationals) OPEN
Placement Matches (32 Man)
120
01/14
L
DEC 3-2
J. Thibodeaux
Predator Wrestling
Texas Nationals (Houston Nationals) OPEN
6th Wrestleback (32 Man)
120
01/14
L
F 2-0 0:25
I. Chavez
Best Trained Wrestling
Texas Nationals (Houston Nationals) OPEN
Semis & 5th WB (32 Man)
120
01/14
W
DEC 7-0
N. Schoff
Boneyard Wrestling Academy
Texas Nationals (Houston Nationals) OPEN
Quarters & 3rd WB (32 Man)
120
01/14
W
MD 13-1
C. Lasseigne
Rebel Wrestling Club
Texas Nationals (Houston Nationals) OPEN
Round 2 Champ & WB (32 Man)
120
11/26
L
DEC 6-2
S. Hernandez
Best Trained Wrestling
Panhandle Nationals
Placement Matches (16 Man)
113
11/25
L
F 2-0 1:29
A. Duran
Stay Sharp Wrestling Club
Panhandle Nationals
4th Wrestleback (16 Man)
113
11/25
L
F 6-2 3:25
N. Valencia
Juggernaut Wrestling Club
Panhandle Nationals
Semis & 3rd WB (16 Man)
113
11/25
W
MD 14-1
C. Crum-Humburg
Steel City Reloaded Wrestling Club
Panhandle Nationals
Quarters & 1st WB (16 Man)
113
11/11
L
F 2-0 1:13
K. Lee
Dakota Boyz Wrestling Club
Juggernaut Firebird Inferno Individual
Semis & Wrestleback
113
11/11
W
DEC 7-4
T. Mouton
Predator Westling
Juggernaut Firebird Inferno Individual
2nd & 4th Wrestleback
113
11/11
L
F 2-0 0:43
L. Cline
Team Hammer Wrestling Academy
Juggernaut Firebird Inferno Individual
Quarters & WB
113
11/11
W
TF 16-1 2:15
M. Lupardus
All American Wrestling Club
Juggernaut Firebird Inferno Individual
Round 2
113
11/04
W
MD 11-2
G. Stewart
Best Trained
TX-NORTH Warrior Wrestling Classic
Round 4
113
11/04
W
TF 19-2 2:54
S. Coyle
Amped Wrestling Club
TX-NORTH Warrior Wrestling Classic
Round 3
113
11/04
L
F 13-2 2:39
V. Ferrari
Cardinal Wrestling Club
TX-NORTH Warrior Wrestling Classic
Round 2
113
11/04
W
F 2-0 1:10
M. Lupardus
All American Wrestling Club
TX-NORTH Warrior Wrestling Classic
Quarterfinals (8 Man)
113
10/28
L
Replay
DEC 7-0 TB1
M. Pietruszka
MarcAurele Wrestling Club
2023 Brian Keck Memorial Preseason Nationals
R6 - Champ & WB (128, 64, 32, & 16)
106
10/28
L
Replay
F 1-2 1:38
C. Franklin
Ironhawk Wrestling Academy
2023 Brian Keck Memorial Preseason Nationals
R4 - Champ & WB (128, 64, & 32)
106
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020