Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Today · 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Today · 12:00 PM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 8-9, 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 8, 2:30 PM UTC
The 41st Alabama State Games - HS Boys D
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jacob Mora
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
Iron Knights
TCWC
Team Clarksville WC
Young Guns
Young Guns Nashville
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/30
W
F 8-2 3:00
M. Morency
Anderson
Spatola Classic
1st & 3rd (16 Man)
70-76
03/30
W
F 5-0 0:42
K. Poore
Piqua Wrestling
Spatola Classic
4th Wrestleback (16 Man)
72-77
03/30
W
F 4-0 0:25
C. Gutapfel
Trojan Wrestling Academy
Spatola Classic
2nd Wrestleback (16 Man)
72-77
03/30
L
DEC 4-2 SV
E. Ortiz
Rhyno academy of wrestling
Spatola Classic
Quarters & 1st WB (16 Man)
72-77
03/30
W
F 5-4 3:00
I. Friend
Miami East
Spatola Classic
Quarters & 1st WB (16 Man)
70-76
03/30
W
F 2-0 0:28
A. May
Spatola
Spatola Classic
Round 1 (16 Man)
72-77
12/02
W
Replay
F 4-0 0:52
M. Staples
Steele Valley Renegades
The Bear Individual
2nd Wrestleback (16 Man)
75
12/02
W
Replay
F 10-2 2:57
B. Smith
Roundtree
The Bear Individual
Quarters & 1st WB (16 Man)
75
12/02
W
Replay
F 2-0 0:28
S. Norton
DeHart Academy
The Bear Individual
Quarters & 1st WB (16 Man)
75
11/25
W
DEC 7-0
L. Bessant
Buccaneer wrestling club
23/24 TNAAU Rabbit Open
1st & 3rd (16 Man)
75
11/25
W
F 2-0 0:24
A. Hooper
Mcminn Co Youth Wrestling
23/24 TNAAU Rabbit Open
Semis & 3rd WB (16 Man)
75
11/25
W
DEC 5-0
E. Erskine
Soddy Daisy Wrestling Club
23/24 TNAAU Rabbit Open
Quarters & 1st WB (16 Man)
75
11/04
W
Replay
MD 12-0
G. Zapf
Alber Athletics
Midwest Nationals Pre Season Open
Round 5, Finals
74-78
11/04
W
Replay
F 10-0 1:18
R. Ferguson
Fulton WC
Midwest Nationals Pre Season Open
Round 2
74-78
10/22
L
DEC 6-4 SV
K. Clarke
Tech Fall
THE KNOCKOUT
Round 4
74-82
10/22
W
DEC 6-2
A. Phillips
Roanoke
THE KNOCKOUT
Round 1
74-82
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
12/03
L
Replay
DEC 4-2 SV
C. Fielder
Backyard Brawlers
The Bear Individual
1st & 3rd (16 Man)
64
12/03
W
Replay
DEC 6-2
C. Buckley
Elite Athletic Club
The Bear Individual
4th Wrestleback (16 Man)
64
12/03
W
Replay
DEC 6-0
J. Johnson
Grindhouse Wrestling
The Bear Individual
Semis & 3rd WB (16 Man)
64
12/03
L
Replay
DEC 6-4
C. Fielder
Backyard Brawlers
The Bear Individual
Quarters & 1st WB (16 Man)
64
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024